o.s.s. Gemakkelijk en veilig: geld- en betaalautomaten. Rabobank tS vm StehOuwer bandenservice Badminton VERDUYN B.V. OferJer Bibliotheek foto sjaak noteboom SLENDER YOU Geld opnemen en aankopen betalen: snel, veilig en gemakkelijk via geld- en betaal automaten. Dat kan met een Eurochequepas of Rabobankpas en uw geheime PIN-code. Profiteer ook van het gemak van geld- en betaalautomaten. Kom even langs bij de Rabobank. Wij vertellen u er graag meer over. geld en goede raad verschillend formaat in exclusief album BEGRAFENIS VERZORGING T. den Hollander OU dat hebben wij voor de mensen die ons het afgelopen jaar hun vertrouwen gaven. Oók in 1989 kunt U weer op onze maxi male inzet rekenen. 3 Nieuwe aanwinsten Zevenhuizen ROMANS: Anderson, Rachel: Kind van de oorlog; Block, Thomas: Vrije val; Den derende verhalen: per trein door de wereld literatuur; Ephron, Amy: Haar verborgen gezicht; Gaines, Ernest J: Oude mannen in opstand; Hart, Maarten 't: De steile hel ling; Jong, Hieke de: Appels; Joseph, Mark: Jacht op de Potemkin; Kars, Theo: Losbandig leven; Lessing, Doris: Het vijf de kind; Peters, Ellis: Het vege lijf; Priest ley, J.B: Lost empires (klatergoud); Reen, Ton v: In het donkere zuiden; Sauwer, Mo- nika: De nabestaanden; Stickland, Caro line: De ongewenste erfgenaam; Swackha- mer, Annette: Nachtdienst; Thijs, Dolo res: De jongen van het Wolvenplein: schurk of slachtoffer; Toonder, Marten: Als je be grijpt wat ik bedoel; Als dat maar goed gaat; Toorn, Willem v: Een leeg landschap. JEUGDBOEKEN: Adshead, Paul: Een pauw op het dak; Baumann, Hans: De bark van de broers; in dienst van Hendrik de Zee vaarder; Beskow, Elsa: Het jaar rond; Bolli ger, Max: De Berenberg; Driels, Jo: Kastor wil doedelen; Dahl, Roald: Matilda; Fili- pek, Nina: Dieren op de boerderij; Frick, Lennart, De wedstrijd; Hasler, Eveline: De Pipistrellies; Hooper, Joseph: Kaspar en de ijzeren poedel; Horowitz, Anthony: Publieke vijand nummer twee; Kessels, Ka- tinka: Triumph, een paard uit duizenden; Lees je knetter, deel 5; Loon, Paul v: Stuurloos tussen de sterren; MacLachian, Patricia: Eindelijk Michiel; Martens, Clau- dine: Verhalen uit het Roezemoezebos: meer dan 70 verhalen om voor te lezen; Mo- ser, Erwin: Aangespoelde verhalen; Ross, Tony: Willemiene Wonder Wicht; Scheidl, Gerda Marie: Lieve sneeuwman; Schmit, Annie M.G: Tante Patent; Shane, Martin: Strijd om Death Valley; Tornqvist-Ver schuur, Rita: De pianomeester; Van Camp, Gaston: Adelaar boven de Poolzee; Versteylen, Chris: En zondags moest je dansen; Waegemans, Yvonne: Patjoepel- ke het goudmannetje; Walt Disney's mooi ste sprookjes; Wilmink, Willem: Ergens in Frankrijk; Zak, Monica: Red mijn oerwoud; Abraham; Driel, Rita v: Laat de kinderen tot mij komen: 40 verhalen uit het Nieuwe Testament; Frank, Penny: Het verhaal van de twee broers; De verloren zoon; Morro- ne, Wenda Wardell: Een baan en een baby; Balans: eenouderschap in beweging; Becklake, Sue: Sterren, planeten en ruim tevaartuigen; Lindner, Klaus: Astronomie- gids - een handleiding voor het waarnemen van hemelverschijnselen; Moore, Peter D: Wilde planten: zakgids; Showell, Romola: Insekten en kleine huisdieren; Schnieper, Claudia: Hagedissen; Brinkkemper, Joop: Kijken naar weidevogels: hun gedrag, leefgebied en bescherming; Gaiser, Aron: Papa wat is leukemie?; Sacks, Oliver: De man die zijn vrouw voor een hoed hield; Heijnen, Karei: Zeilen: van beginner tot ge vorderde; Root, Gineke: Kralen geregen tot sieraden; Franzkowiak, Friederike: zij de decoratief beschilderen; Caselli, Gio vanni: De wonderen van de wereld; Hoo- gendoorn, Hans: Joegoslavië; David- Néel, Alexandra: Tibet: rovers, priesters en demonen; Hatenboer, Michiel: Sauer- land, Hessen, Keulen, Ruhrgebied. Zevenhuizen - De uitslagen van de afgelo pen week in de districtscompetitie van de NBB Zuid-Holland zijn als volgt: Zevenhui zen 2 heeft met 5-3 van Stolwijk 2 gewon nen; Zevenhuizen 3 won met 6-2 van Aste- rix 12. Zevenhuizen 4 speelde 4-4 gelijk tegen Nieuwerkerk 9. De tussenstand na 10 speelweken: team 1 staat nog steeds op de 1 e plaats; team 2 staat op de 3e plaats; Tearn 3 eveneens op de le plaats en team 4 op de 4e plaats. Zevenhuizen/Gouda - Vrijdag 6 en zaterdag 7 januari jl. heeft O.S.S. met 8 meisjes van de extra groep deelgenomen aan de wed strijd om de Velocitas-cup te Gou da. Nathalie Knijnenburg behaal de in de categorie D-turnsters een le plaats op de brug met onge lijke liggers met 7.35 pnt. Op de evenwichtsbalk behaalde zij met 6.65 pnt. een 2e plaats. Aletta de Langen viel in de categorie D- turnsters-junior buiten de prijzen. Christa van Adrichem, Esther v. Elswijk, Ruth Heerschap, Iris de Kooter, Linda Kouer en Babette Remezcky turnden in de catego rie E resp. als jeugdturnsters en meisjes. Ondanks de goede wed strijd die deze meisjes turnden vielen zij toch buiten de prijzen. Zaterdag 14 januari a.s. worden de kringkampioenschappen D ge houden in de sporthal "Bakwete- ring" te Lekkerkerk. Van O.S.S. zullen Nathalie en Aletta daaraan deelnemen. Aanvang 9.30 uur. dorpsstraat 190 zevenhuizen 01802-2344 dorpsstraat 12 moerkapelle 01793-1577 passage 47 - waddinxveen tel. 01828-12477 TANKBOUWEN INSTALLATIEBEDRIJF BENZINESTATION Wollefoppenweg 107A - 2761 DL Zevenhuizen - tel. (010) 4550475 In- en verkoop van olietanks constructiewerken centrale verwarming olie opslagtanks (KIWA) Begrafenissen worden uitgevoerd door Schiedamseweg 162 3134 BV Vlaardingen Tel. 010-460 05 09 b g.g. 434 8313 Geen crematies Dag en nacht bereikbaar AFSLANKSTUDIO Figure Salons Hoe langer je tafelt, hoe slanker je wordt! 6 electro-motorisch aangedreven gymnastiektafels afslanken en figuuikorrektie verbeterde bloedcirculatie, souplesse en houding spierversteviging ontspanning verstevigen na zwangerschap ook voor mannen geschikt voor mensen met rugklachten, arthrose en voor iedereen die last heeft van hart en long aandoeningen gratis proefbehandeling met figuuranalyse per computer M/ Doelenstraat 24, 2801 PX Gouda. wel graag even van te voren een afspraak maken. BANDEN - BALANCEREN - UITLIJNEN - SCHOKDEMPERS ACCU'S - SPORTVELGEN Openingstijden: Ma t/m vrij: 8.00 -18.00 uur. Za: 8.00 - 13.00 uur. Noordeinde 59 Zevenhuizen Telefoon 01793 - 3012

Dorpskrant | 1989 | | pagina 5