mitmym jüneelvüörstellins te/v drukkerij elgersma Coen Schiereck C. KOREN m mm mjmms )k. Tafeltennis Nico van Slobbe «geeft demonstratie! FOTO'S brand in de joncgejan Tourclub Zevenhuizen 80 Nieuwe docent blokfluit in Zevenhuizen Voetbal Damesvoetbal Moerkapelse ouderenreis oproep basketbal in zevenhuizen Plattelands vrouwen Liefde is... FATE VAN UNICEF, HET KINDEKEN/DE VAN DE VW in de Dorpskrant! VOOR BEGRAFENISSEN 0 ZfiTERDRG 15 MRRRt^ 1989 dorpshuis swamla zfvenhui'ifn P^.M.V.HflE65CH 3RL0N pUflRTET yflflNvnNO 2.0.00 UU« EhlTREE 7.50 *0 bouwkundige werk zaamheden en adviezen Discrete en keurige verzorging Samen uit de Intercard-kollektie kiezen. en natuurlijk ontvangt u bij ons bij aflevering van uw trouwkaarten het GRATIS FELICITATIE-PAKKET!!! brand on ds ^JonqejAn *Pfiib5 CJP VR'lENOÖl ZEVEN MUZEH 5.00 h s| zttc manifesteert zich tij dens het open huis van dorpshuis Swanla Zevenhuizen, In het kader van de opening van de nieuwe sporthal "Swanla", tijdens het open huis a.s. zaterdag 11 maart, organiseert de Zevenhuizense tafeltennisclub van 11.00 tot 11.30 uur een unieke demontratiepartij van zeer hoog ni veau. In ieder geval is daarvoor Nico van Slobbe gestrikt, oud-trainer van 21L e n achter de schermen zo nu en dan actief voor de Zevenhuizense tafel tennissers. Nico van Slobbe, veelvul dig Nederlands kampioen en absolu te topper in zijn tijd, heeft na zijn car rière veelvuldig demontratietafelten- nis gespeeld met zijn voormalig teamgenoot Bert van der Helm. Samen met Bert van der Helm, die eveneens zijn prijzenkast vol heeft hangen met nationale en internatio nale titels, speelde Van Slobbe altijd voor volle zalen. Hun demonstraties hebben vele mensen tot de tafelten nissport gebracht. Helaas is de huidi ge trainer, Bert van der Helm, van wege drukke activiteiten verhinderd deel te nemen. Daarom fungeert als sparringspartner voor Nico van Slobbe nu een speler van landskam pioen Tempo Team, die een waardi ge vervanger is. De bedoeling is dat deze twee grootmeesters een de monstratie geven van ongeveer 10 minuten en dat daarna de kans wordt geboden voor de bezoekers van de sporthal, een balletje te slaan met deze heren. Er is eigen materiaal aanwezig in de vorm van batjes en balletjes, maar ieder die zelf een batje heeft mag dat natuurlijk ook gebrui ken. De opzet van dit evenement is zoveel mogelijk mensen kennis te laten maken met deze tak van sport die totaal niet gebonden is aan leeftijd en geslacht. Mensen die geïnteresseerd zijn in tafeltennis zijn natuurlijk altijd harte lijk welkom op de vrijdagavond in het dorpshuis, op de trainingsavond van ZTTC. Tevens heeft men dan de kans om een competitiewedstrijd van ZTTC bij te wonen. Vooral aan dames is deze oproep gericht, omdat zij slecht vertegen woordigd zijn in deze sport, getuige de ledenlijst van ZTTC. Wie lid wil worden of vragen heeft kan daartoe Aad Vis bellen tel.01802 -2670. De demonstratie wordt mogelijk gemaakt door de sponsors van ZTTC uit Zevenhuizen: perdijk makelaardij B.V., Kunststoffendruk- kerij Phaff B.V. en Containerbedrijf Wytrans B.V. uit Schiedam. 