Gemeente Zevenhuizen EHBO.. cursussen Kerkdiensten Hengelsport Klaverjassen bij v.v. Groeneweg Marathonwed strijden op de Uit hof in Den Haag Verleende bouwvergunningen Bouwplannen Noordelijke Dwarsweg 1 Strandweg 1 Zuidplasweg 15. Openbare vergaderingen Voorbereidingsbesluiten Bouwplan Fa. E.H. Bukman Zn. Bouwplan Dahliastraat 1 Gebruik vuurwerk BURGERLIJKE STAND Collecteschema MOERKAPELLE MEDISCHE DIENSTEN In de periode van 12 tot 19 november 1986 zijn door burge meester en wethouders van Zevenhuizen vergunningen afge geven voor: - het uitbreiden van een pluimveestal op het perceel Knibbel- weg 85; - het vervangen van een bedrijfsruimte op het perceel Zuid einde 37; - het vervangen van een schuifdeur van het pand Dorpsstraat 113, - het realiseren van een achteruitbouw aan het pand v d Duvn- laan 23; Een ieder die meent in zijn belang te zijn getroffen door verle ning van één van de bovenstaande vergunningen, kan binnen 30 dagen na de dagtekening van dit blad een gemotiveerd be zwaarschrift ingevolge de Wet arob indienen bij burgemeester en wethouders van Zevenhuizen. De vergunningen liggen gedurende deze termijn ter gemeen tesecretarie ter inzage op het bureau Ruimtelijke Ordening e.a. (Dorpsstraat 144). De burgemeester van Zevenhuizen maakt bekend, dat met ingang van maandag 1 december 1986, gedurende 14 dagen, ter gemeentesecretarie, bureau Ruimtelijke Ordening c.a.,' Dorpsstraat 144, ter inzage liggen de aanvragen van: 1de heer P.F. H. Hovens, Schielandsingel 39, om een vergun ning voor de bouw van een woning met kantoorruimte op het perceel grond, plaatselijk bekend Noordelijke Dwarsweg 1, kadastraal bekend gemeente Zevenhuizen, sectie E num mer 467; 2. de heer J. Otterspeer, Rottekade 45, om een vergunning voor het uitbreiden van café-restaurantbedrijf "De Otter", op het perceel Strandweg 1, kadastraal bekend gemeente Ze venhuizen, sectie C, nummers 1131 en 3409; 3. de heer J. van Vliet, Zuidplasweg 15, om een vergunning voor de bouw van een landbouwloods naast het perceel Zuidplasweg 15, kadastraal bekend gemeente Zevenhui zen, sectie B bis, nummer 1950 (ged.). Het college van burgemeester en wethouders overweegt de gevraagde vergunningen te verlenen met toepassing van arti kel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 8 van de Woningwet. Alvorens hiertoe over te gaan wordt een ieder in de gelegen heid gesteld om gedurende de termijn van tervisielegging van deze bouwplannen bezwaren in te dienen tegen het voorne men de gevraagde vergunningen te verlenen. Dinsdag 2 december 1 986 Commissie Openbare Wer ken en Ruimtelijke Ordening e.a. Aanvang 19.30 uur in het dorpshuis Swanla Donderdag 4 december 1986 Commissie Onderwijs en Wel zijn e.a. Aanvang 19.30 uur in het dorpshuis Swanla Maandag 8 december 1986 Commissie Algemene Be stuurlijke Zaken en Financiën e.a. Aanvang 19.30 uur in het dorpshuis Swanla Maandag 22 december 1986 Gemeenteraadsvergadering Aanvang 19.30 uur in het dorpshuis Swanla. De burgemeester van Zevenhuizen maakt bekend, dat vanaf donderdag 27 november 1986 ter gemeentesecretarie, bu reau Ruimtelijke Ordening c.a., Dorpsstraat 144, voor'een ieder ter inzage ligt het raadsbesluit van 13 november 1986, waarbij is bepaald dat een herziening wordt voorbereid van:' a. het bestemmingsplan "Dorp", voor het perceel grond, plaat selijk bekend Noordelijke Dwarsweg 1, kadastraal bekend gemeente Zevenhuizen, sectie E, nummer 467 (ged.); b. het bestemmingsplan ".Zevenhuizerplas" voor een perceel grond, plaatselijk bekend Strandweg 1, kadastraal bekend gemeente Zevenhuizen, sectie C, de nummers 1131 en 3409; c. het