31 m H.J. ESHUIS U°°ÏS a AT HET ft" LAATB BROOD en BANKETBAKKERIJ de komende en de gaande man Leesjaar IBvjkg BoBW OLIEBOLLEN (met krenten en rozijnen) per stuk ƒ0,70 ANANASBEIGNETS ____perstuk/ 1,25 OLIEBOLLEN (zonder krenten en rozijnen) - per stuk 0,65 Ad van Heyningen opnieuw clubkam- ZTTC MEMOIRES VAN EEN VLIEGENDE REPORTER Groeneweg-dames 2 riant aan de leiding Auto's hebben de voorkeur van Jan van der Linden! NIEUW IN ZEVENHUIZEN! De redactie van de Dorpskrant wenst u een gezellig Wetenswaardigheden over de Dorpskrant STBAAT .TEL 01802 -30 50 cc Moerkapelle Tel. 01793-1348 1 0 unnr 6,50 APPELBEIGNETSperstuk/ 1,25 cevennuizen- Afgelopen vrij dag werden bij de Zevenhui- zense Tafeltennisclub ZTTC de jaarlijkse clubkampioenschap- pen verspeeld. Bij deze kam pioenschappen, waaraan zowel de senioren als de junioren van ZTTC deelnamen, was het me rendeel van ZTTC-leden aan wezig. Het werd dan ook een gezellige happening in een volle speelzaal. In verband met de grote opkomst werd zowel bij de senioren als bij de junio ren volgens een poulesysteem gespeeld bij de junioren 2 poules, bij de senioren 3. Bij de junioren waren sterke en min der sterke spelers gelijkmatig over de beide poules verdeeld, terwijl bij de senioren de poules juist op sterke waren samenge steld. Na een lange reeks wed strijden eindigden bij de junio ren als 3e Frits Lammerts, als 2e Wytse Hoos, en als 1 e Marc-Jan v.d. Torre. Marc-Jan v.d. Torre, speler van het eerste junioren team, en nu dus kersverse juniorenclubkampioen, kon daarme de wisselbeker voor 1 jaar mee naar huis nemen Bij de senioren waren de uitslagen als volgt poule C1Bert Knijnen -burg, 2. Aad Vis, 3. Jelle Wiersma. Poule B 1. Wim Zielman. 2. Jos Schmidt, 3 Leopold Verhoef. In poule A werd gestreden om het clubkampioenschap van ZTTC. Na een goed deel van de 21 wedstrijden in deze poule gespeeld te hebben, tekenen zich 3 kandidaten voor de kampioenstitel af. Hans Smit, Guus van Amerongen en Ad van Heyningen. Tot op dat moment had Hans Smit alleen van Guus van Amerongen ver loren, en had Guus van Ame rongen slechts van Ad v. Hey ningen verloren. De sleutelpar tij tussen deze nog ongeslagen Ad v. Heyningen en Hans Smit zou bepalen hoe deze 3 spelers de eerste drie plaatsen in de ranglijst zouden bezetten. In deze laatste wedstrijd in de kampioenspoule haalde Ad v. Heyningen in een wisselvallig duel zijn derde achtereenvol gende kampioenstitel binnen, waardoor hij de wisselbeker mee naar huis kon nemen. Tijdens deze clubkampioen schappen vond nog de huldi ging plaats van het 1e junioren team, dat in de laatste kompeti tie overtuigd kampioen werd in de 3e klasse. Dit team, bestaan de uit de spelers Marc-Jan v.d. Torre, Wytse Hoos, Frits Lam merts en Stijn Sarneel ontvin gen uit handen van de wedstrijd -sekretaris Aad Vis de traditio nele bos bloemen. In de komende periode zullen de meeste ZTTC-leden deelne men aan verschillend toernooi en, met als hoogtepunt de Goudse kampioenschappen op 16 januari, in de sporthal de Springers te Gouda. Aan dit grootse jaarlijksè evenement zal ZTTC deelnemen met niet minder dan zo'n 20 senior- en juniorleden. De nieuwe tafelten niskompetitie start vervolgens in de week van 18 januari. Haastig vliegend snel je langs de wegen want je bent om nieuw verlegen hier eens kijken, daar gelet wat moet in de krant gezet luisteren, snel concluderen soms daardoor nog dingen leren