KANTOOR VEERMAN Van Noort-Polden/aart doet het zonder een schrammetje. Van Noort-Polden/aart Verhuizingen !SLAC V*,ddmxveen VERHijflERS voetbalvereniging Moerkapelle volop in de running met activiteiten 2 september 60-jarig bestaan! Volleybal ppS£?i42 DRUKKERIJ ELGERSMA verzekeringen makelaardij boekhoud- belastingzaken taxaties onteigeningen agentschap hypotheken/financieringen Dorpsstraat 200 Postbus 2 - 2760 AA Zevenhuizen Telefoon: 01802-1866 "Swanla- Hoeve'' Daar staan bijna 100 jaar vakmanschap en de modernste luchtgeveerde verhuiswagens garant voor. Verpakkingen overzee-Meubeltransport-Bergplaats voor inboedels Opslag: Vóórwillenseweg 63, Gouda Kantoor: Tuinbouwweg 22a, Waddinxveen 'sn'rj' CDI^CUnC Nieuwe obligatiefondsen Rabobank: aantrekkelijke opbrengst, minimaal risico Jacob van der Wel Moerkapelle, 1989 is een bijzonder jaar voor zowel de voetbalvereniging van Zevenhuizen, als die van Moerkapelle. Beide clubs hopen dit jaar hun 60-jarig bestaan te vieren. 27 mei vindt het jubileumfeest van v.v."Groeneweg" plaats en op 2 septem ber, dat van v.v. "Moerkapelle". "Eigenlijk is 2 september wel het hoogtepunt van de feestelijkheden, maar we zijn al een jaar naar het 60- jarig bestaan toe aan leven. O.a. door het houden van acties om de festivi teiten te kunnen bekostigen". Aan het woord is de heer W. Storm- broek. Voor deze speciale gelegenheid, evenals bij eerdere jubilea weer in z'n kraag gepakt om mee te doen. Hij heeft er eigenlijk weinig tijd voor, doch doet het, evenals de andere leden van het jubileum-comité, met liefde voor de club die zij gezamenlijk een warm hart toedragen. In een kamertje achter de kantine, voorafgaand aan een vergadering, worden alle activiteiten voor de Dorpskrant op een rijtje gezet. Rond de tafel zitten de heren: Ver hoef, Van Vliet, Van Klaveren, Roest, Hol, Hertog, Stormbroek en Dekker. De heer Zijderhand wipt wel even binnen, hoort ook bij dit comité, maar heeft elders in het gebouw een vergadering. Al deze heren hebben ieder een taak in de voorbereiding van de festivitei ten. "We zijn al twee jaar met de voorbe reidingen bezig. Eén keer per veer tien dagen een vergadering. Niet in de eerste plaats voor het feestpro gramma van 2 september 1989, maar veeleer om acties te bedenken en uit te voeren die geld op zouden leveren om het jubileumfeest te vieren. Op 1 januari 1988, zijn we begonnen met het voorbereiden van de akties", vertelt de heer Hol. Verhoef: We hebben balpennen verkocht, aanste kers, hielden een extra grote clubak- tie, organiseerden dans- en bingo avonden en verkochten droogbloe men en stickers. Verder waren er diverse verlotingen en vonden de kalenders een afzet". Stormbroek: "Alle akties deden we voornamelijk binnen de vereniging, de jeugd had er een actief aandeel in. Via de jeugdleiders werden de jonge ren ingezet bij het verkopen van die voorwerpen en loten. Hun families bleken goede klanten... Ook die van ons", lacht hij. Alvorens het jubileumfeest te vieren, moeten er nog enkele spectaculaire acties gehouden worden. bingo "We hopen op veel publiek, want we maken er een bijzondere bingo happening van op zaterdag 18 maart in de kantine". De heer Storm broek vertelt dat iedereen op deze avond, die om 20.30 uur begint, har telijk welkom is. "Hoe meer mensen komen, hoe lie ver. Voor de prijs hoeft men het niet te