V.V. GROE NEWEG DIAMANTEN BRUIDSPAAR Cees en Adriana Roos H.J. ESHUIS Volleybal C. Roos en A. Roos-Kraan C.P.J. De Kring Groeneweg Bl- Linschoten BI Groeneweg Fl- Rohda 76 Programma PUPIL VAN DE WEEK voor ozndag 25 okt. 1927 1987 Op 27 oktober 1987 hopen onze ouders, groot ouders en overgrootouders BROOD- en BANKETBAKKERIJ ROOMBOTER AMANDELPAN gevuld met amandelspijs 1 M.J. VAN VUURDE Cees en Adriana Roos zijn op 27 oktober 60 jaar getrouwd. In hun woning staan prachtige boeketten bloemen en bloemstukken die het bewijs zijn van feestelijkheden die binnenkort zullen plaatsvinden. Hun bruidstijd is door kinderen, familie en vrienden, zo blijkt, niet onopge merkt ingegaan. Het diamanten huwelijksfeest wordt op 27 oktober gevierd met een re ceptie van 16.30 tot 18.00 uur in hotel Neuf in Boskoop, waar tijdens ie dereen in de gelegenheid gesteld wordt het bruidspaar gelukwensen aan te bieden. Hierna wordt het feest met de drie kinderen en aangetrouwde kinderen, acht kleinkinderen en vijf achterkleinkinderen, tijdens een diner voortgezet VERLEDEN en HEDEN "Hij weet nog hun eerste ontmoe ting" zo luidt een liedje...en die willen we natuurlijk weten... Zoveel jaren geleden moet dat ge weest zijn...De bruid: "Ik kwam op een zondag uit de kerk en toen fietsten er een paar jongens mee" De bruidegom: "Ja, we fietsten weieens meer naar Waddinxveen en op deze zondag ontmoette ik m'n toekomstige vrouw." Zij: "Hij bracht me thuis en we maakten een afspraakje. Van het één kwam het ander" lacht ze. De huwelijksvoltrekking had plaat in het gemeentehuis van Waddinxveen, waarna het echt paar zich vestigde in Zevenhuizen De bruid een geboren en getogen Waddinxveense en de bruidegom een geboren en getogen Zeven- huizenaar. 40 jaar werkte Cees Roos bij de familie Van der Wel aan het Noordeinde. Acht jaar woonden ze ook nog op de oude boerderij van deze familie "Spoorzicht", waar thans Johan van der Wel woont. "Ik heb daar met volle te vredenheid gewerkt. Eerst bij opa en later bij z'n zoon Arie. Een fijne familie die goed voor het perso neel was en is." Mevrouw Roos: "We hebben altijd goed te eten gehad en nooit gebrek hoeven te lijden, ook niet tijdens de oor logsjaren." De bruidegom is er trots op dat ze 50 jaar geleden in staat waren om de woning, Burge meester Klinkhamerweg 31waar in ze thans nog wonen, te kopen. "We hebben daarvoor ook nog een jaar of anderhalf in de plas gewoond" ....Of ze nog steeds naar hun zin wonen aan de Klinkhamerweg, waar tijdens ons gesprek een on afgebroken stroom auto's als een lint de verkeerslichten nadert.... "O ja hoor, we merken er niks meer van" lacht de bruidegom. Destijds (en nog bij de autochto nen) genoot Cees Roos grote be kendheid. 19 jaar had hij zitting in de gemeenteraad namens de Par tij van de Arbeid, waarbij de belan gen van de minder bedeelden hem op de bres deden springen. 14 jaar was hij bovendien be stuurslid van De IJsclub, was op richter van de kleuterschool van Volksonderwijs en 18 jaar voorzit ter van de Algemene Ned. landar- beidersbond, thans Agrarische be drijfsbond geheten. Voor zijn ver diensten maar bovenal voor z'n 40 jaar trouwe dienst aan z'n werk gever, werd hij ooit onderschei den met de eremedaille in zilver, verbonden aan de orde van Oran je Nassau.... De 81-jarige bruid is duidelijk nog steeds ingenomen met de ver diensten waarmee haar man be loond is. Het vele alleen thuis zijn 's avonds, heeft ze nooit als ver velend ervaren. "Ik had altijd wel iets te handwerken. Sokken brei en is nog steeds een