1989 Zang en kleur Gospelgeluid van Adrian Schnell Continental Sound 20 jaar drukkerij elgersma plaats ook eens een advertentie in de DORPSKRANT Reconstructie Koninginnedag Arubaanse avond bij Seven Lake Est een Pandabroodje en help het Wereld Natuur Fonds voor de grootste keuze in geboorte- en trouwkaarten wordt gelezen! Burg.Klinkhamerweg. Nog niet echt direct is er met de re constructie van de Burg.Klinkhamerweg begonnen door aannemer G. van Herk uit Nieu- werkerk die fietspaden aan gaat leg gen, een nieuw wegdek op de rijbaan aan zal brengen en parkeerhavens creëren. Wel met de reconstructie van de kruising Opril/Swanlaweg. Hier komt een nieuwe verkeerssitua tie en worden in de toekomst ver keerslichten geïnstalleerd. De kosten zijn geraamd op ca. 1,5 miljoen gul den, die voor 75% worden betaald door de Provincie. De overige 25% komen voor rekening van de gemeen te Zevenhuizen. De directie van het werk wordt ge voerd door de Ned. Heidemij.Omdat het doorgaande verkeer gestremd is, moeten de genen die normaliter van de Burg.Klinkhamerweg gebruik maken, een andere route volgen. De afsluiting van de weg door Zevenhui zen, staat met borden aangegeven op zowel rijksweg 12, als rijksweg 20, evenals op de vaste invalswegen naar Zevenhuizen. De openbaar-vervoer- verbindingen door Streekvervoerbe- drijf West Nederland, via de Burg.Klinkhamerweg, zullen niet wij zigen. Eventueel noodzakelijke afwij kingen worden tijdig aangegeven. Voor zover de werkzaamheden dit toelaten zal een plaatselijk landbouw- en ander verkeer, doorgang worden geboden. De verwachting is, als de weersomstandigheden meewerken, de werkzaamheden eind mei gereed zullen komen. Vrijdag, 27 januari is er weer een kla verjas- jokeravond in het verenigings gebouw van vogelvereniging Zang en kleur nabij de stoplichten. De avond begint om 20.00 uur. In de pauze is er een verloting met leuke prijzen. U bent van harte welkom. sumptie. Gratis krijgen zij allerhande salades en lekkere hapjes, die op een afgedekt biljart, als een buffet, wor den geserveerde. Degenen die niet zo van dansen houden en wat rustig wil len praten met elkaar, genieten van een ambiance in de feestzaal, waarin alledrie de biljarts normaliter tot spe len nodigen, maar nu als tafel funge ren. In het café is er gelegenheid tot dansen. Nico Steijn kan alle werk zaamheden niet alleen af. Als vast medewerkster is Karin Dekker in dienst, voornamelijk voor de snack bar. Immers Het Wapen van Moerka- pelle, is ook een drukbeklante afhaal- zaak voor hartige hapjes en patat, overigens maakt hij- hoe kan het ook anders als slager zijnde- zelf z'n saté en gehaktballen Vanwege de toenemende klandizie en de activiteiten die de heer Steijn ontplooit, komt er nog een vaste me dewerkster bij. Overigens komt z'n zoon hem in het weekeinde vaak Trompetter gaat verder als Harmo nievereniging door het leven. Be schermheer burgemeester A.H, van Gent speldde beide heren de versier selen bij deze onderscheiding op. (De Kleine Trompetter kent verder nog de ere leden Jan de Ruiter, oud-bur gemeester Boer en oud-burgemees- ter Van't Verlaat). Er bestond wat ongerustheid over het voortbestaan van een Koninginne dagcomité. Burgemeester A.H. van Gent is blij dat er gelukkig weer nieu we mensen bereid gevonden zijn om een Koninginnefeest te organiseren (dit jaar op zaterdag 29 april) Op dins dag 31 januari worden alle vereni gingsbestuurders in de raadzaal van het Zevenhuizense gemeentehuis verwacht voor het lanceren van ideeën en het gezamenlijk nadenken over een aantrekkelijk feestprogram ma. Hopelijk laten alle Zevenhuizen- se verenigingen zich niet onbetuigd