laten. Per ronde een gulden. En we hebben mooie prijzen". "Wie geen vervoermiddel heeft kan ons altijd bellen. We komen mensen die zich moeilijk kunnen verplaat sen- ik denk daarbij met name aan ouderen- gratis thuis ophalen" lacht de in Zevenhuizen woonachtige heer Roest. "Zevenhuizenaren kunnen me bellen voor de Bingo-avond op 18 maart a.s. Ik kom hen halen". (tel.01802 - 3472) De heer Verhoef lachend:" En mij kan iedereen in Moerkapelle bellen die slecht ter been is of geen vervoer middel heeft". (tel.01793 -1637). grote verloting Eind maart start er een grote verlo ting. Er worden, met goedvinden van het college van B. en W., waarvoor vergunning in aanvraag is, 5000 loten a een gulden stuk verkocht. Eén van de hoofdprijzen is o.a. een portable televisietoestel, verder een magne tron en vele andere aantrekkelijke prijzen. haringkar Het jubileumcomité is ontzettend blij met de haringkar op Koninginnedag. Telkenjare had v.v. "Moerkapelle" een stand op Koninginnedag waar van de opbrengst voor algemene doeleinden werd bestemd. Dit jaar komt het batig saldo in de 'jubileum- pot'. Men heeft de hand op een echte haringkar weten te leggen. Dit be looft een attractie te worden: verse haring in Moerkapelle ten bate van het voetbalfeest. sponsorloop Op Tweede Pinksterdag is er om 13.30 uur een sponsor loop in Moer kapelle. Het jubileumcomité hoopt dat ook veel mensen buiten de vereniging mee zullen doen aan dit evenement op 15 mei. Dat iedereen die gevraagd wordt om als sponsor op te treden, dit ook echt doet door een bedrag per ronde in te zetten. Opzet: De opzet is dat de deelnemer aan het evenement zoveel mogelijk ronden loopt. Voor deze prestatie kan iedereen die wil, als sponsor optreden en wel door per ronde een bedrag in te zetten. Dat bedrag kan variëren van een kwartje tot een gulden of meer per ronde. Na afloop wordt de inzet per ronde, vermenig vuldigd met het totaal in een uur gelopen ronden rond het veld. Voor beeld: inzet per ronde f 0,25. Gelo pen 10 ronden. Te betalen bedrag lOxf 0,25 f2,50. Iedere deelnemer aan de sponsor loop kan zoveel mogelijk sponsors verzamelen als hij/zij wil. Het totaal bedrag dient te worden afgedragen aan het jubileumcomité. Ook voor toeschouwers is dit evene ment zeer de moeite waard. Voor iedere deelnemer is er een gratis hapje en drankje aanwezig. Op de zaterdagen 20 en 27 mei kun- nen de deelnemers tussen 10.00 en 12.00 uur hun sponsorkaart komen afrekenen bij het jubileum-comité of storten of overmaken op de Rabo bank rek. nr. 3750 57 188 t.g.v. het 60-jarig jubileum v.v. Moerkapelle. boekje Evenals bij het vorige jubileum, is Bert Hertog weer de samensteller van het jubileum-boekwerk, dat ter gelegenheid van het 60-jarig jubileum wordt uitgegeven. Men spreekt de verwachting uit dat het de vorige jubileum-boekjes zal overtreffen in uitvoering. festiviteiten De viering van het 60-jarig jubileum begint om vrijdagavond 25 augustus met een voetbalmarathon van 24 uur. Dat belooft een geweldige hap pening te worden. In de week van 28 augustus tot en met 1 september: de laatste week van de zomervakantie staan er sportieve aktiviteiten gepland voor de Moerkapelse jeugd. Men heeft rekening gehouden dat er in die week de jaarlijkse Jeugdweek van de ker ken gehouden wordt en daarom de sportiviteiten in de avonduren gep land. Op het programma staan