MUZIEKROL OPGewtëTERP ML 06 GK06P Blijft aktief. haarmode *oo WC CONTACTLENZEN WCSWM] ÖÜDILQi 59,00 98,00 clips menbelceatraiN P.VOORBROOD Brandweer Speciale aanbieding!!! Katoenen blazers in rood, zwart, kobalt en Tricot jurkj eS in diverse kleuren Frankrijk 1988 Veel deelname aan de Ronde van het Groene Hart Uitslag ballon nen wed strijd V. Koninginnedag en 5 mei op Konin ginnedag! Hoe het echtpaar Jaap en Nel Visser uit Zevenhuizen dat in Frankrijk beleefden Zij vertrokken op 22 april met de kampeerbus om een rondreis door Frankrijk te maken met als einddoel St. Tropez. Koninginne dag niet in Zevenhuizen dus. Na een mooie rit langs de Moezel kwamen ze in Allan omgeving Montelimar aan. In Allan woont de familie Cees de Kroes. 'Toe vallig was daar Nel van Bergen- Vente, die tegenover Willem II in Zevenhuizen woont bij haar zus. Het was een verrassing dat de Hollandse clut uit die omgeving op zaterdag 30 april een Konin- ginnefeest organiseerde. Er werd gebied en wij konden meedoen als gasten. Een diner in een Pro- vencaals restaurant. Ons gezel schap van zes personen met oran je strikjes getooid naar La Moutar- dière (naam restaurant). Ida Soer ontving ons daar, een dame die dit feest al jaren organiseert. Zij stelde ons voor aan de anderen. Al gauw zat de stemming er in. Toesprak en heildronk hoorden erbij. Een drievoudig hoera klonk aan het adres van onze Koningin. Een in het Frans opgesteld tele gram werd hierna aan H.M. ver zonden. Een afdruk hiervan is in ons bezit. Heerlijk was het Franse diner dat hierop volgde...echt uit gebreid met verrukkelijke Franse wijnen. Drie uurde duurde dit eet- feest. Dankzij de Wereldomroep konden we in Frankrijk alles vol gen wat er in Nederland gebeur de. Na nog 1 dag in Allan geble ven te zijn zetten we de reis voort naar Mazougues, een klein plaat sje in de bergen dat we dit jaar voor de 20ste keer bezochten. Oude vrienden bezocht. Ook nu weer bij één van onze oude vrien den uitgenodigd voor een gewel dig diner en na afloop kregen we als geschenk de Franse vlag. van Banzet. Wie op 4, 5 10 mei opreis is zal ook deze data niet vergeten. De Wereldomroep besteedde veel aandacht aan het oorlogsverle den, we hopen dat zoiets nooit meer gebeurt. Zondag 8 mei was er in Mazougus een dodenher denking bij het oorlogsmonu ment. Er werden kransen neerge legd. In het gemeentehuis woon den we hierna een receptie bij. 's Middags vertrokken we naar St. Tropez, een rit van 78 km en ons einddoel was bereikt." ...En daar bleef het echtpaar nog een week om tijdens hevige stort regens en onweersbuien een te rugreis te maken die drie dagen duurde. Vorige week arriveerden ze weer in Zevenhuizen. En nu zijn ze naar Engeland, weer een feest van kennissen bijwonen en vakantie houden Mede dankzij het mooie zonnige weer fietsten zo'n 4.000 mensen de 7e Ronde van het Groene Hart De door de diverse Lionsclubs uit de regio georganiseerde tour tocht trok op de 2e Pinksterdag veel belangstelling van gezinnen met kinderen, maar ook van sport fietsers. Toppers waren de start plaatsen Zoetermeer en Bodegra ven waar resp. 600 en 1100 deel nemers van start gingen. Ook in Zevenhuizen was voor de eerste maal een start- en controlepost ingericht. Ca. 400 fietsers op de route Gouda, Zoetermeer, Bode graven lieten hun kaart afstempe len. 70 Zevenhuizense fietsers deden mee, de meesten op de 40 km. afstand. Een aantal maakte zelfs de rit van 120 km. Met plezier en zonder zadelpijn. Doel van de tocht was inzamelen van geld voor gehandicaptensport. De op brengst van de dag, regionaal ca. 43.000,: in Zevenhuizen een kleine 400,-, zal in overleg met de Nederlandse Invaliden Sport bond worden besteed aan tafel tennistafels voor gehandicapten. Verder wordt bezien of ook sport - rolstoelen en waterbasketbalsets aangeschaft kunnen worden voor sportorganisaties voor gehandi capten in Midden-Nederland. vkwmImü FINAUL mm K«8*5- VOPMt WK» DORPSSTRAAT 119 ZEVENHUIZEN Z H TELEFOON 01802-1342 PRIVÉ 01802-3291 Rabobank Q dames- en herenkapsalon Ouderkerk aan den IJsse* Dorpsstraat 114 Telefoon 01808 - 3197 Zevenhuizen Dorpsstraat 140a Telefoon 01802 - 3519 De zuidenwind voerde de bal lonnen in de richting van de Kaag, Bennebroek, Overveen, Castri- cum, Akersloot, Egmond Binnen en Breezand. Velen zullen helaas in de Noordzee zijn geland. Zo ook de ballon van Suryady Blac- quière. Maar....deze werd uit de Waddenzee gevist bij Vlieland, en Suryady is daarmee de prijswin naar van dit jaar. Gefeliciteerd! namens Amnesty International, Zevenhuizen. GEMEENTERAAD MOERKAPELLE De vrijwillige brandweer van Moerkapelle kan 6 persluchttoe stellen laten reviseren en mag de huidige bluskleding, die 8 jaar oud is, laten vervangen. De kos ten hiervan zijn geraamd op 15.000,-. De gemeenteraad gaf vorige week dinsdag z'n fiat. De contactlens-specialist van Dijkshoorn vertelt u graag alles over verschillende eigenschappen van harde- en zachte- contactlenzenover het gebruik van vloeistoffen en het onderhoud. Di/kshoom heeft °og ouderwets "10 voor u VAN HOREN EN ZIEN DE BESTE Schiedam. St Lidumastraat 1 tel 010 -26 76 49 Schiedam. Hol van Spaiand 5. tel 010 70 17 30 Rotterdam. Vierambachtsstraal 73, tel 010 -77 25 45 Maassluis. Noordviiet 25 iel 01899 1 22 88 Zevenhuizen, Burg. Boerst raat 2. tel 01802 - )050 voor goede mode hoeft u niet ver kom eerst maar eens kijken bij Ekom eerst maar eens kijken bi] Dorpsstraat 37 - Zevenhuizer Bijpassende city-bermuda nu/ 39,00 t v

Dorpskrant | 1988 | | pagina 7