n :o 20- 45-: StehOuwer bandenservice v Micro vinyl jaloezie mmmmmmmmmmmmm en toeristenkaart Gratis wege Nederiand, van VERDUYN B.V. Bibliotheek Met 16 mm srr\c^e \amettea 50 SCHOTTE Doe-Het-Zelf] gevaarlijke over- [steek Kruisweg GEMEENTERAAD ZEVENHUIZEN In- en verkoop van olietanks constructiewerken centrale verwarming olie opslagtanks (KIWA) Ontdek hoe voordelig Onderling verzekeren is BEGRAFENISVERZORQINQ T. den Hollander Voor elke kamer in huis of kantoor! Een nieuwe vertikale jaloezie met extra smallel mm lamellen van kleurecht vinyl, is anti-statisch, zonwerend, isolerend en gemakkelijk te reinigen. Kortom een zonwering die we met recht een fraaie "Raamdecoratie" mogen noemen! De jaloezie wordt kompleet geleverd met bevestigingsmateriaal en duidelijke handleiding. De Micro vinyl jaloezie is in de breedte gemakkelijk in te korten op exakt de juiste raampreedte. Vanaf; 130 hoog 75 breed Dorpsstraat 151 Zevenhuizen - Tel. 01802~1 21 2 Achter D.H.Z. - Voorzijde Als vanouds biedt uw bandenvakman weer aan uw auto GRATIS te kontroleren voordat u op vakantie gaat. Deze inspektie omvat de volgende onderdelen: 1. Veiligheids-onderzoek banden. 2. Onderzoek wielbalans (visueel). 3. Onderzoek sporing (visueel). 4. Kontrole bandenspanning. Uziet, een zinvolle veiligheidskontrole voor als u bepakten bezakt vele duizenden kilometers richting zon rijdt. Inlevering geeft recht op één van onderstaande aanbiedingen: BALANCEREN Van 2 wielen van fl. 24,00 Nu voor UITLIJNEN Normaal fl. 54,00 Nu voor Geldig t/m 31 juli 1988, tegen inlevering van deze bon. Het is niet verplicht maar wilt u na de test laten uitlijnen of balanceren, dan bieden wij u een behoorlijk verlaagd tarief tot de datum op de bon. Maak daarom snel gebruik van deze slechts eenmaal per jaar voorkomende gelegenheid. Openingstijden: Maandag t/m vrijdag van 08.0018.00 uur. Zaterdags van 08.00-13.00 uur. voor klanten rfie gebruik maken 0t uitlijnen in de bon van de ERKEND specialist Noordelnde59 - Zevenhulzen - Tel.01793-3012 liie behandeling van de inge- fcw stukken en mededelingen ■ens de jongste gemeenteraads nadering in Zevenhuizen werd ■v. de door de heer Overdijk Pi West-Nederland gezonden fictie m.b.t. de onveilige ver- taituatie bij de oversteek van ■Kruisweg, door hem ter aanvul ling verteld dat deze maatschap pij op zijn brief gereageerd heeft, met de mededeling dat de provin ciale overheid medegedeeld heeft per 1 oktober aldaar een verkeerslichtinstallatie te plaatsen De gemeente Bleiswijk heeft in middels ook gereageerd tegen de gevaarlijke overstap-oversteek bij de Rijksdienst van het wegver voer en is verbolgen van tevoren niet van de gevaarlijke situatie op de hoogte te zijn gebracht. "Voor uitlopend op de plaatsing van een verkeersinstallatie in oktober dient hier in teder geval iets ge daan te worden is hun mening, die overigens door de groepering Ge meentebelangen, de frakties van de P.v.d.A. en het C.D.A. wordt benadrukt. De heer Zijderhand (gem.bel.) vond de vervoerssitua tie een degradatie voor de ge meente Zevenhuizen, met name het vervoer van Zoetermeer naar Gouda v.v. "Vroeger werden wij zigingen in het vervoersprogram