Gemeente Zevenhuizen begrafenis crematie GEBR. VENTE AGENDA-STICKERS KADO..! SIG. MAG. P.J. HE IJ Kerkdiensten HINDERWET Verleende bouwvergunningen Openbare vergaderingen Collecteschema 22 tot 28 juni 1987: geen col lecten. Voorbereidingsbesluit Basisscholen in Zevenhuizen blijven de vier-jarigen voor vol aanzien Boogkas Burgemeester Klink hamerweg 47 BURGERLIJKE STAND De nieuwe SCHOOLAGENDA'S 1987-1988 hebben wij in huis. Wees er vroegtijdig bij om jullie keuze te maken. Nu is er nog keus genoeg! Bij aankoop van een SCHOOLAGENDA krijgen jullie AUTOMOBIELBEDRIJF Volleybal Amnesty Internatinal SCHRIJFAVOND MOERKAPELLE MEDISCHE DIENSTEN '.lOH.M.vwDi R Spek ba: Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen; gelet op artikel 31 van de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne; maken bekend, dat door hen, onder diverse voorwaarden, om gevaarschade of hinder voor de omgeving te ondervangen, op 27 april 1987 vergunning is verleend ingevolge de Hinderwet naar aanleiding van de aanvraag van Jan Zijderhand Expeditie B.V., Bredeweg 24 te Zevenhuizen, om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning ingevolge de Hinderwet voor een transportbedrijf aan het adres Bredeweg 24. De beschikking en alle terzake zijnde stukken liggen ter secretarie van de gemeente Zevenhuizen, bureau Ruimtelijke Ordening c.a., Dorpsstraat 144, ter inzage en wel van 18 juni 1987 tot 19 juli 1987, elke werkdag van 08.30 uurtot 12.00uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur (inzage van de stukken buiten werktijden is mogelijk na telefonische afspraak). Ingevolge artikel 44, tweede lid, van de Wet algemene bepalin gen milieuhygiëne staat tot 19 juli beroep open bij de Kroon voor: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die overeenkomstig artikel 20, 21 en 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet algemene bepalin gen milieuhygiëne bezwaren hebben ingebracht; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij redelij kerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 20,21 en 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet alge mene bepalingen milieuhygiëne bezwaren in te brengen. De beschikking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toe passing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek tot schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin en worden gezonden aan de Raad van State, afde ling voor de geschillen van bestuur, Binnenhof 1, 2513 AA 's-Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de ge schillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Inde periode van 27 mei tot 3 juni 1987 zijn door burgemeester en wethouders van Zevenhuizen vergunningen afgegeven voor: - de bouw van een loods op het perceel Nrd. Dwarsweg 99; - het bouwen van een tuinhuisje op het perceel De Graskamp 3; Een ieder die meent in zijn belang te zijn getroffen door de ver lening van één van de bovenstaande vergunningen, kan bin nen 30 dagen na de dagtekening van dit blad een gemotiveerd bezwaarschrift ingevolge de Wet arob indienen bij burgemees ter en wethouders van Zevenhuizen. De vergunningen liggen gedurende deze termijn ter gemeen tesecretarie ter inzage op het bureau Ruimtelijke Ordening e.a. (Dorpsstraat 144). Donderdag 2 juli 1987 Gemeenteraad Aanvang 19.30 uur in het dorpshuis Swanla. 8 tot 21 juni 1987: Prins Bernhard Fonds. De burgemeester van de gemeente Zevenhuizen maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat ter gemeentesecretarie, bu reau Ruimtelijke Ordening c.a., Dorpsstraat 144, voor een ieder ter inzage ligt het raadsbesluit van 21 mei 1987, waarbij is bepaald dat een herziening wordt voorbereid van het be stemmingsplan: - "Dorp" en "Landelijk Gebied" voor het perceel Burgemeester Klinkhamerweg 86 en omgeving, kadastraal bekend gemeen te Zevenhuizen, sectie E, nummers 239,395,396,428 en 466 (alle gedeeltelijk); - "Landelijk Gebied" voor een perceel, gelegen aan de Noorde lijke Dwarsweg, tussen Rijksweg 12 en de spoorwegover gang, kadastraal bekend sectie F, nummer 142; een en ander zoals in rode kleur is aangegeven op de bij dit besluit behorende en als zodanig gewaarmerkte tekeningen. Het besluit is terstond in werking getreden. Er is de laatste tijd nogal wat te doen geweest rond de 4-jarigen in het basisonderwijs. Oorspronkelijk zag het er naar uit, dat leerlingen pas naar school mochten als zij op 1 augustus de leeftijd van 4 jaar had den bereikt. Mede door de protesten van het onderwijsveld is van dat voornemen afgestapt en blijft de toelating van de jongste leer lingen dus zonder beperkingen. Wel zijn de scholen voor de keus gesteld tussen het vermin deren van het aantal uren onderwijs, dat wordt gegeven in een of meer van de eerste drie leerjaren (de 4-, 5- en 6-jarigen) of een vergroting van de groepen. Om alle onzekerheid (en ongerustheid) op dit punt