12,7 x 17,8 is het formaat yan de foto's die gratis afgehaald kunnen worden, direct na het uitkomen van de Dorpskrant. Wie het eerst komt, krijgt de foto gratis. Bijbestellen kan ook ad 7,50 per foto. Dorpsstraat 12 - Zevenhuizen Tel. 01802-2581 b.g.g. 01828-18718. Zevenhuizen, Er blijkt al veel belang stelling te bestaan voor de bijzonder aardige toneelvoorstelling van het bekende stuk van Herman Heijermans:"Brand in de iongeian". Velen vragen zich thans af of er al kaarten in voorverkoop te verkrijgen zijn voor de voorstelling van 25 maart, de zaterdag voor Pasen, menigeen is er al om wezen vragen in het dorpshuis. Tijdens de openings manifestatie, a.s. zaterdag 11 maart, waarop verenigingen zich, zowel in het culturele gedeelte als in de sport hal zullen presenteren, staat er ook een stand van de culturele commis sie "Zeven Muzen". Bij die stand zijn kaarten voor de voorstelling van "brand in de jongejan" op 25 maart a.s. verkrijgbaar. Zoals al eerder medegedeeld, betreft het hier een voorstelling door vrijwilligers. De kosten zijn daarom beperkt. De opbrengst van de voorstellingen van 25 maart en 8 april komt ten goede aan Unicef. Pouw Hofman speelt in dit grappige stuk, de rol van officier van justitie en Harry de jong, beeldt maar liefst zeven personen uit. Hij moet zich daartoe in ijltempo even zovelen malen verkleden. Achter de coulis sen staat daarvoor o.a. zijn vrouw Wil gereed. De voorstellingen wor den voorafgegaan en omlijst met muziek van het "Haegsch salonquar- tet". Aanvang 20.00 uur. Kaarten ad. f 7,50. CJP-pashouders en ouderen boven de 65 jaar en vrienden van de Zeven Muzen betalen f 5,—. Openingsrit Te houden op zaterdag 18 maart 1989. Er zijn drie afstanden te doen, 25 - 50 -75 km. Startplaats: Café "De Roerdomp", Tweemanspolder 12, Zevenhuizen. Starttijd: 25 km. tus sen 9.00 en 13.00 uur, 50 en 75 km. tussen 8.00 en 12.00 uur. Alle afstan den zijn uitgepijld. De route van de 25 km. loopt van Zevenhuizen, vervolgens richting Gouda - Moordrecht (controle Oase-bar) - Nieuwerkerk a/d IJssel - eindpunt Zevenhuizen. De 50 km. route verlaat de route van de 25 km. bij Waddinxveen en gaat vervolgens richting Boskoop - Gou da - Reeuwijk - richting Moerkapelle - Zevenhuizen. De 75 km. route verlaat de route van de 50 km bij Gouda en gaat vervol gens richting Driebruggen - Waarder - Nieuwerbrug - Bodegraven - Bos koop - eindpunt Zevenhuizen. Door de culturele commissie "De Zeven Muzen" is per 21 maart be noemd tot blokfluitdocent. Ton van der Wolf uit Boskoop. Ton van der Wolf (27) studeerde A.M. V. en blok fluit aan het Rotterdams Conserva torium. Hij volgde lessen bij o.a. Thera de Clerq en Han Tol. Momen teel is hij werkzaam als muziekdo cent aan verschillende scholen voor lager- en voortgezet onderwijs, en als blokfluitdocent in lespraktijken te Bleiswijk en Boskoop. Daarnaast is hij actief in verschillende blokfluiten sembles en verleent hij regelmatig medewerking aan concerten. Van der Wolf hecht in zijn lesgeven veel belang aan het samen musice ren met veel plezier en ieder op zijn eigen niveau. Met enthousiasme ziet hij het lesgeven in Zevenhuizen tege moet en nodigt hierbij iedereen die zin heeft om te leren blokfluiten uit zich in te schrijven voor les. Er zijn mogelijkheden voor beginners, ge vorderden, kinderen vanaf 6 jaar en volwassenen. Ook voor ensemble- spel kunt u terecht. Voor opgeven en/of nadere inlichtin gen kunt u terecht bij M. van Gestel (01802-2829) en Ton van der Wolf (01727-18136). Zevenhuizen en omstreken - Nrd. Dwarsweg 44 - 01802-1370 Jeugdvoetbalkamp 1989 verlies groeneweg-dames Aan alle leden van de vereniging van 9 t/m 13 jaar. Jullie zijn het gehele jaar aktief bin nen onze club en met veel enthou siasme bezoeken de meesten van jullie de trainingen, wedstrijden en andere aktiviteiten. Omdat wij weten dat jullie dol zijn op onze mooie voet balsport komt er dit jaar in de grote vakantie