G 1 Hengelsport De Mmreter I d/eü zoekt hrede collectie modieuze {trillen Jeugdclubs Jeugdcentrale Grit Optiek reorganiseert vestigingen Een bril van Grit. Die staat, die zit 7 Grit Optiek heeft zich in het nieuw ge stoken! Irv het winkelcentrum Nieuwe Markt, aan de Agnietenstraat 6, openen wij een fon kelnieuwe showroom. Waar u vanaf 8 septem ber terecht kunt. Voor een brede collectie mo dieuze brillen, een vertrouwd advies en onze zeer persoonlijke service. Als vanouds dus. Maar we kunnen dat nu in een fraai, ei gentijds ingericht brilcentrum met alle ruimte (liefst 165 m2). En met de allernieuwste apparatuur. Naast brillen treft u er de mooiste zon- (hoorbrillen) en een grote collectie hoogwaardige barometers en verrekijkers. Dat gaan we uiter- q aard vieren. P T 1 E Bij aankoop van een nieuwe bril ligt er een heel speciaal cadeautje voor u klaar! Ook in onze filialen in Waddinxveen en Bloemendaal (tot 24 september, zolang de voorraad strekt). Kom dus snel een kijkje nemen.^ U bent hartelijk welkom. Oh ja: onze ves tiging aan de Kleiweg is tot 7 sept. geopend en wordt daarna opgehe- ven.'ln onze zaak aan de Korte Tiendeweg is per 1 okt. het Grit Contactlens Instituut gevestigd. Het huidige aan de Korte Vest blijft nog tot 30 sept. open. Tot ziens! Gouda Winkelcentrum Nieuwe Markt, Agnietenstraat 6, Tel. 01820-16033. D. Bazen op 1 na de beste! Zevenhuizen/Moerkapelle - In de 7e wedstrijd van de Zomercompe titie. de eerste na de vakantie, zien we dat J. de Zwart (een A-visser die door omstandigheden in B vertoeft) zijn sterkte eer blijft aan doen, De koploper won ook deze wedstrijd in B, met 1820 gr., en gaat nu nog ruimer op kop, nl. met meer dan het dubbele van de nr. 2, J. Breedijk. J. de Zwart heeft nu 14.230 gram staan en J. Breedijk precies 7 kg. Van de 7 wedstrijden heeft hij nu 5 wedstrijden gewon nen. was 1 maal 2e en 1 maal afwezig. De 7e wedstrijd leverde echter een wel interessant feit op op de 2e plaats. D. Bazen, na een afwezigheid van 3 wedstrijden, zette zich daar naar onder het mom van 1700 gram. Hierdoor staat hij nu als 6e geplaatst in de lijst, maar hij za[ ongetwijfeld nog stijgen. Die 1700 gr. in de Rotte gevangen, was trouwens met de A-poule meegeteld nog een pres tatie, want in totaal was hij hier mee 5e. De 3e plaats in de wed strijd was voor de nr. 3 in de Blijst Hij ving 1080 gr. en heeft nu in totaal 6830 gr. vis gevangen. In de Apoule staat de bekende top 3 ook in de 7 e wedstrijd weer aan kop. Henk v. Zwienen, derde in totaal, werd eerste met 4750 gr. Er was 1 brasem waar hij dik 5 minuten mee bezig is geweest. Het besst, een kg. zwaar geschat, had de haak in zijn rugvin. Hoe krijgt iemand het voor elkaar! M. Huisman, nummer 2 in de lijst, werd ook hier 2e. Met 14.600 gr. ligt hij nu nog 4 kg. achter op L. de Zwart, die derde werd. De totaal vangst met 14 personen was 23.220 gram. Tussenstand: 1. L. de Zwart; 2. M. Huisman; 3. H. v. Zwienen; 4. C. de Zwart; 5. E. Breedijk; 6. J. Wiersma; 7. J. Ver schoor; 8. A. Uittenbroek jr. B-poule: 1. J. de Zwart; 2. J. Breedijk; 3. C. Klomp; 4. A. Uitten broek sr.; 5. W. v. Erk; 6. D. Bazen; 7. T. Verwey; 8. L. Schmidt; 9. A. Vis. Zevenhuizen - De jeugdclubs be ginnen weer! Maandagavond 12 