m GEMEENTE ZEVENHUIZEN Fa. J.v.d. Jagt en Zn. dorpskrant Inspraak en voorlichting voor ontwerp bestemmingsplan Landelijk Gebied 1989 Voorontwerp bestemmingsplan Landelijk Gebied 1989 BURGERLIJKE STAND Hinderwet Hinderwet Verleende bouwvergunningen Collecteschema Openbare vergaderingen al 25 jaar een zaak van vertrouwen Vinyl autodaken Bekleding voor autostoelen MEUBEL- EN STOFFEERWERK. Voor begrafenissen C.H. DE VRIES ZN. De burgemeester van Zevenhuizen maakt ter uitvoering van het bepaalde in artikel 5 van de Inspraakverordening, bekend dat vanaf donderdag 24 november 1988 gedurende 1 maand ter gemeentesecretarie, bureau Ruimtelijke Ordening c.a. voor een ieder ter inzage ligt het voorontwerp van het bestemmings plan "Landelijk Gebied 1989". Op donderdag 8 december 1988 om 19.30 uur zal in het ge meentehuis van Zevenhuizen, Dorpsstraat 89, een avond wor den gehouden over dit voorontwerp, waarbij tevens de gele genheid zal worden geboden tot een gedachtenwisseling tus sen belanghebbenden en het college van burgemeester en wethouders. Vanaf 8 december 1988 tot dinsdag 27 december 1988 is een ieder bevoegd schriftelijk te reageren op het betreffende voor ontwerp. De ingekomen reacties zullen bij de besluitvorming inzake de uiteindelijke vorm van het ontwerp bestemmings plan betrokken worden. Uitdrukkelijk wordt erop gewezen dat het hier geen bezwaren procedure betreft zoals bedoeld in de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Zevenhuizen, 17 november 1988. De burgemeester voornoemd, A.H. van Gent INLEIDING Het college van burgemeester en wethouders heeft in voor bereiding een nieuw bestemminsplan voor het landelijk deel van de gemeente Zevenhuizen. Dit plan zal het gehele gebied van de gemeente Zevenhuizen omvatten met uitzondering van de dorpsbebouwing, het gebied rond de Zevenhuizerplas als mede een deel van de bebouwing nabij de kern van de gemeente Moerkapelle. Wat is een bestemmingsplan Een bestemmingsplan bestaat uit een kaart, voorschriften en een toelichting. Op de kaart wordt aan ieder perceel grond een bepaalde bestemming gegeven, zoals bijvoorbeeld woondoel- einden, verkeersdoeleinden, agrarische doeleinden enz. De voorschriften werken deze bestemming nader uit en geven dus ook aan hetgeen wel en niet is of zal worden toegestaan. De toelichting tenslotte geeft een nadere uiteenzetting over de opgelegde bestemming. Nadat een bestemmingsplan een maal is vastgesteld zijn de daarin genoemde bestemmingen voor een ieder bindend. Inspraak Gelet op de grote invloed van een bestemmingsplan op het ge bruik van gronden en dus op de samenleving, is in de Wet een aantal regels gesteld voor de procedure die moet worden ge volgd voordat een bestemmingsplan bindend is. Voordat nu met deze procedure wordt gestart heeft het college van burgemeester en wethouders gemeend eerst een in spraakavond te organiseren. Tijdens deze avond zal een toelichting op het plan worden gegeven. Ook zal een ieder in de gelegenheid worden gesteld zijn of haar reactie op het plan kenbaar te maken. Deze avond zal op donderdag 8 december 1988 om 19.30 uur worden gehouden in het gemeentehuis van Zevenhuizen. Nadien kan nog tot 27 december 1988 schrif telijk op het plan worden gereageerd. De uitkomsten van deze avond en de schriftelijke reacties zullen door het college van burgemeester en wethouders worden betrokken bij het uiteindelijke ontwerp-plan. Degenen die hetzij mondeling, hetzij schriftelijk hebben gereageerd zullen schriftelijk op de hoogte worden gesteld van de besluit vorming. Uitnodiging Gelet op het belang van het nieuwe bestemmingsplan voor de individuele burger en het gebruik van het landelijk gebied op het terrein van de Ruimtelijke Ordening en het milieu in de komende 10 jaar, wordt belanghebbenden aangeraden op deze inspraakavond aanwezig te zijn. Er wordt echter op gewezen dat deze inspraakronde nog niet de officiële bezwarenprocedure is, zoals vermeld in de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Deze procedure zal naar verwach ting halverwege het jaar 1989 van start gaan. GEBOREN: Paul, Jannetje Martine, dochter van: Paul, Martinus Cornelis en: Bregman, Adria- na Pieternella Johanna, op 12 november 1988. van Rooij, Sander, zoon van: van Rooij, Cornelis en: Os kam, Janette; van Rooij, Patrick, zoon van: van Rooij, Cornelis en: Os kam, Janette, beiden geboren op 7 november 1988. van der Ploeg, Bas, zoon van: van der Ploeg, Ronald Peteren: Roodhuijzen, Rena- te, op 10 november 1988. Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen; gelet op artikel 24, tweede lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne; maken bekend dat zij voornemens zijn op de aanvragen van respectievelijk de heer A. Corina, Halewijnlaan 194 te Voor burg, om een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het op richten en in werking houden van een pizza-restaurant aan het adres Dorpsstraat 41 en Gerard Verboom Propaantechniek BV, Bredeweg 30, om een vergunning ingevolge de Hinderwet tot het uitbreiden van een metaalconstructiebedrijf en L.P.G.