RONI ZONWERING Avondvierdaagse in Zevenhuizen: 22-26 juni: een evenement met verrassingen! DANSSCHOOL WADDINXVEEN 350-ste lid....! Met de Rabo de Rotte rond.... G.L.A. JANSSEN Hengelsport o.l.v. José van Rijn Reeds nu gelegenheid tot inschrijving voor het seizoen '87-'88 Jongeren 8 t/m 11 jr. Op 26 juni 1987 willen wij graag stilstaan bij het feit dat de heer 25 jaar aan onze school verbonden is. Wij nodigen u daarom gaarne uit voor de receptie die gehouden wordt van 17.00-18.30 uur in de hal van de kleuterafdeling van de Chr. Basisschool "De Eendragt", Burg. Boerstraat la te Zevenhuizen. Het Bestuur. Geen ere-prijzen voor jeugd Zeven huizen voor al uw binnen en buiten GRATIS OPMETEN. GRATIS MONTAGE 5 jaar garantie op onze zonneschermen. Kon. Wilhelminaplein 59a (vlakbij Albert Heijn) WADDINXVEEN - Tel. 01 828-1 9370 (b.g.g. 18505) OPEN: maandag t/m vrijdag: 13.30-17.30 uur zaterdags van 9.00-13.00 uur Voor het tweede achtereenvolgende jaar wordt er in Zevenhuizen een AVONDVIERDAAGSE georganiseerd. Er is best voor een goed tiidsS gekozen: de week van 22 juni, omdat de middelbare scholieren vanaf die datum geen les meer hebben op school wat betekent: huiswerk vrij! ring van vorig jaar in gedachten. VRIJWILLIGERS We hebben medewerking van de Koffiebarjongeren, die als contro leposten fungeren en bij het star ten helpen. Ook de E.H.B.O. ver leent assistantie als het nodig is: blaren prikken (o.l.v. Mar Kap- teyn). Verder zijn er naast de Ra bobank, diverse middenstanders die als sponsors optreden. De deelnemers aan de Avondvier daagse betalen bij vóórinschrij ving - wat op zaterdag 20 juni van 10.00-15.00 uur op het dorps plein kan gebeuren - slechts 2,50. Maandag of dinsdagavond betaalt men 3,-. Alhoewel het een Avondvierdaagse is, kan er verschillend gelopen worden. Vrij dagavond is verplicht, tenzij men beslist niet anders kan. Vijf avon den, waarvan men er vier moet lopen, betekent één avond vrij. De afstand is iets langer dan vorig jaar: nu ca. 8 km. De routes zijn: Maandag: Kassenroute; Dins dag: Rotte noord met oversteek over de rotte; Woensdag: Akker- bouwroute richting Moerkapelle Donderdag: Rotte Zuid: bete kent: de Zevenhuizense kant van EEN TOCHT MET VERRASSINGEN! Peter v.d. Niet, Hannie Verbakei, Jaap Zweere en Arie Boertje vor men samen met John Mebius, bij wie thuis aan de Fuut de vergade ring plaatsvindt, het comité dat de Avondvierdaagse organiseert. Mar Kapteijn ontbreekt op deze avond. Ook Arie Gorissen is niet meer van de partij, omdat hij naar Ierland emigreerde. Van de plan- nensmederij voor de Avondvier daagse is tl') inmiddels via een in gesproken cassettebandje al op de hoogte gebracht. Overigens kan hij het ook al in de hem door z'n ouders wekelijks toegezonden Dorpskrant hebben gelezen! "Elke avond is er een mooie wan deling uitgezet. En elke avond een verrassing!" lacht Arie Boer tje. John Mebius onthult dat de verrassing op de 2e avond een oversteek op de Rottemeren be treft door havenmeester Bas van Vliet. Op een grote schuit zal hij de wandelaars van de Bleiswijkse zijde overzetten op Zevenhuizen- se grond." En zo is er iedere avond een verrassing...! Het klinkt heel geheimzinnig! CLUBS VOOR: Brons (le jaars) Zilver (2e jaars) Goud (3e jaars) Goudster (4e jaars) Wedstrijdtraining Rock and Roll Jongeren 12 t/m 16 jr. Jongeren 17 t/m 30 jr. Paren - Echtparen Inschrijving in juni: op dinsdag, woensdag, donderdag en zaterdag van 19.30 tot 21.30 uur, aan de school of telefonisch. Een folder zenden wij u op aanvraag gaarne toe. Staringlaan 19-01, Waddinxveen Tel. 01828-16000 laan MEDAILLES "En iedereen die de tocht uitgelo pen