7 bakkerij verbeij Film Rottezoom Eerste paal Opening Ge- meenlands- huis Schieland Herhalings cursus EHBO Moerkapelle 10 roomboter-siroop-wafels voor 18x11 cent - f_1.98 Film in Koffie bar 't Praathuis Christenvrouw POSTDUI VENTENTOONSTELLING Informatieve avond over kinderbijbels Sporthal dorpshuis Swanla bijna gereed DIT WEEKEIND!!!!!!! DAT IS TE ZOT OM LOS TE LOPEN! Swanla- Hoeve UW WARME BAKKER brood, beschuit, koek, speculaas, gebak, taarten, cakes, chocolade, bonbons, schuim, biscuits Zevenhuizen - In het vergrote postduiven clubgebouw aan de Zuidplasweg in Zevenhuizen, werd jl. zaterdagmiddag en avond de jaarlijkse tentoonstelling gehouden. Een deskundige jury bepaalde van tevoren de prijzen. De mooiste van het geheel was de oude doffer van de heer G. Brands. Deze kreeg in de categorie 'schoonste oude doffer' ook nog een prijs. De 'schoonste jonge doffer'was een duif van J.S. Heijkoop. De 'schoonste oude duivin' was van B. Breedijk, terwijl C. vd. Graaf de 'schoonste jonge duivin' had. Onder de vele bezoekers aan de tentoonstelling waren ook burgemeester en mevrouw van Gent. Een rad van avontuur draaide, ter bestrijding van de onkosten verbonden aan de expositie, aantrekkelijke prijzen weg. De duiven in het aangrenzende lokaal, waren verwonderde toehoorders. De Commissaris van de Ko ningin in Zuid-Holland, mr. S. Patijn, verrichtte op 12 jan. jl. de officiële openingshandeling bij de opening van het vernieuw de gemeenlandshuis van het Hoogheemraadschap Schie land, aan de Maasboulevard, in Rotterdam. Hij onthulde het naambord van Schieland, naast de hoofdingang. Met dit naam bord: de adelaar van Schie land, aan de geval van het pand, hoopt Schieland dat de herken baarheid van het gemeenlands huis wordt vergroot. Zevenhuizen - Op maandag 23 jan. zal in de Gereformeerde kerk een informatieve avond over Kinderbijbels gehouden worden. De heer F. v.d. Veen van het Nederlands Bijbelge nootschap zal een inleiding houden, en naast veel docu mentatie zullen verschillende soorten Kinderbijbels vergele ken en besproken kunnen wor den. (Sommige daarvan zijn ook die avond verkrijgbaar). Ouders, opvoeders en andere belangstellenden zijn van harte welkom op 23 januari 1989 om 20.00 uur in het Geref. kerk gebouw, Dorpsstraat 106, Ze venhuizen. Inlichtingen over deze avond bij: Dineke Lind- houd, Hogeland 1, Zevenhui zen, tel. 01802-2763. In het ROde Kruisgebouw, He renweg 13, start op 23 jan. om 20.00 uur een herhalingscursus EHBO die tot mei duurt. Opge ven bij mevr. M. v. Popering- Jongejan, tel. 01793-2225. Zevenhuizen - Vrijdag 20 jan. wordt door Film Rottezoom de film "Barry Lyndon" van Stan ley Kubriek vertoond in dorps huis Swanla. Aanvang 20.00 uur Toegang f 7,50; cjp en 65plus f 3,75. Zevenhuizen - Electriciéns zijn druk bezig om de laatste hand te leggen aan de electriciteitsvoor- ziening van de nieuwe sporthal van dorpshuis Swanla te Zevenhuizen. Als casco is de sporthal gereed. Nu begint de inrichting van de hal. De vloer moet nog bekleed worden met een speciale sporthal bedekking. OP vrijdag 10 maart vindt de feestelijke opening van het totale complex plaats, terwijl er voor inwoners de gelegenheid is om op