Een huwelykskado vanUwdrukker Modeshow Fashion Flair Volleybal drukkerij elgersma NIEUW Volleybal Uitvoering gymna stiekvereniging Tarzan/Jazztar. DORPSKRANT!!!!! stma, je zult 't aar hebben lü intercsird Winnaar Surfelf- stedentocht bij Eurosurfing Een zwaluw maakt nog geen lente....Hoe heerlijk het is om met mooi weer mensen te ontmoeten.... Dat krijgt U, als U als a.s. bruidspaar bij ons zo'n mooie trouwkaart uitzoekt uit de Intercard-kollektie. een goede keuze. Jullie eigen naam en trouwdatum in goudfolie op luciferdoosjes, menukaarten, onderzettertjes enz. Kom eens langs. Zelf kun je WIJN, BIER, SAP, KAAS of IJS MAKEN! HOE???? VRAAG MONTAGNE TEL. 01802-1653 De Christenvrouw Een nieuwe lente een modieus geluid bij de modepresentatie van Ria v.d. Klooster's boetiek Fas hion Flair, maandagavond in Ho tel Vos. Bovendien complimen ten voor de wijze van presentatie door mevrouw als lady speaker, en de geëngageerde bandparo- dist. Deze trad direct na de pauze op. Vijf mannequins showden maar liefst 70 leuke modellen: van jacks tot uitgaanskleding, sportie ve, leuke vlotte, ook zwierige mo- dische en exclusieve kleding. Ook de dames die niet meer van de jongere collectie gebruik maken genoten van het gebodene, om dat één mannequin de klassieke collectie toonde. Het accent van Ria's collectie ligt op combineer baar met oog voor details. Draag baar, maar ook betaalbaar. Streep jes, ruiten en bloemen: het mode beeld plus de marine-look. Veel Op 25 maart a.s. zal gymnastiek vereniging Tarzan/Jazztar de jaarlijkse uitvoering geven. Alle leden van klein tot groot hebben diverse oefeningen ingestudeerd en rekenen dan ook op veel pu bliek. De zaal is open vanaf 19.00 uur, de demonstraties beginnen om 19.30 uur. Toegangsprijs voor volwassenen bedraagt 5,- voor kinderen en 65 plus 2,50. Tijdens de pauze kunnen loten gekocht worden. Trekking van de loterij vindt plaats direkt na afloop van de uitvoering. De algemene ledenvergadering van gymnastiekvereniging Tar zan/Jazztar wordt gehouden op 5 april a.s. om 20.00 uur in dorps huis "Op Moer". kleuren noemden we al in diverse mode-artikelen. Twee willen we eraan toevoegen. Een bepaald soort groen die naar het grijs neigt zichtbaar als effen in rokken, blou ses, hesjes, in combinatie met groen met rose gebloemde blou ses, bijzonder attractief. Anderzijds zijn de rose ensem bles ook individueel draagbaar, onderling combineerbaar. Overi gens houdt Ria het niet bij één kleur van elk artikel. Hoewel ze slechts enkele stuks van elk exem plaar heeft, kunnen die ook in an dere kleurstellingen worden ge kozen. Neem b.v. een rose combi natie: Daarvan heeft ze een totale collectie op elkaar afgestemd, doch ook in b.v. geef en wit. De persoonlijke voorkeur van schrijf ster dezes ging uit naar een rode japon met een ronde hals en ver laagde taille, ook verkrijgbaar in blauw en wit. Die zonovergoten donderdag werd er één om een gouden randje om te plaatsen. Het was de dag dat twee Dorpskrantmedewerksters op pad togen om mode-informatie in te winnen, foto 's te maken en adver tentie-contacten te leggen. Onder weg ontdekten ze de positieve kant van hun 'langs de weg timmeren', in de hartelijke bejegening van hen die met MODE te maken hebben. Leuk om ook eens complimenten