Gemeente Zevenhuizen EENMALIGE UITKERING 1987 Agenda raadsvergadering 17 december 1987 HINDERWET HINDERWET BURGERLIJKE STAND Collecteschema Openbare vergaderingen Opteren voor het nederlander- schap Legger der wegen DORPSKRANT Dit jaar is er voor het laatst een eenmalige uitkering voor mensen, die van een minimum inkomen moeten rondkomen. Degenen, die naar het oordeel van de gemeente in principe voor de eenmalige uitkering 1987 in aanmerking komen, werd kortgelegen reeds een aanvraagformulier toegezon den. U hebt recht op de eenmalige uitkering, indien wordt voldaan aan alle zes onderstaande voorwaarden: 1. U én (als u gehuwd bent of samenwoont) uw echtgenoot/ partner moeten de eenmalige uitkering 1986 hebben ont vangen óf de eenmalige uitkering 1985 hebben ontvangen en recht hebben gehad op de eenmalige uitkering 1986 als u die op tijd zou hebben aangevraagd of op tijd bewijsstuk ken of inlichtingen had verstrekt; 2. U behoort tot een groep, voor wie een eenmalige uitkering is vastgesteld. Daarvoor is van belang in welk jaar u voor het eerst een eenmalige uitkering ontving en wat uw ge zinsomstandigheden zijn; 3. U én (als u gehuwd bent of samenwoont) uw echtgenoot/ partner moet over de maand oktober 1987 een loon of uit kering hebben ontvangen; 4. U moet (als u gehuwd bent of samenwoont) samen met uw echtgenoot of partner in totaal een netto inkomen hebben, dat niet meer is dan het minimum, dat voor u geldt of daar niet veel boven ligt. 5. U of uw echtgenoot/partner moet het gehele jaar 1987 in Nederland hebben gewoond; 6. U of uw echtgenoot/partner moet het gehele jaar 1987 een eigen huishouding hebben gevoerd. Voldoet u niet aan één of meer van deze zes voorwaarden, dan komt u niet in aanmerking voor de eenmalige uitkering 1987. Indien u nog geen aanvraagformulier hebt ontvangen en denkt toch recht te hebben op de eenmalige uitkering 1987, dan kunt u een formulier afhalen op de gemeentesecretarie, bureau sociale zaken, alwaar u uiteraard eveneens terecht kunt voor informatie. Denkt u er wel aan, dat de aanvraag op tijd moet worden ingediend: op 31 januari 1988 sluit namelijk de aanvraag- termijn. Is de aanvraag niet tijdig ontvangen, dan bestaat er géén recht op de eenmalige uitkering 1987. 1Vaststelling van de notulen van de raadsvergadering van 22 oktober 1987. 2. Ingekomen stukken en mededelingen. 3. Voorstel tot aanvaarding van een diaserie als schenking. 4. Voorstel tot vaststelling van de "Verordening W.W.V.-ver- vangende maatregel". 5. Voorstel tot wijziging van de "Verordening tot regeling van de bezoldiging der ambtenaren in dienst van de ge meente Zevenhuizen" (16e wijziging). 6. Voorstel tot wijziging van het Algemeen Ambtenarenre glement 1987 (3e wijziging). 7. Voorstel inzake de verstrekking van geldelijke steun aan de Woningbouwvereniging "Beter Wonen" voor energie besparende maatregelen aan 14 woningwetwoningen. 8. Voorstel tot het nemen van een volumebesluit voor 1988 als bedoeld in artikel 41 van de Wet op de Stads- en Dorpsvernieuwing. 9. Voorstel tot vaststelling van een exploitatie-opzet voor het plan "Swanla". 10. Voorstel tot beschikbaarstelling van gelden voor voorzie ningen aan de boerderij "Het Land Kanaan". 11. Voorstel tot beschikbaarstelling van een bijdrage in de kosten van voorzieningen aan het rioolgemaal Dorps straat 1a. 12. Voorstel tot het nemen van voorbereidingsbesluiten. 13. Voorstel tot het nemen van een beslissing op een beroep schrift van Tuinsierkunst Vijfhuizen B.V. 14. Voorstel tot wijziging van de Algemene Politieverorde ning Zevenhuizen. 15. Voorstel tot deelname aan het HALT-project. 16. Voorstel tot verlenging van de huurovereenkomst voor een perceel op het industrieterrein ten behoeve van de disco-bar "De Schuur". 17. Voorstel tot vaststelling van het welzijnsplan voor 1988 en 1989 in het kader van de toepassing van het Besluit proef- gemeenten voor de regiogemeenten per 1 januari 1988. 