LEND GOED IN VERZEKERINGEN Themakrant Assurantiekantoor "AKKOORD Peter Hovens Schielandsingel 39 2761 XR Zevenhuizen TEL. 01802-1918 uw advertentie in de DORPSKRANT? Unicef wenskaarten en ka- do's zijn weer verkrijgbaar! Nu op het adres Korenstr. 19 te Zevenhuizen, tel. 2260 bij Ina v.d. Hoek. het best gezien!!! Bloedafname voor familiedrukwerk drukkerij elgersma de enige échte....! 12 november 1986 9e jaargang nummer 204 Veiligheid en beveiliging Deze krant kon tot standkomen dankzij onze adverteerders. Wij hopen dat u zich veiliger voelt door bij hen uw verkeersveilig heids/inbraakbeveiligings maatregelen te treffen. VEEL LEESPLEZIER!!!!! de redaktie Elders in de themakrant treft u een gedachte aan over een veiliger oversteek van het fietspad naast rijksweg 12 over de Noordelijke Dwarsweg ten noorden van het viaduct....Omdat plaatselijk niet bekend was of de oversteek mogelijk in noordelijke richting wordt verlegd, gingen we om raad bij Rijkswaterstaat! Na veel telefoontjes hadden we eindelijk de persoon die ons duidelijkheid kon verschaffen. Die bleek in bespreking....maar bij belde terugdaardoor heeft de Dorpskrant de primeur in deze: HET FIETSPAD EN DE OVERSTEEKPLAATS ERVAN WORDEN VERLEGD!!!!! Een woordvoerder van Rijkswaterstaat: "Na de aanleg van de fietstunnel, waarmee eind volgend jaar begonnen wordt, zal het fietspad aangepakt worden. Als het meezit beginnen we in de eerste helft van 1988 met de aansluiting van de fietspaden en het verleggen van de fietsoversteek in noordelijke richting. Er zijn nog wat onzekere factoren, zoals b.v. de grondverwerving die nodig is om het fietspad te verleggen. Met de landeigenaren is helaas nog geen contact geweest, zodat het eigenlijk wel jammer is dat ze het nu uit de krant moeten vernemen. Er zijn voorts nog wat factoren die de uitvoering van de tunnel enigszins bemoeilijken, zoals b.v. de drinkwaterleiding, die ongeveer op de plaats ligt waar de tunnel gepland is i W. itinq r het nieu plas- 'acht 3UW- i wor nen. Burgemeester A.H. van Gent verrichtte donderdagmiddag de officiële opening van de sauna door de kraan van het dompel bad open te draaien. Hij deed dat vergezeld van zijn echtgenote in tegenwoordigheid van de beheerder van de sauna, de bedrijfsleider en de heer Nieuwenhuis van het Recreatieschap Rottemeren. oraf- ning een Bijelectro-technisch buro Benning B.V. aan de Dorpsstraat in Zevenhuizen is de bouw gestart van een bods waarin een magazijn en werkplaats worden ondergebracht. bdri den Outer-Meyer sloeg symbolisch de eerste paal, omdat zij al ruim 12 jaar werkzaam is bij de familie, fat gebeurde onder toeziend oog van de dienst gemeentewerken en betrokkenen bij de bouw. De aannemer is bouwbedrijf G.J. Bakker B.V. te Moerkapelle. De bouw is wat vertraagd omdat het vervoer bouwmateriaal naar de bouwplaats niet eenvoudig is. Het transport van o.a. de heipalen geschiedt nu door de lage poort naast de winkel. De heer Benning hoopt dat het weer meewerkt om de bouw voor 1 januari a.s. voltooid te hebben, dectro-technisch buro Benning B.V. is de aannemer van alle electrische installaties van het in aanbouw zijnde nieuwe gemeentehuis. Ook de electriciteit van de nieuwe woningen aan het Raadhuishof wordt door Benning aangelegd. ^arnaast heeft Benning B.V. in uitvoering electriciteitswerken in Bleiswijk aan tien woningen. In ,;addinxveen in de Zuidpias verzorgt dit bedrijf de electriciteitsaanleg van 40 vrije sectorwoningen en ungalows. In Leiderdorp heeft men een werk in aanleg van 39 appartementen. Benning B.V. telt 9 Medewerkers buiten de familie Benning. Ook heeft de firma diverse stagières die een electro-technische °Pleiding volgen Voor de tweede maal dit jaar or ganiseert het Rode Kruis afd. Moerkapelle een bloedafname- avond op 19 november in het ge bouw Moerveen. Onafhankelijk informatieblad voor alle inwoners van Zeven huizen, Oud Verlaat en Moerka pelle. Verschijnt éénmaal per week in een oplage van 4.000 exemplaren. REDAKTIEADRES: Drukkerij Elgersma, Dorpsstraat 62a, Ze venhuizen, tel. 01802-2289 en Noordeinde 17, Zevenhuizen, tel. 01802-1653. De redaktie van de Dorpskrant stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de in elke krant staande advertenties. Bovendien behoudt zij zich het recht voor om zonder opgave van reden, advertenties voor publikatie in de dorpskrant te weigeren

Dorpskrant | 1986 | | pagina 1