BATIK EXPOSITIE Selamat Datang di Javaanse rijsttafel-buffet f 35,- Texelse stoofpot met f 15,- Huisman schilderwerken eert werknemers festiviteiten en activiteiten bij de Zevenhuizense voetbalvereniging met het oog op het JUBILEUM van GROENEWEG film voorstelling in de paasvakantie MET[o) IS HETGEEN KUNST MEER koopt bij onze adver teerders.. Inclusief: Arak of Stroop susu aperitief en koffie Tubruk! BEZOEK ONZE VANAF 22 MAART! Maandag 20 en dinsdag 21 maart: kruiden, gebakken aardappeltjes en spinazie BLEISWIJKSEWEG 11 ZOETERMEER TEL.079-310700 "310701 I CAFE-RESTAURANT Wollefoppenweg 79 - Tel. 010-456 36 27 OUD VERLAAT woensdag 22, woensdag 29 en vrijdag 31 maart o.a.: Sato Djawa - kippesoep Ayam Opor - kip op cocos Babi Ketjap - varkensvlees in soja Babi Pangang - geroosterd varkensvlees Rendang Sapi - gesudderd rundvlees Rudjak Petis - indische vruchtensla m. zwarte saus Sambal Udang - garnalen sambal Sambal goreng - vleesgerecht met pikante saus Sambal Goreng tempe - pittig sojabrood Sambal Gorens Hati Ayam - hete kippelevertjes Kue Dadar Bumbu - gekruid flensje Satéh Reserveren vanaf 18.00 uur wordt aanbevolen. Moerkapelle, Namens de directie, zette mevrouw G. Huisman-Hertog enke le trouwe medewerkers van Huisman schilderwerken, vrijdagavond tijdens de jaarlijkse feestavond, in dorpshuis "Op Moer" in het zonnetje.De 54-jarige Brecht Verbeek kreeg van mevrouw Huisman het vergulde draaginsigne van de Goudse Kamer van Koophandel en fabrieken opgespeld, nadat zij hem eerder de legpenning had overhandigd. Eén en ander vergezeld van een oorkonde. Op de legpenning staat Mercurius, de Romeinse god van de handel afgebeeld. Brecht Verbeek viel deze eer te beurt vanwege zijn trouw aan het bedrijf, waar hij op 14 -jarige leeftijd als schilder begon en thans voorman is. Op 14 december is reeds aan zijn 40-jarig jubileum aandacht geschonken met een traktatie en de dag erna met een diner met de directie van de fa. Huisman. Tevens werd zijn vrouw in de huldiging betrokken met een boeket bloemen. Zij is ca. 15 jaar als part-time secretaresse bij de fa. Huisman werkzaam. Het 75-jarige bedrijf zette overigens nog meer medewerkers in de bloemen. O.a. Gilles Hanse die vorig jaar in de VUT is gegaan. Deze heeft 34 jaar bij het schildersbedrijf gewerkt. Verder werd afscheid genomen van medewerkster Mia en een in het huwelijk getreden werknemer. Na deze ceremonie en het eerder op de avond gehouden kegelfestijn, werd de inwendige maag versterkt met een verrukkelijk koud buffet. Ze venhuizen, Op 28 mei bestaat voetbalvereniging "G roeneweg" 60 jaar Ter gelegenheid van dit jubileum werden er door een JUBILEUMCOMMISSIE tal van activiteiten gepland. In februari 1987 werd de eerste vergadering gehouden van de jubileumcom missie die bestaat uit de volgende personen: Peter Hovens, Peter Hordijk en Henk Hordijk, Bram van Rijn, Robbert Vuyk en Wolter Gritter. Zevenhuizen, In de Paasvakantie organiseert de Jeugdcentrale, een filmvoorstelling voor kinderen van alle leeftijden in het Hervormd Centrum. Op dinsdag 28 maart a.s. wordt de ontroerende, grappige en leuke kinderfilm "Het geheim van het kreupelbos" vertoond. Een film met een boodschap van lief de en troost. De toegangsprijs bedraagt f2,50 per persoon. Kinderen van de jeugd clubs kunnen tijdens de cluburen een toegangsbewijs in voorverkoop verkrijgen met twee kwartjes reduc tie. De filmvoorstelling is ook toegan- kelijk voor kinderen van buiten Ze venhuizen. Om teleurstellingen te voorkomen wordt aangeraden kaar ten telefonisch te bestellen:01802- 