-installatie met een op slagplaats voor industriële gassen aan het adres Bredeweg 30, postief te beschikken onder diverse voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikkingen, alsmede de aanvragen en andere terzake zijnde stukken liggen ter secretarie van de gemeente Zevenhuizen, bureau Ruimtelijke Ordening c.a., Dorpsstraat 89, ter inzage van 24 november 1988 tot 8 december 1988, elke werkdag van 08.30 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.0Ö uur (inzage van de stukken buiten werktijden is mogelijk na telefonische afspraak) en na afloop van bovengenoemde termijn tot het einde van de periode waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van de gevraagde beschik kingen, elke werkdag van 08.30 uur tot 12.00 uur. De aanvragers, alsmede degenen die bezwaren hebben inge bracht naar aanleiding van de aanvragen en een ieder die aan toont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, kunnen tot bovengenoemde datum gemotiveerde schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van de ontwerp-beschik kingen. Degene die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient te worden gericht aan het college. Burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 12 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne bekend, dat op 17 no vember 1988 bij hen een aanvraag is ingekomen van Kooy Fietsen, om een vergunning ingevolge de Hinderwet tot het op richten en in werking houden van een opslagplaats voor vuur werk aan het adres Moerkapelse Zijde 3, alhier. De aanvraag en andere terzake zijnde stukken liggen op de secretarie van de gemeente Zevenhuizen, bureau Ruimtelijke Ordening c.a., Dorpsstraat 89, voor een ieder ter inzage en wel vanaf 24 november 1988 tot 24 december 1988 elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uuren van 14.00 tot 16.00 uur(inzage van de stukken buiten kantooruren is mogelijk na telefonische afspraak). Desgewenst kan aldaar een mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen. Gemotiveerde bezwaren kunnen tot 24 december 1988 schrif telijk bij het college worden ingediend. Degene die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Indien daarom telefonisch wordt verzocht (telefoonnr. 01802- 1644, toestel 30) kunnen tot één week voor bovengenoemde datum mondeling bezwaren worden ingebracht, waarbij dan tevens gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisse ling over de aanvraag tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Na afloop van deze termijn blijft de aanvraag en de daarbij behorende stukken, alsmede de eventueel nog te ontvangen aanvullingen, voor een ieder tot het eind van de termijn waar binnen beroep kan worden ingesteld tegen de beslissing op de aanvraag, ter inzage liggen. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op, dat degenen, die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als bovenomschre ven en een ieder die aantoont, dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, in de gelegenheid zullen worden gesteld bezwaren tegen de ontwerp-vergunning in te dienen. I de periode van 16 t/m 22 november 1988 zijn door burge meester en wethouders van Zevenhuizen vergunningen afge geven voor: - het wijzigen van de dakkapellen en de schoorsteen op de woning Wilgenlaan 26; - het gedeeltelijk veranderen van de woning Kratonlaan 51 Een ieder die meent in zijn belang te zijn getroffen door de ver lening van één van de bovenstaande vergunningen, kan bin nen 30 dagen na de dagtekening van dit blad een gemotiveerd bezwaarschrift ingevolge de Wet arob indienen bij burgemees ter en wethouders. De vergunningen liggen gedurende deze termijn ter inzage ter gemeentesecretarie op het bureau Ruimtelijke Ordening e.a. (Dorpsstraat 89). Tot 1 januari 1989 zullen er geen collecten worden ge houden in Zevenhuizen. Donderdag 24 november 1988 Commissie Onderwijs, Wel zijn, Sociale Zaken en Volks gezondheid Aanvang 19.30 uur. Maandag 28 november 1988 Commissie Openbare Wer ken, Ruimtelijke Ordening, Volkshuisvesting, Verkeer en| Milieu Aanvang 19.30 uur. Dinsdag 29 november1988 j Commissie Algemeen Be stuurlijke Zaken, Financiën, Economische Zaken en Per soneelszaken Aanvang 19.30, uur. Donderdag 15 december 1988 Gemeenteraad Aanvang 19.30 uur. Alle vergaderingen vinden plaats in het gemeentehuis. BERMWEG 22 - ZEVENHUIZEN TEL. 01803-2806. UITVAARTVERZORGER 1 TESSELSCHADELAAN 20 2741 AT WADDINXVEEN TEL. 01828-14719 Onafhankelijk informatieblad^ voor alle inwoners van Zeve huizen. Oud Verlaat. Moerkap Ie, Kruisweg en in Waddin*V6 J het centrum en de wijken ni en Zuidpias. Verschijnt éénmaal per wee een oplage van 8.000 exemp ren. REDAKTIEADRES: Drukkerij Elgersma. Dorpsstraat 62a. 2761 AG Zevenhuizen. Tel. 01802-2289, en Noordeinde 17,2761 B huizen, tel. 01802-1653. De redaktie van de Dorp stelt zich nietaansprake n de inhoud van de in elke staande advertenties. I Bovendien behoudt zij zi recht voor om zonder °P van reden, advertenties oor^P. blikatie in de dorpskran geren

Dorpskrant | 1988 | | pagina 2