zaterdag 11 maarteen kijkje te nemen in hettotale complex. Het gerenoveerde dorpshuisgedeelte is zo goed als klaar en oogst veel bewondering bij de bezoekers. Naast de toneelzaal (voorheen bruine zaal) is ook de zaal gereed, waarin voorheen de peuterspeelzaal gehuisvest was. Daardoor wordt deze nog steeds in dorpshuiskringen zo genoemd. In deze zaal repeteert o.a. de drumband van De Kleine Trompetter, vindt ballet en yoga plaats, en zingen twee koren het hoogste lied. Een zaal dus waarin expressie hoogtij viert. Misschien dat er n .a.v. dit woord, of de bezigheden die er in de zaal plaatsvinden als hobby, een naam gevonden wordt? (expreszaal of zo....?) Op de kleuren kan geen onderscheid meer worden gemaakt, want beide ruimtes: toneelzaal als peuterzaal hebben aquablauw als hoofdkleur, enigszins verwant aan de kleuren van het gemeentehuis die meer naar mint overhellen. Het geheel oogt bijzonder fraai en verdient alle lof: bijzonder smaakvol! f? Dat is weggeven....Die bakker is niet helemaal lekker.... maar z'n roomboter-siroop-wafels wel!!!!! Ook in 1989 voor: Fruit, Groente en aard appelen (Zeeuwse), naar de: altijd voordelige verse aanbiedingen! fruitteler en groenteman Spruiten, per kgf 0,75 Bloemkool perstukf 1,98 Jona Gold, dë handappel 2 kg. (veel kleur) f 2,98 2 kg. (minder kleur) f 1 ,98 Stoofperen (St. Remy) 2 kgf 1,98 Clementines, 20 stuks f 2,50 dit alles en nog veel meer op Knibbelweg 27, Zevenhuizen woensdagmiddag gesloten zaterdag tot 17.00 uur geopend! Zevenhuizen - Op vrijdagavond 20 jan. wordt in koffiebar 't Praathuis de film "Caught" ver toond. Deze actiefilm heeft een herkenbaar tintje. Deze is name lijk voor 95% in Amsterdam op genomen. Hoofdrolspelers zijn o.a. Frederik de Groot en Mar- nix Kappers. De film begint om 20.15 uur in het Hervormd Cen trum, Dorpsstraat 156. ledereen vanaf 16 jaar is hartelijk welkom Moerkapelle - De eerste verga dering van de vrouwenvereni ging De Christenvrouw wordt gehouden op 25 januari a.s. in dorpshuis Op Moer. Aanvang 20.00 uur. De heer de Bruijn uit Moerkapelle zal dia's laten zien van bloemen in de alpen. Leden en gasten zijn van harte welkom Zevenhuizen - In de vorige Dorpskrant schreven weal uitvoerig over het slaan van de eerste paal van een appartementencomplex aan de Dorpsstraat. Dit verrijst op een terrein naast het gemeentehuis. Voorheen stonden op deze plaats twee woningen, die tijdelijk door de gemeente als huisvesting zijn gebruikt, tijdens de nieuwbouw van het gemeentehuis. Vanwege de slechte staat waarin ze verkeerden zijn ze gesloopt. Nu komen er vijf luxe apparte menten plus een kantoor, waar in makelaar Perdijk zich ves tigt. De foto van handeling, door burgemeester A.H. van Gent verricht, ontbrak nog, omdat de Dorpskrant op die bewuste dinsdagmiddag al ter perse ging. Alsnog dus! De appartementen worden door aannemingsbedrijf De Lan gen en Van Den Berg B.V. uit Bergambacht gebouwd. Make laar Perdijk Zevenhuizen b.v. heeft de verkoop in handen. Er zijn nog twee appartementen te koop. (Bijzonder toegankelijk omdat er ook een liftvoorzie- ning in wordt aangebracht). dorpsstraat 163 - tel. 01802-1335 - zevenhuizen

Dorpskrant | 1989 | | pagina 6