Rabobankdicht bij huis een verre reis boeken! Steek uw licht op bij Holland International Kegelen Koffiebar Dorpsstraat 42, 2712 AL Zoetermeer, tel.: 079 - 165943 Expositie Moerkapelle uw advertentie in DE DORPSKRANT.. het best gelezen!!! Artikelen over ZOMERVAKANTIEPROGRAMMA'S van Holland International en Rabobank...Nu de reisgidsen ha- len....in de Kerstvakantie lezen en in het gezin bespreken en in januari boeken....of nu al! r H06AND INTERNATIONAL Reisburo Twee w.c.'s naast elkaarEen gezellig samenzijn? VAN HOREN EN ZIEN DE BESTE.... Schiedam, St. Liduinastraat 1tel. 010-426.76.49. Schiedam, Hof van Spaland 5. tel. 010-470.17.30. Rotterdam, Vierambachtsstraat 73, tel. 010-477.25.45. Maassluis, Noordvliet 25. tel. 01899-1.22.88. Zevenhuizen, Burg. Boerstraat 2. tel. 01802-30.50. Vanaf 19 december liggen de zomergidsen van alle bekende reisorganisaties voor u klaar! Met het oog op de komende feestdagen willen we dit feit een feestelijk tintje geven. Wie een reis boekt tussen 19 december en 10 januari krijgt van ons een sfeervol kado waar u urenlang plezier van zult hebben.* Kom snel langs, wij geven u graag advies. per party en zolang de voorraad strekt. SE De expositie "De Oorlog en het Water" is i het Moerkapelse dorpshuis "Op Moer" t' bezichtigen van dinsdag t/m vrijdag va: 14.00-17.00 uur. Op zaterdag alleen 's midi dags. De koffiebar 't Praathuis uit Zevenhuizei] gaat a.s. vrijdagavond kegelen in het Moer] kapelse dorpshuis "Op Moer". Inlichtingen! tel. 01802-2185 of 3120. Holland International zit in Zoetermeer schuin tegenover de monu mentale Hervormde dorpskerk. Een reisbureau dat ook touroperator is. Waar het vanaf morgen een heksenketel is vanwege de enorme toeloop van reislustigen omdat de ZOMERVAKANTIE-programma's binnen zijn. Van Arke tot Eurocampkampeerreizen. "Uw poes mag mee in de cabine" horen we één van de medewerk ster zeggen. Ze beantwoordt tele fonisch een vraag van een reizig ster die van het luchtvervoer ge bruik maakt. "De KLM geeft hier voor toestemming!" Zes dames vormen de permanente bezetting van dit kantoor van Holland Inter national, doch krijgen, vanwege de te verwachten enorme toeloop een hostess die de wachtenden van reisgidsen en koffie voorziet. "We krijgen vandaag en morgen duizenden kilo's vakantiereis gidsen binnen. We verwachten een stormloop van reislustigen. Aan die situatie komt pas weer eind februari een einde." Marina de Leeuw is evenals haar collega's optimaal geïnformeerd over de reis en vakantiemogelijkheden van Holland International. Bij dit reisbureau kan men de laatste mi nuut nog een zakenreis naar een verre bestemming boeken. Ti ckets kunnen afgehaald worden aan de balie van het kantoor op de luchthaven Schiphol. Er wordt zonodig tevens gezorgd voor vreemde valuta, verzekering en voor visa. Verder kunnen treinbil- jetten en bootbiljetten worden af gehaald. 'Er moet wel binnen een week na telefonische reservering een aanbetaling van 10% plaats vinden van minimaal honderd gul den...zoals de ANVR voorwaar den zijn. Zakenlieden maken veel vuldig gebruik van de mogelijkhe den die Holland International biedt: hotels bespreken, vlietuig tickets, vertrek en aankomsttijden genoteerd enz. Last minute reis- boekingen naar een zonnige be stemming...het kan allemaal. Via het beeldscherm kunnen aanbie dingen worden opgeroepen, doch een tweede mogelijkheid die lang niet alle reisorganisaties bieden, heeft deze reisorganisatie ook: nl. tarieven plus informatie over de luchthavens. Hoeland ie mand nodig heeft om van de ene pier naar de andere të lopen (in het Engels: gate) "Vanmorgen was er een echtpaar waarvan de vrouw op doktersadvies naar de zon moest. Ze stapten bij ons bin nen. We keken de aanbiedingen na en ze kon eigenlijk gelijk weg. Dat dezen ze niet, ze hadden nog een dag om koffers in te pakken." Wie nog niet dadelijk op aanbie dingen kan beslissen, neemt de uitdraai van de printer mee. In dé zomer komt het voor dat er men sen zijn die dagelijks naar last mi- nute-reizen komen informeren. Dan wordt altijd de laatste aanbie- ding opgeroepen. "Er zijn gelui den in de reiswereld dat er goed kopere reizen komen. Fitreizen b.v. is