KERSTSHOW KERSTBOMEN 7,50 De Zilverberk" i Als DRU-vakman heb ik een moderne tip tegen hondeweer» Fa. P. Visser Zonen JANIE STOLK DE ZILVERBERK vanaf Coen Schiereck Volleybal Kerstvieringen en activiteiten in de week voor kerst! Bibliotheek Als er 'n DRU brandt, krijg je geen hond meer naar buiten. KERSTSTUKJES en alles om zelf kerststukjes te maken! en alles even voordelig geprijsd! En we pakken 'm gratis in! bouwkundige werk zaamheden en adviezen Als het buiten hondeweer is, wilt u er natuurlijk warmpjes bijzit ten. Een DRUgasar gevelkachel kan daan-oor zorgen. Neem bijvoor beeld de G- of de extra lage NL-serie. Ruime keuze in capaciteit, compact, zuinig en makkelijk te installeren. De G-2(T), G-3T en G-4T zijn nu ook verkrijgbaar in 't wit. Uw DRU-vakman: Dorpsstraat 169 - Zevenhuizen -Tel. 01802-1 206/21 24 Verwen uzelf voor de kerst met een speciaal-behandeling, nl. de Beauty-Superbehandtling met Aziatische kruiden. Aziatische peeling van Dr. Christine Schrammek EEN NIEUWE HUID IN VIER DAGEN! V0O« I Heel de werkwijze draait om kruiden, kruiden die zo samengesteld zijn I Jat ze een doorbloeding in de huid teweeg brengen die 48 uur duurt. I Kruiden die de bovenste 3 lagen van de opperhuid afstoten. Kruiden met 1 een gerichte werking. I Wat zijn de indicaties voor een Aziatische peeling: 11. Acne (zowel op het gelaat als op het lichaam) |2. Littekens 5. Pigment vlekken IJ. Rimpels 6. Verhoornde haarzakjes 4. Grove poriën 7. huidstriemen 8. Sinaasappelhuid 9. Als preventie tegen de tand des tijds, iedere half jaar een peeling. Informeer of maak een afspraak bij: SCHOONHEIDSSALON EN PEDICURE Bredeweg 102, Zevenhuizen - Tel. 01802-2701 Rentokil-ZVH op het Rode Plein! Voor de 2e Europa Cup ronde moest het Rentokil-team naar Le ningrad toe. Na een lange en ver moeiende reis (ca. 10 uur) werd er door de ploeg getraind om de zaal te leren kennen. Deze zaal was een gedeelte van de grootste sporthal van Rusland, de Lenin sporthal. Hier is plaats voor 25.000 man publiek, maar voor de wedstrijd was een gedeelte slechts benut, tijdens deze wed strijd zaten een 40-tal supporters tussen zo'n 2000 Russen in om nun ploeg aan te moedigen. En dat liep in de eerste set voorspoedig. Eigenlijk te goed. Al siel liep Rentokil uit naar een 1-8 voorsprong en beheerste de wed strijd. Maar zoals van een gerou tineerde ploeg te verwachten was, hvamen ze terug. Langzaam maar zeker kreeg Automobilist Leningrad meer grip op de aanval van Rentokil en kon met de eigen aanval eveneens steeds beter uit de voeten. Na een spannende strijd kwam met 15-12 Leningrad Aankondigingen van Kerstvierin gen zien we gaarne voor a.s. maan dagmorgen op ons redactieadres •dorpsstraat 62a, 2761 AG Ze venhuizen binnen, of Noordein de 17. 2761 BN Zevenhuizen. winnend uit de strijd. De 2e set werd de pass bij Leningrad zeer goed verzorgd en kon deze ploeg langzaam maar zeker een niet te kloppen voorsprong opbouwen. De blokkering van Rentokil had duidelijk moeite met de hoge tra ge aanval van Leningrad. En deze set einde in 1-15. In de 3e set wist rentokil tegen de bekerhouder de strijd lang bij te houden. De eerste achterstand werd snel weggewerkt, maar Au tomobilist moest hard werken om hét niet verder dan 13-12 te laten komen. Rentokil wist de handen van het publiek vaak op elkaar te krijgen, echter dit werd niet meer gedaan. Uiteindelijk werd het toch nog 15-12 voor de gasthe ren. Voor de komende wedstrijd tegen Leningrad wordt er weer hard gewerkt door de spelers groep om te trachten zich alsnog te revancheren voor de wedstrijd in Leningrad. Voor het publiek belooft het weer een waar spekta kel te