Nu bij uw keurslager Uitvoering De Kleine Trompetter Geslaagd slotfeest Rentokil! KEURSLAGER VAN TOL ZONEN De Keurslager \Verstandvan lekker vlees MARKUS KIP OPENBAAR VERVOERSPROBLEMATIEK MET DE NS MEE???? "Open" bad minton toer nooi voor de jeugd Clubkampi oenschap Jeugdbad minton. Engelsen zijn dol op hun rundvlees. Wie eenmaal Keurslager County Beef geproefd heeft, zal dat niet verbazen. Door dit vlees lopen namelijk lichte vet-adertjes. Deze adertjes smelten bij de bereiding, waardoor het vlees van binnenuit 'gemarineerd' wordt. Het resultaat is een sappig en mals stuk vlees. Met een niet te overtreffen smaak. Een smaak, die alleen de natuur kan geven. County Beef smaakt niet alleen heerlijk, maar ziet er ook prachtig uit. Het gras van de vochtige Engelse weilanden geeft het vlees een smaakvolle, dieprode kleur. Hoe u County Beef ook bereidt, het zal zeker in de smaak vallen. Fleischwiirst 100 gram110 Gebraden rosbief Chinese kipsalade SPECIAL KIP STROGANOFF 185 Rundergehakt Runderschnitzels Duitse Biefstuk 5 halen 4 betalen Dorpsstraat 132 - Zevenhuizen Tel. 01802-1223 Hesseplaats 41 - Ommoord Tel. 010-421 1973 Gouden bruidspaar Langendam-van Eeden Petersman gaat voor de tiende keer de Rotte rond met de Rabobank! Voor begrafenissen C.H. DE VRIES ZN. UITVAARTVERZORGER TESSELSCHADELAAN 20 2761 AT WADDINXVEEN TEL. 01828-14719 VERS uit onze eigen slachterij BRAADKUIKENS en delen daarvan 1 kg POTEN... 4,00 10 kg POTEN 35,00 1 kg FILET12,50 5 kg FILET60,00 De eerste zaterdag van de maand gratis thuisbezorgd. Bermweg 26 - Zevenhuizen tel. 01803-12528 Zevenhuizen - Als harmonie- en fanfare geeft het Zevenhuizense muziekcorps De Kleine Trompet ter a.s. zaterdag een uitvoering voor genodigden en donateurs ind orpshuis Swanla. Aanvang 20.00 uur. Het programma is aan de zaal verkrijgbaar. VERVOERSPROTEST: Wie daadwerkelijk actif wil ondernemen te gen de gewijzigde dienstregeling van West Nederland dient een request in te dienen bij de RIJKSHOOFDINSPECTEUR van het wegverkeer, districtsweg 6, Postbus 11063, 3004 EB ROTTERDAM. N.B.: We weten dat er inderdaad al een request met ca. 20 handtekenin gen verzonden is. Hoorden van een mevrouw die een halve baan in Gouda heeft en nu niet uitkömt met haar werktijden. Is veel later thuis en moet eerder weg. Dientengevolge zal ze zo gedwongen worden haar baan op te zeggen. Waar de Dorpskrant al niet goed voor is! Nu, met de gewijzigde dienstregeling van West Nederland komen er stemmen om een verzoek aan de N.S. te richten om een halte Zevenhui zen op de lijn Den Haag-Gouda. Ooit had Zevenhuizen een station. De ruimte is er nog voor beschikbaar. Sommigen zullen zeggen: het ligt dan uit de dorpskern. Doch de gemeente Zevenhuizen gaat oostelijk, in plan Swanla, uitbreiden. En als de plannen tot samenvoeging met Moerkapel- le doorgaan, misschien een reden voor N.S. om een station Zevenhui- zen/Moerkapelle, met een totaal inwonertal van 10.000 te overwegen. Trouwens, daar heb je geen samenvoeging voor nodig. Het is zo als bekend dat er in Zevenhuizen en Moerkapelle veel forensen wonen! Zevenhuizen - Zaterdag jl. werd het succesvolle volleybalseizoen feeste lijk afgesloten. In de vooravond werden alle kampioensteams nog een voor het voetlicht gebracht. Bij de jeugd waren vijf teams kampioen geworden, de mini-D jongens, Rentokil Al hren, B2 heren, dames Al en Cl. De laatste vier teams spelen zaterdag 18 juni om het Nederlands kampioenschap in Helmond. Tevens werd nog het meisjes C2 team vermeld die het afdelingskampioenschap misliep wegens een misver stand waardoor een wedstrijd te laat