3^ 50,- Bering ING 2445,- f 't wsfai De to töu 't mü» teletekst Philips 21 CE 1550 JVC FX-333 JVC AX-lll JVC TDW-ll JVC XLV-333 BOSE 301 JUBILEE Sharp VC-T 310 Bauknecht TRK-885" Sony CDP-M 45 Sony CCD-V90 Lieffering houdt in de maand Maart een grandioze inruilactie! krijgt u bij Lieffering terug voor uw oude stofzuiger, fornuis en koelkast of vriezer bij aankoop van een nieuwe. Sharp CV-3704 lDVie^" papa....wie krijgt de oude installatie Dit keer zult u moeten antwoorden "naar Lieffering". Bij Lieffering kunt u bij aan koop van een schitterende JVC/BOSE set nu uw oude audio-installatie inruilen.Uw kinderen zullen maar even teleurgesteld zijn.Daarna zullen ook zij genieten van uw nieuwe geluidsinstallatie! Een schitterende kleurentelevisie voor een schitterende prijs.Het beeldformaat van 55 cm is voldoende voor elke huiskamer.De flat-square beeldbuis zorgt voor de scherpste beelden.U beschikt over 40 voorkeuzezenders. Met de ingebouwde teletekstdecoder wordt u op de hoogte gehouden van de meest actuele zaken.Een staalt je perfectie van Philips! Liefferingprijs Of betaal slechts f 48,- per maand via de Lieffering Shopping Card Digitale tuner die u de mogelijkheid geeft om maarliefst 40 zenders te programmeren.Fijne af stemming mogelijk. Een versterker van topkwaliteit. Een vermogen van 2x30 watt en de mogelijkheid om loudness in te schakelen zorgen voor een perfect geluid, ook op een laag volume. Dit kwaliteits-cassettedeck van JVC geeft u de mogelijkheid om op dubbele snelheid te copieren met dolby -B.De bandkeuze wordt automatisch be paald.Door de synchro-start starten de decks pre cies tegelijk met opnemen.Een uitstekend appa raat! Deze CD-speler biedt u door vergevorderde tech nieken een perfect geluid en een optimaal bedie ningsgemak. U heeft de mogelijkheid om 32 num mers in uw favoriete volgorde te programmeren. Met deze fantastische luidsprekerset heeft u ein delijk stereo in de hele huis- kamer dankzij het unieke "BOSE Direct Reflecting System". Uitge voerd in licht eiken. Lieffering setprijs Programmeren van uw favoriete programma's is nu een fluitje van een cent.De sprekende afstandsbediening vertelt u precies welke stappen u moet ondernemen. Met de drie zoeksystemen van deze fraai uitgevoerde video recorder kunt u bepaalde passages moeiteloos opzoe- ken.Doordat de video voldoet aan de HQ-standaard wordt kwaliteit en optimaal bedieningsgemak perfect gecombineerd! Liefferingprijs Alleen bij Lieffering in de maand Maart krijgt u bij aankoop van deze fantastische Hifi-set f 450,- terug voor uw oude ster combinatie of oude tuner/versterker/cassettedeck. Liefferingprijs na inruil I Of betaal slechts f 44,- per maand via de Lieffering Shopping Card Met deze topklasse droger van bekende Duitse makelij kunt u 4,5 kg wasgoed perfect drogen Door de elektronische vochtigheidsmeter draait de droger nooit langer dan nodig en komt het wasgoed er droog en zacht uit.Door de reverserende trommel heeft u minder kreuk, waardoor u minder hoeft te strijken Deze topklasse-droger wordt uitgevoerd in wit Normaal f 1579,- Liefferingprijs Of betaal slechts f 60,- per maand via de Lieffering Shopping Card Een midi formaat CD-speler met een draadloze af-1 standsbediening.U kunt uw favoriete nummers in wille-1 keurige volgorde programmeren.Op het heldere di-1 splay kunt u alle benodigde informatie aflezen.De voor-1 uitstrevende techniek van deze CD-speler zorgt voor I een optimale geluidskwaliteit. I Liefferingprijs Of betaal slechts f 40,- per maand via de Lieffering Shopping Card Deze Handycam is op dit moment één van de meest gea vanceerde camcorders van dit moment.Met de gevoelige CCD-beeldchip met maarliefst 440.000 puntjes maakt u zelf de scherpste beelden .De CCD-V90 heeft een razend snelle automatische scherpstelling. Gebruiksklaar geleverd. Liefferingprijs Of betaal slechts f 140,- per maand via de Lieffering Shopping Card U krijgt terug voor uw oude kleurentelevisie 6 tot 8 voorkeuzezendersf 75,- 12 tot 16 voorkeuzezendersf 150,- met afstandsbedieningf 200,- stereo....f 400'- teletekstf 400,- stereo/teletekstf 600,- Deze bedragen zijn wat u minimaal terugkrijgt.Dc oude kleurentelevisie dient wel goedspelend te zijn! U krijgt terug voor uw oude videorecorder VHS elektronischf 200,- BETAMAX elektronischf 150,- VCCf 100,- Mechanische video'sf 100,- Deze bedragen zijn wat u minimaal terug krijgt voor uw oude videorecorder.Die van u kan best nog meer waard zijn. Kom dus snel naar de winkel! Een mooi uitgevoerde draagbare kleurentelevisie met 19 voorkeuzezenders. De donker getinte beeldbuis zorgt voor de scherpste beelden. Waar vindt u Lieffering Service centrum: Du Meelaan 578 2722 ZM Zoetermeer telefoon: 079-417611 Verkoop: Oranjelaan 25-27 (Dorp) 2712 GA Zoetermeer telefoon 079-167146 Verkoop: Het Rond 55 (Stadshart) 2711 BX Zoetermeer telefoon: 079-419875 Openingstijden: Maandag 11.00-18.00 Oranjelaan gesloten) Dinsdag 0930-18.00 Woensdag 09.30-18.00 Donderdag 09.30-18.00 Vrijdag 09.30-21.00 (Du Meelaan tussen 18.00 en 19.00 gesloten) Zaterdag 09.00-17.00 VRIJDAGAVOND KOOPAVOND! \S& V o^e Liefferingprijs l Bij Lieffering kunt u natuurlijk ook gespreid betalen.Dit gebeurt door middel van de Lieffering Shopping Card. Het grote gemak van deze gratis credit card is dat u in onze winkels uw aankopen kunt verrichten zonder een cent op zak, ter wijl u de betaling over een lange termijn kunt uitsme ren. En dat kan heel handig zijn- Voor een klein bedrag per maand kunt u de mooiste apparatuur aanschaffen! Dus kom naar één van onze winkels en vraag de card aan! De voorwaarden zijn heel gunstig. U hoeft slechts 45> van het kredietsaldo(inclusief rente) per maand te betalen met een minimum van f 40,- U betaalt geen boete bij vervroegde aflossing.De rente is slechts 1,57% per maand(bi) kredieten t /m2500) en 134% per maand voor kredieten tot f5000,- Er is geen aanbetaling verplicht.Het is een doorlo pend krediet waardoor u telkens weer kunt opnemen wat u heeft afgelost.In de winkels ligt een aanvraag formulier voor u klaar' De aanbiedingen gelden tot 25 Maart of zolang de voorraad strekt.

Dorpskrant | 1989 | | pagina 16