Gemeente Zevenhuizen Als een glasbak kon praten zou ie elke keer 'dankjewel' zeggen. Li Kerkdienstei burgerlijk) U' Afsluiting gedeelte De Patrijs in verband met herstraatwerkzaamheden Verkeersmaatregelen ten tijde van de autocross op het Zuideinde Bouwplan De Meerkoet 28 Verleende bouwvergunningen Huisvuilroute gewijzigd Glas, hup in de glasbak Ophalen huisvuil, grofvuil, bedrijfsvuil Goedkeuring bestemmingsplan "Landelijk Gebied, 7e herziening" MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERLENING ZUIDPLAS Collecteschei Openbare vergaderinge Gemeentehui SQ gesloten 'oor 3R0 DA TE] JE1 /ode lie 4 H.M. STAND MOERKAPELLE MEDISCHE DIENSl DORPSKRAfi Op donderdag 5 mei en vrijdag 6 mei a.s. zullen in verband met de slechte toestand van het wegdek herstraatwerkzaamheden worden uitgevoerd aan het gedeelte van De Patrijs, liggende tussen de panden De Patrijs 1/2 en 11/12. In verband met de afsluiting van genoemd weggedeelte zijn daardoor op genoemde dagen de achterliggende parkeer plaatsen niet bereikbaar. Met het parkeren van voertuigen aldaar dient daarmee reke ning te worden gehouden. Daar het weggedeelte op 5 mei 's ochtends vroeg (ca. 07.00 uur) zal worden afgesloten, is het noodzakelijk deze voertui gen reeds op 4 mei 's avonds elders in de omgeving te par keren. Voor nadere inlichtingen kan men zich wenden tot de afdeling Gemeentewerken. Op donderdag 12 mei a.s. (Hemelvaartsdag) organiseert het bestuur van het Fanfarekorps "De Kleine Trompetter" de jaar lijkse autocross. Traditiegetrouw zal dit evenement wederom plaatsvinden op het land van de familie Lekkerkerk aan het Zuideinde 26-30 te Zevenhuizen. In verband met deze autocross isookdit jaar weer besloten om voor dit gedeelte van Zevenhuizen tijdelijke verkeersmaat regelen te treffen. Deze maatregelen houden in, dat het die dag verboden zal zijn het Zuideinde vanaf de Groeneweg en de Zuidelijke Dwarsweg in te rijden, terwijl er die dag tevens een parkeerverbod op het Zuideinde zal gelden. Naar het gemeentebestuur verwacht, zal door deze maatrege len de overlast voor de omwonenden tot een minimum worden beperkt. De burgemeester van Zevenhuizen maakt bekend, dat bij het college van burgemeester en wethouders een aanvraag is ingediend door: - de heer J.R. v.d. Haak, De Meerkoet 28, om een vergunning voor de reeds geplaatste vliegren met nachthok achter zijn woning De Meerkoet 28. Het bouwplan is in strijd met de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan "Dorp, na vijfde herzie ning" waarvan deel uitmaakt het uitwerkingsplan "UWI (1,2), UWII (2,3) en UWV", waardoor de gevraagde vergunning zal moeten worden geweigerd. Gelet op de geringe omvang van het bouwplan is het college nu voornemens de gevraagde vergunning te verlenen met toe passingvan artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Alvorens hiertoe nu over te gaan wordt een ieder vanaf donderdag 5 mei 1988, gedurende veertien dagen, in de gele genheid gesteld bezwaar aan te tekenen tegen het verlenen van deze vrijstelling. Het bouwplan ligt gedurende die termijn ter gemeentesecretarie, Dorpsstraat 89, bureau Ruimtelijke Ordening c.a., ter inzage. In de periode van 