MODE SHOW J. WISMEYER Win een reis naar Parijs Verba kei mede BABBA's Stoffenhuis NOG ENKELE KAARTEN BESCHIKBAAR VOOR DE IN ONZE ZAAK OP DONDERDAG 24 MAART 1988: 10.30,14.00 EN 15.30 UUR. Presentatie: Eugenie Herlaar Kaarten a 7,50 per stuk verkrijgbaar bij de centrale kassa, parterre. voor de nieuwste MODE-STOFFEN naar: Oest aan de Waddinxveense Kerk weg (vlak rechtsom vanuit de Dorps straat) staat een grote collectie, voorna melijk lederen handtassen te wachten op vrouwen die met de aanschaf van een mooie handtas het hoofdstuk kleding TOTAAL maken. Immers: een fraaie japon, deux pieces of mantel is pas com pleet als daar een tas op is afgestemd. Vaak geconbineerd met schoenen. Om dat leder doorgaans neutrale kleuren heeft, valt het niet moeilijk om een keus te bepalen. Mevr. V.d. Oest heeft tas sen in wit, blauw, zwart en cognac-kleur Ook gebroken wit is een makkelijk te combineren kleur. Verder verkoopt ze fraaie Samsonite koffers, heeft ze een grote sortering reistassen, populaire Bu- OVER NAAIEN EN LEUKE STOFJES.... De nieuwe kollektie Voorjaarstassen is nu binnen. Leer en Kunstleer in alle kleuren, prijzen en modellen. Kleine Schoudertasjes v.a. f 19,95 Jolly Bag Shoppers f 13,95 Dames en Heren parapluies o.a. Knirps. Grote sortering Portemonnees, Portefeuilles en Rijbewijsetuis. Koffers in alle maten en kleuren o.a. Samsonite. De Lederspeciaalzaak met de grootste keus en betaalbare prijzen. Van der Oest Kerkweg West 6 Waddinxveen 01828-12165 Textiel - meubelen en woninginrichting Dorpsstraat 35 - Zevenhuizen Tel. 01802-12 13 BABBA'S STOFFENHUIS WIS MEYER textiel-confectie-woning inricht! Klein maar fijn, zou je kunnen van de mode-winkel van de famj meijer in de Zevenhuizense Dorp straat. Op een paar vierkante me een ontzaglijke hoeveelheid kledir voor baby, peuter, kleuter, teem volwassene, zorgvuldig naast of b elkaar uitgestald. Setterlaine enh dia zijn merken die niet alleen oerc lijk klinken, maar ook een reputatie ben van 'uitstekende kwaliteit', H dia op het gebied van onderkledi Setterlaine hetgeen aanschouwd blouses, jumpers, rokken en panti De collectie die Wismeijer is deze kei heeft zou. uitgestald, nog meer trekkingskracht krijgen, doch wiei winkel bezoekt weet dat het ech altijd bereid is de klant zo goed mo te helpen en daarom ook de neemt om een aantal kledingstu zodanig te rangschikken dat er bepaald beeld ontstaat... Ook de herenkleding voert verde sokken en ondergoed. Waardoor Wismeijer vooral bel heid geniet is de babykleding. Het: paar heeft fraaie baby en peuterju in huis voor een redelijk, ja zelfs g kope prijs: v.a. ca. 1 9.50 een sch jurkje met broekje. De prijsklasse leuke jurkjes in de maten tot 86/3 overigens net over de f 20,-. Mevr meijer: 'We hebben de naam duur] in babykleding, maar dat wil ik besi eens uit de wereld hebben." Zij enl man vinden het dan ook leuk deze mode-dorpskrant deze t; hun kleine, maar o zo gesorteerd! kei, eens on der de aandacht var publiek, dat hen niet kent, te brer Zuidkade 6. Waddinxveen, tel 01828-14000 Elke donderdag koopavond Verbakei Mode Waddinxveen Een kennismaking met Verbakei in Waddinx veen betekent; een confrontatie met direc teur J.A.M. Linderhof. die aan het hoofd staat van een modische onderneming met 20 me dewerkers. Tevens is hij voorzitter van het Waddinxveen se ondernemersorganisatie dat bij de hefbrug gevestigd is en de naam Brugcentrum draagt. Hij stelt