Gemeente Zevenhuizen i> Voor begrafenissen C.H. DE VRIES GEBR. VENTE Koninklijke onderscheidingen Koffiebar BIBLIOTHEEK SAHELP/ORGEL Geref. kerk Sleutels Kerkdiensten Aanvraag subsidie voor het jaar 1988 op grond van de "Algemene subsi dieverordening sociaai-cultureel werk". Bouwplan trekkershutten Verleende bouwvergunningen Collecteschema BURGERLIJKE STAND Openbare vergaderingen Geen spreekuur AUTOMOBIELBEDRIJF MOERKAPELLE MEDISCHE DIENSTEN I Verenigingen/instellingen die in 1988 voor een subsidie in aanmerking wensen te komen, dienen vóór 1 juni aanstaande de navolgende bescheiden bij burgemeester en wethouders in te dienen. 1de begroting met toelichting voor 1988; de toelichting dient in te houden een werkplan van sociaal-culturele activiteiten; 2. een exemplaar van de statuten of stichtingsakte en het huis houdelijk reglement (voor zover deze niet reeds in het bezit van de gemeente zijn); 3. een opgave van de samenstelling van het bestuur, bestaan de uit namen, voornamen en adressen en bestuursfuncties van de bestuursleden; 4. een door het bestuur gewaarmerkte ledenlijst per 1 april 1987; 5. een opgave van de geldende contributieregeling. De in de gemeente Zevenhuizen werkzame peuterspeelzalen dienen bovendien te overleggen: - een opgave van het verwachte aantal peuters, dat in 1988 van de peuterspeelzaal gebruik zal maken en als zodanig zal staan ingeschreven; - een opgave van het totaal aantal peuters, dat in 1987 van de peuterspeelzaal gebruik maakt en als zodanig staat inge schreven. Burgemeester en wethou ders van Zevenhuizen maken bekend,dat vanaf donderdag 7 mei 1987, ter gemeentesec retarie, bureau Ruimtelijke Ordening c.a., Dorpsstraat 144,gedurende 14 dagen ter inzage ligt de aanvraag van het Recreatieschap Rotteme- ren, om vergunning voor de bouw van twee trekkershut ten op het kampeerterrein aan de Tweemanspolder 8 te Zevenhuizen. Het college overweegt de ver gunning te verlenen doch stelt, alvorens hiertoe over te gaan, belanghebbenden in de gelegenheid schriftelijk be zwaren tegen het verlenen van de vereiste vrijstelling in te dienen. In de periode van 22 april tot 29 april 1987 zijn door burge meester en wethouders van Zevenhuizen vergunningen afge geven voor: - het bouwed van een dakkapel op het pand Wilgenlaan 38; - het vervangen van een zomerhuis op het perceel De Bonk 76; - het bouwen van een tuinschuurtje op het perceel De Bonk42; - het vergroten van een entree en het bouwen van een tuinhok bij de woningen De Fazant 43 en 45; - het wijzigen van een garage en bouwen van een carport bij de woning Van der Duynlaan 1 Een ieder die meent in zijn belang te zijn getroffen door de ver lening van één van de bovenstaande vergunningen, kan bin- kan 30 dagen na de dagtekening van dit blad een gemotiveerd bezwaarschrift ingevolge de Wet arob indienen bij burgemees ter en wethouders van Zevenhuizen. De vergunningen liggen gedurende deze termijn ter gemeen tesecretarie ter inzage op het bureau Ruimtelijke Ordening e.a. (Dorpsstraat 144). GEBOREN: Rensen, Casper, zoon van: Rensen, Otto, R. en: Rotte veel, Xandra H., op 16 april 1987; Rensen, Jeroen, zoon van: Rensen, Otto R. en: Rotteveel Xandra H., op 16 april 1987; de Vos, Elizabeth, dochter van: de Vos, Fopbertus en: Wolf, Jannet, op 28 april 1987. Donderdag 21 mei 1987 Gemeenteraad Aanvang 19.30 uur in het dorpshuis Swanla. t/m 10 mei 1987: geen col lecten. 