wederom iets extra's. Als je zin hebt kun je een week lang voet ballen, trainen en spelen met andere leeftijdsgenoten die daar ook zo van houden. De vakantie is lang genoeg, dus waarom zou jij ook niet mee doen? Wat? De KNVB, afdeling Gouda organiseert speciaal voor jullie in de week van 7 t/m 11 augustus 1989 een groot Voetbal-Sportkamp waaraan jeugdsporters van verschillende ver enigingen kunnen deelnemen. Ook jullie dus. Met anderen slaap je in grote tenten. Overdag wordt er veel aan voetballen en voetbalnormen gedaan. Waar? Het voetbalkamp wordt gehouden op het schitterende sport complex Dorresteyn van de v.v. Nieuwerkerk te Nieuwerkerk a/d IJssel. Prijs? Een week voetbalkamp met slapen, eten en drinken kompleet kost slechts ƒ155,- p.p. Wat moetje doen? Laat dit lezen aan je ouders en vraag of jij ook mag meedoen aan dit mooie voetbal kamp. Het is allerleukst wanneer je samen met vriendjes en vriendinnet jes (zij behoeven geen lid van een voetbalclub te zijn) gaat. Je moet maar eens vragen wie er zin heeft. Wacht daarmee niet te lang want er is maar plaats voor een beperkt aantal deelnemers. Wil je meer weten dan kun je het best contact opnemen met de jeugdse- cretaris van je vereniging of met de KNVB, afdeling Gouda, Sportlaan 2a te Couda of per telefoon onder nummer 01820-19868/19144. Daar kunnen ze jou alles vertellen over dit kamp en sturen ze je alle informatie en natuurlijk ook gelijk een inschrijf formulier snel toe. Wie het eerst komt heeft de meeste kans om mee te kunnen doen. Niet vergeten dus!! Mogelijke deelnemers uit Zevenhui zen kunnen ook contact opnemen met L. van Erk, telefoon 01802-1108. De jaarlijkse reis wordt dit jaar ge houden op donderdag 8 juni a.s. Verdere mededelingen volgen in de Dorpskrant. De Groeneweg-dames hebben de uitwedstrijd tegen Iduna uit Ter Aar met 2-0 verloren, in de eerste helft nam Groeneweg het initiatief de aanval te kiezen, maar dit leidde he laas niet tot scoren. Enkele kansen van Wilma Zijderhand en Connie Baas, bleven onbenut. Iduna had echter meer geluk. Dit resulteerde in een 1-0 voorsprong. De dames van Iduna profiteerden van een genomen achterbal van Groeneweg, door snel te reageren. De rechtsbuiten lobde vervolgens de bal over de keepster van Groeneweg, vanaf ruime afstand in de linkerbovenhoek. 1-0. Dit doel punt viel vlak voor de rust. na de rust hetzelfde speelbeeld. Groeneweg zocht opnieuw de aanval en drong Iduna terug in de verdediging. Alleen de spitsen verzuimden dit werk af te maken, later in de wedstrijd reageer de de spits van iduna wel snel, zij on derschepte een foutieve terugspeel bal van de rechtsback van Groene weg en scoorde beheerst. 2-0. De eerste competitiewedstrijd na de winterstop leverde dus geen punten op voor de Groeneweg-dames. Dames II verloor thuis tegen S.J.Z met 0-3. uitslagen dames groeneweg. Iduna-dames-Groeneweg dames 2- 0 Groeneweg-dames II - S.J.Z.-dames 0-3 programma voor a.s. zondag: RVC'33 dames - Groenweg dames I aanvang 10.00 uur Stolwijk-dames - Groeneweg-dames II 10.00 uur Er komen ons -Dorpskrantredactie- geluiden ter ore dat er in Zevenhui zen belangstelling bestaat voor een basketbalvereniging. Wie neemt het initiatief om deze op te richten? redactie Dorpskrant. Zevenhuizen - De maandelijkse con tactavond van de afdeling Zevenhui zen van de Ned.Bond van Platte landsvrouwen, wordt op woensdag 15 maart a.s. in Hotel Vos gehouden, aanvang 20.00 uur. dorpsstraat 62a - 2761 ag zevenhuizen - tel. 01802-2289

Dorpskrant | 1989 | | pagina 6