september worden de jongens van 8 en 9 jaar verwacht in het Hervormd Centrum van 18.30- 20.00 uur. Dinsdagavond meisjes 8 en 9 jaar: 18.30-20.00 uur; woensdagmiddag van 13.30- 15.00 uur: jongens en meisjes van 6 en 7 jaar. Woensdagavond: jongens en meisjes van 10 en 11 jaar van 18.30-20.00 uur en op donderdagavond (let op!) van 18.15 18.15-19.45 uur: meisjes 10 en 11 jaar. Vrijdagavond meisjes van 18.30-20.00 uur. Vrijdag avond tenners van 12 en 13 jaar: 20.00-21.15 uur. Vrijdagavond op nader te bepalen plaats idem club voor 14- en 15-jarigen. Inl. Jan Jager, tel. 3403. of Annette vd Wel 01793-1238. N.B.: Het betreft Open jeugd werk. Iedereen is hartelijk wel kom op de club voor de desbetref fende leeftijd. De jeugdclubs gaan uit van de jeugdcentrale van de Hervormde en Geref. kerk van Zevenhuizen. De kosten per club avond bedragen 1,-. Vanaf 8 september voegt Grit Optiek zijn brillenzaken aan de Kleiweg en de Korte Tiendeweg in Gouda, samen tot één klantgericht brilcentrum, dat wordt gevestigd in winkelcentrum Nieuwe Markt. Aan de Agnietenstraat 6 opent Grit Optiek dan een bijzonder fraaie zaak, waar de klanten in een nog betere en prettiger omgeving ge holpen kunnen worden, het Contact lens Instituut, dat nu is gevestigd bo ven de brillenzaak van Grit aan de Klei weg (ingang Korte Vest), is per 1 okto ber te vinden in het pand aan de Korte Tiendeweg. Grit Optiek verdwijnt dus van de Kleiweg, terwijl men straks aan de Korte Tiendeweg niet meer terecht Grit pakt weer mooi uit 0*'" 'V ...Want we hebben er een fonkelnieuwe showroom bij! Gediplomeerd Optometrist O.V.. Contactlensspecialist A.N.V.C.-Audicien F.I.DA Winkelcentrum Bloemendaal 41,Tel. 01820-32208.» Contactlensinstituut, Korte Vest 1, Tel. 01820-13477. Waddinxveen, Passage 220. Tel. 01828 CO Ook in Zwijndrecht (2x). Nieuwerkerk a/d Ussel en Umuiden. kan voor brillen, maar wel voor con tactlenzen en zonnebrillen. De vesti ging van Grit Optiek in winkelcentrum Bloemendaal blijft zoals hij nu is. Grit Optiek verwacht door de samenvoe ging een regiofunctie te kunnen ver vullen waarbij nog meer service aan een og bredere klantenkring zal wor den verleend. De nieuwe vestiging aan de Agnietenstraat is zeer ruim opgezet (165 m2) en in het bijzonder eigentijdse interieur krijgt de klant een goed overzicht op de uitgebreide col lectie. De zaak biedt alle mogelijkhe den om rustig een oogmeting te laten verrichten en een montuur uit te kie zen Het deskundige personeel van Grit Optiek verstrekt de klant hierbij, zoals vanouds, vakkundige adviezen. Ook kan men in de nieuwe vestiging voor audiologische hulpmidddelen (zoals hoortoestellen) terecht. Nieuw is een uitgelezen collectie hoogwaar dige barometers en verrekijkers. Door de verhuizing van het Contact lens Instituut naar de Korte Tiende weg maakt Grit Optiek deze zaak veel beter bereikbaar voor die mensen die iets minder goed ter been zijn. OM het Contactlens Instituut aan de Korte Vest te bereiken, moest 1 trap op. Dit probleem ..<1 ruimte aan de Korte Tien J Deze zaak zal. voordat t'e lens Instituut er per 1 o 0 van binnen en buiten in e jasje worden gestoken. nieuwe logo van grit J De zaak aan de Korte Vest M I met 30 september geope"

Dorpskrant | 1988 | | pagina 10