12,95 BETER HOREN MBUMI IMDBlÖi De Zilverberk 1 Coen Schiereck VAKANTIE-VOORDEEL! groot BADLAKEN Open Toernooi Tennisclub Zevenhuizen succesvol ondanks regen! Postduiven by P.J. HEIJ FOTO'S v.a. f 0,49 adv. prijs onze prijs jï 'Tuincentrum-Boetiek Raadsel rond het "Ruime Sop" bouwkundige werk zaamheden en adviezen FOTOLIEFHEBBERS OPGELET!!! dorpsstraat 62 - zevenhuizen BriljantPrin^Pir KLEURENPOSTERS Natuurwandeling Koornmolengat gemeenteraad! ZEVENHUIZEN Voorbereidings I besluiten Wijziging verord| ning gemeente lijke studiebijj dragen Noordelijke Dwarsweg 80 - Telefoon 01802-1463 Zevenhuizen Z.H. middels namelijk Cl-speler ge worden! Zowel bij de jeugd als bij de seni oren is zeer sportief gespeeld. Op de baan is gedurende twee weken eigenlijk geen wanklank gehoord. Merkwaardig genoeg blijkt het vaak toch weer voor de ouders langs de baan veel moeilijker zich sportief te gedragen dan voor de kinderen die meestal gewoon lek ker staan te spelen. Hoewel het toernooi ten gevol ge van het weer nog niet is afge rond, kan nu al wel worden terug gezien op een zeer geslaagd eve nement, dat mede mogelijk werd gemaakt door de hoofdsponsor Recreatie Verweij. UITSLAGEN JEUGDTOERNOOI Enkelspelen jongens: t/m 10 jaar: 1. Renald Tijve- leijn; 2. Martin Verkerk; t/m 12 jaar: 1. Michiel Swets; 2. Ralph v.d. Velde; t/m 14 jaar: 1. Rogier van Duin; 2. Michiel Swets; t/m 17 jaar: 1. Rogier van Duin; 2. Barry Atsma. Enkelspelen meisjes: t/m 10 jaar: 1. Aniek Swets; 2. Tamara Verbeet; t/m 12 jaar: 1. Renske Jonk even; 2. Marieke Bethlehem; t/m 14 jaar: 1. Esther Bouter; 2. Irma Herpest; t/m 17 jaar: 1. Evelien Bol- sterlee. Dubbelspelen jongens: t/m 14 jaar: 1. Bastiaan Visser /Eric Raaphorst; 2. Rob van E- den/Onno Heus; t/m 17 jaar: 1. Barrie Atsma/ Epco Koekebakker; 2. Camiel Hack/Steven Bolsterlee RESULTATEN SENIOREN- TOERNOOI De meeste finalewedstrijden van het seniorentoernooi zijn uitge steld tot woensdagavond 6 juli, 19.00 uur. De totaaluitslag van alle finales zullen wij dan ook volgende week geven. Dijkshoorn heeft een vertrouwde naam opgebouwd. De Dijkshoorn hoorspecialisten geven u betrouwbaar en vakkundig advies en hebben nog alle aandacht en tijd voor U. Goed horen is tenslotte belangrijk genoeg! Revering ook wade Ziekenfondsen. Wii kompn 9raag bij u thuis na' [telefonische afsnraav VAN HOREN EN ZIEN DE BESTE. Schiedam, St. Liduinastraat 1tel. 010 - 26.76.49. Schiedam, Hof van Spaland 5, tel. 010 - 70.17.30. Rotterdam, Vierambachtsstraat 73, tel. 010 - 77.25.45. Maassluis, Noordvliet 25, tel. 01899 -1.22.88 Zevenhuizen, Burg. Boerstraat 2, tel. 01802 - 3050 V' Niet alleen op de 'holy grounds' van het Engelse Wimbledon hadden de afgelopen weken de weergoden het voorzien. Niet alleen op de bakermat van het tennisspel werden speelschema's in de war gestuurd. Ook op de tennisbanen van sportpak Van 't Verlaat aan de Knibbelweg in Zevenhuizen - waar vanaf 25 juni het Open Toernooi van de Tennis club werd gespeeld - hadden dezelfde weergoden het boze oog laten vallen. Ook daar moesten finalewedstrijden worden doorgeschoven, óver de einddatum van het toernooi heen. En dat terwijl - anders dan op Wimbledon - de club sinds kort over baanverlichting beschikt! Dat alles is natuurlijk heel jam mer. Maar het betekent niet dat het toernooi geen succes was en dat er niet enthousiast zou zijn gespeeld. De belangstelling om deel te nemen èn om veel span- nene wedstrijden als toeschou wer bij te wonen was toch zeer groot. Bij de senioren hadden ruim 300 deelnemers zich inge schreven. Bij de jeugd hebben ruim 160 deelnemers meege daan. Gezamenlijk hebben zij in de