Internationaal jeugdtoernooi| 27-28 augustus Echtpaar v.d. Schee gehuldigd - Waddinxveen drukkerij elgersma Kinder tent-feest in Waddinxveen ó^ppvCard: tel. 01802-2289 dorpsstraat 62 a Waddinxveen - Zaterdag 27 eri zondag 28 augustus organiseert de voei balvereniging WSE uit Waddinxveen haar tournooi WSE '88 voorjeuji elftallen onder 18 jaar. Namens het NUSO, het overkoepelend orgaan van de speeltuinverenigingen, mocht de heer H. Gorter uit Gouda het echtpaar W. v.d. Schee-Dirckx, maandagavond de zilveren speld van verdienste en een oorkonde uitreiken. Dat gebeurde tijdens een bestuursvergadering in een vernieuwd interieur van het wijkgebouw van speeltuinverening De Paddestoel. Voorzitter C.H. Kramp schetste de kwaliteiten van het echtpaar gedurende meer dan 30 jaar betrokken bij het speeltuinwerk in de wijk De Sniep in Waddinxveen. De heer Gorter stelde dat vrijwilligerswerk met de waarden valt; het doorgaans gebeurt dat één of beide echtelieden meer in het wijkgebouw vertoeven dan thuis. "Hierop wordt meestal gereageerd dat uw bed er ook staat. In jullie geval dan een twijfelaartje", zo schertste hij vroegen leidsters, of leiders, die groepen van ca. 20 kinderen leid den. Het antwoord dat goed was moest luiden: kijk eens om je heen, en een handtekening volg de. We kwamen op foto-tournee o.a. een oud dametje en een auto monteur tegen. Verder weg in De Zuidpias zat ook nog een vreem de snoeshaan op het dak...Een schoorsteenveger of zo. Toch kwam hij van het dak af voor een handtekening. De overige vossen konden we niet zo gauw vinden. De kinderen wel....! "ORIGINEEL!".... zo'n geboortekaartje uit de nieuwe Kennemer Happy Cards Kollektie. Ontvang nu GRATIS een fraai fotolijstje bij afname van min. 60 st. geboortekaartjes Kennemer Zevenhui De kanten van de Ringvaart aan het Noordeinde in smaller aan het wordenn„,,aait» het water. De vaa> Het riet wordt verwijders evenals de biezen in I want de n daardoor weer breder. Niet nodig voor de scheepvaart. alf« boot die er komt is deze, die op de foto inde kant gevaren zichtbaar. De deelnemers aan dit tournooi zijn; Poule 1: WSE (t/m 23 jaar); Ajax; Feyenoord; Schalke '04 Poule 2: PSV; Fortuna Düssel- dorf; Cercle Brugge; Sparta. Zaterdagmorgen om 11.15 uur verricht burgemeester van Wad dinxveen, C.M. v.d. Linden, de af trap. Om 12.00 uur vinden de eer ste wedstrijden plaats met Ajax- WSE en Feyenoord-Schalke '04. Aan de elftallen wordt vervolgens een lunch aangeboden, 's Avonds is er een grote barbecue met live muziek van "De Makkers" op het nieuw aangelegde terras. 6 teams brengen de nacht door op het KNVB sportcentrum in Zeist, 's Morgens beginnen de laatste groepswedstrijden om 10.30 uur en om 17.00 uur wordt de finale gespeeld. Deze twee dagen is er naast het voetbal nog veel meer te doen. Zo is er gezorgd voor een haringkraam, een snackbar en een ijssalon. Daarnaast is er een sponsortent opgericht die alleen toegankelijk is voor de toumooi- sponsors. THIJS LIBREGTS Om 18.30 uur vindt de prijsuitrei king plaats. Hiervoor is de huidi ge coach van het Nederlands Eli tal, Thijs Libregts, bereid gevon- den. Des te opmerkelijker, daai de bondscoach eigenlijk maar weinig tijd heeft, omdat hij mid den in de voorbereiding zit zijn Oranje-ploeg. Voor de eerste vier ploegen is er een beker be schikbaar en verder zijn er nog prijzeri beschikbaar voor de I speler van het tournooi en de beste keeper. De topscoordervai WSE '88 ontvangt een 'zilveren schoen', beschikbaar gesteld door) een sponsor. Het bezicht wordt natuurlijk be paald door de deelnemers. Deze zullen gedurende de 2 daqen be hoorlijk in de watten worden ge legd. Voor het toernooi zijn er8 scheidsrechter en 16 grensrech ters bereid gevonden hun mede werking te verlenen. Allle teams krijgen een persoonlijke begelei der en verder hebben diversetour nooisponsors nog een verrassii* in petto. De toegang tot het tournooi be draagt 2,50 per wedstrijddager. WSE-leden en kinderen onder 12 jaar mogen gratis naar binnenl "Kijk eens om je heen" was het thema van het Tentfeest in Waddinxveen. Drie dagen stonden de grote tent en de kleine tent bij het zwembad De Sniep in Waddinxveen, voor allerlei activiteiten voor kinderen en teeners.... Begonnen met samenzang op maandagavond was het vooral voor de jongsten heerlijk om dins dag, woensdag en donderdagmor gen te luisteren naar bijbelse ver halen, te zingen en samen iets te maken. Bijna 300 kinderen wis ten de tent te vinden, 's Middags was er ook van alles t edoen op het creatieve vlak. Hoogtepunt en afsluiting was de Vossenjacht in de wijk Zuidpias, donderdagmid dag. "Bent u een vos, of geen?"

Dorpskrant | 1988 | | pagina 8