GEMEENTE ZEVENHUIZEN HINDERWET HINDERWET HINDERWET Bouwplan Kratonlaan 3 en 5 Voorbereidingsbesluiten BURGERLIJKE STAND Collectesche Openbare vergaderingen DORPSKRANT Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen; gelet op artikel 31 van de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne; maken bekend, dat door hen, onder diverse voorwaarden, om gevaar, schade of hindervoorde omgeving te ondervangen, op 7 juni 1988 vergunningen zijn verleend ingevolge de Hinder wet naar aanleiding van de aanvragen van: Fa. F.W. Schotte Zn., Dorpsstraat 151, om een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het uitbreiden en wijzigen van een industrieel hout- en metaalbewerkingsbedrijf aan het adres Dorpsstraat 151; de heer J. Otterspeer, Dorpsstraat 124, om een vergunning in gevolge de Hinderwet tot het oprichten en in werking houden van een cafetaria/bar, aan het adres Dorpsstraat 124. De beschikkingen en alle terzake zijnde stukken liggen ter secretarie van de gemeente Zevenhuizen, bureau Ruimtelijke Ordening c.a., Dorpsstraat 89, ter inzage en wel van 14 juli 1988toten met 14augustus 1988,elke werkdag van08.30uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur (inzage van de stukken buiten werktijden is mogelijk na telefonische af spraak). Ingevolge artikel 44, tweede lid, van de Wet algemene bepa lingen milieuhygiëne staat tot en met 14 augustus 1988 beroep open bij de Kroon voor: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die overeenkomstig artikel 20, 21 en 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet algemene bepalin gen milieuhygiëne bezwaren hebben ingebracht; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij redelij kerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 20, 21 en 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne bezwaren in te bren gen. De beschikkingen worden na afloop van de beroepstermijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toe passing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Raad van State, afdeling voorde geschillen van bestuur, Binnenhof T, 2513 AA 's-Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 12 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne bekend, dat op 28 juni 1988 bij hen een aanvraag is ingekomen van de heer A. Corina, Halewijnlaan 194 te Voorburg, om een vergunning ingevolge de Hinderwetvoor het oprichten en inwerking houden vaneen pizza-restaurant aan het adres Dorpsstraat 41. De aanvraag en andere terzake zijnde stukken liggen op de secretarie van de gemeente Zevenhuizen, bureau Ruimtelijke Ordening c.a., Dorpsstraat 89, voor een iederter inzage en wel vanaf 14 juli 1988 tot en met 14 augustus 1988, elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur (inzage van de stukken buiten kantooruren is mogelijk na tele fonische afspraak). Desgewenst kan aldaar een mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen. Gemotiveerde bezwaren kunnen tot en met 14 augustus 1988 schriftelijk bij het college worden ingediend. Degene die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Indien daarom telefonisch wordt verzocht (telefoonnr. 01802- 1644, toestel 31) kunnen tot één week voor bovengenoemde datum mondeling bezwaren worden ingebracht, waarbij dan tevens gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisse- ling over de aanvraag tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Na afloop van deze termijn blijft de aanvraag en de daarbij behorende stukken, alsmede de eventueel nog te ontvangen aanvullingen, voor een ieder tot het einde van de termijn waar binnen beroep kan worden ingesteld tegen de beslissing op de aanvraag, ter inzage liggen. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op, dat degenen, die be zwaren hebben ingebracht op de wijze als bovenomschreven en een ieder die aantoont, dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, in de gelegenheid zullen worden gesteld be zwaren tegen de ontwerp-vergunning in te dienen. Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen; gelet op artikel 24, tweede lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne; maken bekend dat zij vooornemens zijn op de aanvraag van de heer J. v.d. Knaap, Knibbelweg 11om een vergunning ingevol ge de Hinderwet ten behoeve van het opwekken van electri- sche- en thermische energie aan het adres Knibbelweg 11, positief te beschikken onder diverse voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikking, alsmede de aanvraag en andere terzake zijnde stukken liggen ter secretarie van de gemeente Zevenhuizen, bureau Ruimtelijke Ordening c.a., Dorpsstraat 89, ter inzage van 14 juli 1988 tot en met 28 juli 1988, elke werkdag van 08.30 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur (inzage van de stukken buiten werktijden