1653, omdat de zaal slechts plaats biedt aan ca. 120 kinderen. Inmiddels zijn er al een aantal acties die geld op moesten brengen voor de jubileumviering, achter de rug. Op diverse avonden werd er door Henk Hordijk het Rad van Avontuur ge draaid en was er wekelijks de voet ballotto. De grote verloting van 1000 loten a f 25,had een netto-op brengst van f. 15.000,—, want van het totaalbedrag moesten uiteraard de prijzen worden bekostigd. In ruim een half jaar tijd waren alle loten verkocht. Op Koninginnedag, die dit jaar op 29 april wordt gehouden, zal de voetbal vereniging in de Zevenhuizense Dorpsstraat acte de presence geven en een "eettent" bemannen. Uite raard bedoeld om de nodige duiten te verdienen. Verder staat "Groene- weg" ook met een attractie, nl. "spij kers slaan". jubileumboekje Op dit moment is men druk bezig met het samenstellen van een jubi leumboekje. Hierin komen geen advertenties te staan, het belooft dan ook een pronkstuk te worden. Wel zullen op de kaft aan de binnenzijde, de namen van de sponsors worden vermeld, dankzij wie dit boekje kan worden gedrukt en uitgegeven. Half april is de verschijning gepland. toernooien Een aantal activiteiten o.a. toe rnooien worden in samenwerking met de Toernooicommissie, georga niseerd. Hierbij een overzicht: 3 mei: pupillen gaan een dag naar de KNVB in Zfeist. Zij krijgen hier een rondleiding, ze voetballen en zwem men. Als iedereen meegaat dan ver trekken er 85 pupillen met 15 begelei ders. 6 mei: pupillentoernooi, E1-F1-E3. Aanvang 10.00 uur 7 mei: Het Veronica-artiesten- team komt naar Zevenhuizen. Deze moesten twee jaar geleden al worden gecontracteerd!. Een gemi- xed elftal van "Groeneweg" voetbalt tegen dit artiestenteam. Aanvang 15.00 uur. Sponsor: RABOBANK ZEVENHUIZEN. 13 mei: pupillentoernooi, C1-D1-B2 Aanvang 10.00 uur. 20 mei: Jeugdtoernooi, E2-F2-A1- Bl. Aanvang 9.30 uur. 21 mei: Reünie in de kantine. Aan vang 15.00 uur. (oud) leden en spe lers. 27 mei: officiële receptie in de kanti ne: van 15.00 tot 17.00 uur. Vervol gens een grote FEESTAVOND in een EXOTISCHE sfeer. Voor alle leden en donateurs vanaf 16 jaar in dorpshuis "Swanla", aanvang 20.00 uur. 28 mei: alleen bij voldoende deelna me een onderling mixed barbecue- toernooi, voor groot en klein. Aan vang 12.00 uur. 10 juni: De B en C-jeugd gaan een dag naar PSV te Eindhoven. De voorstelling begint om 14.30 uur, heeft een pauze van ca. 10 minuten met gratis limonade. De voorstelling is om ca. 16.15 uur afgelopen. Kinderbraderie Ter afsluiting van het clubseizoen wordt er op zaterdag 15 april in het Hervormd Centrum in Zevenhuizen een kinderbraderie, door de Hervormd/Gereformeerde jeugd clubs georganiseerd. De opbrengst is dit jaar niet voor een project, maar voor de eigen kas, om o.a. het kin- dervakantiefeest te bekostigen dat aan het eind van de zomervakan tie wordt gehouden, iedereen wordt uitgenodigd deze braderie te be zoeken. Er zullen oliebollen, slaatjes en allerhande lekkernijen te koop zijn. Poffertjes en popcorn kun je zo opeten, terwijl er verder een rad van avontuur leuke, kinderprijsjes voor kleine bedragen wegdraait. Er is poppenkast, er zijn attracties, com puterspelletjes kunnen worden ge speeld en je kunt je laten schminken enz. enz. Om alvast te noteren dus!. O Sanitair Open haarden Wand-en vloertegels Bouwmaterialen Badkamers Elektrische materialen en tuingereedschappen Ijzerwaren Gereedschappen Behang Verf Hout Energie zuinige kachels Verhuurafdeling enz. dealer: Blacken Decker Makita AEG Rijobij

Dorpskrant | 1989 | | pagina 12