weg te nemen: de 3 basisscholen in Zevenhuizen hebben van beide onaantrekkelijke alternatieven duidelijk gekozen voor grotere klassen. Kortom: óók in het komende schooljaar mogen de 4-jarigen direct en voor hele dagen naar school! Door de heer A. de Jong is een bouwvergunning aangevraagd voor een reeds geplaatste boogkas op het perceel Burge meester Klinkhamerweg 47. De bouw is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan "Dorp". Het college van burgemeester en wethouders overweegt de gevraagde vergunning te verlenen met een instandhoudings termijn van maximaal 5 jaar. Hiertoe is het college voorne mens een vrijstelling van het bestemmingsplan te verlenen op grond van artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Alvorens hiertoe over te gaan wordt het bouwplan vanaf donderdag 18 juni 1987, gedurende 14 dagen ter gemeente secretarie, bureau Ruimtelijke Ordening, Dorpsstraat 144, ter inzage gelegd. Gedurende deze termijn kan een ieder bij bur gemeester en wethouders bezwaar aantekenen tegen het ver lenen van de vrijstelling. GEBOORTEN: Overweel, Yannick Hester, dochter van: Overweel, Maar ten J. en: van Velden, Johan na M., op 13 mei 1987. Vis, Anoeska, dochter van: Vis, Pancrasen: Hermus: Ma ria, op 14 mei 1987. Karreman, Suzanne, doch tervan: Karreman, Gerard en: Verkaik, Pieternella C., op 16 mei 1987. Verboom, Marius Gerardus, zoon van: Verboom, Willem M. en: Visser, Wilhelmina, op 21 mei 1987. Steenbergen, Irene Corina, dochter van: Steenbergen, Bernardus C.A. en: van Beek, Marianne C., op 23 mei 1987. Hiemstra, Mariska, dochter van: Hiemstra, Harald R. en: Bos, Jeanne M., op 24 mei 1987. Klein, Wouter, zoon van: Klein, Marinus en: Meijndert, Wilhelmina N., op 27 mei 1987. Bennink, Niels, zoon van: n Bennink, Gerard en: Sino, Sandra L., op 29 mei 1987. Dorpsstraat 62 - Zevenhuizen - Tel. 01802-1288 Ook kunnen jullie je fotorolletje bij ons laten ontwikkelen, vanaf 49 cent per foto (excl. ontwikkelenkosten) Wij verkopen ook FOTO-ROLLETJES....! In- en verkoop van uitsluitend 2 C.V., Diane, Visa, GS en CX. Gebruikte onderdelen Spuit- en plaatwerk Vlietkade 17a - Zevenhuizen (Z-H) - Tel. 010-550456 Donderdag 4 juni speelden de he ren van Zevenhuizen in Moerka- pelle tegen het team van Hubei uit China. Nadat de gasten uit China verwelkomd waren door de kok van het plaatselijk restaurant Ja de, en het team was voorgesteld, kon de wedstrijd beginnen. De Zevenhuizense heren begonnen zeer voortvarend en wisten door een krachtige aanval en meer combinaties de set met 15-7 te winnen. In de 2e set kwamen de heren uit China sterk terug, door gedegen aanvalsspel, hoog bui ten, wisten ze vaak door een in gehouden smash het blok van Zevenhuizen de verschalken en met 8-15 ging de set naar Hubei. In de 3e en 4e set ontliepen de beide teams elkaar niet veel, maar het team van Hubei speelde vas ter en kon uiteindelijk met 13-15 en 11-15 de wedstrijd winnen. De nieuwe spelers van Zevenhuizen deden het,naar de situatie, goed, uiteraard kan men niet verwach ten dat de combinaties al vlekke loos verlopen! Maandag 22 juni van 17.30- 21.00 uur organiseert de plaat selijke Amnesty groep een schrijf- avond in de openbare bibliotheek van Zevenhuizen. Iedereen bo ven de 16 jaar kan een brief schrij ven om druk uit te oefenen op re geringen om gewetensgevange nen vrij te krijgen. In de biblio theek liggen voorbeeld-brieven klaar om ter plaatse of thuis over te schrijven of om als voorbeeld te gebruiken. U kunt ook bellen om de gegevens thuis te krijgen. Deze maand wordt geschreven voor: - Muhammad Haitham Khoja uit Syrië. Een schrijver van 35 jaar die al 7 jaar gevangen wordt gehouden zonder vorm van aan klacht of proces. - Namat Issa uit Ethiopië, een ambtenares die al 7 jaar zonder aanklacht of proces vastgehou den wordt samen met haar zesja rige zoon die in de gevangenis ge boren werd. - Drie Mislim-studenten tussen de 20 en 30 jaar uit Indonesië zijn veroordeeld van 8 tot '15 jaar gevangenisstraf ondanks volledig §ebrek aan bewijs. CHRIJF ZE VRIJ! Hoe meer brieven hoe groter de druk. Ook uw brief helpt! Informatie: 01802-1806. ZEVENHUIZEN - 21 juni: Herv. kerk 10.00 uur ds. H. Gaas beek; 19.00 uur ds. W. Kalkman. Ameide. Oud Verlaat 10.00 uur ds. M.C. Malipaard. Geref. kerk 9.30 en 18.30 uur ds. W. Davidse. R.K. Gemeenschap: 11.30 uur in de geref. kerk jubileumdienst pastor Bosman. Na afloop recep tie van 14.00 tot 15.30 uur in dorpshuis Swanla. Herv. kerk 9.30 uur ds. A.A.A Prosman, Veenendaal; 18.30 uur kand. F. Stevens, Huizen. Geref. gem. 9.30 en 18.30 uur ds. D. Rietdijk. 20 juni: dokter W. Voorthuyzen, Lijsterlaan 2b, Bleiswijk, tel. 01892-15241. 21 juni: dokter W. Vroeginde- weij, Beatrixlaan 7, Moerkapelle, tel. 01793-1687. Bijkantoor: Zaagmolenpad 6 Zevenhuizen 01802-3161 Hoofdkantoor Rotterdam 010 - 476.21.88' (dag en nacht)

Dorpskrant | 1987 | | pagina 2