werd gespeeld. Ook bij de senioren waren kampioenen, allemaal in de heren-afdeling. Rentokil 5, 6 7 en 9. Nadat voorzitter Wim Visser iedereen welkom had geheten en de succes sen nogmaals had genoemd, kregen de leden van de teams uit handen van Mariette Ensing en Eline Zielhuis het kampioensvaantje en een sporttas van Rentokil. Hierna kon het feest in de stijl van de zestiger jaren beginnen. Door de Western Transfer werd de avond begonnen en dit orkest werd afgewis seld door muziek van The Jumping Start. Er werd veel gebruik gemaakt van de mogleijkheid zijn of haar haar in het juiste model te laten knippen. Halverwege de avond werden de gaande spelers van het le herenteam door de voorzitter in het zonnetje gezet. Bart Stolwijk stopt als trainer na het team weer in de ere-divisie en in de Europa Cup te hebben gebracht. De spelers Pieter de Leeuw en Rob v. Leen stoppen vanwege hun drukke werkzaamheden en Ed Dukker gaat het team van Radius versterken. Spelverdeler Peter van Jaarsveld gaat het helemaal in Amerika zoeken. Aan de avond was ook nog een prijs verbonden! Diegenen die zich het meest naar de stijl hadden gekleed en gekapt konden een weekend Parijs winnen. Deze prijs was beschikbaar gesteld door de Rabobank Zeven huizen. Tevens werden er nog een aantal kleine prijzen vergeven. De hoofdprijswinnaars van de avond werden Jan Willem van Wensem en Angela van Herk, met als tweede Gert en Ria van Wensem. Een heerlijk weekend naar Parijs werd hun overhandigd door de heer van Wijland. Dat jeugdbadminton in verenigingsverband ook in Zevenhuizen mogelijk is weet niet iedereen. Om de kinde ren van Zevenhuizen in de gelegenheid te stellen met deze tak sport kennis te maken organiseert de bad minton vereniging Ze venhuizen een "open" toernooi op zondag middag 26 juni a.s. Alle kinderen in de leeftijd van 8 t/m 16 jaar zijn dan vanaf 14.00 uur van harte welkom in het dorpshuis. Voor racket kunnen wij zor gen. Zondag 28 mei j.l. heb ben de jeugdleden van de badmintonvereni ging Zevenhuizen ge speeld om het clubkam pioenschap 1988. Clubkamioene bij de dames werd voor het derde achtereenvol gende jaar Margo Heusdens. Selma Her mans werd in groep 1 tweede. In groep 2 bij de dames werd Anja Permentier eerste en Monique Verwaal twee de. De eerste plaats bij groep 3 werd opgeëist door Jaque Hooge- veen. Karen Schlepers werd hier tweede. Bij de heren fwerd Martin Krijgsman voor het tweede jaar clubkam pioen. Stefan Bakker werd in groep 1 van de heren tweede. In groep twee van de heren gin gen de bekers naar Maarten Bakker die eerste werd en Jeroen van Bruggen die op de tweede plaats eindigde 100 gram.275 Palingworst ,9c 100 gramI fcü 100 gram.149 Boerenmetworst 100 gram.175 Van echte kipfilet, met een knipoog naar de Balkan. 100 gram 500 gram 545 100 gram 195 DL'. "Mijn moeder wil beslist niet in de krant", is de reactie van eendochter van het gouden bruidspaar Langendam-Van Eeden Petersman, mevr. Map Oudijk uit Nieuwerkerk, als we haar bellen. Bij haar ouders op maandag 30 mei kregen we nl. geen gehoor. "Ze zijn een dag met de Vrienden van de blinden mee...Maar probeer toch maar of het lukt, je weet maar nooit", lacht ze...Zij vertelt dat vrijdag het feest al gevierd is in Partyhome Bibelot in Waddinxveen bij Bergambacht van start. "Terug, de laatste lootjes naar Zevenhui zen, kun je dan haast niet meer." lacht de 72-jarige bruidegom Piet. Hij vindt het prima als er wat over hen beiden in de krant komt en tenslotte haalt de 70-jarige bruid Adriana (Jaantje) een beetje bak zeil. "Nou, vooruit, een heel klein piepstukje mag je