en slaan ze de handen ineen om geza menlijk een ouderwets dorpsfeest te organiseren, misschien iets anders dan de traditionele kraampjes met attracties, bedoeld om geld in het laatje te krijgen. Misschien zou het leuk zijn om in september a.s. een grote verenigingsbraderie op touw te zetten, omdat van midden standzijde geen initiatieven worden ontplooid in deze richting. Het zou een idee zijn om leden te werven voor je vereniging, koor of club....De Bra derie een Verenigingsmanifestatie te maken, misschien wel omlijst door openlucht koorzang of een groots concert ter afsluiting....Ook hiervoor dienen enthousiaste mensen gevon den te worden.. En de Zevenhuizena- ren zijn enthousiast te krijgen, maar alleen: wie neemt het voor touw? Liefhebbers van de bekende gospel zanger Adrian Schnell zullen erg blij zijn dat hij binnenkort een toernee door Nederland maakt. Hij brengt zijn nieuwste programma"song of an Exile". Dit wordt het groot ste gospel-theater-project van het jaar.Het haakt in op "Alp[ha Omega", de tour die begin vorig jaar een groot succes bleek te zijn. Het programma, dat niet alleen muzikaal, maar ook in dans en mime vertolkt wordt door Danny Scott en Sandy Coe, behandelt het lijdenspro- bleem van de Joden door de eeuwen heen. Evenals tijdens de "Alpha Omega-toernee" wordt ook nu weer gewerkt in een zeer grote bezetting.Het dichtstbijzijnde con cert in de regio wordt op zondag 19 maart in Gouda in gebouw De mammoet" gehouden, aanvang 19.45 uur.Inl.010-4515421Ook in de regio, maar iets verder weg, ligt Sliedrecht. Daar komt Adrian Schnell op woens dag 8 maart in gebouw De Bonkelaar. inl. tel.01840-11343. Het voorjaar Het nieuwe begin, iedere keer, het boeit me, beroert me, telkens weer. De tere knoppen, die zwellen in voor zichtige groei, naar het openspringen, tot uitbundi ge bloei. De zon die het beroert, als tere min- nestreel zet het in duizend tinten, als glinsterend fluweel. De vogels, kwinkelerend in jubelende klank, brengen zo met volle borst DE SCHEPPER hun Survival dank. Dit alles maakt me blij en licht van zinnen, voorjaar, oh voorjaar, 'k zal je altijd beminnen. L. Stubbe-den Hollander Het Wapen van Moerkapel- le: volop leven in de brou werij. De grens van Moerkapelle met Ze venhuizen loopt dwars door de gelag kamer van café Het Wapen van Moerkapelle. In dat café zwaait sinds november de 46-jarige Nico Steijn de scepter. Deze voormalige slager, was hier al twee jaar werkzaam in dienst van de familie Diaz, welke ook ge bouw Concordia een de Bredeweg beheert. Thans draait het café volle dig onder zijn verantwoordelijkheid, waarvan hij blijk geeftkaas te heb ben gegeten' Menig Moerkapellenaar heeft inmiddels al één van de maande lijkse feestavonden meegemaakt met 'levende muziek' Vorige week vrijda gavond kwam bijvoorbeeld de band'- The Amazing Stroopwafels" naar de zaak. Tegelijkertijd werd zijn verjaar dag gevierd. Eerder kwam de Moer- kapelse Chuck Memphis een optre den verzorgen Op het programma staan nog "Big John Russel" en Jac ques Herb. Hoewel iedereen op de maandelijkse feestavond hartelijk welkom is, richt Nico Steijn zich in het bijzonder, d.m.v. persoonlijke uitno digingen, tot zijn vaste klanten die een keurig gedrukte aankondigings- kaart in de brievenbus vinden.Er is gratis entree, doch de gasten betalen een iets verhoogde prijs per con- Twee ereleden bij De Kleine Trom petter. Tijdens de winteruitvoering, die we in de vorige Dorpskrant uitgebreid an nonceerden, die zaterdagavond jl. in de sporthal van dorpshuis 'Swanla' werd gehouden en als uitermate 'geslaagd' beoordeeld wordt, werden twee oud-muzikanten tot 'ere lid' van