11 tot 1 7 mei 1987: Astma fonds. De burgemeester van Zeven huizen zal op de vrijdagen 8 en 15 mei geen spreekuur houden. In tegenwoordigheid van genodigden reikte burgemeester A.H. van Gent aan een viertal inwoners van Zevenhuizen, die zich in het maat schappelijke bijzonder verdienstelijk hebben getoond, koninklijke onder scheidingen uit. Hij deed dat woensdagmorgen 29 april, ter gelegen-heid van de jaarlijkse lintjesregen, in dorpshuis "Swanla". De 60-jarige heer H.B. W. Loos van de Rottekade, die op 30 april precies 6 jaar in Zevenhuizen woont, ontving de versierselen bij zijn benoeming tot "officier in de orde van Oranje Nassau'. Hij is werkzaam als hoofd van de afd. li chamelijke vorming en sport van de Erasmusuniversiteit en hoofd van de afdeling studentenvoorzie ningen in Rotterdam. De heer Loos genoot een opleiding aan de sportacademie in Den Haag en was vanaf 1950 bevoegd sportle raar. Twee jaar was hij werkzaam in dienst van de gemeente Den Haag, waarna hij leraar lichamelij ke opvoeding werd in Rotterdam. In 1955 kwam hij in dienst van de ned. Economische Hogeschool, die in 1973 gefuseerd is met de medische faculteit tot Erasmus universiteit. Hij is 10 jaar voor zitter geweest van de ned. Volley- balbond afd. Rotterdam en 10 jaar voorzitter van de raad voor de lichamelijke opvoeding van de gemeente Rotterdam. De heer Loos is adviseur van de ned. stu- dentensport stichting en heeft 8 jaar in een internationale stich ting gezeten. Bovendien is hij sinds meer dan 25 jaar examina tor voor het bureau Rijvaardig— heden, thans in de gemeenten Gouda en Gorkum. Verder is hij een paar jaar bezig geweest met een onderzoek naar het houden van de (Jniversiade in Nederland. Omdat de Olympische Spelen Nederland voorbijgingen, zijn de ze plannen eveneens van de baan Tel. 01 828-1 4719 - Tesselschadelaan 20 - Waddinxveen Voor Waddinxveen en omstreken, Moerkapelle, Zevenhuizen, Benthuizen, Boskoop, Gouda, Moordrecht, Reeuwijk, Nieuwerkerk a.d. IJesel. Vrijdagavond 8 mei gaat de Kof fiebar roeien. Er wordt om 19.15 uur verzameld bij het Hervormd Centrum. Iedereen van 16 jaar en ouder is van harte welkom. De heer H.J. Sleeuwenhoek - 66 jaar - wonende aan de Burg. Klinkhamerweg ontving de ere medaille in goud in de orde van Oranje Nassau, omdat hij vele jaren tal van functies in het maat schappelijke vervulde. Sinds 1948 is hij bestuurslid van de Ned. Bouwbedrijfsbond, aanvan kelijk als penningmeester en van af 1951 als secretaris. Sinds 1961 is hij bestuurslid van de raad van het Ziekenfonds voor Gouda en omstreken en vanaf 1970 lid van de gemeenteraad. Ook was hij een raadsperiode vanaf 1978, wethouder. Bovendien sinds 1975 voorzitter en oprichter van de volkstuinvereniging De Peule- schil. Meer dan 25 jaar had hij zit ting in de RWW-commissie (werk loosheid). Gelijktijdig was de heer Sleeuwenhoek commissielid van de WWV, die adviseert aah het college van bijstand en heroprich ter van de bibliotheek. Thans is deze jubilaris ook nog voorzitter van de ledenraad van de verze kerden en heeft jarenlang zitting in de RUCB (recepten uitreke nen en coderen). Bovendien sinds 1952 plaatselijk vertegenwoordi ger van het SFB (sociaal fonds bouwnijverheid inschrijving uit betalen werklozen). De 55-jarige heer W.A. Roos van de Burg. Klinkhamerweg is meer dan 40 jaar - thans 41 jaar - werkzaam bij het landbouwbe drijf Van der Wel aan het Noord einde. Hij is bij de derde genera tie - nu bij de zoons van A. v.d. Wel - in de akkerbouw en landbouw, een zeer gewaardeerd medewer ker. Op jeugdige leeftijd kwam hij en bleef de familie en het bedrijf trouw. In het vrijwilligerswerk is hij bijzonder actief voor