specifiek van Holland Inter national biedt een heel goedkoop programma. Fit is de naam van een programma dat 12 jaar gele den gestart is maar nu vernieuwd is. Alles valt onder garantieacco- modatie. Het hele programma: ho tels en accomodaties e.d. is van te voren ingekocht. Men weet zeker dat er niets dubbel geboekt is, terwijl open kamers het risico voor Holland International zijn. Het vopordeel is dat we zo hele leuke reizen kunnen aanbieden." Marina de Leeuw stelt verder dat haar reisorganisatie eigenlijk van alle markten thuis is...Vrijwel al les op reisgebied in huis heeft... net een beetje meer is dan een doorsneereisbureau. "We zijn zo wel bij de ANVR als het garantie fonds aangesloten, zodat de klant niet teleurgesteld behoeft te wor den." (het leuke van dit gesprek was dat Esther aan het begin van ons gesprek niet wist dat ook Holland International in deze krant aan het woord komt....Enhousiast noemt zij deze reisorganisatie, die ook touroperator is!) Uniek voor de Rabobankorganisatie zijn de 'Wijzers' voor Zomer- en Wintervakantie. Die van de winter gaat over sneeuwzekerheid, tempera turen in zonlanden en wintersportlanden, hoogten, uitgaansmogelijk heden en kinderfaciliteiten....De zomervakantiewijzer bevat een duide lijk overzicht voor zon, strand, uitgaan en druktepatroon. Zo wordt de reislustige in één oogopslag geïnformeerd over de hoedanigheid van een strand: kiezel, rots of zand... nu ook A reizen bieden...Hieron- l\let Esther, één van de vier reis- der vallen Avontuurlijke en verre deskundigen van de Rabobank reizen. Verder hebben we nu ook Zevenhuizen-Moerkapelle, pra- informatie en mogelijkheden ten we in Moerkapelle over de te voor reizen van van de specialist verwachten stroom reisgidsen die op het STEDEN gebied: Astrea binnen zullen vallen. "We hebben reizen. Holland International een gespecialiseerd standaard- heeft het Eurojetprogramma over pakket. Dit jaar hebben we twee genomen, zodat wij het ook kun- touroperators erbij. We kunnen nen aanbieden. Eurojet is gespe cialiseerd in Tunesië-reizen en biedt een excellent programma. Ons Rabobank hoofdkantoor re gelt het reizenprogramma. Daar door hebben we wel veel, maa niet alles in huis. Er is geselecteerd We boeken ook last minute zaken reizen, echter met één dag ertus sen, De ene dag geboekt en de an dere dag liggen de tickets gereed om af te halen op Schiphol. Er wordt vaak gedacht dat wij geen zakenreizen kunnen verzorgen We zijn weliswaar geen IATA- agent, zodat we direct tickets kun nen verkopen (Jnternational Air Transport Association) maar ze kunnen wel via ons besteld wor den... We zijn bovendien blij dat we de Fit-reizen van Holland Internatio nal ook bij onze bank aan kunnen bieden. Leuke reizen voor lage prijzen. Holland International is naast reisbureau ook toeropera- tor. Heeft net een beetje meer in huis dan wij. Esther vertelt verder over een nieuw programma. nL het Silverclas programma, wat lu xer programma op pakker-reisge- bied, o.a. met gebruikmaking van lijnvliegtuigen. verkorte incheck- tijd en b.v. vervoer v.v. luchthaven bestemming per taxiMen wi gretig betalen voor meer service. Ze wijst op het vakantiemagazine dat door de Rabo uitgegeven wordt waarin een schat aan intor matie over bepaalde reisdoelen ij opgenomen. Attendeert op deToeristiekdiezij in huis hebben met aanbieding? het gebruik van het beeldscherm voor aanbiedingen is handig zgn. On line. Video-banden o thuis rustig te kijken. Wijst op mogelijkheid voor reislustigen v. deo-banden te lenen van bepaa de reisdoelen en landen, wat a systeem de naam VIDIBObo kreeg. Denkt dat de mensen reid zijn om iets meer voor kantie te reserveren dan vljoe8 gebruikelijk was. Men zet ding ervoor opzij. Gaat liever op - Dat het goed gaat met de eco mie is te merken aan de "?en,. gen....Esther wijst erop dat de bobank ook de mogelijkhei biedt tot verzekeren en vree valuta... Deze situatie treft iemand met hoge nood in de nieuwe aanbouw van dorpshuis Swanla in Zevenhuizen aan. Gelukkig is dit niet blij vend. Beheerder Ton deelde desgevraagd mede dat er natuurlij! een unit om elke closetpot komt (gelukkig!

Dorpskrant | 1988 | | pagina 4