19 tot 27 april 1988 zijn door burgemeester en wethouders van Zevenhuizen vergunningen afgegeven voor: - het plaatsen van een garage bij het perceel Rozenstraat 56; - het bouwen van een bedrijfsruimte op het perceel Nrd. Dwarsweg 88; - het verbouwen van het pand Bredeweg 168; - het gedeeltelijk vervangen van kassen op het perceel Zuid- plasweg 23; - het bouwen van een achteruitbouw bij de woning Kratonlaan 132; - het bouwen van een houtopslag op het perceel De Esdoorn 32; - het bouwen van een loopstal op het perceel Groeneweg 36. Een ieder die meent in zijn belang te zijn getroffen door de ver lening van één van de bovenstaande vergunningen, kan bin nen 30 dagen na de dagtekening van dit blad een gemotiveerd bezwaarschrift ingevolge de Wet arob indienen bij burgemees ter en wethouders. De vergunningen liggen gedurende deze termijn ter inzage ter gemeentesecretarie op het bureau Ruimtelijke Ordening e.a. (Dorpsstraat 89). In verband met Hemelvaarts dag, donderdag 12 mei 1988, is de huisvuilroute in de ge meente Zevenhuizen als volgt gewijzigd: Van donderdag 12 mei 1988 naar: WOENSDAG 11 MEI 1988. Regelmatig worden er klachten ontvangen over de wijze waarop vuilnis aan de weg wordt gezet en de daaruit voortvloe iende problemen zoals weggewaaide vuilnis en rommel op straat nadat de vuilnisdienst is geweest. Ter beperking van deze problemen en, vooral met uw mede werking, het voorkomen van dergelijke overlast, volgen hier wederom de voorschriften voor het aanbieden en ophalen van vuilnis in de GEMEENTE ZEVENHUIZEN (een en ander vol gens de Algemene Politie Verordening en de Afvalstoffen- verordening): - het plaatsen van vuilnis aan de weg mag niet eerder plaats vinden dan vanaf 07.00 uur op woensdag (binnen de bebouw de kom) en op donderdag (buiten de bebouwde kom); - het ophalen vangt aan om 07.30 uur; alle huisvuil dient in goed gesloten plastic vuilniszakken, voorzien- van KOMO-keur, te worden aangeboden; - voor afvalglas geldt de plicht, dat dit in de glasbakken wordt gedeponeerd; - grofvuil dient gelijktijdig met het huisvuil aan de weg te worden gezet; - onder grofvuil wordt verstaan: al het grovere huishoudelijk af val, zoals tuinvuil (mits gebundeld), verpakkingsmaterialen en dozen, indien deze niet kunnen worden verkleind, huishoude lijke apparaten zoals koelkasten, wasmachines e.d., bed-spi- ralen, een en ander met een handelbaar gewicht en zo moge lijk verkleind; - bij het huis- en grofvuil mag niét worden aangeboden: a. kadavers of gedeelten daarvan, faecaliën en slagerij- of vis afval; b. afgewerkte motorolie, giftige chemicaliën, licht ontvlamba re en/of ontplofbare stoffen; c. sloopafval, puin, zand en grond. -voor het gebruik van een container(bijv. rolcontainer) voor be drijfsafval gelden de voorschriften van de desbetreffende containerverhuurder, echter dienen de containers tijdens plaatsing op de openbare weg goed gesloten te zijn en zo spoedig mogelijk na de lediging van de weg te worden ver wijderd. De burgemeester van Zevenhuizen maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 31 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat vanaf heden ter gemeentesecretarie ter