voetbalvere niging Groeneweg. Het is zeker 40 jaar geleden dat hij lid werd van deze club, waar hij ging voet ballen bij de junioren en later en kele jaren in het eerste elftal speel de. Na enige tijd haakte hij af en kwam in het bestuur. Vele jaren heeft hij in de elftallencommissie gezeten en was 15 jaar elftalleider van het eerste elftal. Vanaf 1982 is hij consul. Dat houdt in dat hij beoordeelt of de velden bespeel baar zijn. Ca 8 jaar geleden werd hij met 'het gouden ere-lidmaat- schap' van deze vereniging be loond. Nu kreeg hij voor zijn ver diensten een ere-medaille in zil ver als koninklijke onderschei ding voor zijn bewezen diensten. De 67-jarige heer B. Hertog van de Korte Zijde ontving even eens de ere-medaille in zilver be horend bij de Orde van Oranje Nassau. Hij is sinds 1945 lid van de metaalbedrijfsbond waar hij bode van was. Toen in 1952 de meubelmakersbond werd opge-ri cht werd hij penningmeester en later bij de fusie met de houtver- werkersbond, ca. 1960, bleef hij in functie toen het bouwbedrijfs bond werd. De heer Hertog is sinds 1986 voorzitter van de bouwbond en van 1946-1976 be stuuder van de AVAR-metaal. Van 1950 tot 1960 was hij be stuurslid van de P.v.d.A. In- en verkoop van uitsluitend 2 C.V., Diane, Visa, GS en CX. Gebruikte onderdelen Spuit- en plaatwerk Viietkade 17a - Zevenhuizen (Z-H) - Tel. 010-550456 NIEUWE AANWINSTEN: ROMANS: Durbridge, F; - Het Margo-mysterie; - De ruitenboer; Heeresma, H; De vis; MacCar- ry, CH: Het laatste avondmaal; Reinecker, H: De kommissaris en de souteneurs; Veenhof, J: Tanksoldaten; Willard, B: De kin deren van de ketellapper. Informatief volwassenen: Bil- liet, D: Bananeschillen in jeans; Gessel, H.v: De Volskrant: een beeld van een dagblad; Klink, J: De doop: een gesprek met doop- ouders; Schreiber, F: Sybil: de vouw met de zestien persoonlijk heden; JEUGD: Clavell, J: James Cla- vell's Trump-O-Moto: een fanta sie; Diepstraten, J: De verbor gen steeg; Hafkamp, C: Met een spijker op zak; Pons, A: De in braak; Verhaagen, M: De zilve ren munten; Beekman, H: - Si- mone en haar hertje; - Simone en haar schooltuintje; Bomans, G: - In het sprookjesbos; - Het onbe woonde eiland; Chapouton, A: Loes ziet een draak; Hafkamp, C: Pinkeltje is trots op Pinkelotje; Lindgren, A; Michiel de vliegen vanger. Verder is ter aanvulling en vervanging een grote kollek- tie streekromans aangeschaft Maar liefst 12.000 gulden bracht de aktie voor Sahelp en het kerk orgel van de Geref. kerk op. Een geweldig succes dat onder uitne mende weersomstandigheden plaatsvond. Vooral de franse vei ling en de modeshow waren hoog tepunten van de dag. De video films sloegen ook aan. Uitslagen verloting: auto-radio: Pauly v.d. Akker; cross fiets: Ton de Graaf. Het tuinameublement is gevallen op lot nr. 404 blauw cat. 1. De tafeltennistafel op lot nr. 595 wit cat. 4 gr. De woningbouwvereniging SSW heeft in Oud Verlaat een viertal woningwetwoningen gebouwd. Vanmiddag zal burgemeester A.H. van Gent de sleutels aan de bewoners uitreiken. Zevenhuizen 10 mei: Herv. kerk 10.00 uur ds. Z. de Graaf; 19.00 uur geen opgave. Oud Verlaat 10.00 uur ds. T. v. Soest, Rotterdam. Gerëf. kerk 9.30 uur ds. W.vd Zwam, R'dam; 18.30 zangdienst. Herv. kerk 9.30 uur kand. H.J. Donken, Hardinxveld; 18.30 uur kand. W. v.d. Bom, Harderwijk. Geref. gem. 9.30 en 18.30 uur ds. Rietdijk. 9 mei: dokter R.L. Warnaar. Dorpsstraat 12, Bleiswijk, tel. 01892-12500. 10 mei: dokter W.J. v. Bruggen. De Wielewaal 20, Zevenhuizen, tel. 01802-1783.

Dorpskrant | 1987 | | pagina 2