te ontvangen over de itemkrant over schoonheids-verzorging (goodlooking) van vorige week. Dat geeft weereen stimulans om op gewekt verder te gaan OP NAAR TIEN JAAR (P.S.: dat is in mei a.s.!) TIJDIG HERSTEL DAMES! evenhuizen - In Rijswijk speel- en de dames van Rentokil-ZVH egen het team van PVC/Blok- eer en kregen het daar zwaar te >erduren. Het team van PVC/ lokkeer speelt geen rol in de top n heeft zich al veilig gesteld voor et volgend seizoen, zodat dit earn vrijuit kon spelen, terwijl Ze venhuizen nog steeds uitzicht eeft op een kampioenschap, e Zevenhuizense dames begon- en zeer nerveus aan de wedstrijd n hadden veel moeite met de op lag van PVC. Bovendien liet de ei en service het afweten, zodat er een punten op deze wijze ge- coord werden. Met resp. 15-10 n 15-12 werden de eerste sets ewonnen door PVC. Maar de da- es van trainer Willem Jan v. peren wisten terug te komen, er erdontspannender gespeeld en ok het belangrijkste wapen van entokil. de service, liep weer oed. Vanaf het begin van de 3e et nam Rentokil het heft in han en en wist met 4-15 deze set te innen. Hierna gingen de dames oor en konden de volgende sets et resp. 9-15 en 8-15 winnend fsluiten. Hierdoor komen de da- es met Leython en AV'40 op en 2e plaats achter RVC/Liba- on '50. a.s. zaterdag spelen de 'ames om 17.00 uur tegen v. San Sten Haag 2 dat inmiddels gede- radeerd is. ollekteer in mei voor het stma Fonds oor de meesten van ons is ademen anzelfsprekend. Gelukkig wel. Dat jeldt niet voor mensen die astma, ïlergie, bronchitis of longemfyseem ebben. Vaak komen zij adem te kort. ij jongeren komt de benauwdheid in anvallen. Na zo'n aanval ben je uitge- "ld, kapot. Ouderen hebben vaak een ortdurende ademnood. Een steile ap is dan een nauwelijks te nemen ïndemis. In ons land zijn er zo'n drie- onderdduizend patiënten met emsti e klachten. Het aantal mensen met ■chtere klachten wordt geschat op im zevenhonderdduizend. Voor en is ademen niet zo gewoon, "at doet het Astma Fonds? oor het astmabestrijding is veel geld odig. Van de overheid ontvangt het tma Fonds nauwelijks iets. 99% van e inkomsten moeten van u en uw edeburgers komen. Dit jaar is er uim en miljoen nodig voor: Wetenschappelijk onderzoek, iet Astma Fonds verricht zelf geen on erzoek, maar geeft financiële steun, 'et onderzoek richt zich op de oorza- ,en en het herkennen van astma en anverwante aandoeningen en op en goede behandeling. Voorlichting en scholing, et is belangrijk dat artsen en andere ulpverleners op de hoogte worden ehouden van de laatste ontwikkehn- en op dit terrein. Het Astma Fonds rganiseert voor hen (bij)scholing. Ver er geeft het brochures uit voor pa- ënten en het publiek. Hulpverlening. Deze ziekten bren- len veel problemen met zich mee, 'oor patiënt, gezin en omgeving. Het ïstma Fonds subsidieert daarom ver- ichillende proefprojecten voor pa- iëntbegeleiding, om de patiënt een zo lormaall mogelijk bestaan te geven. WAT KUNT U DOEN? U helpt al, foor een paar uurtjes voor ons te Wekteren. Beschikt u over meer vrije pjd, dan kunt u ons helpen bij het organiseren van de kollekte in uw wijk of woonplaats. De Nationale Astma- kollekte is dit jaar in de week van 9-15 mei 1988. Uw steun is onmisbaar. Wilt "meedoen, neem dan contact op met: Henny v.d. Berg, Noordeinde 17, ^venhuizen, tel. 01802-1652. OPROEP: ik zoek niet alleen nog enkele collectanten omdat de basis school kinderen in die week van He melvaartsdag vakantie hebben, en enkele trouwe collectanten er een weekje tussenuit zijn, maar bovendien een OPVOLGSTER om de jaarlijkse Astma Fonds-kollekte te organiseren! dorpsstraat 62 a zevenhuizen tel. 01802-2289 Geweldig zoveel inzet mevrouw Winnie Wielage toont om het leren blok fluiten zo aangenaam en leuk mogelijk te maken. Het is telkenjare verba zingwekkend hoe zij haar leerlingen weet te motiveren om niet alleen hun muzikale vorderingen te laten horen aan ouders en bekenden, maar bovendien ook deel te nemen aan de door en haar gezin bedachte sketches. Juist die scketches tussen de optredens, als een rode draad, maakten de uitvoering vrijdagavond jl. weer tot een onbekend succes. Niet haar kwam de eer toe, zo vond zij, maar haar leerlingen. Dus gingen die allemaal met een prachtig voorjaarsboeket naar huis. Complimenten behoren er bovendien geuit te worden over de vakkundige technici ach ter de coulissen en de fraaie requisieten: decor, belichting, alsof het pro fessionals waren....Ze mogen het dan (nog) niet zijn, die zonen van het echtpaar Wielage, maar feeling voor details hebben ze zeker...vooral technische! Zaterdag 26 maart is John van der Starre in de winkel van Euro surfing aan de Zevenhuizerplas. Op uitnodiging van Eurosurfing komt John verhaal doen over zijn verrichtingen en ontberingen tij dens deze monstertocht. Tevens geeft John die middagalle antwoorden op de vragen die ge ïnteresseerden hebben over de Neil Pryde zeilen en Tiga boards, de merken waarop hij zijn resulta ten boekte. Vrijdagavond zendt de Tros een lange special uit over deze twee daagse surf-marathon. John van der Starre, ook wel de surfende tandarts is een oude rot in het surfen en draait al vele jaren aan de top mee. Vroeger was hij met Stephan vd Berg heer en meester op de rondbodems, later (nu nog trouwens) bleek hij ook nog een uitstekend brandingsur fer maar zijn grote passie is nog steeds marathons varen. Interna tionaal gezien behoort hij tot de besten en sleept vele eerste plaat sen in de wacht. De zwaarste marathon ter wereld, de elfste dentocht, heeft hij voor de derde keer winnend afgesloten. Noordeinde 17, Zevenhuizen (n.m. open) Moerkapelle - Vrouwenvereni ging De Christenvrouw houdt op 30 maart haar vergadering om 20.00 uur in dorpshuis Op Moer. Mevr. Pont zal een lezing houden met dia's, waarin het Paasfeest centreaal zal staan. Zowel leden als gasten zijn van harte welkom. programma RENTOKIL Zevenhuizen - Voor zaterdag 26 maart staan de volgende wedstrij den in het dorpshuis Swanla op het programma: 13.00 uur: Ren tokil Al-Dosko Al (heren jun.); 14.30 uur: Rentokil 2-v. Santen Haag 2 (heren); 17.00 uur: Ren- tokil-v. Santen Haag 2 (dames); 19.00 uur: rentokil 3-Velo (heren). In OP MOER in Moerkapelle: 14.00 uur: Rentokil 6-v. Ginkel 2 (heren) en Rentokil 4-Bogro 3 (dames); 16.00 uur: Rentokil 2- Novo 2 (dames) en Rentokil 3-v Ginkel 1 (dames). Gymnastiekgebouw: 13.00 uur: Rentokil Bl-Bogro BI (he ren asp.); 14.00 uur: Rentokil B2-Radius BI (heren asp.); 15.00 uur: Rentokil 5-Agon 5 (dames).

Dorpskrant | 1988 | | pagina 23