dat Verbakei, tot de middenmodische sector behoort. Lag het accent in het verleden op het was klas siekere genre kleding, thans met de nieuwe formule mikt men op het totale publiek. "We hebben voor iedere beurs betaalbare, maar ook kwalitatief goede prijswaardige kleding, daarbij hoort prettige bediening en service. Hoewel we niet in een winkelcentrum zitten, mogen we ons verzekerd weten van een toe nemende belangstelling, hetgeen in de eer ste plaats te wijten is aan ons assortiment en in de tweede plaats aan de parkeergele genheid. Hier, langs de Gouwe, maar ook ach ter naast het gemeentehuis. Verder letten we er bij de inkoop op om een combineerbare stijl [life-stijl] te bieden. We hebben niet alleen een assortiment in prijsopbouw maar ook in kleur. Jullie hebben ongetwijfeld de kleuren- thema's in de zaak opgemerkt. Bovendien let ten we erop dat de kleding praktisch draag baar is. De één prefereert een City-look, de andere vrouw blijft thuis en draagt een trui en een rok." Op de foto heeft mevrouw Zwanen burg fraaie naturel getinte stoffen uit gestald, waarvan o.a. blazers, panta lons. maar ook rokken gemaakt kun nen worden. Prettige soms enigszins rekbare stoffen die niet gestreken hoeven te worden, ondanks dat ze wat kreukachtig aandoen. Maar kreuk is mode deze zomer. Babba's stofïen- huis aan de Waddinxveense Kerkweg heeft overigens veels toffen die niet gestreken hoeven te worden: seersu cker. poly-acryl, viscose. Heerlijk pro bleemloos dragen dus. Ruiten, stre pen, bloemen, motieven: afgestemd op het modebeeld: Olympic kleurig of pastels. Achter haar winkel onder vinden we de geneugten van een gast vrij onthaal bij een kopje koffie. En passant ruimt mevr. Zwanenburg een peuterjasje weg dat ze voor haar klein zoon aan het naaien is. Dat doet ze dagelijks achter haar winkel: zo maar tussen de bedrijven door, ook voor dochter en schoondochter. Ze heeft er slag van! Juist die slag is in haar voordeel bij het adviseren aan dames die stof willen kopen. Ze adviseert hen altijd eerst een patroon uit te raderen of er één uit de Neue Mode modellen in haar winkel uit te zoeken en die op de lag te leggen. "Bij de patronen staat veel meer stof vermeld dan abso luut noodzakelijk is. De besparing die het op deze manier werken mee brengt is best nog aardig." Naast de volwassen stoffen heeft mevr. Zwanen burg ook een grote sortering stoffen voor baby- en kinderkleindg. LIna Brown is bij haar publiek ook zeer ge wild. Handig is het bovendien dat Babba's stoffenhuis ook allerlei four nituren verkoopt: van ritssluitingen, tot complete (gestreepte)boorden voor jacks en truien.... gatti schoudertasjes, portemonnee's en portefeuilles. Voor parapluus in pastel tinten, evenals in de Olympic kleuren is zij het aangewezen adres: Ook daarin heeft ze een grote sortering. Kerkweg West 8 - Waddinxveen Tel. 01828 - 11120 In de winkel van Mevr. v.d. Het gedeelte Kerkweg waar Babba's stoffenhuis gevestigd is, verheugt zich over de DORPSKRANT....Dit mag wat chauvenistisch klinken, doch het is de waarheid, want zowel Babba's stoffenhuis, V.d. Oest lederwaren, als 't Pijke, hier aan dit gedeelte Kerk weg, hebben inmiddels de respons van hun advertentie ontdekt. Daarbij zouden we haast nog garage Van Nie- len, kapper Bijl en de dierenspeciaal zaak Het Beestenspul vergeten Of win een van de modeprijzen. Inlichtingen in onze zaak. IMÉP

Dorpskrant | 1988 | | pagina 18