Gemeente Zevenhuizen HINDERWET Bouwplan Knibbelweg 41 Verkiezing van de leden van de provinciale staten KANDIDAATSTELLING Hinderwet/Wet Chemische Afvalstoffen Wijziging vuilophaalregeling Kerstboom verbranding Gebruik vuurwerk Inlichtingen kiezersregister Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen maken be kend, dat door hen, onder diverse voorwaarden, om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen, op 9 de cember 1986 vergunning is verleend ingevolge de Hinderwet naar aanleiding van de aanvraag van Meubelfabriek Dekker B.V., om een vergunning voor het oprichten en in werking heb ben van een meubelfabriek, in het bijzonder het vervaardigen van aanrechtbladen en keukens op het adres Nijverheidscen trum 7. De beschikking en alle terzake zijnde stukken liggen ter secre tarie van de gemeente Zevenhuizen, bureau Ruimtelijke Orde ning c.a., Dorpsstraat 144, ter inzage en wel van 29 december 1986 tot 30 januari 1987, elke werkdag van 08.30 uur tot 1 2.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur (inzage van de stukken bui ten werktijden is mogelijk na telefonische afspraak). Ingevolge artikel 44, tweede lid, van de Wet algemene bepalin gen milieuhygiëne staat tot 30 januari 1987 beroep open bij de Kroon voor: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die overeenkomstig artikel 20, 21 en 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne bezwaren hebben ingebracht; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij redelij kerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 20, 21 en 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet algeme ne bepalingen milieuhygiëne bezwaren in te brengen. De beschikking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toe passing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin en worden gezonden aan de Raad van State, afde ling voor de geschillen van bestuur, Binnenhof 12513 AA 's-Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening m oet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. De burgemeester van Zevenhuizen maakt bekend, dat met in gang van maandag 29 december 1986, gedurende 14 dagen, ter gemeentesecretarie, bureau Ruimtelijke Ordening c.a., Dorpsstraat 144, voor een ieder ter inzage ligt de aanvraag van: - de heer J.M. Kreft, Knibbelweg 41voor de bouw van een be drijfsruimte van 9,6 x 14 meter en de uitbreiding van een kassencomplex met 2240 m2, op het perceel Knibbelweg 41 Het bouwplan is in overeenstemming met de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan "Landelijk Gebied" na zesde herziening, alsmede met de voorschriften van de thans bij de Kroon in behandeling zijnde zevende herziening van het bestemmingsplan "Landelijk Gebied". Het college van burgemeester en wethouders is nu voorne mens de gevraagde vergunning te verlenen met gebruikma king van artikel 50, lid 8 van de Woningwet. Alvorens hiertoe over te gaan wordt een ieder in de gelegen heid gesteld om gedurende de termijn van de tervisielegging bezwaren in te dienen tegen het voornemen de gevraagde vergunning te verlenen. De burgemeester van Zevenhuizen brengt het volgende ter openbare kennis: 1Op dinsdag 3 februari 1987 zal de kandidaatstelling voor de verkiezing van de leden van de provinciale staten plaats hebben. 2. Op die dag kunnen ter secretarie van de gemeente Gouda aan het adres Vredebest 27, bij het daar gevestigde hoofd stembureau van 9.00 tot 17.00 uur lijsten van kandidaten (model G 5) worden ingeleverd. 