Gemeente Zevenhuizen 1 HINDERWET Burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 12 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne bekend, dat op 8 oktober 1987 bij hen aanvragen zijn ingekomen van: - de heer P. van Leeuwen, Noordeinde 73, om een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten en in werking hou den van een transportbedrijf aan het adres Noordeinde 73; - de heer J. Eindhoven, Noordeinde 25, om een vergunning in gevolge de Hinderwet voor het oprichten en in werking hou- - den van een garagebedrijf aan het adres Noordeinde 25b; De aanvragen en andere terzake zijnde stukken liggen op de secretarie van de gemeente Zevenhuizen, bureau Ruimtelijke Ordening c.a., vooreen iederterinzageen wel vanaf 12 novem ber 1987 tot en met 11 december 1987, elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur (inzage van de stukken buiten kantooruren is mogelijk na telefonische afspraak). Desgewenst kan aldaar een mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen. Gemotiveerde bezwaren kunnen tot 12 december 1987 schrif telijk bij het college worden ingediend. Degene die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens 'niet bekend te maken. Indien daarom telefonisch wordt verzocht (telefoonnr. 01802- 1644, toestel 34) kunnen tot één week voor bovengenoemde datum mondeling bezwaren worden ingebracht, waarbij dan tevens gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtewisseling over de aanvraag tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Na afloop van deze termijn blijven de aanvragen en de daarbij behorende stukken, alsmede de eventueel nog te ontvangen aanvullingen, voor een ieder tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beslissing op de aanvragen, ter inzage liggen. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op, dat degenen, die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als bovenomschre ven en een ieder die aantoont, dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, in de gelegenheid zullen worden ge steld bezwaren tegen de ontwerp-vergunning in te dienen. HINDERWET Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen maken be kend dat zij voornemens zijn op de aanvraag van de heer A. de Vos, Knibbelweg 33, om een vergunning ingevolge de Hinder wet voor het oprichten en in werking houden van een varkens- en mestbedrijf aan het adres Knibbelweg 33 positief te be schikken onder diverse voorwaarden om gevaar, schade of hin der voor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikking, alsmede de aanvraag en andere ter zake zijnde stukken liggen ter secretarie van de gemeente Ze venhuizen, bureau Ruimtelijke Ordening c.a., ter inzage van 12 november 1987 tot 27 november 1987, elke werkdag van 08.30 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur (inzage van de stukken buiten werktijden is mogelijk na telefonische afspraak) en na afloop van bovengenoemde termijn tot het einde van de periode waarbinnen beroep kan worden inge steld tegen het geven van de gevraagde beschikking, elke werkdag van 08.30 uur tot 12.00 uur. De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben inge bracht naar aanleiding van de aanvraag en een ieder die aan toont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, kunnen tot bovengenoemde datum gemotiveerde schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van de ontwerp-beschik king. Degene die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient te worden gericht aan het college. Collecteschema 9 tot 15 novem ber 1987 search Fonds Diabetes. Re- 16 november tot 31 decem ber: geen collecte. HINDERWET Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen maken inge volge de artikel 12 en 29, eerste lid, van de Wet algemene be palingen milieuhygiëne bekend, dat op 20 oktober 1987 bij hen een aanvraag is ingekomen van de heer J. v.d. Knaap, Knibbelweg 11, om een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten en in werking houden van een warmte krachtkoppelingsinstallatie ten behoeve van zijn tuindersbe- drijf aan de Knibbelweg 11. Zij zijn voornemens de vergunning te verlenen onder diverse voorwaarden, om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De aanvraag, de ontwerp-beschikking en andere terzake zijnde stukken liggen op de secretarie van de gemeente Ze venhuizen, bureau Ruimtelijke Ordening c.a., ter inzage vanaf 12 november 1987 tot en met 11 december 1987, elke werk dag van 08.30 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur (inzage van de stukken buiten kantooruren is mogelijk na tele fonische afspraak). Na deze datum, tot het einde van de termijn waarbinnen be roep kan worden ingesteld tegen de beschikking op de aan vraag, elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur. Desgewenst kan aldaar een mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen. Indien daarom telefonisch wordt verzocht (gemeentehuis Ze venhuizen, telefoonnr. 