hobby van me" lacht ze. Waarschijnlijk is al het werken dat voor haar, want ze doet alle huis houdelijke karweitjes nog zelf, al heeft ze met het bed opmaken, wel moeite vanwege haar pijnlijke rug. "M'n man zeemt de ramen aan de buitenkant hoor. Hij helpt me" lacht ze, als we haar aanra den eens bij de Zuidpias aan te kloppen om een ochtend of mid dag bejaardenhulp...."Een idee" lacht de 82-jarige bruidegom, die graag z'n tuin bijhoudt, maar het spitwerk aan één van zijn zoons overlaat. DE DORPSKRANT WENST HET BRUIDSPAAR EEN FIJN HUWE LIJKSFEEST EN EEN GOEDE LEVENSAVOND! de dag te herdenken dat zij 60 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Voor een ieder die het Diamanten Bruidspaar wil felicite ren is daarvoor gelegenheid van 16.30-18.00 uur in café-rest. Neuf, Barendstraat 10 te Boskoop. bij inlevering van deze bon bij aankoop van een brood a.s. vrijdag en zaterdag: van f 5,50 voor f 3,95 zolang de voorraad strekt Ook verkrijgbaar bij S.R.V. Ton Matze Wedstrijdprogramma Zaterdag a.s. spelen de volgende teams van Rentokil-ZVH in Zeven huizen. Dorpshuis Swanla: 13.00 uur: Rentokil Al-Be Fair Al (heren jun.); 14.30 uur: Ren tokil 5-VCH 1 (heren); 17.30 uur Rentokil 4-IJsselvogels 1 (heren). Gymnastiekzaal dorpsstraat: 13.00 uur: Rentokil 8-Be Fair 6 (heren); 14.30 uur: Rentokil B2- Acco/Dos BI (dames asp.); 15.30 uur: Rentokil 5-Vires 4 (dames); 17.30 uur: Rentokil 7- Vires 3 (heren). De nationaal spelende teams spelen allemaal uit. De heren van Rentokil-ZVH spelen in Sneek te gen het team van Detach/Animo. Het tweede herenteam speelt in Krimpen tegen Rabobank/Krim pen. De dames spelen in Zoetermeer tegen Zovoc om 15.45 uur. organiseert vanavond 21 okt. een avond met als thema Biologische Gewasbescherming. Hiervoor zijn uitgenodigd: Jan Sonneveld namens Koppert b.v.. Aan de orde komen:- Trips (waaronder ook Ca lifornische); - Spint; - Witte vlieg; - Enige nieuw gevonden bestaande vijanden tegen schadelijke insek- ten. Ook worden er dia's getoond. De avond wordt gehouden in de personeelskantine van Groenten- veiling De Kring in Bleiswijk. Aan vang 19.45 uur. Na een vrij goede start van Groe neweg BI in het begin van de kom petitie leek het er op dat zij dit tem po niet vol konden houden. De laatste uitwedstrijd tegen Haas trecht werd dan ook met 9 0 ver loren. Dit was een ware inzinking voor de jongens. Zaterdag 17 oktober zaten ze wederom in de kleedkamer voor de wedstrijd tegen Linschoten. Duidelijk was nog de nederlaag van de vorige wedstrijd te zien, daarbij kwam nog dat enkele be langrijke spelers niet kwamen van wege ziekte of vakantie. Wat nu? Na instrukties van de leider nog vooraf gingen ze het veld in. On danks veel tegenspel van Linscho tem wisten ze toch na 25 min. spe len door Karl v. Tilburg de stand op 1-0 te brengen, maar helaas snel daarna maakte Linschoten de gelijkmaker. Dit bleef tot de rust toe. Duidelijk was te zien dat het elftal aangeslagen was. In de rust werd dan ook door de leider een hartig woordje gesproken, wat kort na aanvang van de twee de helft tot resultaten leidde. Na tien minuten werd door Cor Ver- beeke de stand op 2-1 gebracht. Terwijl kort daarna door Arno Heemskerk de stand 3-1 werd. Linschoten was goed aangesla gen en Groeneweg kreeg vleugels Zo werd nog 2x door Cor Verbee- ke, lx Arno Heemskerk, 2x Chris Segaar en eenmaal door C-inval- ler Michael Golden gescoord, zo dat de eindstand op 9-1 voor Groeneweg kwam. Zo zien jullie,d door hard werken en zelfvertrou wen bereik je veel en komen de