HYuroni CONCORDIA Hyundai durft élke vergelijking aan. Nu u nog. VERKOOPSTER A. VEERMAN Volleybal Uw broodje goed en solide beleggen kunt u zelf. De NMS belegt uw geld. Goed en solide. Politiebericht Specialisten in Sparen. Wat gaat Zevenhuizen bouwen? Fa. P. Visser& Zonen 01793-1528/1205 Film Zevenhuizen 16.495, Koop de Pony XP en bent u na twee maanden niet overtuigd, dan vervangen wij 'm door elk ander merk De nieuwe Pony XP is zo goed dat Hyundai zich met elk merk durft te meten. Voorwielaangedreven, standaard al zeer kompleet, ruim en komfortabel. Uitgerust met een betrouwbare en zuinige 1.3 of 1.5 motor, geschikt voor lood vrije normale benzine. De Pony XP met katalysator is zelfs f 500,- goedkoper. En bij aanschaf krijgt u twee maanden om u van z'n kwaliteit te overtuigen. Zo niet, dan vervangen wij 'm door elk ander merk. Voor de gereden kilometers betaalt u slechts 20 cent/km. Inruilgarantie binnen twee jaar minimaal 70% Bovendien krijgt u zwart op wit een unieke restwaardegarantie: binnen twee jaar minimaal 70°/o van de aankoopprijs. Kom naar de Hyundai dealer en overtuig u van de aantrekkelijke (garantie)voorwaarden. AUTOBEDRIJF JAN V. D. LINDEN MOERKAPELLE Voor direct gevraagd Voor textiel en konfektie Leeftijd ca. 18 jaar Enige verkoopervaring gewenst Dorpstraat 24 Moerkapelle tel. 01793-1315 een 'niet tevreden' klant mag nieuwe Pony XP inruilen na twee maanden Dorpsstraat 200 ZEVENHUIZEN Tel. 01802-1430 Komt u eens langs en maak kennis met ons Vaillant vakmanschap. NIET GOED AUTO TERUG topvolleybal op nationale- Nederianden-toernooi Zaterdag j.l. was het grote interna tionale volleybaltoernooi van vol leybal Zevenhuizen m.m.v. Natio nale Nederllanden, in dorpshui; Op Moer te Moerkapelle. Het toernooi begon om 10.00 uur en het was de gehele dag doo- een ware volleybal-happening De wedstrijden in de poules ver- liepen erg spannend en lieten ook goed volleybal zien. De organise rende vereniging wist met het eer ste herenteam poule-winnaarte: worden en zo de kruis-finales in te gaan. In hun poule speelden ze: gelijk tegen Konings VC Zonho ven en wonnen van RVC Ander-i lecht. In de andere poule werdi Noliko Maaseik, zoals verwach winnaar. In de kruisfinale stonden daarom- twee nederlandse en twee Belgi sche teams tegenover elkaar. Dei Belgische ploeg Noliko Maaseik en Konings VC Zonhoven waren al snel klaar met hun wedstrijd Noliko won gedecideerd met 2! en trad zo de finale in. Wie hum tegenstander zou worden was lange tijd onzeker. De kruisfinalei ging tussen Zevenhuizen en AC CO/DOS, dit als voorproefje o» de komende competitie. In de! •eerste set startten de Zevenhui-i zense heren goed en won met 151 11 deze set. In de volgende kwam DOS terug en kon, doordat Zevenhuizen ook nog veel netfod ten ging maken, de set met 11-15 winnen. In de derde set ging hei bij Zevenhuizen niet en groeide DOS steeds meer. Met 7-15 gw zo DOS naar de finale. Zevenhuizen speelde in de klei ne finale tegen Konings VC Zor.j hoven, in de poule wedstrijd had-) den deze ploegen elkaar in even wicht gehouden. Zo ook in hel begin van deze wedstrijd. Zevenj huizen won de eerste set met 15) 12 maar moest de tweede afstaa. met 13-15. De laatste set was di/ delijk voor Konings VC met J* Mol als grote organisator daar achter. In de finale kwamen DOS en N" liko Maaseik tegenover eikaart staan, in de poule won Maasei duidelijk van DOS, maar nu lie dat toch anders. Bij Noliko liepd gevarieerde drie-meter-aanval niet en wist DOS door stug verde digen en keiharde aanval bij fc blijven en op het laatst naareen2; 1 winst te werken. De setstands laten duidelijk zien dat de beid ploegen aan elkaar gewaagd wa ren en dat het publiek een span nende strijd heeft gezien. Met 15 13,14-16 en 15-12 won DOSha Nationale Nederlanden toernooi Na afloop van het toernooi reik direkteur L Kenens van de N; tionale Nederlanden de prijzei uit. Voor de eerste drie waren a prachtige Delfts blauwe borde> en een enveloppe met inhot" Voorzitter Dick v.d. Linde bedan' te Nationale Nederlanden voo de medewerking aan dit toernoc en hoopte dat dit een vervolg zoi krijgen. BEKERWEDSTRIJD Zaterdag a.s. beginnen de offid ële NeVoBo-wedstrijden voorh eerste herenteam. Dan spelen c heren in het kader van de Nafo nale Beker in de vierde ronde K gen het Groningse Lycurgus, ploeg die ze ook in de ere-di® tegen zullen komen. Voor de supporters