Pr Bremmer DEMONSTRATIE STEUNVEREN Mantel in de V. nieuwe vorm. Modeshow in Moerkapelle Diverse aanbiedingen! NIEUW!!!!! __J woensdag 24 september Verf en behang nodig? dan naar de speciaalzaak! SPUITBUSSEN welke we zelf vullen met de door u gewenste lak.... I I P Voor alle mensen met voetklachten Een beeld van een mantel in aparte belijning. In een prima wollen laken kwaliteit 359,- Van de redactie HENGELSPORT Schoenhandel Bremmer introdu ceert nieuwe voet correctie HUISMAN B.V. I 5 jj 1 o I p 3 o- 3 (D Ajf 3 ro os Ol 1 oT 1 K*erkweg-Oost 177 - Waddinxveen Telefoon 01828-12012 Wie een evenement organi seert dat belangrijk is om in de Dorpskrant te publiceren kan rekenen op onze mede werking, echter op een twee tal voorwaarden: kopy hiervoor RUIM van tevoren inleveren en een telefoontje voor een foto en/ of verslag. NIET OP HET LAATSTE NIPPERTJE!!!!! Pak de telefoon en bel tus sen 18.00 en 19.00 uur naar: 01802-1653. De gezamenlijke besturen van de Ned. Bond van Plattelandsvrouwen en de Christenvrouw, beide uit Moerkapelle, hadden als start van hun vere nigingsseizoen een modeshow georganiseerd, die jl. woensdag in ge bouw Concordia werd gehouden. Dorpsstraat 1 - Moerkapelle Tel. 01793-1421-2358 Dorpsstraat 45-47 - Zevenhuizen Tel. 01802-1238 In een volle zaal werd de mode voor het komende winterseizoen getoond door de deelnemende bedrijven. Het unieke van deze avond lag vooral in het feit, dat zowel de deelnemende bedrijven als de da mes, heren en kinderen die de kleding showden, op de één of an dere wijze binding hadden met één van de vrouwenbonden. Het publiek genoot van de onbevan genheid en het gemak, waarmee de amateur-mannequins de kle ding showden. Vooral de kinde ren die meeliepen wekten door hun natuurlijke en ongewongen manier van lopen herhaaldelijk de vertedering op van de aanwe zigen. De muzikale omlijsting van de show was in handen van Peter den Hertog, die op voortreffelijke wijze de mannequins op de piano begeleidde. Regelmatig werd tus sendoor informatie gegeven over de kleding en bijpassende acces soires. Deze presentatie werd ver zorgd door de lady-speaker van deze avond, mevr. v.d. Vlugt. Zij heeft op vakkundige en enthousi aste wijze haar taak volbracht. Aan het einde van de avond werd zij hiervoor hartelijk bedankt en kreeg zij een prachtig boeket bloe men aangeboden. Daarna wer den de mannequins, kleedsters, kapsters, winkeliers en andere be trokkenen, uitgebreid in de bloe metjes gezet. Deze waren ook door leden van de bonden ge maakt. Het plankier was overvol toen alle medewerkenden het langdurig applaus van het publiek in ontvangst namen. Een goede organisatie, een sfeer vol aangeklede zaal, veel publiek en mooie kleding e.d. Dit alles heeft bijgedragen tot het slagen van deze avond, die zeker voor herhaling vatbaar is. Deelnemende bedrijven waren: fa. Doornhein uit Moordrecht, fa. Bac, kapsalon en schoonheidssa lon P. Verheul, drog. W. v. Vliet bakkerij v.d. Berg en Rabobank Zevenhuizen/Moerkapelle. J. SLOBBE VERRAST! Op zat. 6 sept, is in de Rotte bij de Irenebrug de 8e wedstrijd van de zo merochtendcompetitie gehouden. De fam. de Zwart sloeg ook daar toe. Ze behaalden de 1e, 2e en 5e plaats. 