18. Voorstel tot uitbreiding van het alarmeringssysteem voor zelfstandig wonende ouderen. 19. Voorstel tot aanwijzing van een lid van het bestuur van de "Stichting Bejaardenhuisvesting Zevenhuizen (Z-H)". 20. Voorstel inzake de rekening 1986 en de begroting 1987 ten behoeve van het jeugd- en jongerenwerk in Oud Verlaat. 21. Voorstel tot goedkeuring van de begroting 1988 van de Stichting Dorpshuis Zevenhuizen. 22. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het verrichten van onderhoudsactiviteiten aan de open bare basisschool't Reigerbos". 23. Voorstel tot wijziging van de Legesverordening. 24. Voorstel tot machtiging van het college van burgemeester en wethouders om gedurende het jaar 1988 kasgelden c.q. gelden in rekening-courant op te nemen, vaste geld leningen aan te gaan en gelden uit te lenen. 25. Voorstel inzake de aankoop van een perceel grond. 26. Voorstel tot vaststelling van begrotingswijzigingen. 2-7- Rondvraag.. -t t -> Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen maken bekend, dat zijn voornemens zijn op de aanvragen van: -de heer J. Eindhoven, Noordeinde 25, om een vergunning inge volge de Hinderwet voor het oprichten en in werking houden van een garagebedrijf aan het adres Noordeinde 25; - de heer P. van Leeuwen, Noordeinde 73, om een vergunning in gevolge de Hinderwet voor het oprichten en in werking hou den van een garagebedrijf aan het adres Noordeinde 73; positief te beschikken onder diverse voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikkingen, alsmede de aanvragen en andere terzake zijnde stukken liggen ter secretarie van de gemeente Zevenhuizen, bureau Ruimtelijke Ordening c.a., Dorpsstraat 89, ter inzage van 17 december 1987 tot 1 januari 1988, elke werk dag van 08.30 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur (inzage van de stukken buiten werktijden is mogelijk na tele fonische afspraak) en na afloop van bovengenoemde termijn tot het einde van de periode waarbinnen beroep kan worden inge steld tegen het geven van de gevraagde vergunningen, elke werkdag van 08.30 uur tot 12.00 uur. De aanvragers, alsmede degenen die bezwaren hebben inge bracht naar aanleiding van de aanvragen en een ieder die aan toont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, kun nen tot bovengenoemde datum gemotiveerde schriftelijke be zwaren inbrengen naar aanleiding van de ontwerp-beschikkin gen. Degene die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient te worden gericht aan het college. Burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 12 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne bekend, dat op 27 oktober 1987 bij hen een aanvraag is ingekomen van de Nederlandse Verwarmings Maatschappij B.V., Lange Zijde 7a, om een vergun ning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten en in werking houden van een bedrijfsgebouw voor het vervaardigen van ver warmings-, electro-technisch- en substraat-installaties met kan toorgedeelte aan het adres Nijverheidscentrum 20. De aanvraag en andere terzake zijnde stukken liggen op de secretarie van de gemeente Zevenhuizen, bureau Ruimtelijke Ordening c.a., Dorpstraat 89, voor een ieder ter inzage en wel vanaf 17 december 1987 tot en met 7 januari 1988, elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur (inzage van de stukken buiten kantooruren is mogelijk na telefonische afspraak). Desgewenst kan aldaar een mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen. Gemotiveerde bezwaren kunnen tot 17 januari 1988 schriftelijk bij het college worden ingediend. Degene die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn per soonlijke gegevens niet bekend te maken. Indien daarom telefonisch wordt verzocht (telefoonnr. 