ma altijd in de commissie behan deld. Nu niet.." De heer Brouwer (CDA) vond dat er druk op de bus onderneming moet worden uit geoefend om voortaan op een andere manier een wijziging te doenplaatsvinden. Voorzitter AH. van Gent beaamde de min der gunstige situatie van Zeven huizen in het openbaar vervoercir cuit. Stelde dat het niet mogelijk was dat wijzigingen in vervoers- routes en tijden uitgebreid door commissies behandeld werden, maar dat er wel overleg is ge weest inzake de omleiding van busroute 175 die 's avonds en op zondag niet meer door Oud Ver laat gaat, maar via Nieuwerkerk. Het college van B. en W. heeft wel bij de bevoegde instantie protest aangetekend tegen de gevaarlijke overstapsituatie bij de Kruisweg. /TANKBOUWEN INSTALLATIEBEDRIJF BENZINESTATION |*»loppenweg 107A-2761 DL Zevenhuizen - tel. (010) 4550475 4 ONDERLINGE BRANDWAARBORG MAATSCHAPPIJ Nieuwerkerk a/d IJssel en omstreken w.a. WOENEWEG 4 - 2761 DD ZEVENHUIZEN Tel. 01802-1671. Begrafenissen worden uitgevoerd door Schiedamseweg 162 3134 BV Vlaardingen Tel. 010-460 05 09 b g.g. 434 8313 Geen crematies Dag en nacht bereikbaar ZEVENHUIZEN NIEUWE AANWINSTEN Jeugdboeken: Bruna, Dick: De redding: Walt Disney: Do- v nald Duck's zeilboot en: Dumbo; Groens, Els de: De Olifantruiter; Heylen, Maria: De kinderen van het stuwmeer; Irwin, Hadley: Maan en ik: verhaal van een vriendschap; Janosch: Ik wil dat jij een beer wordt!; Swindells, Robert: Broeder in de aarde; Van Cleemput, Gerda: Pius en Pepijn; Verbeeck, Lydia: Zeg maar Mattias; Verroen, Dolf: Karei en de kindermoordenaar; Willems, Liva: Nee, Pedro, nee; Walt Disney: Winnie de Poeh en de honingboom: Worall, Ann: Een streepje blauw. Informatieve boeken: Van Mechelen, Frans: Sterft Europa uit?: Du Crocq, Marja: Brak weer de draad en ging...; Gmelig, Meijling, W.H: De aura: uitstra ling van mens, dier, plant en steen; Groen, Maurits: De aarde ver liest grond!: erosie, een sluipend milieuprobleem; Vogel, A: De kleine dokter over lever-gal- en suikerziekte: wat u zellf kunt doen aan migraine, vermoeiheid, over gewicht, reuma, huidaandoenin gen, kanker en vage klachten; Teunissen, Evert: Zaalvoetbal: visie, speelwijze, instructie; Tiben Annemarie: Vrolijke knuffelpop pen; Truien van topontwerpers; Drossaard, Marga: Natuurge neeskunde voor kleine huisdie ren; Clark, Champ: Overstro mingen; Kijk die foto in de krant; Werkman, Hans: Van harte: Nel Benschop, haar leven en werk; Franck, Ed: Geen gezoen, vlug opendoen; Rijven, Guus: Sche- veningen, grensgeval tussen zee en zand; Kom. Anton de: Wij slaven van Suriname; Michman, J: Met voorbedachten rade: ideo logie en uitvoering van de Endlö sung der Judenfrage; Woods, Donald: Biko: cry freedom; 12 provinciën atlas van Nederland; Nederland in kort bestek; Noor wegen: reisboek; Tjechoslowa- kije: reisgids. afmeting: 130 hoog 130 hoog 130 hoog 130 hoog 130 hoog 175 hoog 175 hoog 175 hoog 175 hoog 175 hoog 175 hoog 240 hoog prijs: 90 breed 105 breed 120 breed 135 breed 150 breed 75 breed 90 breed 105 breed 120 breed 135 breed 150 breed 90 breed 43.50 - 56.00 - 61.50 - 71.50 - 45.00 - 55.00 - 62.50 74.50

Dorpskrant | 1988 | | pagina 7