3. De benodigde formulieren voor: - de lijsten van kandidaten (model G 5) - de verklaringen van bewilliging van de kandidaten in hun kandidaatstelling (model G 12) - de machtigingen tot gebruik van de naam of aanduiding van de politieke groepering (model G 2-2) zijn tot en met de dag van de kandidaatstelling ter secretarie van deze gemeente kosteloos voor de kiezers verkrijgbaar. Nadere inlichtingen omtrent de wettelijke voorschriften be treffende de inlevering van kandidatenlijsten worden ter ge meentesecretarie verstrekt. Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben op 10 novem ber 1986 een aanvraag krachtens de Hinderwet ontvangen. Het gaat om een aanvraag van burgemeester en wethouders van Zevenhuizen voor het uitbreiden van de inrichting met een opslagplaats voor ingeleverde chemische afvalstoffen in een Ecotainer aan de Burg. Klinkhamerweg 22 te Zevenhuizen, kadastraal bekend gemeente Zevenhuizen, sectie E, nr. 382. De gemeente heeft bovendien op grond van artikel 8 van de Wet chemische afvalstoffen (WCA) bij de minister van Volks huisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer (VROM) een aanvraag ingediend voor het bewaren van chemische af valstoffen in een Ecotainer aan de Burg. Klinkhamerweg 22 te Zevenhuizen. Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland dragen ingevolge hoofdstuk II van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne zorg voor een gecoördineerde behandeling van de genoemde aanvraag. Zowel Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland als de minister van VROM gedogen dat met het plaatsen van de container en met het inzamelen van chemisch afval wordt begonnen voor dat de benodigde en aangevraagde vergunningen zijn ver leend. U kunt de aanvraag en de overige van belang zijnde stukken van 18 december 1986 tot en met 17 januari 1987 op werkda gen tijdens de werkuren inzien in de gemeentesecretarie van Zevenhuizen, Dorpsstraat 146 te Zevenhuizen. Tevens kunt u de stukken gedurende deze periode aldaar inzien na telefonische afspraak, telefoon (01802) 16 44. De stukken met betrekking tot de WCA-aanvraag kunnen boven dien gedurende deze periode worden ingezien in het minis terie van VROM, Dr. v.d. Stamstraat 2 te Leidschendam (gebouw H, kamer 003). Schriftelijke bezwaren kunt u tot en met 17 januari 1987 in dienen bij Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, Konings kade 1, 2596 AA 's-Gravenhage. Uw persoonlijke gegevens worden niet bekend gemaakt als u daarom in een aparte brief bij het bezwaarschrift vraagt. Schriftelijke bezwaren tegen de aanvraag inzake de WCA-aan vraag, kunt u tot en met 17 januari 1987 richten tot de minister van VROM en indienen bij het ministerie van VROM, dir. AST, Postbus 450, 2260 MB Leidschendam. Er zal geen openbare zitting worden gehouden. Indien u met vertegenwoordigers van de aanvrager en van Gedeputeerde Staten over de aanvraag van gedachten wilt wisselen kunt u hiervoor tot 10 januari 1987 telefonisch een afspraak maken (070) 11 6621.Tijdens de daaropvolgende bijeenkomst kuntu tevens mondelinge bezwaren naar voren brengen. Na bovengenoemde periode is tot en met het einde van de termijn, waarbinnen tegen de beslissing op de aanvraag beroep kan worden ingesteld, inzage van de stukken mogelijk in de gemeentesecretarie van Zevenhuizen op werkdagen tijdens de werkuren. U kunt te zijner tijd alleen bezwaar tegen het ontwerp-besluit maken als u bezwaar tegen de aanvraag heeft ingediend, of als u kunt aantonen, dat u redelijkerwijs niet tot het maken van bezwaar in staat bent geweest. Voor nadere inlichtingen en voor kopieën van de ter inzage gelegde stukken (dit laatste tegen betaling) kunt u zich wen den tot het Provinciehuis, Koningskade 12596 AA 's-Graven hage, telefoon (070) 11 66 21, de