bestemmingsplan "Landelijk Gebied" voor het perceel grond, plaatselijk bekend naast Zuidplasweg 15, kadastraal bekend gemeente Zevenhuizen, sectie B bis, nummer 1950 (ged.); een en ander zoals dit nader in rode kleur is aangegeven op de bij dit besluit behorende en als zodanig gewaarmerkte teke ningen. Dit besluit is op 13 november 1986 in werking getreden. De burgemeester van Zevenhuizen maakt bekend dat met ingang van maandag 1 december 1986, gedurende 14 daqen ter gemeentesecretarie, bureau Ruimtelijke Ordeninq c.a.' vanP 144' V°°r e8n ieder ter 'nza9e ügt de aanvraag De fa. E.H. Bukman Zn., Moerkapelse Zijde 19 te Zevenhui zen, om een vergunning voor het uitbreiden van een bestaand kassencomplex met 1.13 ha. glasopstallen, op het perceel grond plaatselijk bekend Moerkapelse Zijde 19, kadastraal oekend gemeente Zevenhuizen, sectie A, numer 956/957, Het bouwplan is in overeenstemming met de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan "Landelijk Gebied" Hf zea<fe herziening, alsmede met de voorschriften van de thans bijde Kroon in behandeling zijnde zevende herzieninq van het bestemmingsplan "Landelijk Gebied". Het college van burgemeester en wethouders is nu voorne mens de gevraagde vergunning te verlenen met gebruikma- 19 van de Wet °P de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 8 van de Woningwet. Alvorens hiertoe over te gaan wordt een ieder in de gelegen heid gesteld om gedurende de termijn van tervisielegginq bezwaren in te dienen tegen het voornemen de gevraaqde vergunning te verlenen. De burgemeester van Zevenhuizen maakt bekend, dat met in gang van donderdag 27 november 1986, gedurende veertien dagen, voor een ieder ter secretarie, bureau Ruimtelijke Ordening c.a., Dorpsstraat 144, ter inzage ligt de aanvraag van: - de heer M. Heemsbergen, Dahliastraat 1om een vergunning voor de bouw van een duivenhok naast de bij de woning Dahliastraat 1 behorende schuur. Het bouwplan is in strijd met de voorschriften van het geldende bestemmingsplan "Dorp na vijfde herziening". Burgemeester en wethouders overwegen echter een vrijstel ling te verlenen op grond van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Alvorens hieromtrent nu een beslissing wordt genomen, wordt een ieder in de gelegenheid gesteld schriftelijk bezwaartegen het verlenen van de vrijstelling aan te tekenen. De bezwaren moeten worden gericht aan burgemeester en wethouders en ingediend vóór vrijdag 12 december 1986. Met het oog op de komende jaarwisseling en het daaraan verbonden gebruik van vuur werk, worden hieronder nog eens de bepalingen genoemd die in deze gemeente met be trekking tot verkoop en afste ken van vuurwerk gelden. 1. De verkoop van vuurwerk mag uitsluitend plaatsvin den op de laatste twee werkdagen van het jaar. 2. Vuurwerk mag slechts wor den verkocht aan personen van 18 jaar en ouder. 3. Uitsluitend tijdens de jaar wisseling tussen 23.00 en 1.30 uur mag er vuurwerk worden afgestoken. 4. Slechts tijdens de jaarwis seling tussen 22.00 en 2.30 uur en tijdens het vervoer van de winkel naar huis is het toegestaan vuurwerk bij zich te hebben. Een ieder, maar vooral ouders van opgroeiende jeugd, wordt verzocht er op toe te zien dat bovengenoemde punten wor den nageleefd. De overlast, welke ieder jaar weer wordt veroorzaakt door het vroegtij dig afsteken van vuurwerk zal hiermee kunnen worden te ruggebracht. De politie zal tegen overtre ders streng optreden. GEEN OPGAVEN Van 24 tot 29 november 1986: Kledinginzameling Max Tailleurstichting. Van 29 november tot 31 de cember 1986: geen collecte. uw kleintje in de DORPSKRANT wordt het best gelezen! ZEVENHUIZEN - 30 novem ber: Herv. kerk 10.00 uur ds. J. Enderlé, Harderwijk; 19.00 uur: ds. Romein, Rotterdam. Oud Verlaat: 10.00 uur ds. H. Gaasbeek, H. Doop. Geref. kerk 9.30 uur ds. W. Da- vidse; 18.30 uur drs. S.A. Meijer. Ouderkerk a.d. IJssel. Vrijz. herv. 19.00 uur ds. P. v.d. Laarse, Soest. Herv. kerk 9.30enl8.30uurds. J. Harteman. Geref. gem. 9.30 uur leesdienst; 18.30 uur ds. D. Rietdijk. 