—o, to**/ VAN DEN BERG K dé i V Garage C. van der Knijff Koffiebar Swanla-Hoeve" uw warme bakker DE GEMEENTE MOERKAPELLE BIJ U THUIS TELEFOONNUMMERS/ OPENINGSTIJDEN Alarmering 01820 - 24255 1333 01828 - 13000 1333 Medische hulp Storingsdiensten Milieuklachten Gemeentelijke diensten Openingstijden Politiepost Vergaderschema Afgegeven bouwvergunningen WIJZIGING OPHALEN HUISVUIL Plattelandsvrouwen Slotavond turnuitvoering TARZAN MOERKAPELLE Voor slechts 30.00 geven wij uw GAZONMAAIER een vooriaarsbeurt! Wat doen wij hiervoor: Moerdijkstraat 19 Moerkapelle PAAS-AANBIEDING: 250 gram PAASKOEKJES - van 4,95 voor ƒ3,95 PAASTAARTEN vanaf 8,50 PAASCAKE vanaf 5,95 PAASBROOD vanaf 4,95 RABOBANK TRAKTEERT OP CIRCUS. Brandweer b.g.g. Politie b.g.g. Ongevallen 2666 Ambulancedienst 01820-16066 Arts 1687 Gas en Elektriciteit 071-252911 Waterleiding 01736 - 6940 C.A.I. 01828 - 17613 01820-28011 Gemeentesecretarie 1940 Werkplaats van 8.00 - 9.00 uur 1940 Gemeentesecretarie elke werkdag van 8.00 - 12.00 uur maandag en woensdag van 16.00 - 18.00 uur en zaterdag van 10.00 - 12.00 uur Huisvuil: iedere donderdag Grof vuil: iedere donderdag Oud ijzer: iedere laatste donderdag van de maand Klein chemisch afval: iedere werkdag van 8.00-9.00 uur in de werkplaats. 27 april 1 987: Vergadering commissie Openbare Werken c.a. te 19.30 uur. 29 april 1987: Vergadering commissie Welzijn c.a. te 19.00 uur. 4 mei 19§7: Vergadering commissie ABZ/Financiën te 20.30 uur. Bovengenoemde openbare vergaderingen worden in het ge meentehuis gehouden. Burgemeester en wethouders hebben op 15 april 1987 een i gewijzigde bouwvergunning afgegeven aan: - Gebr. Van der Spek, Herenweg 39, voor het vernieuwen van een tuinbouwkas, plaatselijk bekend Herenweg 39. Een ieder die meent in zijn/haar belang te zijn getroffen kan binnen 30 dagen na verzending van de beschikking ingevolge de Wet Arob een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Moerkapelle. Op donderdag 30 april -Koninginnedag-wordt ergeen huisvuil opgehaald. Dat wordt nu woensdag 29 april. De afd. Zevenhuizen van de Ned. Bond van Plattelandsvrouwen maakt een avonduitstapje naar Wassenaar. In Meyendel wordt een pannekoek genuttigd, waar na men een wandeling maakt. Zij die dat niet kunnen,maken met de bus, waarmee de reis wordt ge maakt, een ritje langs de bloem bollen velden. Vertrek 18.30 uur. Aanmelden, tel. 1960. Het dagreisje voert op 14 mei raar de Wouwse Plantage. Aan- nelden eveneens, tel. 1960. Op Goede Vrijdag-avond 17 april is er een koffie-avond. Op deze avond wordt er ook stilgestaan bij het komende Paasfeest. Iedereen van 16 jaar en ouder is van harte welkom in het Hervormd Cen trum om 20.00 uur. LEZING S.G.P.-studie- vereniging Moerkapelle/ Zevenhuizen 23 APRIL - 19.30 uur Kerkgebouw Geref. Gem. spreker: dhr. J. Bloemendaal en fruitteler op Deze is met de a.s. "Paas dagen" op z'n "Paasbest" met z'n nieuwe oogst van "Hollandse produkten" van o.a. Bloemkool, Bospeen, Postelein, andijvie, radijs, aard beien, nieuwe aardappels, enz. Knibbelweg 27 - Zevenhuizen Dagelijks geopend woensdagmiddag gesloten P.S. ook onze scharrel-eieren zijn op z'n paasbest!!! Turnen is ons leven Krachtig zij ons doel 't Hoogste na te streven Sterkt ons in't gevoel Eén in vreugd en daden Eén in nood en leed Dat zijn kameraden, dat is turnersgeest! Geen gezeur geen drillen Opgewekt van geest Dat is wat wij willen, Zo is'tsteeds geweest TARZAN,wij turnen TARZAN,onze eer TARZAN,uwe rijen verlaten wij nooit meer. Dit is het lijflied van de Moer- kapelse gymnastiekvereniging Tarzan te Moerkapelle. Deze hield vrijdagavond haar jaar lijkse uitvoering in dorpshuis Op Moer.Er was een gezellige sfeer en veel belangstelling. Alle medewerkers kunnen op een geslaagde uitvoering te rugzien. De opening ging zingend met bondslied en clublied, onder steund door een balspel van de meisjes. Daarna kwamen de kleuters met een toestellen- circuit en een kinderliedjespot pourri. Eéen en ander werd alleraardigst uitgevoerd. De meisjes A.B. en C deden gewel dig hun best op de toestellen en met de vrije oefeningen op muziek. De kleding hiervoor werd ontworpen en gemaakt door Ingrid, de leidster van de jeugdgroepen. Punctueel ver zorgd! Ook de meisjes van de afd. Jazz van 6-12 jaar in hun roze broeken dansten heel leuk bij Ingrid.Hetzelfde kan gesteld worden van de adsp. meisjes met een leuke out-fit, voor de vrije oefening. En dan de jongens... wat konden ze paard- springen en zwaaiden ze aan de ringen! Ze hebben nog maar pas les