9ssïSg^»^"^stateren- ONTDEK WAAR UW HUID OM VRAAGT. Marja Clazing haarmode-ttendsï Nieuwe BIOTl-ERM s FADE OUT "DE HOEVE" Ook bij uw creatieve kapper heeft de nieuwe lente een nieuw geluid. De laatste modelijn, perfect aangepast aan uw type en aan uw haar. Loop eens binnen voor een vrijblijvend advies. RimoelS?Réducteur ndes Htrnpvi*mindering van rimpels zichtbare vermmaenr y huidlaag. vezelstructuur >VranJeaen huidlaag dunner. Itevafactieve werkstoffen die en' en stimuleert de aan- element nl. Hydroxy- maak van nieuwe vezels wordt de dieper geieg bevat an nie Ri«eseefvoc««SgS silicium derivaat. Bovendi' m w «teeg ajt '%eder»"s offekten door de zon. iyic huid wordt c rimpels 'oooeduw?n ziet er weerJJ^delmin.30dagen te binnen uit opgeau /taaf dient u dit midae ;)/ke verbe- BIOLOGICS DROG. VAN VLIET Lichaamsverzorging ZONNEPRODUKTEN VAN ESTHEDERM SCHOONHEIDSSALON Bierhoogtweg 5 ZEVENHUIZEN Tel. 01802-1815. DEPOSITAIRE: Medica 120 dr. Eckstein Biodermal Hayoun fade-out high colour cream. Diverse schoonheidsspecialis j tes verkopen Numis Med. "Woods of Windsor Schoonheidssalon Liesbeth v.d. Eijk Dit voorjaar is de lengte van het haar vrij, van pittig superkort tot schouderlang gol vend haar, alles kan in principe. De belang stelling voor langer haar is echter groeiende. Het team van Clips haarmode volgt de tech nieken en mode ontwikkelingen op de voet en heeft natuurlijk wel leuke sugges en ideëen voor zowel lang, halflang als kort haar. MANNEN-WERK - De herenlijn is geïnspi reerd door de beginperiode van het Rock 'n Roll tijdperk: de achterkant en zijkanten wor den kort opgeknipt terwijl de bovenkant van het haar middellang gelaten wordt. Door het haar tegen de groeirichting in te kammen, valt het vanzelf vrij uit het gezicht. Foam of gel dienen ter ondersteuning; en wie nog meer effekt wenst gebruikt WAX. Wat is Wax? Wax is een haarprodukt dat snel aan populariteit wint. Weila's High Hair Wax is de laatste vernieuwing in de High Hair-lijn, waar zelfs het meest weerbarstige haar mee in bedwang kan worden gehouden. Wax geeft stevigheid aan het kapsel. Eerst het haar in model brengen. Dan een klein beetje wax tussen de handen warm wrijven, waarna het met gespreide vingers in het haar wordt verwerkt. Ook bericht Clips haarmode dat de kleur van het haar dit voorjaar erg belangrijk wordt, zowel voor dames als voor heren. Natuurlijk zien we de bekende coupe soleil (blonde pun tjes), maar de kleur hoeft natuurlijk niet altijd blond te zijn, de puntjes kunnen ook in een andere kleur geverfd worden, zoals b.v. beige-blond, goud-blond, rood-koper, maha- nie-rood, kastanje enz. enz. Dit geeft door de eigen haarkleur heen een grappig effekt. Ook het gehele haar verven is nu in: vooral de rood-tinten, maar voor wie dit toch een te grote stap vindt, is er ook een schuim spoe ling die je er na een paar weken weer uitwast en wat dus absoluut niet schadelijk voor het haar is. Voor wie advies wil over z'n haar kleur, permanent of kapsel, kom gerust even langs bij Clips Haarmode of bel voor een afspraak (zie advertentie). De Biotherm laboratoria ont wikkelden een revolutionair produkt in de strijd tegen de veroudering van de huid. Hierbij ontdekten zij dat huid- veroudering niet geleidelijk maar sprongsgewijs verloopt. Rond de 30-, 40- en 50-jarige leeftijd doen zich plotselinge veranderingen voor die vragen om een aangepaste aanpak. Zo is er een complete biologische behandeling voor iedere biologische leeftijdsfase: Biologie 30, 40 en 50 Zo'n behandeling bestaat uit 2 fasen. Het serum gaat in de diepste lagen van de opperhuid de oorzaken van de ver oudering tegen, terwijl de aanvullende biologische crème de verouderings verschijnselen aan de oppervlakte bestrijdt. Reeds na 10 dagen zijn de eerste resultaten merkbaar Kom langs bij onderstaande dépositaire die u door middel van een test kan vertellen welke biologic-behandeling voor u geschikt is .Tijdelijk is een proefcoffret f 25,- verkrijgbaar. Dorpsstraat 3 Moerkapelle TEL 01793-2873 Dit is een woord waarvan wij allemaal zeggen, dat doen wij toch iederd dag, wij gaan onder de douche of in bad, maar dat alleen is niet voldoende. Onze huid is een orgaan met talrijke functies en behoort daardoor tot één van de belangrijkste organen van het lichaam. O.a. bescherment de huid ons tegen weersinvloeden en schadelijke stoffen van buitenaf, waardoor het erg belangrijk is, dat wij ieder avond onze huid goed reinigen, liefst een diepte reiniging of een wastablet zonder alka lische stoffen b.v. met Numis Med, dit is een wastablet dat tot diep in de poriën reinigt zonder de natuurlijke beschermingsmantel van de huid aan te tasten. Speciaal aanbevolen bij huidproblemen zoals: opzwelling, al