SPORTHUIS JAN DROOG Vrijdag j Zaterdag /5,- 4,95 f4,95 H.J. ESHUIS Roomboter amandel KERST STAVEN nog vele andere aanbiedingen, dus.... best de moeite waard even naar Bleiswijk te rijden....!!! Damesvoetbal 59.- Hearing VOLLEYBAL Voetbalschoen met afschroefbare doppen Ruud Gullit NU Trainings- en vrijetijdsschoen Dodger van 99, Adidas lederen voetbalschoen Lissabon" Lederen model met multinoppenzool. Van 445;-voor 79.- Plaats 15 - Bleiswijk, Tel. 01892-15280 PARELS Dat kleine pakje onder de kerstboom. 79 r BROOD- en BANKETBAKKERIJ I Heerlijke vruchten vlaaitjes van 6,75 Heerlijke Proefstol Drie streekkoren brengen geza menlijk Kerstcon cert Naambord op viaduct Groeneweg-Blijdorp: 3-0 Zevenhuizen - de uitslag van de wedstrijd Groeneweg-dames te gen Blijdorp-dames. doet vermoe den dat de dames van coach/trai ner Pascal vd Ham op een gemak kelijke wijze aan de punten zijn ge komen, echter het tegendeel is waar. Niet dat de Rotterdamse da mes nu zo gevaarlijk waren, maar meer dat Groeneweg teveel kan sen nodig heeft om haar over wicht uit te drukken in doelpun ten. Verzachtende omstandighe den zijn echter dat de Groene- weg-formatie het moest doen zon der Helga Baas (geblesseerd). Wil v. Kralingen (geschorst), Jolande I v. Vessem (werken) en Marjan Délil (licht geblesseerd op de bank). Groeneweg nam direct in de le helft het initiatief en pro beerde, met de wind tegen, de Blijdorp-dames vast te zetten in hun strafschopgebied. In de 10e min. resulteerde dat in een uitste kende kans voor zowel Nelleke Noorlander als Wilma Zijder hand, na een goed opgezette aan val van aanvoerster Tosca v Vliet, maar de Blijdorp-doelvrouwe was paraat en verwerkte de ingescho ten bal tot corner. Drie min. later, bracht Jeannet Hoogendoorn Nel leke Noorlander in een uitsteken de positie maar de Blijdorp-defen sie ruimde knap op. Toch waren zijkansloos in de 17e min., een pass van Wilma Zijderhand kwam bij Tosca v Vliet, die de bal van zo'n 18 meter afstand langs de doelvrouwe van Blijdorp knalde, 1-0 voor Groeneweg. In de 25e min. kreeg Wilma Zijderhand een riante mogelijkheid om Blijdorp definitief op afstand te zetten, maar alleen voor de Blijdorp-doel vrouwe schoot ze de bal naast. Blijdorp deed feitelijk weinig te rug, want pas in de 35e min. kreeg invalster-doelvrouwe Silvie Böh- mer voor het eerst een gevaarlijke bal te verwerken, en dat loste zij uitstekend op. In de 2e helft een zelfde spelbeeld. een aanvallend Groeneweg en een onmachtig Blijdorps dat zich beperkte tot het verdidigen. In de 53e min. bracht Wilma Zijderhand de stand op 2- 0, slecht uittrappen van de Blij dorp-doelvrouwe bracht de bal bij Wilma, die niet aarzelde en goed profiteerde van dit kansje, 2-0. Jammer voor Groeneweg was dat inde 60e min. een poeier van Mar jan Délil, ingevallen voor Wilma Zijderhand, van zo'n 20 meter op de lat belandde. Maar in de 67e min. was het wel weer raak, een hard schot van Conny Baas werd door de Blijdorp-doelvrouwe ge retourneerd en de meegekomen Marjan Délil was er als de kippen bij om de bal langs de doelvrouwe te schieten: 3-0. Groeneweg bleef sterker en kreeg nog diverse kan sen om de stand verder uit te bou wen. maar dat mislukte. Trainer/ coach Pascal vd Ham toonde zich na afloop tevreden met de afloop, want, zo vond hij, met diverse mutaties binnen het team tegen een overwegend negatief voetbal lend Blijdorp met 3-0 winnen toont in ieder geval aan dat Groe neweg thuishoort in het bovenste deel van de ranglijst. Programma 18 december Bloemhof dames 1-Groeneweg dames 1: aanvang 14.30 uur. Groeneweg dames 2-De Sleutels dames 1: aanvang 10.30 uur. Echte zoetwater parels afgewisseld met 14-karaats gouden bolletjes en - sluiting. Een exotisch geschenk inclusief certificaat van echtheid voor slechts Bijpassende armband slechts Bestemmingsplan Lande lijk Gebied: Er was j.l. donderdagavond veel belangstelling van agr arische zijde voor het ont werp bestemmingplan Lan delijk Gebied. Opvallende afwezigen waren de tuin ders van de Bredeweg. De agrariërs en eigenaren van om, .end goed stelden vra gen die op