schrijven, maar geen foto maken hoor." Het zou overigens wel een schitterend plaatje zijn geworden, omdat de kamer tjokvol met fraaie boeket ten bloemen en bloemstukken staat. Gekregen van familie, vrien den: de zwemclub: de vrouwen waarmee mevr.Langendam veel vuldig zwemt....De afgelopen win ter zwom ze tweemaal per week bij de vroege vogels: was om zeven uur al één van de eersten die een duik in De Koornmolen nam. "Heerlijk vroeg. Dan was ik om acht uur al weer thuis, had ik een lange dag." De zwemclub is een beetje van de kook. omdat het in deze periode wat moeilijker zwemmen is, met de bezuinigin gen van het zwembad....Van de hervormde kerk staat er ook een boeket bloemen. Ze kregen op één dag, hun trouwdag, woens dag 1 juni, maar liefst bezoek van twee predikanten: de hulp in het pastoraat, ds. Van Eijken de eigen predikant, ds. H. Gaasbeek. "Maar ik stop wel met het helpen schoonmaken van de kerk en het Hervormd Centrum hoor Daar word ik nu veel te oud voor lacht ze...Jaren heeft ze dat met een Ze TOCH EEN GESPREK "Binnenkomen mag je wel, na tuurlijk, van harte" klinkt het vrien delijk als we de dag na 1 juni zo maar de stoute schoenen aantrek kend, aangebied hebben bij de woning aan de Lente waar het bruidspaar Langendam woont. "Maar je mag niet over ons schrij ven hoor. We willen niet in de krant." Ooit stond het echtpaar een keer op een foto in de Dorps krant ter gelegenheid van een Ra- bobank-fietstocht. "En dat was mooi genoeg" vindt de bruid. SAMEN OP DE TANDEM Daar maakten en maken ze heel wat tochtjes op. A.s. week hopen ze weer mee te doen met de jaar lijkse Rabobank-rond de Rotte- fietstocht. Twee jaar geleden re genden de deelnemers behoorlijk nat, was het weer dermate slecht dat de tocht letterlijk in het waater viel. Het echtpaar Langendam mocht het laatste stukje, naar Nieuwerkerk overslaan.. Kregen hun medaille en een zak appels toe. Dat was de achtste tocht. En kele maanden later werd de fiets tocht herhaald. Ook toen nam het echtpaar weer deel. Eerder, dins dagavond en vanavond woens dagavond stappen ze op de tan dem van om mee te doen aan de Avondtweedaagse van Tourclub Zevenhuizen. Op zaterdag 18 juni is er de jaarlijkse tandem- tocht van slechtzienden en blin den in de Krimpenerwaard. Eerst op de feits naar Gouda, daar ver zamelen/fietsen op een trailer en groep vrouwen in een gezellige sfeer gedaan. AFKOMSTIG De bruid is een Waddinxveense: haar ouderlijk huis, een grote boerderij, staat nog aan de Pias- weg, haar broer woont er. moest al jong meehelpen koeien melken, terwijl haar één jaar jon gere zuster mocht studeren Was geen punt, ze werkte...en werkt graag. Boenen en poetsen. Was daarmee ook bezig op hun trouwdag...omdat ze dacht dat hel feest immers al gevierd was, ver wonderd dat er toch zoveel aan loop kwam. Haar man Piet, Zeven huizenaar, heeft z'n arbeidzame leven als meubelmater bij de fa de Koning gewerkt. De laatste ja ren was z'n gezichtsvermogen erg slecht. Door een operatie, onlangs ondergaan, kan hij weer een bee tje zien. Hij vermaakt zich met tui nieren...Z'n handen fungeren daarbij als ogen...En verder genie ten ze samen van elke dag. Bren gen bezoekjes aan hun dochter* die niet zover weg wonen. Ook hun zes kleinkinderen ontmoeten ze zodoende veel. Deze zome' gaan ze een week met dochter Map en haar gezin naar een huis van Sporthuis Centrum op vakan tie- De Dorpskrant felliciteert het blije echtpaar en wenst hen samen nog vele goede jaren toe... Burgemeester Van Gent bracht het echtpaar op 7 juni de felici taties van het gemeentebestuur.

Dorpskrant | 1988 | | pagina 20