afgelopen periode zo'n 400 wedstrijden gespeeld. Dat vereist natuurlijk een goede organisatie. En die was er dan ook. Bert Gaar keuken, Truus van Leeuwen en Piet van Rijs tekenden voor de or ganisatie en begeleiding van het jeugdtoernooi. Annet Bolsterlee, Hans van Leeuwen en Marco ro denburg zorgden ervoor dat bij de senioren alles op rolletjes liep. Behalve aan het sportieve ge deelte was er ook bijzonder veel werk gemaakt van de met de Tennisclub Zevenhuizen onlos makelijk verbonden culinaire 'bij verschijnselen'. Hoogtepunt daar in was ongetwijfeld de rijsttafel avond op zaterdag 1 juli, waarop niet minder dan vijftig hongeri- gen een professionele Oosterse maaltijd kregen voorgezet. Ria Gaarkeuken, Martha Kalter en natuurlijk Lies Vuyk verdienen hiervoor dank. Een nieuw element in het alweer voor de zesde keer georganiseer de Open Toernooi was de intro ductie van een C2-poule. Belang rijkste reden hiervoor was dat een aantal spelers van de eigen club na het vorige seizoen tot deze elite doorgedrongen zijn. Dan past het natuurlijk niet de eigen topspelers alleen buiten de deur toernooien te laten spelen. Nee, ook op eigen terrein moeten zij hun krachten kunnen meten. Buitengewoon jammer was wel dat de winnaar heren enkel van vorig jaar, Bert Gaarkeuken, zijn titel niet kon verdedigen. Niet om een treurige reden echter: hij is in- Zevenhuizen - De 49 oudste leerlingen van de openbare basisschool 't Reigerbos namen op feesteliZl afscheid van hun school op vrijdagavond 1 juli in dorpshuis Swanla...alleen moesten ze daarna tochn] paar dagen naar school, want de echte vakantie begint pas op 8 juli onderstaand artikeltje werd door twee meisjes geschreven: Afscheidsavond van groep 8 van \t Reigerbos. De repetities: Vanaf de Paas vakantie begonnen we met het oefenen voor de musical. Als eer ste werden de rollen verdeeld. Je kreeg een boekje waaruit je je tekst moest leren. Samen met mevr. van Gestel oefenden we de liedjes. En ondertussen maak ten we de kleding en accessoires. Voordat we de musical moesten uitvoeren, mochten we een paar keer oefenen in het dorpshuis. Daar konden we de techniek uit proberen en het decor ophangen. En toen....de uitvoering!! Het voorprogramma Het gordijn ging open met de aan kondiging voor onze presentatri ce, Pien Beltman. Daarna kwam er een nummer van de Beatles. Meester Dirkzwager hield z'n toe spraak en toen gingen we echt be ginnen met een Indonesich lied- jesblok. En voor de verandering vijf tantes Lien: Daphne, Claudia, Veronica, Sasch en Esther.! Gert-Jans gaven een piachi black-lightnummer gevolgd! een Nederlands-Engels toni stukje. De baby's voerden! knuffelbeest nummer opeil Beere gaf z'n hit. Toenginql swingen op "Eén kopje kof] het was pauze. De musical De musical ging overeen] schip. Op dat schip wordaf manten gesmokkeld. Ergeba dan ook vreemde dingen. GJ kig lost Jos de Jager same! men met het bruidspaarHn en Amalia alles op. Bouwt* Dorpsstraat 12 - Zevenhuizen Tel. 01802-2581 b.g.g. 01828-18718. INGEZONDEN: Zevenhuizen - Deze week hadden de duiven het heel gemakkelijk Met wind op de staart haalde de snelste duif vanuit Compiegne, 313 km., wel 102 km/u. en in 17 min. waren alle prijzen verdiend. Gebr. Smaal pakten de le prijs met hun A-duif en ook de 3e, en met 10 duiven 3 prijzen is goed. Ook de 2e prijs viel in Moerkapel- le. D.C. Hertog was daar goed voor en 6 prijzen van 11 duiven is ook een goede uitslag. Maar de meeste punten gingen naar A. Clazing. Als je 11 duiven mee hebt en je 5e duif de 16e prijs wint is dat gewoon geweldig. C. de Graaf werd 2e: 8 erin van de 12 en C. Zweere werd 3e en had 