01802- 1644, toestel 34) kunnen tot één week voor bovengenoemde datum mondeling worden ingebracht, waarbij dan tevens gele genheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling over de aanvraag tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Na afloop van deze termijn blijft de aanvraag en de daarbij be horende stukken, alsmede de eventueel nog te ontvangen aan vullingen, vooreen iedertot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beslissing op de aan vraag, ter inzage liggen. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op, dat degenen, die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als bovenomschreven en een ieder die aantoont, dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, in de gelegenheid zullen worden gesteld be zwaren tegen de ontwerp-vergunning in te dienen. GEBOREN: van den Hoek, Jan Jacob, zoon van: van den Hoek, Jo hannes H. en: Bazuin, Catha- rina, op 25 november 1987. OVERLEDEN: van Leeuwe, Cornelis, oud 58 jaar, op 22 november 1987; Knoop, Hendrikus, oud 34 jaar, op 30 november 1987; de Bode, Cornelia Gerrigje, gehuwd geweest met: D. van der Laan, oud 101 jaar, op 5 december 1987; den Oudsten, Francijntje Hendrika»echtgenotevan;C. Hoogeveen, oud 57 jaar, op 8 december 1987. tot 1 januari 1988: geen col lecte. Donderdag 17 december 1987 Gemeenteraad (zie agenda) Aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. - i' Tot 1 januari 1988 kunnen Nederlandse vrouwen voor hun niet-Nederlandse kinde ren opteren voor het Neder landerschap. Het gaat hierbij om die kinderen die geboren zijn voor 1 januari 1985endie op die datum nog geen 21 jaar oud waren. Zijn de kinderen - op het mo mentvan deoptie-jongerdan 18 jaar dan kan de Nederland se moeder voor hen een op tieverklaring afleggen bij de afd. Bevolking van de ge meente. Zijn de kinderen ou- derdan 18jaardankunnenzij zelf zo'n verklaring komen af leggen. Burgemeester en wethou ders van de gemeente Zeven huizen brengen ter kennis, dat een exemplaar van het I door hen, ingevolge het be paalde bij de wegenwet, op gemaakt ontwerp van de leg ger van de wegen op 17 de cember 1987 om de secreta rie der gemeente zal worden neergelegd. Het ontwerp ligt aldaar, van die dag tot de dag waarop de hieronder vermelde zitting wordt gehouden, voor een ie der ter inzage. De secretarie is geopend el ke werkdag van 08.30 tot 12.00 uur. Bezwaarschriften tegen het ontwerp kunnen bij burgemeester en wethouders worden ingediend en worden bij het ontwerp voor een ieder j ter inzage gelegd. De be zwaarschriften kunnen wor den toegelicht en bezwaren j kunnen mede worden inge bracht in een zitting, welkezal I worden gehouden in het ge meentehuis op woensdag 27 januari 1988 a.s. vanaf 10.00 uur. Na vaststelling van de f legger is de openbaarheid van de weg en de verplichting j tot onderhoud en tot een bij drage in het onderhoud van I de weg vastgelegd. Wijziging van onjuiste vermeldingen te J dezer zake kan dan nog slechts door rechterlijk von-1 nis bewerkt worden. Burgemeester en wethou ders nodigen belanghebben-1 den daarom uit, zich ervan te overtuigen, of het ontwerp naar hun mening geen on juistheden bevat en, zo ja, daartegen binnen de daar voor gestelde termijn bezwa ren in te dienen. Onafhankelijk informatieblad voor alle inwoners van Zeven huizen, Oud Verlaat, Moerkapel- Ie, Kruisweg en de wijken Sniep en Zuidpias in Waddinxveen. Verschijnt éénmaal per week in een oplage van 7.000 exempt' ren. REDAKTIEADRES: Drukkerij Elgersma, Dorpsstraat 62a, 2761 AG Zevenhuizen, tel. 01802-2289, en Noordeinde 17, 2761 BN Zeven huizen, tel. 01 802-1653. De redaktie van de Dorpskrsnt stelt zich niet aansprakelijk vo°' de inhoud van de in elke krant staande advertenties. Bovendien behoudt zij zich h6' recht voor om zonder opgave van reden, advertenties voorP" blikatie in de dorpskrant te wel geren v. V V w V v v

Dorpskrant | 1987 | | pagina 2