01802-1644, toestel 34) kunnen tot één week voor bovengenoemde datum mondeling bezwaren worden ingebracht, waarbij dan tevens gelegenheid wordt ge geven tot een gedachtenwisseling over de aanvraag tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Gemotiveerde bezwaren kunnen tot 12 december 1987 schrif telijk bij het college worden ingebracht. Degene die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op, dat degenen, die be zwaren hebben ingebracht op de wijze als bovenomschreven en de belanghebbenden, die aantonen dat zij daartoe redelij kerwijs niet in staat zijn geweest, naar aanleiding van de be schikking beroep kunnen instellen bij de Kroon. BURGERLIJKE STAND GEBOREN: van Zeventer, Koen, zoon van: van Zeventer, Alexander A.M. en: van der Weide, Silvia M.Y., op 29 oktober 1987. Dijkshoorn, Marianne Pie- ternella Jannigje, dochter van: Dijkshoorn, Dirk en: Dorst, Fiorina, op 31 oktober 1987. OVERLEDEN: van Rijs, Willem, oud 78 jaar, op 27 oktober 1987. Zijderhand, Leendert, oud 17 jaar, op 1 november 1987. Verleende bouwvergunning In de periode van 29 oktober tot 4 november 1987 is door bur gemeester en wethouders van Zevenhuizen vergunning afge geven voor: - het plaatsen van een dakkapel op het pand De Fuut 17; Een ieder die meent in zijn belang te zijn getroffen door de ver lening van bovenstaande vergunning kan binnen 30 dagen na de dagtekening van dit blad een gemotiveerd bezwaarschrift ingevolge de Wet arob indienen bij burgemeester en wethou ders. De vergunningen liggen gedurende deze termijn ter inzage ter gemeentesecretarie op het bureau Ruimtelijke Or dening è.a. (DorpsstraatT44J. HINDERWET Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen maken be kend, dat door hen, onder diverse voorwaarden, om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen, op 19 ok tober 1987 vergunning is verleend ingevolge de Hinderwet naar aanleiding van de aanvraag van heer W. v.d. Wouden, wonende Knibbelweg 91, voor het oprichten en in werking houden van een transportbedrijf aan het adres Knibbelweg 91 De beschikking en alle terzake zijnde stukken liggen ter secretarie van de gemeente Zevenhuizen, bureau Ruimtelijke Ordening c.a., ter inzage en wel van 5 november 1987 tot 5 de- fcember 1987, elke werkdag van 08.30 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur (inzage van de stukken buiten werk tijden is mogelijk na telefonische afspraak). Ingevolge artikel 44, tweede lid, van de Wet algemene bepalin gen milieuhygiëne staat tot 5 december 1987 beroep open bij de Kroon voor: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die overeenkomstig artikel 20, 21 en 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet algemene bepalin gen milieuhygiëne bezwaren hebben ingebracht; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij redelij kerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 20,21 en 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet alge mene bepalingen milieuhygiëne bezwaren in te brengen. De beschikking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toe passing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin en worden gezonden aan de Raad van State, afdeling voorde geschillen van bestuur, Binnenhof 1, 2513 AA 's-Gra- venhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de ge schillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is 'beslist." Openbare vergaderingen Dinsdag 24 november 1987 Commissie openbare Wer ken e.a. Aanvang 19.30 uur in het dorpshuis Swanla. Donderdag 26 november 1987 Commissie Onderwijs en Wel zijn Aanvang 19.30 uur in het dorpshuis Swanla. Maandag 30 november 1987 Commissie Algemeen Be stuurlijke Zaken e.a. Aanvang 19.30 uur in het dorpshuis Swanla. Donderdag 17 december 1987 Gemeenteraad Aanvang 19.30 uur. Voorbereidings- besluit De burgemeester van Zeven huizen maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22, lid 2 van de Wet op de Ruimte lijke Ordening bekend, dat vanaf donderdag 12 novem ber 1987 ter gemeentesecre tarie, bureau Ruimtelijke Or dening c.a., voor een iederter inzage ligt het raadsbesluit van 29 oktober 1987, waarbij is bepaald dat een herziening wordt voorbereid van: - het bestemmingsplan "Lan- landelijk Gebied" voor het perceel grond, plaatselijk bekend naast Zuidplasweg 15, kadastraal bekend ge meente Zevenhuizen, sectie B bis, nummer 1950 (ged.); een en ander zoals dit nader in rode kleur is aangegeven op de bij dit besluit behoren de en als zodanig gewaar merkte tekening. Bouwplan Knibbelweg 85 De burgemeester van Zeven huizen maakt bekend, dat bij het college van burgemeester en wethouders een aanvraag is ingediend door de heer J.T.M. Scholten, om een ver gunning voor de bouw van een werktuigenberging en stro-opslag, elk groot ca. 100 m2, achter het pluimveebe- drijf aan de Knibbelweg 85. Het bouwplan is gelegen bin nen de grenzen van het ter plaatse geldende bestem mingsplan "Landelijk Gebied, na zesde herziening" en is daarmede voor een klein in strijd. Het college van burgemees ter en wethouders overweegt nu de gevraagde bouwver gunning te verlenen met toe passing van de in het bestem mingsplan opgenomen vrij stellingsbepaling. Alvorens hiertoe over te gaan worden belanghebbenden in de gelegenheid gesteld om gedurende de termijn waarop het bouwplan ter visie ligt schriftelijk bezwaar in te die nen tegen dit voornemen. Het bouwplan ligt vanaf don derdag 12 november 1987 gedurende veertien dagen voor een ieder ter inzage ten gemeentehuize, bureau Ruimtelijke Ordening c.a. ■*- v'

Dorpskrant | 1987 | | pagina 2