inzage ligt het van kracht zijnde bestemmingsplan "Landelijk Gebied, 7e herziening". Bij besluit van 9 juli 1985, nr. B 22750/1hebben Gedeputeer de Staten van Zuid-Holland bovengenoemde herziening ge deeltelijk goedgekeurd. Aan het gedeelte waaraan goedkeuring is onthouden, is door de Kroon bij besluit van 23 maart 1988, nr. 81alsnog gedeel telijk goedkeuring verleend. Bovengenoemde besluiten van Gedeputeerde Staten en de Kroon liggen bij het bestemmingsplan ter inzage. Spreekuren maatschappelijk werk, Joan Lannoye, voor Zeven huizen en Oud Verlaat in dorps huis "Swanla", maandag en woensdag van 9-10 uur, TEL. 01802-2523. Spreekuren voor Moerkapelle in centrum Moerveen, dinsdag en donderdag 9-10 uur. TEL. 01793-2589. Het maatschappelijk werk is 7 x 24 uur bereikbaar via de tel. hulp dienst TEL. 010-436 22 44. Spreekuren gezins- en bejaar denverzorging, Rieke Bosch, voor Zevenhuizen in dorpshuis "Swan la", dinsdag, donderdag en vrij dag 9-10 uur. TEL. 01802-2523 voor Moerkapelle in centrum Moerveen: maandag en woens dag 9-9.30 uur. TEL. 01793- 2589. Ongewenst zwanger? VBOK hulp voor moeder en kind. Tel. 01802-2947 en 01793- 1997. 2 t/m 8 mei 1988: collecte. 9 t/m 1 5 mei 1988: L lands Astma Fonds. 16 t/m 22 mei 1988: Nederland. Woensdag 18 mei 19j Inspraakavond woonwa centrum aan Julianawec Aanvang 19.30 uur. Donderdag 19 mei 198 Gemeenteraad Aanvang 19.30 uur. Op donderdag 5 mei er dag 13meia.s.ishetgeit tehuis de gehele daggi ten. n.i.v. évei Ie To GEBOREN: Ligthart, Marieke Karir dochter van: Ligthart, Erj J.M. en: Voskuil, Johanraj op 19 april 1988. Vente, Daniel Adrianus.| zoon van: Vente, Adrian: en: Havenaar, Elisabeth, 20 april 1988. Hoeijmakers, Lineke Anne, dochter van: Hoei kers, Jan H.J. en: Van» melen, Hendrica A.M.. c:| april 1988. Van Vliet, Desiree Adr Johanna, dochter van: Vliet, Hendrik J. en: Del der, LucyA., op 27 april INI DIST IDENf I/oor J he< plS 9' beu lento! iéams ider ams loud; In or Ihap. In va jrie jc ampi lento! ^rs S leide Jen or hei 1.00 Igens Ge dri eere |1 om [rijder Zevenhuizen - zondag 8 hel Herv. kerk 10.00 uur Radstake, Rotterdam: 19.00 ds. H. Gaasbeek. Oud Verlaat 10.00 uurï Gaasbeek. Geref. kerk 9.30 uur d: Veldhuizen, Schoonhoven: 18.30 uur ds. W. Davidse. Herv. kerk 9.30 uur ds. jjedstr Estrik; 18.30 uur ds. J. Kom Papendrecht. Ger. Gem. 9.30 en 18.30u D. Rietdijk. 7 mei: dokter J.A. EnsingT straat 196, Zevenhuizen.! 01802-1204. 8 mei: dokter R.P. Rensser. weg 74, Bleiswijk, 01892-1-, pdo([ iun v pi 14 |et ee ugd mes n. H rr (Dé invar pn zij ouda »g 7 >orth oudé Re: Send Onafhankelijk informatieb*- voor alle inwoners van Ze» huizen, Oud Verlaat, Moer* Ie, Kruisweg en in Waddin"- het centrum en de wijkenSrl en Zuidpias. Verschijnt éénmaal perwef een oplage van 8.000 exe ren. REDAKTIEADRES: Drukkerij Elgersma. Dorpsstraat 62a, 2761 AG Zevenhuizen, tel. 01802-2289, en Noordeinde 1 7,2761 BN Ze- huizen, tel. 0 1 802-1653. De redaktie van de Dorp*1! stelt zich nietaansprakeüi* de inhoud van de in elk®' staande advertenties. Bovendien behoudt zij z'c recht voor om zonder oP9! van reden, advertenties vo- blikatie in de dorpskranttf geren

Dorpskrant | 1988 | | pagina 2