Kom nu praten over onze koopsompolis dan zit u er straks een stuk warmer bij. Rabobank Q bakkerij verbeij (artfier O Voetbal Jantje Beton Koffiebar UW WARME BAKKER brood, beschuit, koek, speculaas, gebak, taarten, cakes, chocolade, bonbons, schuim, biscuits HOERA, FRANS IS WEER AAN HET WERK MET VOORZOVER WIJ KUNNEN ZIEN TWEE GEZONDE HANDEN WOENSDAGMORGEN OPEN! vrijdags van 17.00-20.00 uur: oliebollen! NGSBRUGGEN 'es must de Cartier sont arrivées a les Ponts du Roi enu/t de a//ie/ geld en goede naad Moerkapelle-Cabauw: 1-0 I Afgelopen zondag ontmoette I Moerkapelle zijn altijd moeilijkste I agenstander Cabauw. In de le 1 wedstrijd van de competitie ver- I ioor het zijn eerste punten bij Ca- rauw door een 4-3 nederlaag. Aangezien in de 3 laatste wedstrij- I den ook maar 1 punt was behaald I was het elftal van de 2e naar de 6e plaats op de ranglijst gezakt. In tegenstelling tot de laatste 3 I wedstrijden zette Moerkapelle de Jiegenstander gelijk onder druk. 2 I min. na het eerste fluitsignaal I -reeg de thuisclub een grote kans 'escore te openen. Linkshalf Ro- I laid Germeraad plaatste vanaf de fornervlag de bal met een strak I schot voor het doel naar de mee- I gekomen Ewoud Verschoor. Hoe I wel hoogspringend, kwam hij een I paar centimeter te kort om de bal I ia te koppen. In de minder gevaarlijke tegen- I aanvallen moest keeper Nico Heesterman toch 2x grabbelend ingrijpen. In de 25e min. moest Ronald Germeraad door een dij beenblessure het veld verlaten. Hij werd vervangen door Lam mert Hertog. Slechts 30 min. iêftMoerkapelle het betere spel en druk op de tegenstander kun nen volhouden. De aanvallen van Cabauw werden hierna steeds ge- «aarlijker. Omdat betrouwbare laatste man Henk Hobers bij een iegenaanval bleef staan en appe leerde voor aangeschoten hands en de scheidsrechter echter liet doorspelen, kon alleen de Moer- kapelse keeper met een snelle reactie nog redding bieden. Het geluk bleef aan de kant van de thuisclub. OP 25 m. afstand van het doel van de tegenstander werd Eouwd Verschoor, die op de rand van buitenspel en gedekt door 2 Cabauwspelers, aange speeld. Door zich snel om te draa ien had hij een vrij veld voor zich. Op snelheid gaf hij met een laag schot in de hoek van het doel de keeper het nakijken: 1-0! Hoewel in de 2e helft beide elf tallen diverse kansen hadden, bleef de stand ongewijzigd. Tien min. voor het eind werd mid denvelder Nico v. Rijs gewisseld voor een derde spits Jan de Knegt Dat gaf Moerkapelle moed en de Cabauwse achterhoede extra waakzaamheid. Door het laatste overwicht schoot de nerveus ge worden doelman van Cabauw de bal tegen de rug van Ewoud Ver schoor die nog in het 16 meter ge bied liep. Ewoud, met de bal aan z'n voet, probeerde de keeper te omspelen maar kwam met hem in botsing. De toegesnelde Lam mert Hertog profiteerde hiervan maar schoot net naast. Het eindsignaal klonk als mu ziek in de oren van de Moerkapel- se aanhang. Doordat de andere gespeelde wedstrijden in de com petitie gelijk eindigden schuift Moerkapelle op van de 6e naar de 5e plaats. A.s. zondag speelt Moerkapelle uit tegen Gouderak. u dorpsstraat 163 - tel. 01802-1335 - zevenhuizen Dat schreven wij eind september, hl blijkt, dat het met Frans z'n pols niks is. Wij hadden gehoopt januari te halen op deze manier. Dat lukt dus niet. Frans werd gisteren, 15 november, geopereerd, bet hele genezingsproces gaat ca. vier maanden duren. De dagelijkse gang van zaken zal voorlopig als volgt zijn: Delma in de winkel, alle dagen, behalve zaterdags, want dan is Susan fear. Fiona in de bakkerij voor alles wat met taart, gebak, koek, boter eters, speculaas etc. te maken heeft. Brood wordt gebakken door bakker Ammerlaan uit Bleiswijk. kans, in het gips, probeert niet in de weg te lopen, krijgt u aan de telefoon als u 'n bestelling doorbelt, b.v. VOOR DE SINT...! U W E L Zevenhuizen - Ook dit jaar ver zorgden de postzegelclub en de peuterspeelzaal in Zevenhuizen de collecte voor Jantje Beton. Zoals men wellicht weet is 50% van de totale opbrengst voor zo wel de postzegelclub als voor de peuterspeelzaal. Dit jaar is in to- taa 1832,55 opgehaald. De bussen van de peuterspeelzaal be vatten 967,10 zodat voor hen een bedrag voor eigen kas over blijft van 483,55. Alle collec tanten worden hartelijk bedankt door bestuur en leidsters van de peuterspeelzaal. Zevenhuizen - Koffiebar Het Praathuis houdt vrijdagavond 18 nov. een gezellige spelinstuif- avond. Iedere jongere vanaf ca. 16 jaar is welkom op deze avond die om 20.00 uur begint met kof fie en eindigt met frisdrank. Deze bijeenkomst vindt plaats in het Hervormd Centrum. JUWELIER VAN KONfNGSBRUGGEN Promenadeplein 104 - (in het stadshart» 2711 AB Zoetermeer - Tel. 079-412535 De Rabo Lijfrente Koopsompolis biedt u straks een welkome aanvulling op uw pensioen en nu een Interessante aftrekpost van maximaal 16.812 op uw inkomstenbe- ting 1988. Plus nog een aantal andere aan trekkelijke voordelen. Allereerst hebt u de zekerheid van een van te voren afgesproken eindbedrag op een van te voren af te spreken einddatum. Dit eindbedrag is zeer aantrekkelijk dankzij een hoog spaardeel en een hoog rendement. Ook wat het verzekeringsaspect betreft, bent u in vertrouwde handen. Zeer bijzonder is tenslotte dat de Rabo Lijf rente Koopsompolis geheel op uw situatie kan worden afgestemd. Als u nü een afspraak maakt of onder staande antwoordcoupon aan ons retouneert, dan rekent de Rabobank u snel de mogelijk heden voor, waardoor u er straks een stuk warmer bij kunt zitten. Telefoon: Kantoor Zevenhuizen 01802-2344 Kantoor Moerkapelle 01793-1577 hier knippen Gratis adviesaanvraag Rabo Lijfrente Koopsompolis 1. Personalia NaamVoornamen Adres Woonplaats Telefoon Geboortedatum 2. Bedrag storting 0/ 0/ 16.812,- (maximum) 3. Einddatum Eindkapitaal moet beschikbaar komen 0 op zestigjarige leeftijd 0 op vijfenzestig jarige leeftijd 0 anders: op jarige leeftijd In ongefrankeerde enveloppe zenden aan: Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle B.A. Antwoordnummer 13001 2740 VE Zevenhuizen ZH M/V

Dorpskrant | 1988 | | pagina 5