s De Knabbelfarm in vlammen op door blikseminslag DE KNABBELFARM clips faaatwoós OP LEND GOED IN VERZEKERINGEN - 0 Wat eens de winkel was van "De Knabbelfarm" biedt een troosteloze aanblik. Door blikseminslag ging deze zondagavond verloren...Hevige stortbuien ma ken het er ook al niet vrolijker op. Tussen de roken resten van de winkel, worden de kadavers opgespoord van wat eens de 'levende have' van de Knabbelfarm was Notariaat Zevenhuizen Helpende Handen voor Columbia Tijdens de wederopbouw gaat de verkoop gewoon door!! Assurantiekantoor "AKKOORD" Peter Hovens Schielandsingel 39 2761 XR Zevenhuizen TEL. 01802-1918 Bomen en heesters stormschade! Kerkklok Herv. kerk OKTOBER IS WOONMAAND een goed idee kreeg gestalte in een breimodeshow bij boetiek Öe Zilverberk, waar drie middenstanders samenwerkten. De Zil verberk met breimode, vd berg mode met rokken en pantalons en Clips Haarmode die de kapsels van de mannequins en dressmen verzorgde. Maar liefst een kleine honderd breimodellen werden er zaterdag geshowd uit het kinderjournaal en de twee journaals voor herfst en winter van Scheepjes. De heer Henk van Rij van Scheepjes was de spreker tijdens de twee presentaties voor een veelhoofdig publiek dat gratis koffie kreeg bij deze gratis modeshow 9e jaargang nummer 201 22 oktober 1986 Veel vogels, hamsters, konijnen, cavia's, muizen, beo's, papegaai en en de lievelingspoes kwamen om door verstikking en brand (de buitenverblijven konden ge spaard blijven), '"t is toch wat''... eigenaar Roodhuyzen komt naar ons toe, na een betuiging van me deleven en neemt ons mee naar de keuken, waar mevr. Roodhuy zen juist afscheid neemt van een hond die een poosje 'in pension' is geweest. De keukenklok staat stil op achttien over zeven. Het tijd stip van de blikseminslag, omdat opdat moment de stoppen door sloegen. "De bliksem is waar schijnlijk in de hoek waar zich de meterkast bevindt ingeslagen... We wilden net gaan eten...je be grijpt wel dat er van eten niks meer terecht is gekomen...Er was een bliksemschicht en gelijk een klap en we zaten in het donker... De aardschakelaar nog omge draaid, en toen zagen we vlam men uit de winkel komen. Omdat onze telefoon en die van de buur man het niet deed is Robert naar de brandweercommandant ge sneld, doch de brandweer was al door v.d. Knaap gealarmeerd, wiens telefoon het we! deed. Al hoewel het in onze ogen lang leek waren ze toch snel bij ons. Alleen was er nauwelijks water in de sloot. Toen moesten er slangen worden uitgerold naar de Nrd. Dwarsweg en daarmee gingen ook weer minuutjes verloren Maar dat is niet de schuld van de brandweer. We hebben alle lof voor die mannen, die nog enkele konijnen van de vuurdood ook wisten te redden. Er is hier door mensen al meermalen en ook door de brandweer, op gewezen dat er water in de sloot moest komen...bij de bevoegde instan ties...maar nee hoor...maar al met al ik hetgeen wat wij in tien jaar opgebouwd hebben nu toch hele maal weg... Ik had pas nog nieuwe vogelverblijven gemaakt en die waren net in gebruik genomen,nu is alles weg....Eerst hebben we veel schade ondervonden van de weg (De Knibbelweg is meerma len afgesloten geweest vanwege, vernieuwing van het wegdek) waardoor klanten wegbleven en nu dit weer....!" merkt de heer Roodhuyzen zuchtend op. "We hebben vannacht geen oog dicht gedaan... Al die emoties" vult mevrouw Roodhuyzen aan. Zij runt samen met dochter Renate die juist met enkele kannen kof fie binnenkomt, de winkel. Zoon Robert zwaait in het filiaal in Schie dam de scepter. "We kunnen geen koffie zetten, de verwarming niet aandoen en niet koken, om dat de electriciteit weggevallen is." En dan zwaait de deur open, komen buurmannen vragen of ze kunnen helpen en rijdt benning voor ...werk aan de winkel... (De verkoop gaat gewoon door vanuit de erachter gelegen schuur). De Knabbelfarm is verzekerd. Hoe groot de schade is, is nog niet bekend! VIDEOTHEEK "DE WAAL" VHS-VCC- BETAMAX-Liaen Piet de Waal - Zuidkade 56 - Waddinxveen. tel.01828-1 3671- Geopend ma. t/m »1i. 13.00-21.00 uur. zat. 9.00-17.00 uu'. Nu ook verhuur videorecorders!! Onafhankelijk informatieblad v°or alle inwoners van Zeven huizen, Oud Verlaat en Moerka- Pelle. Verschijnt éénmaal per "eek in een oplage van 4.000 exemplaren. REDACTIEADRES: Drukkerij E'üersma, Dorpsstraat 62a, Ze venhuizen, tel. 01802-2289 en Noordeinde 17, Zevenhuizen, tel 01802-1653. De redaktie van de Dorpskrant s'elt zich niet aansprakelijk v°or de inhoud van de in elke want staande advertenties, "evendien behoudt zij zich het 'echt voor om zonder opgave van reden, advertenties voor Pubükatie in de dorpskrant te "eigeren Het pand Dorpsstraat 100, waar in tot 1 november buro Zwiers/ Minnaard is gevestigd wordt met ingang van 1 januari a.s. notaris kantoor. Mr. E.H. Jansen uit Naaldwijk is per die datum de nieuwe notaris van Zevenhuizen. Vrijdag en zaterdag a.s. is er Ba zar in het Hervormd Centrum, voor Armero, Columbia. Wie weet kunnen er van de opbrengst van de Bazar huizen gebouwd wor den voor de slachtoffers van de vulkaanuitbarsting. Eén huis kost 3000,-. DIERENSPECIAALZAAK Mgr. Nolenslaan 598 Schiedam, tel. 010 - 4261237 donderdag koopavond Knibbelweg 8 Zevenhuizen, tel. 01802 - 1228 (4e huis voorbij de sportvelden) s maandags de gehele dag gesloten 's vrijdag koopavond tol 9 uur Er raasde maandag een storm over Nederland, die ook Zeven huizen en Moerkapelle trof. In Ze venhuizen waaiden bomen om waarvoor zelfs de brandweer uit moest rukken. Een plataan in de Schielandsingel belemmerde de toegang tot een woning, waarvoor de hulp van de plantsoenendienst onontbeerlijk was. Overwegend in het dorp was deze dienst actief met ruimen van afgebroken tak ken. Aan het Zuideinde is het energiebedrijf Rijnland door de dienst Gemeentewerken geassi steerd bij een losgeraakte boven leiding. Afgelopen maandag is men de hele middag bezig geweest van binnen uit de toren (die wiegde in de storm) met het verwijderen van een gedeelte van de wijzerplaat bekleding, wat best een griezelig karwei was vanwege de storm. In Moerkapelle is de schade beperkt gebleven tot het omwaai en van bomen bij particulieren. Meubelcentrum Voorbrood is daarom a.s. zondag 26 oktober van 11.00 totl7.00 uur geopend!

Dorpskrant | 1986 | | pagina 1