Autoschade Gebr Den Elzen Vrijdag Zaterdag 571? Gevulde EIER KOEKEN 4 halen 3 betalen APPEL TAARTJES met slag room 4,25 9 iff Zaterdag 19 november van 11.00 tot 15.00 uur H.J. ESHUIS Een schitterende, stijlvolle bruidstijd Mensen gezocht voor SOS telefo nische Hulpdienst! Schaken Volleybal BROOD- en BANKETBAKKERIJ J Dat wilt u toch? Kies dan uit de fraaiste Mercard huwelijkskaarten de mooiste, l'w drukker heeft de Mercard-kollektie. Bekijkt u die. Vraagt u naar Mercard. Van harte gelukgewenst Naast de reeds 40 jaar bestaande vestiging in Den Haag opent Gebr. den Elzen binnenkort een tweede vestiging in Zoetermeer. In een geheel nieuw pand aan de Aluminiumstraat 101 in het industrieterrein Lansinghage is de meest geavan ceerde richtbank van Europa geïnstalleerd, ter- wijl hypermoderne Primerstations en spuitcabi ne zorgdragen voor de laatste fase van onzicht baar autoschadeherstel. Graag laten wij u tijdens een open huis op za terdag 19 november a.s. uitgebreid kennis ma ken met ons nieuwe bedrijf. Tijdens deze dag hebben wij voor iedere be zoeker een heerlijk kopje koffie en kunt u een aan tal exclusieve antieke automobielen bezichtigen. Al met al een leuke gelegenheid om eens een kijkje te nemen achter de schermen van een mo dern Autoschadebedrijf. U bent van harte welkom. Ten toonstelling Antieke Automobielen Kopje koffie of frisdrank Richtexpert Aluminiumstraat 101 Zoetermeer (wijk 18) Telefoon 079-61.10.22 Onderlinge wedstrijden bij Tarzan/ Jazztar Dorpsstraat 34 2751 BA Moerkapelle Tel. 01793-1348 Mensen gezocht met een goed oor en eenr uim hart. De SOS- Telefonische Hulpdienst heeft ze nodig. De wacht houden bij de telefoon. Samen met anderen, in wisselende diensten. Dag en nacht bereikbaar. Zorgen dat bel lers hun verhaal kwijt kunnen. Jij bent anoniem. Zij zijn anoniem. Het gaat om een helpend ge sprek. Soms in crisissituaties. Dat is niet eenvoudig. De SOS-Telefonische Hulpdienst heeft daarvoor haar eigen oplei ding. Een stevige training in groepsverband waaraan voor de deelnemers geen onkosten zijn verbonden. Daagt ditje uit? Wil je samen met anderen daar een deel van je vrije tijd in steken? Neem dan contact met ons op of vraag een informatiepakket aan: SOS THD Rijnmond: 010-4 36 34 44. OPEN HUIS! 0\Ou Nederlandse Vereniging van Carrossenebedrijven Moerkapelle goede kansen tegen RSR Ivoren Toren! Moerkapelle 1 heeft alle kans ook ln de derde ronde in de promo tieklasse van de Rotterdamse schaakbond de volle buit binnen 'e halen. Hoewel de voorlopige stand tegen R.S.R. Ivoren Toren d"2 in het nadeel van Moerka- Pelle is (winstpartijen van Woutei Vroegindeweij en Dick Bac), ge- Uer> de drie afgebroken partijen 9°ede hoop op de eindoverwin ning. Eerste bord speler Ben van heffen heeft in de afgebroken stelling tegen N. Spaan een toren en twee stukken tegen een dame en bovendien een gevaarlijke vrij- Pjon. De winst kan hem mense- 'jkerwijs gesproken niet meer nntgaan. Jan van Dommele heeft e9en v. Grevenbroek een pion rneer in een toreneindspel, zijn sPecialiteit. Remise is de meest aarschijnlijke uitslag in de partij ?n Marcel de Haan tegen P. ker. Hiermee zou de einduit- j|a9 komen op 4 1/2-31/2 voor Moerkapelle 1. n de interne competitie heeft '"middels na 10 ronden Dick Bac e eerste plaats moeten afstaan rad ^erarc' van Ommeren. Ge- rd versloeg in een enerverend "uri Wim Stange, terwijl Dick Bac er oor tegen Ben v. Geffen. Ook en houdt daarmee een klein ^'2!2iL0P de eindoverwinning. In de tweede divisie staat J. de Lan ge nog steeds trots aan kop, op enige afstand gevolgd door Daan Bac en H. den Hartog. Moerkapelle - Op maandag 21 en dinsdag 22 november a.s. zullen bij gymnastiekvereniging Tarzan/ Jazztar, weer onderlinge wedstrij den gehouden worden. Op maan dag zijn de leden van Jazztar aan de beurt. Zij beginnen om 16.15 uur, om ca. 17.15 uur zal de prijs uitreiking zijn. Na afloop is er een vrije les tot 18.00 uur waaraan iedereen kan deelnemen. Op dinsdag komen de leden van Tarzan aan de beurt. Om 15.30 uur beginnen de meis jes A; om 16.30 uur: meisjes B; 17.30 uur: meisjes C; 18.45 uur: jongens en om 19.45 uur begin nen de dames en de heren. De prijsuitreiking vindt plaats na afloop van iedere groep. Om alles goed te laten verlopen wordt iedere deelnemer/ster ver zocht op tijd aanwezig te zijn, in de overberkende gymnastiekkle- ding. De deelnemers/sters reke nen op steun van de tribunes. Iedereen is dan ook van harte welkom om hen aan te moedigen. ^WïMglWif i% gfetiS 4 weer winst heren 2! Zevenhuizen - Het tweede heren team van Rentokil/ZVH speelde zaterdag jl. in eigen huis en kwam uit tegen Allides. Vanaf het begin nam Rentokil het heft in handen en wist de le set met 15-5 win nend af te sluiten. In de 2e set liep het allemaal wat moeizamer en wist Allides steeds meer in het spel te komen. Maar ook nu was Rentokil bij machte de set naar zich toe te halen met 15-12. De 3e set gaf een vervolg te zien van de 2e, waarbij Allides steeds meer het spel naar zich toe trok. Door de matige pass aan Rentokil-zijde werd het aanvalsspel te doorzich tig en kon Allides met een goed blok punten scoren. Met 11-15 ging deze set dan ook naar Allides In de 4e set liep Allides uit naar 8- 13 voorsprong, maar Rentokil wist terug te komen, waarbij een servicebeurt van Bas Nobel als basis diende, uiteindelijk werd het 15-13 voor de Zevenhuizense heren en blijven ze op een derde plaats staan achter USS en Tor nado. De volgende wedstrijd voor heren 2 van Rentokil is in Lei derdorp tegen Leython, altijd een moeilijke tegenstander. V- V .1 voor

Dorpskrant | 1988 | | pagina 15