Gemeente Zevenhuizen i Blokfluitrevue 6GESPREKS A VONDEN voor ouders van peuters (il/2-3i/2 jaar). Koffie (2) Volleybal Koffiebar m Kerkdiensten Verleende bouwvergunningen HINDERWET HINDERWET Definitieve vaststelling subsidies 1987 BURGERLIJKE STAND Openbare vergaderingen Collecteschema S.O.S MWereldhandel MOERKAPELLE MEDISCHE DIENSTE) DORPSKRAN1 In de periode van 1 tot en met 8 maart 1988 zijn door burge meester en wethouders van Zevenhuizen vergunningen afge geven voor: - het vergroten van de entree van de woning Hazeveld 14; - de inmiddels geplaatste warmwateropslagtank op het per- - ceel Oogstpad 2; - het maken van een schoorsteenkanaal ten behoeve van een - open haard in de woning De Fazant 9; - het bouwen van een woning op het perceel Burgemeester - Klinkhamerweg 23a; - de inmiddels gerealiseerde serre op het perceel Rottekade - 21b; - het plaatsen van c i dakkapel aan de achterzijde van de - woning v.d. Duynlaan 3. Een ieder die meent in zijn belang te zijn getroffen door de verlening van één van de bovenstaande vergunningen, kan binnen 30 dagen na de dagtekening van dit blad een gemoti veerd bezwaarschrift ingevolge de Wet arob indienen bij bur gemeester en wethouders. De vergunningen liggen gedurende deze termijn ter inzage ter gemeentesecretarie op het bureau Ruimtelijke Ordening e.a. Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen maken be kend dat zij voornemens zijn op de aanvraag van de Nederland se Verwarmings Maatschappij B.V., om een vergunning inge volge de Hinderwet tot het oprichten en in werking houden van een bedrijfsgebouw voor het vervaardigen van verwarmings-, electrotechnische- en substraatinstalllaties met kantoorge deelte aan het adres Nijverheidscentrum 20, positief te be schikken onder diverse voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikking, alsmede de aanvraag en andere terzake zijnde stukken liggen ter secretarie van de gemeente Zevenhuizen, bureau Ruimtelijke Ordening c.a., Dorpsstraat 89, ter inzage van 17 maart 1988 tot 1 april 1988, elke werkdag van 08.30 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur (in zage van de stukken buiten werktijden is mogelijk na telefoni sche afspraak) en na afloop van bovengenoemde termijn tot het einde van de periode waarbinnen beroep kan worden inge steld tegen het geven van de gevraagde beschikking, elke werkdag van 08.30 uur tot 12.00 uur. De aanvrager, alsmede degenenen die bezwaren hebben in gebracht naar aanleiding van de aanvraag en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, kunnen tot bovengenoemde datum gemotiveerde schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van de ontwerp-beschik king. Degene die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient te worden gericht aan het college. Burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 12 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne bekend, dat op 10 febru ari 1988 bij hen een aanvraag is ingekomen van Landbouw bedrijven Lelystad B.V. te Lelystad, om een vergunning inge volge de Hinderwet tot het oprichten en in werKing nouaen van een inrichting voor het herstellen, spuiten en wassen van motorvoertuigen alsmede een carrosserie-bouwinrichting aan het adres Noordeinde 57. De aanvraag en andere terzake zijnde stukken liggen op de secretarie van de gemeente Zevenhuizen, Dorpsstraat 89, voor een ieder ter inzage en wel vanaf donderdag 17 maart 1988 tot en met maandag 18 april 1988, elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur (inzage van de stukken buiten kantooruren is mogelijk na telefonische afspraak). Desgewenst kan aldaar een mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen. Gemotiveerde bezwaren kunnen tot dinsdag 19 april 1988 schriftelijk bij het college worden ingediend. Degene die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Eveneens kunnen mondelinge bezwaren worden