van computers nauw'lijks kaas gegeten je kunt echt niet alles weten Hoort historie, zaken drijven, sport totdat j' .er duizelig van wordt vrijwilligers, hobby's, muziek dat schrijft makkelijker dan politiek Pfffft... de laatste maand voort durend bezet verhalen schrijvend s' avonds laat naar bed. Je hoofd is vol, ontspanning een must anders kom je niet goed uitge rust... Nu zit ze toch wel negatief te schrijven neemt zich voor enthousiast te blijven. Leesplezier willen we met u delen als u ons tips weet door te spelen... leuke dingen weet te melden, ook van u, dat geeft het gewone leven wat jus! Henny Afgelopen weekeinde kwam alleen het tweede dameselftal van Groeneweg binnen de lij nen. De dames van coach Jo Metselaar behaalden in de uit wedstrijd tegen het eerste dameselftal Lekkerkerk een verdiende zege van 4-0. In de 17e min. bracht Nelleke Noor- lander, na een misser van Lek- kerkerk-doelvrouwe de stand op 1-0 en nog geen twee minu- tenlater, in de 19e min. rondde dezelfde Nelleke Noorlander een voorzet van Mariet van 't Hart af, 2-0. Vlak voor rust voltooide Nelleke Noorlander haar hattrick en bracht zij de stand op 3-0, wat tevens de ruststand was. Na de rust bleef Groeneweg sterker maar wist nog slechts eenmaal te scoren. Een kleine 10 min. voortijd liep Lenneke v.d. Haak goed door op een voorzet van llona Metse laar en bracht zij de stand op 4- 0, tevens eindstand. Dankzij winst in deze inhaalwedstrijd staat het tweede dameselftal, met nog maar vier wedstrijden te spelen, vier punten voor op Donk-dames 1 en Cabauw- dames 1. WINTERSTOP Ook voor de damesafdeling v.v. Groeneweg is nu de winterstop aangebroken, tot eind januari 1988 worden er geen kompeti tie-wedstrijden vastgesteld. Ui teraard betekent dat niet dat er helemaal niets gebeurt, want er worden voor de diverse elftal len, naast dat de trainingen doorgaan, diverse wedstrijden georganiseerd. Vanaf deze Jan van der Linden z'n zaak, die zich in Moerkapelle, maar op Zevenhui- zens grondgebied bevindt, is gesplitst. De rijwielafdeling is per 15 decem ber afgestoten. Voorheen klonk de naam; Jan van der Linden, tweewie- Iers en auto's Ooit als rijwielbedrijf na de oorlog door z'n reeds lang geleden over leden vader gestart, bouwde Jan het op 18-jarige leeftijd in over leg met z'n moeder die altijd in de zaak gebleven is, maar nu niet meer aktief erbij betrokken is, uit met auto's. De jonge mevrouw Van der Linden is nu bij de zaak betrokken. Verder telt het bedrijf vijf medewerkers en een juffrouw voor de administratie. De centrale ligging van het pand op de hoek van de Moerkapelse Zijde/Noordeinde, zorgde voor een niet afnemende, maar toe nemende belangstelling van auto bezitters. Toen die bovendien ook weieens een nieuwe auto wilden werd Jan dealer van het Japanse merk Hyundai (overigens is het ook andere merken au to's bij hem te kopen) Occasions heeft Jan op dit moment ook te kust en te keur, zo'n veertig in prijs variërend van een paar honderd tot ca. 30.000 gulden. Omda. v.d. Linden ook wel brood zag Ln een autoschadebedrijf besloot hij eni ge tijd geleden op het bedrijfster rein Coenecoop, welke logging hij prima vindt, na aankoop van een perceel grond en goedkeuring van de gemeente Waddinxveen, een nieuw autoschadebedrijf te starten. "De bouw gaat voor spoedig, deze week gaat de vloer erin" lacht hij als we zo maar even langswippen voor een foto en een praatje. "Het