29 november: dokter W. Voort- huyzen, Lijsterlaan 2, Bleiswijk, tel. 01892-15241 30 november: dokter W. Vroeg- indeweij, Beatrixlaan 7, Moerka- pelle, tel. 01793-1687. Op 6 januari start er weer een begincursus E.H.B.O. Aanvang 19.45 uur. Het examen is dan eind april. Ook komt er weer een begincur sus Hartmassage. De datum moet nog nader bepaald worden. De cursussen vinden plaats bij de Spar op het Nijverheidscentrum Voor informatie en aanmel den kunt u schrijven of bellen naar: H. Nieuwland, Burg. Boer straat 14, tel. 1522 of A. de Vos Knibbelweg 33, tel. 1376. J. WIERSMA VERRASSEND TERUG Nadat hij de eerste drie wedstrij den van de najaarscompetitie heeft moeten missen, is J. Wiers- ma op 8 november weer aan de waterkant verschen, en wel langs de Rotte bij Oud Verlaat. De ma nier waarop hij'terugkwam was spectaculair. Ondanks het feit dat hij 3 wedstrijden minder gevist heeft dan de rest staat hij nu al op de 5e plaats. Hij ving namelijk 4750 gram en was hiermee derde Eerste werd L de Zwart, die daar door M. Huisman in het algemeen klassement-weer voorbij ging. De tweede plaats was voor de leider van de competitie, H. v. Zwienen. Vierde in deze wedstrijd werd A. Uittenbroek, die daardoor op de 6e plaats belandde. De totaal vangst in de Rotte bedroeq 18.875 gram. TUSSENSTAND na 4 wed strijden: 1. H. v. Zwienen; 2. L de Zwart; 3. M. Huisman; 4. J. de Zwart; 5. J. Wiersma; 6. A. Uitten broek; 7. A. v. Erk; 8. T. Verwey; 9. E. Breedijk; 10. K. Klomp. In de kantine van voetbalvereni ging Groeneweg wordt maande lijks klaverjas gespeeld. In verband met de feestmaand december wordt er op: 28 november een Sint-kaart avond gehouden en op: 19 december een Kerst-kaart avond. Beide avonden beginnen om 20.00 uur. Ook tijdens het kaarten kunnen al prijzen gewonnen worden. Iedereen is op deze avonden van harte welkom!!!!! In de gemeente Zevenhuizen wo nen heel wat verdienstelijke schaatsenrijders. Vooral binnen het marathongebeuren weten sommigen van hen zich goed staande te houden. Op "De Uithof' in Den Haag vindt een competitie plaats op de maan dagavond, waaraan veel van deze rijders meedoen. Op 10 novem ber was er een wedstrijd voor de dames, waar als goede winnares Ingrid Paul te voorschijn kwam. Op 17 november draaiden de he ren hun rondjes en wel verdeeld over de categoriën: A: hierin streed Piet Eikelenboom. Hij wist een derde plaats te behalen. B: Het debuut van Carry v.d. Spek en Jan Ottevanger. Beiden finis- ten in de voorste gelederen. C: Cock Kortlever reed hierin mee, en ook voor hem was dit de eerste keer. Helaas moest hij vroegtijdig afhaken i.v.m. een val partij. Veteranen: Frans Wester hof en Gerrit v. Vliet waren hier van de partij. Frans trof het slecht hij was verkouden en alhoewel hij de wedstrijd uitreed, kon hij in het verloop van de wedstrijd geen rol van betekenis spelen. Gerrit reed een sterke wedstrijd en reed veel vooraan. De finish was voor hem wat moeilijk omdat hij verkrampt ging rijden, vanwege de slechte bochten. Zo'n avond op "De Uithof' is be slist de moeite van het bezoeken waard! Men ziet spannende wed strijden en er heerst een goede sfeer. De volgende wedstrijden zijn op maandag 1 december

Dorpskrant | 1986 | | pagina 2