lergie of schilfering. Onder de douche kunnen wij een was- emulsie gebruiken, dit is een milde verzorging voor het hele lichaam, des- odoriseert en tast de zuurbescher- mingsmantel van de huid niet aan. Na de reiniging is het erg belangrijhk om een voedende crème te gebruiken en na de douche een bodylotion die de huid soepel en glad maakt, beschrmt en voedt, liefst een bodylotion met collageen en/of jojoba-olie en voor de gevoelige en probleemhuid Numis Med. Voor de ongewenste haargroei zijn tal van produkten en apparaten te koop. Wat de apparaten betreft wil ik graag waarschuwen; gebruik deze nooit in het gezicht, dat treedt er een stopelefe- fect op. Deze beharing kunt u het beste bij een schoonheidsspecialiste elek trisch laten ontharen of harsen. Wilt u dit stoppeleffect ook op de benen ver mijden, dan kunt u de benen laten harsen, waarbij de haar uit het haar zakje wordt getrokken, het haarzaktje is nu leeg en dan is er enige tijd voor nodig voordat de nieuwe haar weer aan de oppervlakte is uitgegroeid. Gebruiken wij na het harsen (een plantaardig enzym) Defelpilcrème of ampul dan werkt dit haargroeirem- mend, waarna verloop van tijd de be haring steeds terug neemt. Voor de lichaam sverzorging is er ook een fijne Engelse badserie Woods of Windsor, dat bestaat uit badzout - bad- schuim - talkpoeder - zeep - bodylotion - deodorant - leuke geurkaarten - om te verzenden - geurzakjes om te verzen den - geurzakjes voor in de kast en geparfumeerd kastpapier. Deze zonneserie is bekroond door de grootste Franse bladen: Voque, Cosmo en Marie Claire met "Le prix d' Excel lence de la Jeauté 1986" Bescherming en bruining, ook voor diegene die tot nu toe uitsluitend verbranden of rood wer den. Alle zonnebrandprodukten zijn voedend, zodat hiernaast geen andere crème gebruikt hoeven te worden. De zonnebrandserie bestaat uit: Solavril de jour - dagcrème die in het voorjaar licht filterend en aktive- rend werkt. Crème Induction - voor de eerste 3 dagen, werkt activerend, beschermend en voedend, zeer ge schikt voor de gevoelige huid. Crème d' Activation - meer activerend, sterk voedend, minder beschermend. Crème Conservateur de Bron- zage - voor het behouden van de bruine kleur. Lait Apaisant apres Solaires -werkt verlichtend na het zonnebad. Lait Solaire Protecteur - geeft bescherming voor een zeer gevoelige huid is extreme omstandig heden (bv. op een witte boot) Informeer bij: Liesbeth v/d Eijk, Schoonheids salon "DE HOEVE", tel 01802- 1276. 0 (S>(sXS><sXS>(SXs>^XS>^Xs)( Dit merk creme zorgt ervoor da vlekjes op d ehuid, door pigmentij tie ontstaan, geleidelijk minder wc| den en vervagen (ontstaan door dj pil of bij zwangerschap). Veel met] sen met sproeten trachten die a verbergen onder een laag make-up] Dit lukt maar ten dele. In de zomé] zijn deze camouflagepogingen dooi gaans tevergeefs. Mensen met een donkere huid hebben vaak last vat ongelijke tonen in de huid. Puistje] en wondjes kunnen bijdragen aarL het ontstaan van donkere vlekketj Fade-out is ook goed om de huidif conditie te houden. Veel mensenlij-l ken ouder dan ze zijn. Dit meri; moet, volgend de belofte uit da folder, afrekenen met de proble] men. r MARJA CLAZING, van de Bit hoogtweg in Zevenhuizen, wertj met deze creme, evenals de Higll Colour Cream. Deze cream worcl gebruikt om de rode gloed van coil perose in het gelaat of in de halsl tegen de gaan. Couperose zijn gesprongen adertje] Veel mannen en vrouwen hebbel deze op hun wangen, maar ookol de borst, in de hals of de nek kome] ze voor. High colour cream camoufleert niets, werkt niet als b.v. poeder, effectieve creme behandeling vormt een schild tegen extreme tei peraturen, waardoor de gespronge adertjes de kans krijgen zich op n» tuurlijke wijze te herstellen. Di oorzaak van het springen van ader tjes en haarvaten is vaak een dunne huid. De bloedvaatjes direi onder die huid zijn niet bestand tl gen de effecten van koude, winde] warmte. Door sterke doorbloedin raken de vaatjes overbelast en springen. Hoe te gebruiken? High colon cream werkt niet nadat men heteei of twee keer op de huid gesmeei heeft. De creme is geschikt voo een kuurbehandeling. Gedurend ongeveer 8 weken moet u twee maal daags, 's ochtends en 's avonds, de ontsierde huid met 6 creme behandelen. Geleidelijk aai zal de rode gloed afnemen. Daam: is het het beste indien men he periodiek bijhoudt. Marja Clazing van de Bierhoogt weg is zelf enthousiast over boven staande proudkten. Hoewel zij wJ uit de bebouwde kom haar beroep als schoonheidsspecialiste thuis met drie jonge kinderen uitoefent mag ze zich verzekerd weten vai een trouwe en tevreden clientele- Zuideinde 14 - 2761 DA Zevenhuizen - Tel. 01802-1276

Dorpskrant | 1988 | | pagina 12