autobedrijf en de showroom blijven hier. Boven dien vinden hier in Moerkapelle (Zevenhuizen) de gewone onder houdsbeurten en reparaties plaats in de garage. De schade auto's worden op Coenecoop op geknapt. Daar komt een plaatwer kerij, een spuiterij, kortom al het benodigde van een autoschade bedrijf, Graag wil ik naast m'n huidige pand hier op Zevenhui- zens grondgebied nog een hal bouwen waarin ik de occasions kan onderbrengen. Ik heb het ter rein van de firma Schreuder ge- Winnie Wielage, gediplomeerd koordirigente, start in januari '88 gemengd ZANGKOOR op woens dagavond van 8-10 uur. Het rer- pertoire zal bestaan uit Neder landse, Engelse, Duitse en Franse wereldlijke liederen, a capella ge zongen. Ook als men nooit in een koor gezongen heeft, kan men dit proberen. Wel is stiptheid en hard werken tijdens repetities de be doeling. De beloning is muzikaal plezier. Hopelijk komen er ook veel mannen die zich in dit koor thuisvoelen. Tel. 01802-1886. Wist tv...dat Tilly Elgersma de acquisitrice van de Dorpskrant is., samen met de adverteerders ervoor zorgt dat de krant draai ende blijft - dat Henny v.d. Berg de verslag -geving verzorgt evenals de interviews en verhalen? - dat Silvia Markus het zetwerk en de totale lay-out van de Dorpskrant voor haar rekening neemt? - dat Marco Hoogendoorn sinds september het team is komen versterken en voor de krant Doka-werkzaamheden verricht en assistent-zetter is? - dat Jouke Elgersma, drukker van beroep, het geheel coördi neert? - dat de Dorpskrant op een rotatiepers elders wordt qe- drukt? kocht, die naar het Moerkapelse industrieterrein verhuist en de rijwielafdeling is overge daan aan Hans Kooij" NAAR DE BUURMAN Hans Kooy: nieuwe eigenaar vanl de rijwielzaak. I VAN BEDRIJFSLEIDER TOtI 'EIGEN BAAS' De 33-jarige Hans Kooij uit Gou-1 da zal zeker ook het vertrouwer I krijgen van de inwoners van Moer j kapelle. Met ingang van 15 dec. is I hij zelfstandig ondernemer ge-1 worden in het pand van Van der I Linden. Hans Kooy was voorheer I bedrijfsleider van de rijwielzaal I Lekkenburg in de Goudse wijkl Bloemendaal. Via een grossier! vernam hij dat Van der Linden de I afdeling rijwielen af wilde stoten Na enig wikken en wegen besloot I deze er in de zomervakantie een; I langs te rijden. Nog steeds geer j beslissing, die echter wel geno-l men werd nadat de grossier nocl eens tot haast gemaand had. I "Toen heb ik toegehapt" vertelt I de heer Kooij in de rijwiel- enf bromfietsherstelplaats naast de winkel. "Natuurlijk niet eerder dan na enige gesprekken met Van der Linden. Ik heb gelukkig een vrouw die achter me staat, wantje begrijpt, ik ben zes dagen van de week hier te vinden, alleen opj maandagmorgen en woensdag-1 middag wil ik sluiten. Dan heeft! m'n gezin ook nog eens iets aan ir me." Hij is van plan om in Gouda j te blijven wonen, temeer daar hij een door hemzelf verbouwd pand bewoont. De nieuwe zelfstandige heeft nu in de paar dagen dat de winkel hem toebehoort al heel wat herstelwerk aan bromfietsen en fietsen aangeboden gekregen Daar heeft hij uitermate veel ver stand van...Is geduldig, vakkundig! en snel...Is bovendien van mening I dat mensen service moeten krij-1 gen...des temeer als ook het rijwiei j bij hem gekocht is. Hij zal dan ook I trachten alle reparaties die hem aangeboden worden, snel en ade quaat uit te voeren. We wensen hem veel succes! 11 van HORfcN V-

Dorpskrant | 1987 | | pagina 26