ingebracht tijdens een openbare zitting op donderdag 7 april 1988 om 5.00 uur in het gemeentehuis, Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, waarbij tevens de gelegenheid wordt gegeven tot een gedach- tenwisseling over de aanvraag tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op, dat degenen, die be zwaren hebben ingebracht op de wijze als bovenomschreven en een ieder die aantoont, dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, in de gelegenheid zullen worden gesteld be zwaren tegen de ontwerp-vergunning in te dienen. Instellingen, aan wie over 1 987 ingevolge de bepalingen van de "Algemene subsidieverordening sociaal-cultureel werk" een subsidie is toegekend, dienen vóór 1 april a.s. bij burge meester en wethouders de navolgende stukken in te dienen: a. de exploitatierekening over 1987, voorzien van een toe- a. lichting; b. de balans per 31 december 1987; c. een verslag van de activiteiten over 1987. Met betrekking tot de subsidiëring van de in de gemeente werkzame peuterspeelzalen wordt tevens verzocht opgave te doen van het totaal aantal peuters, dat in 1987 van de peuter- speelzaaal gebruik heeft gemaakt en als zodanig stond inge schreven. GEBOREN: van der Werff, Suzanne An- nelieke, dochter van: van der Werff, Adriaan P. en: van der Knaap, Annemieke A.A., op 27 februari 1988. Mulder, Esther, dochter van: Mulder, Alfred T.M. en: Bon tenbal, Nicoletta L.L., op 3 maart 1988. OVERLEDEN: van Kralingen, Wilhelmina Hendrika, echtgenote van: P. Jongenelen, oud 79 jaar, op 25 februari 1988. Donderdag 24 maart 1988 Gemeenteraad Aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. 21 tot 27 maart 1 988: Natio naal Fonds Kinderbescher ming. 11 tot 1 7 april 1988: Neder landse Hartstichting. 18 tot 24 april 1988: Natio naal Fonds Sport Gehandi capten. De Kruisvereniging Gouwe-IJssel organiseert voor haar leden van het Groene Kruis Zevenhuizen/Moerkapelle De avonden worden verzorgd door Marian de Groot, wijkverpleegkundi ge in samenwerking met Francies Ochtman, opvoedingsvoorlichtster. Veel ouders zitten met dezelfde vragen en kunnen tijdens deze avonden met elkaar praten over hoe je nu met je kind omgaat. Onderwerpen die onder andere aan de orde zullen komen zijn: waarom eten en/of slapen peuters soms zo slecht? wat gaat er in dat bolletje om? drift, hoe moet je daar op reageren? kun je peuters leren naar je te luisteren? en thema's die de ouders zelf inbrengen. Er zal een korte inleiding gehouden worden, waarna er gelegenheid is met elkaar ervaringen uit te wisselen. Het is de bedoeling, dat men aan alle 6 de avonden deelneemt. Data: 11, 18 en 25 april, 2, 9 en 16 mei 1988. Tijd: 20.00-22.00 uur. Plaats: wijkgebouw Zevenhuizen, Dorpsstraat 51. Kosten: 15,- Voor verdere informatie en voor het opgeven van de thema-avonden kunt U bellen met de Kruisvereniging Gouwe-IJssel, telefoonnummer: 01828- 17377 tussen 9.00 en 17.00 uur of bij de wijkverpleegkundige, telefoon nummer 01802-1280 tussen 11.30 en 12.30 uur. Aanmelden vóór 31 maart a.s. INGEZONDEN: De Derde Wereld verdient beter, als het aan ons ligt ZUIVERE KOFFIE S.O.S. Wereldhandel handelt ook in koffie. We kopen koffie van klei ne koffiecoöperaties in Costa Ri ca, Mexico en Guatemala. En van landen waar de regering kiest voor een economisch model waar in de armen vooropstaan: Nicara gua, Tanzania, Angola. S.O.S. Wereldhandel betaalt een goede prijs voor de koffie en koopt zo rechtstreeks mogelijk in. Door het drinken van de zuivere koffie draagt u bij aan ontwikke ling. De goede kwaliteit S.O.S. Wereldhandel biedt ver schillende soorten 'Zuivere kof fie' aan. Deze zijn van goede kwa liteit. Een gerenomeerde koffie- brander en -proever gaf de volgen de kwaliteitsaanduidingen: Indio Latijns Amerika-koffie - Goud- merk. Café Organico - Goud- merk. Grootverbruikerskoffie - Zil vermerk. Tanzaniakoffie - Zilver merk. Nicaraguakoffie - Zilver merk. i Tanzaniakoffie is ook cafelne-vrij te krijgen. Alle koffie is snelfilter- gemalen en vancuüm of lucht dicht verpakt, zodat de kwaliteit is gewaarborgd. Alleen de Indio La tijns Amerika koffie is verkrijg baar in bonen. Grootverbruik in diverse maalgraden. De "ZUIVERE KOFFIE" is te koop bij: NATUURLUCK, Zuid plasweg 22, Zevenhuizen, geopend: dinsdag t/m zaterdag Op vrijdagmiddag ben ik er ook. RIET PEDDEMORS Gemakkelijke zege dames Voor de dames van Rentokil werd het zaterdag door de tegenstan der Kalonko gemakkelijk ge maakt. Al vanaf het begin was te zien dat de service van de Zeven- huizense dames te moeilijk was voor Kalonko. IN de le set lieten de gastdames Kalonko toch nog wat punten, maar na 12-9 was dit over en nam Rentokil met 15-10 de set voor haar rekening. In de 2e set wist Heieen v.d. Wel de set vanaf 5^2 uit te serveren naar 15- 2. Ook de 3e set was voor de da mes en wel met 15-7. VOor a.s. zaterdag staat de wedstrijd tegen het team van FVC/Blokkeer op het programma Zevenhuizen - Winnie Wielag weet van een gewone blokfluit uitvoering iets magnifieks te ma ken. Vrijdag a.s. vindt er wee een complete revue plaats vat, kinderen die acts presenter® en zich fluitend manifesteren De diverse sketches spelen ziel af in Parijs, in China, op di poezenschool, in de poppenwit kei en in een hotel. Het belool vrijdag 18 maart een leuke avond te worden in dorpshuij Swanla. Ouders en belangste lenden zijn hartelijk welkom Aanvang 19.30 uur. Zevenhuizen - Vrijdagavond 1 maart worden er 2 films in 1 koffiebar 't Praathuis vertoond, 1 "Journey of life" Dit is een van J mooiste natuurfilms. Het is fascinerende film over de wondl baarlijke reizen van allereli se* ten zaden, en hun strijd om overleven. 2. "Vredeskind" Deze film over een zendingsechtpaar dat ee onherbergzaam gebied koi te wonen en zwaar te lijden hei onder de bevolking. Iedereen vanaf 16 jaar is welkoi op deze avond vanaf 20.00 uuri het Hervormd. Centrum. Zondag 20 maart Zevenhuizen - Herv. kerk 10.00 uur ds. H. Gaasbeek; 19.01 uur ds. A. Jonkman. Alpen ad Rij Oud Verlaat 10.00 uur ds. Gras, Dordrecht; 19.00 uur dh H. Asscheman, Jeugddienst Geref. kerk 9.30 uur ds. W. Di] vidse; 18.30 uur ds. JCW van Hof, Boskoop. Ver. vrijz. herv. 19.00 uurdsj v. Rossum, Voorbrug. Herv. kerk 9.30 uur ds. D. Bre. re, Haaften; 18.30 uur ds. J. v.J Heijden, Bleiswijk. Geref. gem. 9.30 en 18.30 us ds. D. Rietdijk. 19 maart: dokter R.P. Rensst Hoefweg 74, Bleiswijk, tel. 01891 - 14085. 20 maart: dokter J.A. Ensir Dorpsstraat 196, Zevenhuizen, tel. 01802-1204. Maatschappelijke dienstver lening Zuidpias: Spreekuren maatschappelijk werk (Joan La; noye): voor Zevenhuizen en Ol Verlaat in dorpshuis Swanla maandag en woensdag van 9-1 uur: Spreekuren voor Moerkapf le in centrum Moerveen, dinsq en donderdag 9-10 uur. Het maatschappelijk werk is 1 24 uur bereikbaar via de tel. hui: dienst 010-436 22 44. Spreekuren gezins- en bejas denverzorging (Rieke Bos) va Zevenhuizen in dorpshuis Swï la, dinsdag, donderdag en vrijda 9-10 uur; voor Moerkapelle centrum Moerveen: maandag; woensdag 9-9.30 uur. Tel. Zevenhuizen 0 1 802-2523 Tel. Moerkapelle 01793-2589 Ongewenst zwanger? VBO! hulp voor moeder en kim' Tel. 01802-2947 en 01793- 1997. Onafhankelijk informatieblad voor alle inwoners van Zever huizen, Oud Verlaat, Moerkap le, Kruisweg en de wijken Sniel en Zuidpias in Waddinxveen. Verschijnt éénmaal per week' een oplage van 7.0OO exemplt ren. REDAKTIEADRES: Drukkerij Elgersma, Dorpsstraat 62a, 2761 AG Zevenhuizen, tel. 01802-2289, en Noordeinde 17,2761 BN Zever huizen, tel. 01802-1653. De redaktie van de Dorpskrar stelt zich niet aansprakelijk v£* de inhoud van de in elke krai( staande advertenties. Bovendien behoudt zij zich M recht voor om zonder opgave van reden, advertenties voor Pt biikatie in de dorpskrant te we geren S x

Dorpskrant | 1988 | | pagina 2