1 was C. d. Zwart met 5.725 gr. Hier mee haalde ze M. Huis man in, die 1 stond in het algemeen klassement. J. de Zwart bezette de 2e plaats. Een grote verras sing deze week was te vin den op de 3e plaats, waar J. Slobbe zich genesteld had met 3.475 gr. Op de lijst stond hij tot nu toe 12e, maar nu gelijk op de 9epjaats. Detussenïfcind 1. C. d. Zwart; 2. M. Huis man; 3. J. d. Zwart; 4. D. Ba zen; 5. E. Breedijk; 6. J. Bree- dijk; 7. L d. Zwart; 8. J. Wiers- ma; 9. J. Slobbe; 10. J. Ver schoor. In totaal is er door 11 vissers in de 8e wedstrijd 25.800 gr. aan vis gevangen. Het totaal na 8 wedstrijden staat nu op 168.275 gram Dat voeten bijzonder belangrijke lichaamsdelen zijn mag als be kend worden verondersteld. Een gezonde voet is een precissie-ap- paraat, exact functionerend en enorm belastbaar, dat het totale li chaamsgewicht vele tientallen ja ren moet dragen. Toch heeft slechts 20 procent van de bevol king tegenwoordig wérkelijk ge zonde voeten, hetgeen betekent dat 80 procent min of meer ern stige voetproblemen heeft. Een schrikbarend aantal, want het ver waarlozen van de voeten beïn vloedt het gehele gestel en kan leiden tot een groot aantal klach ten zoals rug- en hoofdpijn, her nia en snelle vermoeidheid. Daadwerkelijke hulp bij voetpro blemen kan uitsluitend gegeven worden door een doelgerichte IN ONZE ZAAK IN WADDINXVEEN hebben wij de gehele dag gereserveerd voor mensen met rug- en voetklachten. 1 Voetkundige komt naar onze zaak en maakt dan gratis een voetafdruk en demonstreert U tevens de Vibrion Veer, een Zweedse uitvinding. In tegenstelling tot de bekende harde, statische steunzolen, is de Vibrion Veerverend. De ze aktiveert de spieren en bloedsomloop en zorgt er voor dat u weer dagelijks zonder vermoeidheid en pijnlijke rug en voet op natuurlijke wijze kunt lopen. Een deskundig advies en dan ook nog gratis krijgt u niet el ke dag. Maak daarom even een afspraak, tel. 01828-1201 2 KOM VRIJBLIJVEND LANGS! torrectie. Een correctie die niet al leen steunt, maar ook en vooral de voet zijn natuurlijke afrollende*- beweging weer mogelijk maakt. Zo n correctie is de Vibrionveer van Fussgold, een ontdekking die dertig jaren geleden door Frans Dyck in Zweden gedaan werd en via Duitsland en Amerika ook sinds enkele jaren in ons land veel opgang maakt. Schoenhandel Bremmer, Kerk- weg-Oost 177 te Waddinxveen, brengt de Vibrion-veer nieuw Waddinxveen en omstreken. Woensdag 24 september a.s. komen er voetspecialis ten van de firma Fuss gold die, nadat een blauwdruk vartf de voe ten is gemaakt, gratis advies geven, afge stemd om op ieders persoonlijke voetpro blemen. Geen massa- werk dus! Men diene daartoe wel een af spraak te maken aan de zaak of per telefoon 01828-12012. DE VOETMEET DAG Tijdens de voetmeet dag wordt, zoals reeds opgemerkt een blauw- afdruk van de voeten gemaakt en worden loop-proeven gehou den, dat alles geheel vrijblijvend. De specia listen adviseren ten aanzien van de veer en eventueel te dragen schoeisel. DAMES Voor dames is de Vi brion-veer extra goed nieuws. In tegenstel ling tot de gewone steunzool kan die veer ongehinderd gedragen worden in modieus schoeisel, zelfs onop vallend in open schoen tjes..! SCHILDERWERKEN Ook voor: Glas-, behang- en schilderwerk Moerk. Zijde 4 - Tel. 01793-2929 - Moerkapelle O 1 ai O O 1 O r+ 1 -«i <D j CO 0) 1 03 1 1 03 cr C/3 <n k— 03 03 P 03 O CL O TC 03 CQ <T> CD CD O O "O D 03 N 03 CO ■J CD tl) 03 CD CL O O 03 n cr CO CD N CD O O O CT O O

Dorpskrant | 1986 | | pagina 7