Gemeente Zevenhuizen Voor begrafenissen C.H. DE VRIES HINDERWET HINDERWET Bouwplan Bredeweg 90 Geen gebruik par keerterrein Nijver heidscentrum weekend 10/1 2 april 1987 Bouwplan Dorpsstraat 151 Verleende bouwvergunningen Openbare vergaderingen BURGERLIJKE STAND GEMEENTERAAD ROZENSTRAAT HOGENDOORN Feestelijke opening nieuwe pand kruis vereniging Gouwe-IJssel Collecteschema Kerkdiensten MOERKAPELLE MEDISCHE DIENSTEN Burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 12 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne bekend, dat: 1\?Pu16 ^a^rt 1987 bij hen een aanvraag is ingekomen van de heer A G. H. Neet, 's-Gravenweg 284a te Nieuwerkerkaan den IJssel, om een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten en in werking houden van een servicebedrijf voor agrarische machines en automobielen aan het adres Bredeweg 144. 2. op 4 februari 1987 bij hen een aanvraag is ingekomen van de heer A. van der Kraats, Bredeweg 96, om een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten en in werking houden van een autoplaatwerkerij en spuiterij aan het adres Bredeweg 96. De aanvragen en andere terzake zijnde stukken liggen op de secretarie van de gemeente Zevenhuizen, bureau Ruimtelijke Ordening c.a., Dorpsstraat 144, voor een ieder ter inzaqe en wel vanaf 2 april 1987 tot en met 1 mei 1987, elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur (inzage van de stukken buiten kantooruren is mogelijk na telefonische afspraak). Desgewenst kan aldaar een mondelinge toelichten op de stukken worden verkregen. Gemotiveerde bezwaren kunnen tot 2 mei 1987 schriftelijke bij het college worden ingediend. Degene die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. daarom te|efonisch wordt verzocht (telefoonnr. 01802- 1644, toestel 34) kunnen tot één week voor bovengenoemde datum mondeling bezwaren worden ingebracht, waarbij dan tevens gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisse- g over de aanvraag tussen het bevoegd gezag, de aanvra ger en de overige aanwezigen. Na afloop van deze termijn blijven de aanvragen en de daarbij behorende stukken, alsmede de eventueel nog te ontvangen aanvullingen, voor een ieder tot het einde van de termijn waairbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beslissinq op de aanvraag, ter inzage liggen. Wij vestigen er tenslotte de aandacht op, dat degenen, die be zwaren hebben ingebracht op de wijze als bovenomschreven en een ieder die aantoont, dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, in de gelegenheid zullen worden gesteld be zwaren tegen de ontwerp-vergunning in te dienen. Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen; gelet op artikel 24, tweede lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne; u de'<enc' dat Z'J voornemens zijn op de aanvraag van Jan Zijderhand expeditie B.V. positief te beschikken onder diverse voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de omqevina te ondervangen. De ontwerp-beschikking, alsmede de aanvraag en andere ter zake zijnde stukken liggen ter secretarie van de gemeente Zevenhuizen, bureau Ruimtelijke Ordening c.a., Dorpsstraat 144, ter inzage van 2 april 1987 tot 17 april 1987, elke werk dag van 08.30 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16 00 uur (inzage van de stukken buiten werktijden is mogelijk na tele fonische afspraak) en na afloop van bovengenoemde termijn tot het einde van de periode waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van de gevraagde beschikkinq elke werkdag van 08.30 uur tot 12.00 uur. De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben inge bracht naar aanleiding van de aanvraag en een ieder die aan toont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, kunnen tot bovengenoemde datum gemotiveerde schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van de ontwerp-beschik- king. Degene die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient te worden gericht aan het college. De burgemeester van Zevenhuizen maakt bekend, dat met in gang van donderdag 2 april 1987, gedurende 14 dagen ter qe- meentesecretarie, bureau Ruimtelijke Ordening c.a., Dorps straat 144, ter inzage ligt de aanvraag van: -deheer A. van Bergen, Bredeweg 90, om een vergunning voor het vervangen van een bestaand woonhuis aan de Bredeweg Het college van burgemeester en wethouders overweeqt de cn^iïo vergunning te verlenen met toepassing van artikel 50, lid 8 van de Woningwet. Alvorens hiertoe nu echter over te gaan, wordt een ieder in de gelegenheid gesteld om gedurende de termijn van de tervisie- legging van dit bouwplan bezwaren in te dienen tegen het voor nemen de gevraagde vergunning te verlenen. Burgemeester en wethou ders hebben het voornemen in het weekend van 10 tot en met 12 april 1987 het par keerterrein Nijverheidscen trum bij uitzondering beschik baar te stellen voor andere doeleinden. Uiteraard is er voor gezorgd, dat parkeren op een andere plaats in dat weekend mogelijk is. Gedurende die dagen kan men zijn voertuig parkeren op het terrein van Lelystad B.V. aan het Noordeinde nr. 57 (voorheen Lamboo). Het college is er zich van be wust dat het vorenstaande e- nig ongerief betekent en ver trouwt er op, dat voor de een malige maatregel begrip zal bestaan. De burgemeester van Zevenhuizen maakt bekend, dat met in gang van donderdag 2 april 1987, gedurende 14 dagen ter ge meentesecretarie, bureau Ruimtelijke Ordening c.a. Dorps straat 144, ter inzage ligt de aanvraag van: Fa. F.W. Schotte Zn., Dorpsstraat 151, om een vergunninq voor het vernieuwen en uitbreiden van de werkplaats aan de Lange Zijde. Omdat het bouwplan in strijd is met de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan "Dorp, na vijfde herzie ning" overweegt het college van burgemeester en wethouders d® gswaagde vergunning te verlenen met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50 lid 8 van de Woningwet. Alvorens hiertoe nu echter over te gaan, wordt een ieder in de gelegenheid gesteld om gedurende de termijn van tervisie- legging van dit bouwplan bezwaren in te dienen tegen het voor nemen de gevraagde vergunning te verlenen. In de periode van 18 tot 26 maart 1987 zijn door burgemeester -wethouders van Zevenhuizen vergunningen afgegeven - de bouw van een volière op het perceel Wollefoppenweg 11 g- - de verbouw van de woning Noordeinde 45; - de verkoop van de verkoopruimte van het pand Strandweg 1 Een ieder die meent in zijn belang te zijn getroffen door de ver lening van een van de bovenstaande vergunningen, kan bin nen 30 dagen na de dagtekening van dit blad een gemotiveerd bezwaarschrift ingevolge de Wet arob indienen bij burgemees ter en wethouders van Zevenhuizen. De vergunningen liggen gedurende deze termijn ter gemeen tesecretarie ter inzage op het bureau Ruimtelijke Ordeninq e.a. (Dorpsstraat 144). a Dinsdag 28 april 1987 Commissie Openbare Wer ken, Ruimtelijke Ordening c.a Aanvang 19.30 uur in het dorpshuis Swanla. Woensdag 29 april 1987 Commissie Onderwijs en Wel zijn c.a. Aanvang 19.30 uur in het dorpshuis Swanla. Woensdag 6 mei 1987 Commissie Algemee Be stuurlijke Zaken, Financiën c.a. Aanvang 19.30 uur in het dorpshuis