puntjes vanzelf. Kijken we nu naar deze begin periode, dan zeg gen we, jongens het moet lukken, want 7 wedstrijden gespeeld met 9 punten vind ik verdienstelijk daarom volgende week weer de zelfde inzet tonen dan moet het weer lukken. JULLIE LEIDERS Hallo, ik ben Rene Ik was pupil van de week, een beetje zenuwachtig was ik wel. Maar toen frank me op kwam halen was de zenuwen al weer over. Toen we op de voetbal kwamen gingen we ons verkle den. Ik kreeg een veel te grote broek aan en ook een te grote shurt aan (van groeneweg) toen gingen we trainen. Ik liep met peet en stef. Toen de wedstrijdt begon ging ik naast de trainer zitten. Ze hadden gewonnen met 7-1 voor groeneweg. Toen ging ik me doushe Ik werd hele maal ingezeept en zelfs mijn ha ren gekamt. Na eerst weer bij de verkeerde ve reniging geweest te zijn, arriveer den we iets te laat bij Rohda 76 in Bodegraven. Vol goede moed werd aan de wedstrijd begonnen, de leiders hadden nl. de jongens beloofd bij Groeneweg iets te gaan drinken na afloop als er werd gewonnen. Echter nog voor de wedstrijd was begonnen had Dennis zijn enkel al verzwikt in de greppel naast het veld. Zo kwam het dat we met zeven man moes ten starten. Na tien min. kwam Dennis er alsnog in, maar toen stonden we toch al met 1-0 achter Het werd zelfs nog erger want de tegenstander maakte er 2-0 van, In de rust deed een heerlijk kopje Ranja de jongens zoveel goed dat ze allemaal alweer over de over winning spraken. De tweede helft begon en de vaders en moeders van de tegenstanders waren fana tieker met de wedstrijd bezig dan hun zonen. Na een klein poosje spelen maakte Tim gelijk, en Rut- ger stond hierna zo goed te kee pen dat deze stand tot het einde bleef staan. Hierna werden er door iedere ploeg nog 8 straf schoppen genomen, dit werd ech ter iets beter door Rohda 76 ge daan. Al met al toch weer een ge slaagde voetbaldag mede door de andere spelers Michiel, Daniel, Niek en Sjoerd. Ook de grote steun van de ouders moet niet onderschat worden, zij geven de jongens morele steun. Wij hjopen dat het in de rest van het seizoen ook zo zal gaan, dan gaan we een prettig jaartje tegemoet, jeugdleiders Dick en Ab zaterdag 24 oktober Groeneweg Al-Donk Alaan vang 14.30 aanwezig 13.00 uur N.S.V. Bl-Groeneweg BI: aan vang 12.45, vertrek 11.45 uur Groeneweg Cl-Jodan Boys BI: aanvang 12.45, aanwezig 12.15 uur. Bergambacht C2-Groeneweg C2; aanvang 11.00 vertrek 10.00 PUPILLEN: Oudewater Dl- Groeneweg Dl: aanvang 9.45 vertrek 8.45 uur. Groeneweg El-Oudewater Ei aanvang 11.00 aanwezig 10.30 Groeneweg E2-NieuwerkerkE2 aanvang 10.00 aanwezig 9.15 Rijnstreek F1-Groeneweg Fl: aanvang 11.00 vertrek 10.00 T. v. Bruggen, D. v.d. Eng, M. Poorter, R. Elgersma, T. v.d. Elfst D. Boesveld, N. Brink, S. Brink. Gouda F2-Groeneweg F2: aan vang 10.00 vertrek 9.00 uur A. v. Leeuwen, A. Groenwoud, R v. Ringelenstein, D.J. Rip, Reé Sleeuwenhoek, R. Sleeuwenhoek A. Vroegop, A. v. Wensveen. A Rus. ERWIN MESKER speelt in Dl Helaas komen blessures ook bij de pupillen voor. Zaterdag 17 oktober brak GIDO STUURMAN zijn been. Wij vinden dat erg jammer en bij deze wensen we GIDO van harte beterschap. SPELERS van E2, leider en jeugdcommissie GROENTETEELTBEDRIJF Bredeweg 42 - 2752 AD Zevenhuizen vraagt op korte termijn: een ERVAREN MEDEWERKER M/Vin vastedienst, voor alle voorkomende werkzaamheden in de tomatenteelt Geboden wordt een goede beloning. Reakties: Stichting Personeelsbeleid Tuinbouw, tel. 01892-17222, of Dhr. van Vuurde, tel. 01793-1540.

Dorpskrant | 1987 | | pagina 6