heer H. Smeets. Nadere informatie inzake de WCA-aanvraag kan worden ver kregen bij het ministerie van VROM, Postbus 450, 2260 MB Leidschendam, telefoon (070) 20 93 67, toestel 3025. N.B. U wordt verzocht op het bezwaarschrift nr. 6WM911 te vermelden. In verband met het toenemend aantal ophaaladressen is het niet goed mogelijk het huisvuil en het bedrijfsvuil op één dag in de gehele gemeente op te halen. Besloten is om een splitsing aan te brengen. Met ingang van 7 januari 1987 geldt nu de volgende regeling: - het huisvuil in de dorpskern van Zevenhuizen wordt opge haald op woensdag; - het huisvuil buiten de dorpskern wordt opgehaald op donder dagochtend; - het inzamelen van bedrijfsvuilcontainers zowel in als buiten de dorpskern zal op donderdagmiddag plaatsvinden. Tot het gebied buiten de dorpskern worden de volgende straten gerekend: Moerkapelse Zijde, Bredeweg, Julianaweg, Noordeinde, Swanlaweg, Molenweg, Molenviergang, Twee manspolder, Korenmolengat, Knibbelweg, Bierhoogtweg, Nij verheidscentrum, Zuidelijke Dwarsweg, Zuideinde, Onder weg, Groeneweg, Bermweg, Wollefoppenweg, Huysmansweg, Middelweg, Nesseweg, Strandweg, Vlietkade, Rottekade, Noordelijke Dwarsweg vanaf de nummers 51 en 80 en de Zuidplasweg vanaf de nummers 12 en 3. De jaarlijkse kerstboomver branding zal op vrijdag 2 ja nuari 1987 plaatsvinden. Voor Zevenhuizen-dorp kun nen de bomen worden ingele verd op de parkeerplaats voor de Chr. basisschool "de Een- dragt" aan de Burg. Boer- straat. Tegen inlevering van elke boom wordt één lootje verstrekt. De jeugd van Oud Verlaat kan de bomen inleve ren voor de brandweergarage bij de "Vierkap". Ook hier wordt voor elke boom een loo tje verstrekt. De verbranding van de bomen in Zevenhuizen-dorp gebeurt traditioneel langs de Zuidpias weg tegenover het Nijver heidscentrum, terwijl in Oud Verlaat de bomen worden ver brand bij de Zevenhuizerplas. De trekking van de loten ge schiedt gezamelijk en de uit slag wordt in de Dorpskrant gepubliceerd. Het gehele e- venement, zowel in Zevenhui- zen-dorp als Oud Verlaat zal worden begeleid door het brandweerkorps Zevenhui zen. Dus geen kerstbomen meer op straat maar inleve ren op 2 januari! Met het oog op de komende jaarwisseling en het daaraan verbonden gebruik van vuur werk, worden hieronder nog eens de bepalingen genoemd die in deze gemeente met be trekking tot verkoop en afste ken van vuurwerk gelden. 1. De verkoop van vuurwerk mag uitsluitend plaatsvin den op de laatste twee werkdagen van het jaar. 2. Vuurwerk mag slechts wor den verkocht aan perso nen van 18 jaar en ouder. 3. Uitsluitend tijdens de jaar wisseling tussen 23.00 en 1.30 uur mag er vuurwerk worden afgestoken. 4. Slechts tijdens de jaarwis seling tussen 22.00 en 2.30 uur en tijdens het ver voer van de winkel naar huis is het toegestaan vuur werk bij zich te hebben. Een ieder, maar vooral ouders van opgroeiende jeugd, wordt verzocht er op toe te zien dat bovengenoemde punten wor den nageleefd. De overlast, welke ieder jaar weer wordt veroorzaakt door het vroegtij dig afsteken van vuurwerk zal hiermee kunnen worden te ruggebracht. De politie zal tegen overtre ders streng optreden. De burgemeester van Zeven- hjuizen brengt op grond van artikel D 5 der kieswet ter openbare kennis, dat aan een ieder kosteloos inlichtingen uit het kiezersregister kun nen worden verstrekt, waar uit deze kan opmaken, of hij zelf of een ander daarin al dan niet of niet behoorlijk is opge nomen. Op grond van artikel D 6 der kieswet is een ieder bevoegd schriftelijk aan burgemeester en wethouders verbetering van het kiezersregister te vra gen.

Dorpskrant | 1986 | | pagina 2