de vereniging benoemd, te weten de heren Bax en De Graaff. Zij stonden reeds meerdere keren in de belang stelling, vanwege hun jarenlange toe wijding aan De Kleine Trompetter.Beiden speelden 65 jaar bij het fanfarecorps dat nu voor het laatst als zodanig optrad. De Kleine Manager Fred Lugo, zelf van Arubaanse afkomst, kan tevreden zijn over het verloop van de Arubaanse avond die in zijn restaurant Seven Lake, aan de Wollefoppenweg in Zevenhuizen, jl. zaterdag werd gehouden. De Tropical Steelband was in levende lijve aanwezig om de Arubaanse avond tot een succesvolle te maken. Een voortreffelijk buffet met warme en koude Aru baanse gerechten, was tongstrelend, terwijl de medewerkers voor deze speciale Arubaanse avond, toepasselijke kledij droegen, met als finishing touch een grote sombrero of een bloemenslinger om de hals. Met het eten van een Pandabroodje helpt u het Wereld Natuur Fonds. Dit lekkere broodje wordt vanaf 28 janua ri twaalf weken lang gebakken door bakker Verbeij. Van elk verkocht Pandabroodje gaat een deel van de opbrengst naar het Wereld Natuur Fonds. Bovendien kunt u door het sparen van de WWF-merkjes op de verpakking ook nog op een andere manier het goede doel steunen. Daar voor wordt u gevraagd een volle spaarbon met viér WWF-merkjes te zamen met een giro-betaalkaart of Eurocheque t.w.v. f 2,75 naar "Actie Pandabroodje" in Zeist te sturen. Als blijk van waardering ontvangt u dan een grappig Panda-knijpbeertje. Met deze spaarbon kunt u zich te vens als lid van het Wereld Natuur Fonds opgeven. "Help de natuur een pootje, eet een Pandabroodje". Zorg dat uw bakker de Pandabroodjes niet aan kan slepen Het had destijds niet veel gescheeld of Continental Sound, had zich aan de Wollefoppenweg in Zevenhuizen gevestigd. Deze stichting, die prak tisch alle gospelconcerten in Neder land organiseert en bekend is van o.a. de Continental Singers toe rnee's en van Adrian Schnell, bestaat 20 jaar. Nog steeds gehuisvest op de grens met Zevenhuizen, in Rotter dam-Ommoord, viert deze muzikale- evangelisatie-organisatie op 11 fe bruari een lustrumfeest in De Doelen in Rotterdam. Die zaterdagmiddag en avond worden concerten gegeven door 24 bekende artiesten, variërend van Continental Singers, Elly Rik- kert, Carel Heinsius tot internationa le bekendheden als Larry Hogan, Luis Alfredo Diaz en Floyd Mc Clung enz. Als heel belangrijk onderdeel zal Adrian Schnell met een groot massa koor en zijn band voor het laatst een complete versie van alpha ome ga opvoeren.ini. 010 421 1098. dorpsstraat 62a zevenhuizen tel. 01802-2289 Road-barriers Zevenhuizen naar Koeweit Het zijn geweldige beveiligingssyste men die road-barriers van de Zeven huizense firma Eikelenboom Pevac. Dat vindt ook Koeweit, die deze anti- terreurmiddelen kocht. Vorige week verlieten 14 road-barriers Zevenhui zen om te worden verscheept naar Koeweit. Het zijn beveiligingen in de weg, die op een dusdanige wijze ge construeerd zijn dat ze in een ogen blik tijds als een vestingsmuur kun nen dienen. Koeweit gaat de ijzeren barrières gebruiken voor de beveili ging van het belangrijke olie-winge- bied Shuaiba. Met de aankoop van deze 14 road-barriers, is een investe ring gemoeid van rond de één miljoen gulden. Het produkt wordt vanuit Rotterdam naar Koeweit verscheept. Koeweit besloot tot de aankoop, n.a.v. een road-barrier-test, vorigjaar oktober. Men was onder de indruk van de prestaties van dit anti-terreur- middel. Inmiddels liggen bij Eikelen- boom-Pevac alweer opdrachten klaar voor het beveiligen van de Fran se ambassade in Beiroet en een groot bankgebouw in Engeland.

Dorpskrant | 1989 | | pagina 12