7 prijzen van z'n 11 duiven. Hier door kon C. Zweere zich handha ven op de 1 e plaats. A. Clzing blijft 2e en is H. Brands 3e geworden. De jonge duiven uit Duffel, 102 km, vlogen ook bijna 100 km. en het concours verliep zeer snel in 20 min. waren alle 247 prijzen al verdiend. Jammer was het dat ze op een zodanig tijdstip werden gelost dat ze gelijk met de oude duiven thuiskwamen. Het was voor de liefhebbers vermoeien der om alle duiven te enstateren dan dat voor de duiven de vlucht was. Ook hier behaalden de gebr. Smaal de le prijs en met 5 dui ven bij de eerste 11 geeft toch een lekker gevoel. En totaal 11 prijzen van 23 duiven is prima! C. Zwee re startte goed met 2, 3 en 4, maar het duurde te lang eer z'n volgen de duiven kwamen, maar met 14 prijzen van de 30, kan bij toch tevreden zijn. De meeste punten werden door H. Brands verdiend. 15 Prijzen van z'n 27 duiven en zeer regelmatig gepakt, is prima! 2e Gebr. Smaal en 3e de comb. De Graaff-van Rijs. Deze liefheb- berts hadden er maar 4 mee, want ze verwachtten slecht weer, geluk kig kwamen zij bedrogen uit. Hier is de stand: 1. C. Zweere; 2. N. Breedijk; 3. H. Brands. Door dat H. Brands op beide vluchten z'n A-duif vroeg pakte is hij nu 1 e geworden. C. Zweere 2e en is R. de Ruiter bij de top 3 gekomen. Jammer was dat A. Clazing z'n klok stil gevallen is waardoor een heel stel duiven later op de uitslag zijn gekomen. Voor volgende week staat de langste eendags- fondvlucht op het programma, nl. Argenton, 640 km. Deze kan wei eens de beslissing brengen voor het kampioenschap Oude duiven, want niet iedereen heeft duiven die z'n vlucht goed kunnen vol brengen. Maar als ze gezond en goed uitgerust zijn, zal het wel (excl. ontwikkelkosten) nabestellingen slechts 10 cent duurder! I KlEURENfOID'S 20x28 tijdelijk f 2,95 Zevenhuizen - Ook komende vrij dag 8 juli is er weer een natuur wandeling georganiseerd in na tuurreservaat Het Koornmolen gat in Zevenhuizen, door natuur- en vogelwacht "Rotta". De wan deling start om 19.00 uur. Overigens kan men iedere vrijdag (gedurende de zomer) terecht voor een dergelijk wandeling. Meer informatie: 01891- 16411. De gemeenteraad van Zevrj zen nam voorbereidingsbes. na.v. herziening van de be mingsplannen 'Zevenhuize:| plas', m.b.t. her perceel Wc. penwegól voordebouwrj bedrijfsloods; 'Dorpsstraat' het perceel Dorpsstraat 47.» op een winkel met vijf wond zal worden gebouwd; en Del centrum', voor het perceelDod straat 144-146. GRONDVERKOOP De heer P.C.A. Schoonhoj koopt voor een opperivaktej 52 m2 grond aan naast en ia directe omgeving van zijnuwj aan de Patrijs 35. I WONING VERBETEI®] Woningbouwvereniging Beta Wonen krijgt een subsidie v-1 rijksoverheid van ca. 4114 voor groot onderhoud aan 14 ningen nrd. Dwarsweg 10 Va en 26 t/m 56 (even). DeWj kosten van het gorot onderol waarin ook begrepen de aal singen van de electrische tel tie, worden op 1.224.71bJ raamd. De gemeente ZeveT zen zal medewerking verleg door een subsidie te vers gelijk aan de bijdrage dis '-1 meente hiertoe van hetminsj van Volkshuisvesting. RO lieubeheer zal ontvangen. Het onderwerp: Een wijzigTj de 'verordening' die de K/1 ning van gemeentelijke dragen regelt....De gerr.V j regeling is op de provincial^ ling afgestemd, en diende J den bijgesteld. Dit onderv. VT lokte mevrouw S. Para^r''.;j vraag hoe de gemeentelijk n deling ligt in de toekenning 1 een studiebijdrage. "Ti dat iemand zomaar a,- .ij voor kapster of schoonn/- cialiste gaat studeren. H 1 moeilijk controleerbaar. gelijkheid tot studiebijdra? voor opleidingen waarvV; - studiefinanciering niet gd -

Dorpskrant | 1988 | | pagina 12