heeft krijgt een medaille als aandenken" zegt Mebius. Hij be nadrukt de mogelijkheid om als groep deel te nemen. Peter v.d. Niet ziet volgend jaar al een grote groep Zevenhuizenaren echt als een soort wandelsportvereniging, deel nemen aan de Goudse A- vondvierdaagse. Het lijkt hem een bijzonder geslaagd idee. We stel len dat Zevenhuizen in het verle den een bloeiende wandelsport vereniging heeft gehad (jaarlijkse Molentochten) maar dat nu de scholen gestimuleerd worden om klassikaal, of groepsgewijs mee te lopen. Daar is hij als onderwijzer wel voor te porren. "Het zal ook gebeuren. Elke avond een andere leerkracht als vrijwillige begelei der" belooft hij. MET TAARTEN SMIJTEN "En we smijten met taarten" grapt Arie Boertje. "Bakker Verbeij stelt taarten beschikbaar. Voor elke avond een taart voor de ludiekste deelnemer, of de leukste groep. Vorig jaar sprong de groep van het bejaardentheuis er uit: vrij dagavond bij binnenkomst alle maal in tenue, erg leuk! Dus alle maal meedoen aan de Avondvier daagse....Op goeie schoenen en in optimale conditie..met veel zin en energie...Als het weer - evenals vorig jaar - ook meewerkt hoeft men niet meer te twijfelen over het welslagen van dit evenement. En wie van zingen houdt kan het Zevenhuizense wandellied zin gen. (tekst verkrijgbaar bij de start)! Mevr. N.H. Koppenaal-Karreman van de Nrd. Dwarsweg 72 ontving zaterdagochtend van de Stichting Oud Zevenhuizen/Moerkapelle een prachtig boeket bloemen, daar zij het 350-ste lid van deze stichting is. Gehoord dat de bodem in zich is wat betreft de eerste druk van het boek "Tussen licht en donker". Dit boek is (leuk voor vaderdag!) verkrijgbaar bij: v. Marle, Moerka pelle, P.J. Heij, Zevenhuizen of bij kantoor A. Veerman en de stich ting Oud Zevenhuizen/Moerka pelle. I er gelegenheid van de binnen komst van de Avondvierdaagse zal het dorpsplein vrijdagavond ludiek met vlaggetjes versierd zijn Muziekvereniging Harpe Da vids met mini- en majoretten- corps zal een show verzorgen in de dorpskern, terwijl zij ook voor op lopen bij de massale intocht. André Bil zal die laatste avond - bij goede weersomstandigheden - op electronisch orgel en syn thesizer, een muzikale prestatie leveren en voor swingende mu ziek zorgen, als muzikale omlijs ting van start en finish. Van zes tot negen uur is hij te beluisteren. Dat er op die slotvond een optimaal sfeertje zal heersen in de dorps kern is bij voorbaat al voorspeld. Het is wel zeker, met de herinne- de Rotte; Vrijdagavond draagt het motto: Ons prachtige dorp, met aansluitend de intocht! De intocht belooft een soort polo naise te worden" glundert Boer tje. Mebius: "Elke avond kan er tus sen 18.15 en 18.45 uur gestart worden. Behalve op vrijdagavond Dan mag men pas om 18.30 uur van start gaan, om zoveel moge lijk gelijktijdig binnen te komen" V.d. Niet: "En alle bewoners van de huizen van de straten die we door komen vragen we de vlag uit te steken (zij krijgen een brief met een verzoek hiervoor). Vlaggen uit dus voor de A- vondvierdaagse, bewoners van de Dorpsstraat, Lange Zijde, Eendrachtsu/eg, B. boerstraat Schielandsingel, Weth. Kreft- Aan de zaterdag jl. voor de negen de keer gehouden fietstocht, on der het motto "Met de Rabo de Rotte rond" hebben ondanks het minder gunstige weer 1280 per sonen deelgenomen. Dit is ca. 200 meer dan in september '86. In Zevenhuizen startten 135 fiet sers en in Moerkapelle 35, voor de ca. 40 km. lange tocht. Reeds kort na 9.00 ur was het al drukte van belang bij de controle-posten. Een aantal deelnemers maakte van de gelegenheid gebruik de braderie in Moerkapelle te bezoe ken. In het Lage Bergsche