hun siuatie be trekking hadden. De stede- bouwkundige van het bu reau RBOI ir. D.S.B. Vogel zang beantwoordde de technische vragen terwijl wethouder B. v. Yperen dit eveneens deed en de ge meentelijke visie verwoord de. Burg. A.H. van Gent leidde de hearing, die goed verliep. Hij rondde deze om ca. half tien af door ieder een te bedanken voor z'n inbreng en belangstelling. Hij deelde mede dat er met de opmerkingen indien mo gelijk rekening gehouden wordt bij de opstelling van het definitieve plan. Dit be stemmingsplan komt nèt niet voor de zomervakantie ter behandeling in de ge meenteraad. Dorpsstraat 34 2751 BA Moerkapelle Tel. 01793-1348 I per stuk 1,75 voor voor met krenten, rozijnen, hazelnoten en amandelspijs, ca. 600 gram PROBEERPRIJS I a I De zeer groite belangstelling en de vele positieve reakties op het geza menlijk gebracht kerstconcert van vo rig jaar heeft de organisatie doen besluiten ook dit jaar een kerstcon cert te doen plaatsvinden. Aan dit concert wordt medewerking verleend door Dameskoor Vox Jubilans, Man- nenzangvereniging Internos en de Gemengde Zangvereniging "Nieuw Leven". Naast een afzonderlijk optre den van de drie koren zal er dit jaar een groter aandeel zijn in de samen zang van de medewerkende koren alswel met de toehoorders gezamen lijk. Het concert zal gehouden worden in het Ontmoetingscentrum aan de Bospolderstraat 10 te Nieuwerkerk a.d. IJssei op zaterdag 1 7 december 1988. De aanvang is om 20.00 uur precies. De toegang tot dit kerstcon cert is gratis. De oplettende automobilist die van ofl naar rijksweg 12 reed merkte op dat het viaduct voorzien van een naam is.l Het naambord dat de naam van ir.| A.H. van Rijs draagt, is er bij wijze van grap aan bevestigd, omdat het gereedl -komen van dat werk precies samen-[ viel met de laatste dag dat hij in diens: was bij de directie Bruggen van Rijks-I waterstaat. (Binnenkort wordt hetl weer verwijderd). Van Rijkswater-; staat ontvingen we op ons verzoekj het navolgende persbericht: De heer ir. A.H. van Rijs, geboren enl getogen in Zevenhuizen heeft per 1 j december jl. de Rijkswaterstaatdienstl verlaten, gebruikmakend van de VUTI -regeling. De heer Van Rijs is gedu-l rende 32 jaar onafgebroken werk-j zaam geweest bij de directie Brug-I gen, achtereenvolgens in verschillen de functies. Zoals de naam al zegt,I houdt die directie zich voornamelijk J bezig met bruggen; vrijwel alle brug gen en viaducten in en over Rijksweg gen worden er ontworpen. De om vang van deze projecten varieert van I heel klein tot heel groot; het viaduct I bij Zevenhuizen waar zijn naam (tijde-1 lijk) op prijkt, stond er natuurlijk al i lang. Maar ook met reparaties en opknapbeurten houdt de dienst waar I de heer Van Rijs werkte, zich bezig. j Toen hij begon in 1956 moest de e- norme uitbreiding van het Rijkswe- gennet nog beginnen. In die beginpe riode was de heer Van Rijs vooral als I constructeur actief; zo is hij zear j nauw betrokken geweest bij het ont-1 erp van de eerste betonnen brug over de grote rivieren, te weten de brug in I de A2 over de Maas bij Wessem in Limburg. De laatste 20 jaar was de heer Van Rijs hoofd van de afdeling uitvoering van de directie Bruggen, in die hoedanigheid gaf hij leiding aan de mensen, die door het hele land toezicht houden tijdens de bouw va de bruggen en viaducten. Om tot slo nog een paar voorbeelden uit o buurt te noemen, is hij nauw betro ken geweest bij de bouw van de va Brienenoordbrug (nog als ontwerp het Kleinpolderplein en het rri Clausplein. WEDSTRIJDPROGRAMMA RENTOKIL-ZVH Aanstaande zaterdag staan de gende wedstrijden voor Re" ZVH op het programma: In het dorp^ huis swanla spelen om 1 J-Uyu heren junioren tegen ACCO/W om 14.30 uur Rentokil-ZVH12 Voten dam (heren), om 17.00 uur de d Rentokil-ZVH - SVH 2 en om lik uur de heren Rentokil-ZVH 3 3. In Moerkapelle spelen om uur RentokilZVH 3 - Rsdius4 j en Rentokil-ZVH 8 -ACC0/W» (heren) om 1 5.30 uur de dame tokil 2 tegen Orion en de here tokil-ZVH 6 -Radius 7. Om Vtf, spelen de heren Rentokil-ZV gen Rentokil-ZVH 5.

Dorpskrant | 1988 | | pagina 14