van meester Cor, die pas bij Tarzan in dienst is. De dames aan deringen, op de balk en brug zijn in deze 5 maanden technisch sterk voor uit gegaan. De heren, die de hele avond met de toestellen moesten sjouwen lieten een goede prestatie zien op de hoge brug en bij de paardensprong. Ook zij gaan- volgens de lei ding- goed vooruit. De dames-senioren brachten een vrije les, begeleid door mevrouw Van Vliet op de piano. Zij was ook de muzikale bege leidster bij alle op en af marsen en sommige oefeningen op de toestellen. Het ging haar zoals gewoonlijk weer goed af. De dames van 12-16 jaar, afd. jazz, dansten heel mooi o.l.v. Angeline. Tenslotte gaven zij Tenslotte werd er nog een showdans o.l.v. Ingrid voor het voetlicht gebracht. Daarna werden allen die aan het wel slagen van de avond mee gewerkt hadden, hartelijk be dankt.Door de organisatie wor den degenen die een prijs voor de verloting schonken nog bedankt. Er zijn nog enkele prijzen niet afgehaald. De navolgende nummers... 810 oranje, 605 oranje, 90 oranje, 113 oranje 613 oranje, 869 blauw, 87 blauw en 7 wit. De prijzen kunnen worden af gehaald bij mevrouw Bakker Zijde 20 Moerkapelle. - olie verversen - luchtfilter schoonmaken - mes slijpen - kabels smeren - motor laten proefdraaien P.S.: Dit geldt voor cirkelmaaiers tot een maaibreedte van 56 cm. Het vervangen van bougie, kontaktpunten ol an dere onderdelen wordt tegen meerprijs uitgevoerd. Handmaaier stellen wij af voor 5,- Grote voorraad gazonmaaiers, motorzeis en ruwterreinmaaiers, waterpompen, kettingzagen enz. Merken zoals Brill, M.T.D., Flymo, Tanaka, Giralda, I.T.N. Kom eens langs, de prijzen zullen U meevallen! Bredeweg 31 - Moerkapelle - Tel. 01793-1728 men zou te ver voeren, maar eeri uitzondering van de dame met de duiven willen we nog maken Alhoewel de duiven niet alle maal even gehoorzaam waren, kende ieder z'n plaats toen ze draaiend de hoogte ingingen. En dan die ca. 20 witte duiven, die ergens uit de nok van de circustent op een wit dienblad afkwamen en hierop gezamen lijk werden afgevoerd.. Prachtig1 Het sluitstuk vormden Sahara- acrobaten, die levende pyrami- des maakten, waardoor de on derste een gewicht van 500 kg. te dragen had Rest ons nog een woord van waardering aan de musici, want wat is een circus, zonder mu ziek op de maat en op het juiste tijdstip, ter verhoging van be paalde effecten. Een woord van dank is tenslotte zeker op z'n plaats aan het adres van de Rabobank. Zelden vond zon unieke gratis happening plaats en zal iets dergelijks plaats vinden. Zeker met zo'n massale opkomst als gevolg van een advertentie die men in moest leveren bij de Rabobank Te-gen inlevering van de bon kreeg men maximaal vier plaatskaarten Het was geweldig Rabobank1 Bedankt namens de inwoners van Zevenhuizen en Moer kapelle redactie Dorpskra t Meer dan 1400 inwoners van Zevenhuizen en Moerkapelle genoten zaterdag jl. van een gratis voorstelling van CIRCUS RENZ. DE De eerste voorstelling vond 's-middags plaats en de tweede 's- avonds. Waren de weersomstandigheden 's-avonds verre van Ideaal, regen en storm- binnen in de tent heerste er, ondanks de kou, een beter klimaat, nl. een ambiance, een bijzonder warme sfeer, opgeroepen door acrobaten en jongleurs die oud en jong amuseerden. Door het publiek werd op hun grappen enthousiast gereageerd. Rabobank-directeur Ammer- laan heette, in gezelschap van de kleinste gastvrouw ter we reld, alle aanwezigen hartelijk welkom in de ingang van de grote stalen kooi, waarin na hem, de roofdieren één voor één werden losgelaten. Poema's,een koorddansende cheetah, leeu wen en tijgers die op bevelen gehoorzaamden en door een brandende hoepel sprongen. Eén en ander niet van harte, maar onder verontwaardigd ge blaas, waarbij de dompteur er niet één uit het oog verloor. Geen moment verslapte die waakzaamheid en een berisping klonk toen zij die een foto wilde nemen, de kooi te dicht bena derde. Na de roofdieren lonttakelden de circusmede werkers in een ommezien van tijd de kooi, waarna de piste door de grappenmaker met de borden die draaiende gehouden moesten worden, werd betre den. Hij had de lachers op zijn hand. Olifanten, een dromedaris en twee kamelen, een aantal paar den, een varken en duiven, was de overige levende have, waar mee de rest van het programma werd gevuld. Dit werd afge wisseld door enkele komische scènes en adembenemende staaltjes van durf van een viertal Tjechen. twee dames en twee heren Alles afzonderlijk op noe- t - Z

Dorpskrant | 1987 | | pagina 4