Bos kon worden deelgenomen aan een rinqrijderij. Zowel deelne mers als de organiseren Rabo- banken Zevenhuizen/Moerkapel le, Nieuwerkerk a.d. IJssel, Bleis- wijk, Bergschenhoek en Berkel en Rodenrijs zien terug op een ge slaagd evenement. Zevenhuizen, juni 1987 Afgelopen zaterdag speelden drie jeugd-teams van Zevenhui zen in Den Haag hun wedstrij den om het Kampioenschap van Nederland. Waren de junioren van Zevenhuizen vorig jaar nog Kampioen, dit jaar lukte het bij de dames net niet en bij de heren in het geheel niet. De heren junioren van Zevenhuizen moesten het zon der aanvaller Arjan van Vliet doen, maar de andere teamge noten konden dit gemis niet voldoende opheffen. Met een derde plaats in de poule moest er gestreden worden om de vijfde zesde plaats. Hierin wa ren de Zevenhuizense heren wel goed op dreef en zo werd een 5e plaats bewerkstelligd. Bij de jongens C van Zevenhui zen lukte het door hun nerveuze start niet, in de poule speelden ze alles gelijk en in de strijd om de vijfde zesde plaats moesten ze toezien dat Holyoke de derde set op hun naam zette en Zevenhuizen een zesde plaats liet. Wat voor deze debutanten op Nationaal vlak toch een goede prestatie is. Bij de dames junioren ging het beter, eerste van hun poule en dan tegen Set-Up in de kruisfi nale. Deze wedstrijd werd ge wonnen en nu kwamen de dames weer in de finale terecht, als tegenstander kregen ze Tho max, in de poule al een keer tegenstander geweest en toen won Zevenhuizen. Maar in de finale wedstrijd verliep het gril lig, de eerste set won Zevenhui zen met 15-3, maar de tweede ging met 0-15 verloren. In de derde set hielden de teams elkaar goed in evenwicht, maar op het eind kon Thornax toch met 15-13 zegevieren en hield Zevenhuizen slechts een twee de plaats over. ZEVENHUIZEN WINT INTER NATIONAAL TOERNOOI BUDEL Afgelopen weekend zijn de heren in Budel geweest en hebben daar deel genomen aan het sterke internationale toer nooi. Naast de Nederlandse deelneming van Nashua/VCG. ACCO/DOS en PZ/Dynamo, speelde Zonhoven en Roese- laere uit België en Munchen uit Duitsland mee. Zevenhuizen wist in hun poule achter Nashu a te komen en moest in de kruis finale spelen tegen het sterke Munchen, die geen enkele wed strijd nog had verloren. In deze wedstrijd liet Zevenhuizen zien wat voor aanvalskracht ze heeft en wist met 2-0 te winnen. In de finale kwamen ze weer tegen Nashua maar nu wist Zevenhui zen het eft in handen te nemen en met 15-10 en 15-13 werd Zevenhuizen glansrijk toernooi winnaar H. v. Zwienen weer 1 De le wedstrijd van de Avond competitie is achter de rug en de punten zijn verdeeld. Een experi ment van de hengelsportvereni ging is hiermee gestart, nl. vissen om punten. Wie het meest vangt krijgt 25 pnt., nr. 2 krijgt er 23, nr. 3 21 enz. Punten krijgt men altijd, want als je aanwezig bent zonder iets te vangen heb je er al 1. Het maakt de competitie voor ieder interessanter en dat was ook te merken in de goede opkomst. De volle 25 punten gingen naar de ruim 4 kg. vis van H.v Zwienen. Ook jegde hij beslag op de titel van "Grootste Vis van het jaar", althans voorlopig, met een brasen van 45,5 cm. De nr. 2 is M. Huis man met 3350 gram. De uiterma te goed draaiende Moerkapelle- naar A. Uittenbroek was er ook nu weer bij, met ruim 2 kg nam hij de 3e plaats in. TUSSENSTAND: 1. H. v. Zwienen; 2. M. Huis man; 3. A. Uittenbroek; 4. L. de Zwart; 5. C. Brands; 6. P. Luytjes; 7. C. de Zwart en N. v. Leeuwen; 9. E. Breedijk; 10. J. Verschoor. De 3e wedstrijd Avondcompetitie vindt plaats op 17 juni in de Bleiswijkse Zoom. Vertrek 18.00 uur v.a. Hotel Vos.

Dorpskrant | 1987 | | pagina 6