is mogelijk na te lefonische afspraak) en na afloop van bovengenoemde termijn tot het einde van de periode waarbinnen beroep kan worden in gesteld tegen het geven van de gevraagde beschikking, elke werkdag van 08.30 uur tot 12.00 uur. De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben inge bracht naar aanleiding van de aanvraag en een ieder die aan toont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, kun nen tot bovengenoemde datum gemotiveerde schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van de ontwerp-beschik king. Degene die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient te worden gericht aan het college. De burgemeester van Zevenhuizen maakt bekend, dat met in gang van donderdag 14 juli 1988, gedurende veertien dagen ter gemeentesecretarie, bureau Ruimtelijke Ordening c.a., Dorpsstraat 89, ter inzage ligt de aanvraag van: - de heer A.P. van der Knaap, wonende Noordelijke Dwarsweg 51 te Zevenhuizen, om een vergunning voor de bouw van twee tuinhuisjes achter de panden Kratonlaan 3 en 5. Het bouwplan is gelegen binnen de grenzen van het ter plaatse geldende bestemmingsplan "Dorp, na vijfde herziening" en is met de voorschriften daarvan voor een klein deel in strijd. De gevraagde bouwvergunning zal op grond hiervan moeten wor den geweigerd. Gelet op de geringe strijdigheid van het bouwplan met de voorschriften van hetgenoemde bestemmingsplan is het colle ge voornemens de benodigde vergunning te verlenen met toe passing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Alvorens hiertoe nu over te gaan wordt een ieder vanaf 14 juli 1988, gedurende veertien dagen, in de gelegenheid gesteld bezwaar aan te tekenen tegen het verlenen van deze vrij stelling. De burgemeester van de gemeente Zevenhuizen maakt ter voldoening aan het gestelde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat ter gemeentesecretarie, bureau Ruimtelijke Ordening c.a., Dorpsstraat 89, voor een ieder ter inzage ligt het raadsbesluit van 30 juni 1988, waarbij is bepaald dat een herziening wordt voorbereid van het be stemmingsplan: - "Zevenhuizerplas", voor het perceel achter het pand Wolle- foppenweg 61, kadastraal bekend gemeente Zevenhuizen, sectie D, nummer 1395; - "Dorpsstraat", voor het perceel Dorpsstraat 47, kadastraal bekend gemeente Zevenhuizen, sectie C, nummer 131; - "Centrum Dorp", voor de percelen Dorpsstraat 144-146, kadastraal bekend gemeente Zevenhuizen, sectie C, de num mers 3359 en 3360 gedeeltelijk. De percelen zijn nader in rode kleur aangegeven op de bij het raadsbesluit behorende en als zodanig gewaarmerkte teke ningen. Het besluit is terstond in werking getreden. GEBOREN: van Kersbergen, Mariëlle, dochter van: van Kersbergen, Johannes F.A. en: van Erk, Cornelia, op 3 juli 1988. GEHUWD: van Vliet, Robert en: Merbis, Carola Paulina, op 1 juli 1988. van Leeuwen, Anton Arie en: Koolmees, Marieke, op 1 juli 1988. 29augustust/m11sepi ber1988: Koningin Wil nafonds. 1 2 t/m 18 september) Thuisfronten. 19 t/m 25 septemberl Prinses Beatrix Fonds. 26 septembert/m 2okt 1988: Nierstichting Net land. Maandag 22 augustusl Commissie Algemeen Be stuurlijke Zaken, Finaö Economische Zaken en' soneelszaken (gemeente- rekening) Aanvang 19.30 uur in gemeentehuis. Donderdag 25 augustus 1988 Commissie Onderwijs,W zijn, Sociale Zaken enV gezondheid Aanvang 19.30 uur gemeentehuis. Maandag 29 augustusl Commissie Openbare W«| ken, Ruimtelijke Ordening.: Volkshuisvesting, Verkee.' Milieu Aanvang 19.30 uur gemeentehuis Dinsdag 30 augustusl Gemeenteraad (gemeen rekening) Aanvang 19.30 uur gemeentehuis Dinsdag 30 augustusl Commissie Algemeen Be stuurlijke Zaken, Finance, Economische Zaken en soneelszaken Aanvang: Na afloop genr teraadsvergadering. UITVAARTVERZORGING H.E. van der Hammen gespecialiseerd in internationale trai BIJ OVERLIJDEN TEL. 01802-2283' Fam. Bemond, Hogeland 26. li huizen, b.g.g. 01892-17133 Moerkapelle: fam. d. Gras: ritsstraat 21, tel. 01793-2298. Hoofdkantoor Snippendreef 5 - 2665 EDBla Telefoon 01892-17133/171 (dag en nacht bereikbar' Verzorging van uitvaarten in i' Gouda, 's-Gravenhage. Rotlerda" Zoetermeer. Begrafenis- en crematieverze-'- GRATIS LIDMAATSCHAP Onafhankelijk informatief voor alle inwoners van Zeven huizen, Oud Verlaat, MoerM* Ie, Kruisweg en in Waddin»c: het centrum en de wijken Sr en Zuidpias. Verschijnt éénmaal perwee^ een oplage van 8.000 exe"1-- ren. REDAKTIEADRES: Drukkerij Elgersma, Dorpsstraat 62a, 2761 AG Zevenhuizen, tel. 01802-2289, en Noordeinde 1 7,2761 BN Ze huizen, tel. 01802-1653. De redaktie van de DorPsk; stelt zich niet aansprakelijk'^ de inhoud van de in elke - staande advertenties. Bovendien behoudt zij r recht voor om zonder op93,i van reden, advertenties blikatie in de dorpskrant te geren

Dorpskrant | 1988 | | pagina 2