Swanla. Donderdag 21 mei 1987 Gemeenteraad Aanvang 19.30 uur in het dorpshuis Swanla. GEBOREN: van Leeuwen Evelien, doch ter van: van Leeuwen, Leen- dert en: Drost, Huibertje, op 24 maart 1987. de Wit, Maaike Carolien, dochtervan:de Wit, Jan H.en: van Oudenaarden, Maria J., op 24 maart 1987. OVERLEDEN: de Zwart, Johannes, oud 84 jaar, op 22 maart 1987. Wat denkt u aan de sluiproute te gaan doen via de Rozenstraat. Er is daar geteld en in een uur kwa men er maar liefst 130 auto's voor bij" bracht het raadslid van de PvdA, Pouw Hofman, het college van B en W tijdens de rondvraag onder de aandacht. "De bewo ners zouden weieens actie kun nen ondernemen" De voorzitter antwoordde dat hij voor dit ver keersprobleem zo één-twee-drie geen oplossing heeft omdat er geen alternatieven te bieden zijn. Hoe gevaarlijk de verkeerssitua tie in de Rozenstraat is en tot wel ke escalaties het kan leiden bracht Maarten Strijdhorst na afloop van de raadsvergadering speciaal on der de aandacht van de Dorps krant. Maarten,d ie zich destijds in zette voor behoud en overplaat sing van enkele oude bomen (met succes!) is als oud Rozenstraat bewoner ernstig bezorgd over de toenemende verkeersdrukte al daar. Hij vertegenwoordigt de be woners. "De auto's staan aan één kant geparkeerd. Vreemden mij den de B K.-weg tijdens de spits vanwege filevorming door de ver keerslichten. Zo ontstaan er le vensgevaarlijke situaties. Er werd ai een meisje aangereden en en kele chauffeurs zijn al op de vuist gegaan in de Rozenstraat. Wat ook de oplossing mag zijn weet ik niet, maar dat er iets moet gebeu ren is duidelijk." Amalia v. Solmstr. 31 SCHILDERSBEDRIJF Waddinxveen Telefoon 01828-12520 looonmooouooooooo^ Op 3 april om 15.00 uur zal de Kruisvereniging Gouwe-IJssel haar nieuwe pand aan de Nesse 22 te Waddinxveen feestelijk o- penen. De Kruisvereniging was ja renlang gehuisvest boven het Groene Kruisgebouw aan de Sta tionsstraat 12 te Waddinxveen. Door ruimtegebrek in het oude pand was men genoodzaakt om uit te kijken naar een nieuwe be huizing voor het personeel. Deze werd gevonden aan de Nesse 22a, waar 8 personeelsleden per 13-2-'87 hun intrek namen en waar men beschikt over accomo- datie voor vergaderingen en bij eenkomsten. Het Groene Kruis gebouw aan de Stationsstraat 12, blijft in haar functie van wijkge- bouw in de Stationsstraat gehuis vest. Dus inclusief de uitleen van verpleegartikelen, de consultatie- bureau's en de spreekuren. Al leen de ledenadministratie vindt voortaan plaats vanuit het nieu we pand. 30 maart tot 5 april 1987: Ned. Hartstichting. 6 tot 12 april 1987: Nat. Fonds Gehandicapten. Tel. 01 828-14719 - Tesselschadelaan 20 - Waddinxveen Voor Waddinxveen en omstreken, Moerkapelle, Zevenhuizen, Benthuizen, Boskoop, Gouda, Moordrecht, Reeuwijk, Nieuwerkerk a.d. IJssel. ZEVENHUIZEN 5 april: Herv. kerk: 10.00 uur ds. P.S. Windig; Leiderdorp; 19.00 uur ds. VOor- douw, 's Gravenzande, jeugd dienst. Oud Verlaat 10.00 uur ds. A. van Eyk, Gouda. Geref. kerk 9.30 uur ds. B. ter Haar, Rotterdam; 18.30 uur ds. A.J. Krol, Gorinchem. Ver. vrijz. herv.: 19.00 uur ds.J. v. Rossum. Herv. kerk 9.30 uur ds. J. Harte- man; 18.30 uur ds. D.J. Cuperus, Nieuwerkerk a.d. IJssel. Geref. gem. 9.30 en 18.30 uur ds. D. Rietdijk. 4 april: Dokter W. Vroeginde- weij, Beatrixlaan 7, Moerkapelle tel. 01793-1687. 5 april: Dokter W. Voorthuyzen, Lijsterlaan 2b, Bleiswijk, tel. 01892-15241. Hulp voor moeder en kind bij niet gewenste zwangerschap" - VBOK-werkgroep: Zevenhui zen: 01802-2947; Moerkapel le: 01793-1587.

Dorpskrant | 1987 | | pagina 2