worden! Z'huizen - nieuwe aanwinsten ROMANS: Bruggen, Carry v: 'n Badreisje in de tropen: verhalen: Chandler, Raymond: De vrouw n het meer; Cocteau, Jean: Trot toir: Dorris, Michael: Geel vlot in blauw water; Dürrenmatt, Fried- rich: De rechter en zijn beul; Graf ton, Sue: A van alibi; Griffioen-v. Wuijckhuijse, Elma: Zondags kind; Jekkers, Harrie: Kunst met peren; Koontz, Dean R: Het Fran ciscus komplot; Moore, Brian: De kleur van bloed; Pryce-Jones, David: De namiddagzon: roman over de Europese cultuurcrisis voor en na de Tweede Wereld oorlog; Rendell, Ruth: Terugzien in duisternis; Thomson, Eliza: Naar het verre, koude land; Tru man, Margaret: Moord in de CIA JEUGDBOEKEN: BaUegeer, Johan: De H77 is gebleven; Bau er, Marion Dane: Bluf; Brown, Ruth: Kevertje zwevertje; Brow ne, Caroline: Wie is de dief?; Brunhoff, Jean de: Zefier op va kantie; Brussel, Trix v: De drie ling en het raadsel in het bos; Clark, Emma Chichester: Hier met die hoed!; Collinson, Roger: Weg met Jozefien!; Denou, Vio- leta: Ivo gaat met vakantie; Dree- sen, Jaak: De vlieger van opa; Egli, Werner J: De zwarte ruiter; Elias, Bettie: De vluchtige zoen; Hansen, Vilh: Pol en zijn kleine broertje; Hekman, Henjo: De wit te Harley; Hofman, Wim: Het vlot; Howker, Janni: De eierman en andere verhalen; Kadono, Ei- ko: Mare, de monteur; Kastner, Erich: de kleine man; Kuyper, Sjoerd: Majesteit, Uw ontbijt; Musti en mevrouw Schildpad; Otto, Svend: Klein in de grote wereld; Oxenbury, Helen: Tom en Pippo lezen een boek; Pater- son, Katherine: Laat je horen, Jimmy Boy; Törnqvist, Rita: De bombardon en andere verhalen; Verroen, Dolf: Het dikke tranen- boek; IJzerman, Hermien: Let ter sprookjes. INFORMATIEVE BOEKEN: Bolle, Jorge: Lente: voorlezen, zelf lezen en samen dingen doen; Boer, henk de: Werken...bij de radio: beroepenboek; Kennes, C: Werken...in mode en kleding: be roepenboek; Morris, Jill: Het droom-werkboek: ontdek de ken nis en kracht die in uw dromen ver borgen liggen; Benschop, Harry: Zeehonden in de Zeeuwe wate ren; Westheimer, Ruth: Gids voor de getrouwde man en vrouw Motorcross '87/'88: topjaar voor Nederland en België; Cristmas origami; Texer, Ellie: Spelen met schepen; Kijk op het pak: dan weet je wat je eet; Anderson, Lena: Maja's kleine groen; Ger- Een uniek en zeer kompleet assortiment typische kerstsfeer artikelen, linten, strikken, ballen, pieken, kaarsen, drijfbakjes, tafelkleden en servetten. altijd eerste kwaliteit; zorgvuldig geselecteerd op groei, kleur en naald vastheid, net gekapt of uitgegraven, dus gegarandeerd goed tot na de feestdagen of zelfs daarna in de tuin.. 1 Geen onhandig gesjouw meer. DE ZILVERBERK paki uw kerstboom handzaam in. Makkelijk te vervoeren en schoon Pas als de boom thuis op zijn plaats staat, haalt u de plastic Noordelijke Dwarsweg 80 - Telefoon 01 802-1463 Zevenhuizen Z.H. "Tuincentrum - Boetiek wen, Lucas v: Vliegangst: ver schijnselen, oorzaken en remedie Angelucci, Enzo: Praktisch hand boek vliegtuigen; Sharman, Pe ter: Raketten en ruimtevaartui gen; Simpson, Ian: Praktische teken-encyclopedie; Veen, Her man v: Spetter pieter pater: de liedjes en muziek uit de muziekfa- bel Alfred Jodocus Kwak: Houët, Henriëtte: Grammatica Neder lands; Vinkenoog, Simon: Op het eerste gehoor: gedichten; Ra- demaker-Duijts, Nel: De ratten vanger van Hameien: opgedra gen aan grote en kleine mensen; Wenger, Patricia: In de tijd van de eerste Olympische Spelen: Bin nerts, C: "Alles is in orde, heren.!" een dagboek van het eiland Flo- res uit het jaar 1943. örpsstraat 12 - Zevenhuizen Tel 01802-2581 b-9-g. 01828-18718. i iij tv ut; r-S j*-

Dorpskrant | 1988 | | pagina 7