van Zeven huizen een mooie gelegenhs om het team echt aan het werk) zien. Zevenhuizen speelt de u/ei strijd om 17.00 uur in dorpshu' Op Moer. Een donateurs- of sa zoenskaart is dan voor slechS 25,- aan de kassa te verkrijger. - normale toegangsprijs is f 3.5C Er zijn plannen ingediend bij het ministerie van Volkshuisvesting voor de bouw van 28 woningwet woningen, 15 premie A-koopwoningen en 20 pre mie C-huurwoningen. Dit is het resterende in plan West. Dat alle plannetjes in 1987 gehonoreerd wor den is zeer onzeker. Het planologische contigent ligt rond de 40. Nu maar afwachten welk plan er in aanmerking komt...om üit te voeren Naast behaaglijke warmte en warm water installeren onze vak handen zuinigheid. Met Vaillant c.v.-ketels, boilers, combi apparaten en Vaillant geysers. Uw garantie voor jarenlang komfort en lagere stookkosten. Superieure Vaillant techniek gekombineerd met onze vak handen bieden extra zekerheid. Sfeervolle feestgelegenheid in 't hart van de regio Dorpsstraat 167-169 - Zevenhuizen Tel. 01802-1206/2124 Bruiloften en partijen van 30 tot 250 personen Koffiemaaltijden, koudbuffet, diners, verenigingen, uitvoeringen etc. Wij kunnen alles voor u verzorgen want service staat bij ons voorop! Bel of kom eens langs! Moerkapelle -Cynrnrrtia- rijksweg 12 Utrecht Zevenhuizen Moordrecht Toos en Auke v.d. Plaats Bredeweg 66, Zevenhuizen De eerste filmvoorstelling van Film Zevenhuizen in dorpshuis Swanla trok wat minder belang stelling dan gebruikelijk. Ca. 30 bezoekers genoten van de come- die The purple Rose of Cairo. De tegenvallende belangstelling is on getwijfeld te wijten geweest aan het voorspelde fraaie weer dat menigeen aanlokte er nog een zo mers weekeinde van te maken. Prijzen exkl afl kosten Hyundai Pony XP Sedan vanaf Hyundai Pony XP 5-deurs, al vanaf goed weten, wat ze aan het mo derne XP-model hebben, over de drempel zal trekken. De XP is uiteraard duurder dan de vroege re conventionele Pony-model len, maar anderzijds duidelijk goedkoper dan vergelijkbare modellen van andere merken met dezelfde technische specifi catie. Om deze aarzelende auto mobilisten meer zekerheid te bie den, geeft de Hyundai dealer de gelegenheid om de nieuwe auto twee maanden te proberen. Het is vanzelfsprekend, dat de bepalingen van deze omruilga- rantie zodanig gesteld zijn, dat misbruik wordt voorkomen. Zo wordt bij de omruilgarantie be paald, dat de waarde van de auto van het andere merk dezelfde of hoger moet zijn dan die van de aangeschafte Pony XP, en dat deze bij dezelfde Hyundai dealer gekocht moet worden. Voor de gereden kilometers in de proef periode wordt slechts 20 cent per kilometer afgetrokken en de auto moet onbeschadigd zijn. Minimaal 70% restwaarde garantie na 2 jaar - Teneinde bij de aankoop van de XP de vrees voor een eventuele over matige afschrijving weg te ne men geeft de Hyundai dealer de koper bovendien een restwaar degarantie, waarmee de auto bij inruil na twee jaar minimaal 70% van de waarde behoudt. Unieke aanbieding van de Hyundai dealers: Omruilgarantie - Hyundai en de Nederlandse Hyundai dealers zijn zo overtuigd van de kwalitei ten van de moderne voorwiel aangedreven Pony XP in 5- en 4- deurs uitvoering, dat zij zwart op wit garanderen, dat een ontevre den klant, na twee maanden in de nieuwe Pony XP te hebben gereden, deze mag inruilen te gen een andere auto van elk an der merk van gelijke of met bijbe taling hogere prijs. Met zo'n aanbod is Hyundai ten volle overtuigd dat de kwaliteit van de nieuwe Pony XP zich kan meten met elk ander merk. Het probleem is echter dat de gemiddelde nederlandse consu ment niet op de hoogte is dat men voor een prijs vanf 16.495,- beschikt over een zeer ruime en comfortabele mo derne auto die gecontrueerd is in de nieuwe volledig gerobotiseer de fabriek van Hyundai, en stan daard al compleet is uitgerust. Verwacht wordt dat deze om ruilgarantie veel kopers die niet MOERKAPELLE - Op maandag 15 september 198' werd er na een tip van een h" woonster in de Raadhuisstraat een gestolen personenauto ast- getroffen. De auto van het me'> Opel was op 9 september gestój len in Zoetermeer. Nadat de al door de technische recherche^ onderzocht op sporen kon de- warden teruggegeven aan de genaar. Naar de daders van de« diefstal wordt door de gemeentel politie Zoetermeer een onder zoek ingesteld. Spaarbank

Dorpskrant | 1986 | | pagina 8