o.a. een fietstocht, een wandeltocht, een hardloop-wedstrijd en nog veel meer. Óver aanvangstijden en de opzet van het programma komen nog nadere mededelingen. Wat de feestdag 2 september betreft: op die dag vindt er een reünie voor oud-leden van de voetbalvereniging plaats, is er een receptie met spre kers en een geweldige feestavond. Er blijken op die avond geweldige artiesten naar Moerkapelle te ko men. Wie het zijn wil men nog niet zeggen. Terugdenkend aan het 40-jarig jubi leum wordt in herinnering gebracht dat toen André van Duin als jonge man optrad. Zingend, met muzikale- begeleiding van een tape-recorder. Ook de zeer jeugdige Sandra Remer was toen van de partij. Tien jaar later kwamen De Kermisklanten, Imca Marina en Appie Brommert. De komst van deze beroemdheden doet vermoeden dat het jubileumcomité ook nu weer artiesten van formaat heeft uitgenodigdWie zullen het zijn??? Fruit - Groenten en Aardappelen Er is nog volop fruit UIT EIGEN KWEKERIJ! Spinazie, klas I, per kg. f 1,98 Golden Delicious, 3 kgf 2,50 Stoofperen, de laatsten 2 kg. f 1,48 Sinaasappels Maroc, 10... f 2,50 Dit alles en nog veel meer op ons bedrijf. Knibbelweg 27 Zevenhuizen Dag. geopend. - woensdagmiddag gesloten - zaterdags tot 17 uur. Wedstrijdprogramma Rento- kil-ZVH Voor aanstaande zaterdag 18 maart 1989 worden de volgende wedstrijden in de nieuwe sporthal te Zevenhuizen gespeeld: SPORTHAL "SWANLA", Ze venhuizen: 14.00 uur, Rentokil al-Rhn/VSTS al (H-jun); 14.00 uur, Rentokil 8-Thor 2 (heren); 14.30 uur Rentokil 2-Torna- do (heren); 15.30 uur, Rentokil 3- Fortuna/Nivoc 2 (dames); 15.30 uur, Rentokil 2-Tornado 1 (dames); 17.00 uur, Rentokil 7-Bogro/Jupiter 4 (heren); 17.00 uur, Rentokil-Be Fair 1 (dames); 17.00 uur, Rentokil 3-Tor- nado 2 (heren). GYMNASTIEKZAAL, Zeven huizen: 13.30 uur, Rentokil a2-Agon al (D- jun); 15.00 uur Rentokil bl-ACCO/ Dos b2 (D-asp); 16.00 uur, Rentokil b2-Bogro/Jup bl (D-asp); 17.00 uur Rentokil 9-Fortuna/Nivoc 3 (heren); 18.30 uur Rentokil 5-Spanning 4 (da mes). v/y.'/i»Xv.W 2 01828-16166 De Rabobank brengt twee nieuwe obligatiefondsen - het Rabobank Obligatie Dividendfonds en het Ra bobank Obligatie investeringsfonds - op de markt. Beide nieuwe fondsen werden ontwikkeld voor spaarders en beleggers die zonder hoge risico's een aantrekkelijke opbrengst en een optimaal belastingvoordeel willen hebben. Het huidige rabobank Obligatie fonds blijft gewoon bestaan en sluit goed aan bij de twee nieuwe fondsen. Samen vormen zij het rabo Obligatie Pakket. Het is niet noodzakelijk dat de cliënt in alle drie belggingsfondsen deelneemt, al kan met name de grote belegger met de combinatie wel het maximale fiscale voordeel behalen. De uiteindelijke opbrengst van be leggingen wordt namelijk sterk beïn vloed door belastingregels. Zo is ontvangen rente tot een niet onaan zienlijk bedrag vrijgesteld van het betalen van inkomstenbelasting. Voor ontvangen dividend geldt een zelfde vrijstelling, terwijl koersstijgin gen voor beleggers een belastingvrije groei van het vermogen betekenen. Elk van de drie obligatiefondsen van de Rabobank speelt in op één van deze fiscale mogelijkheden. Afhan kelijk van de individuele situatie van de belegger kan worden gekozen voor één of meer van de drie fond sen. maatwerk-advies Om met het Rabobank Obligatie Pakket een maximaal fiscaal voor deel te behalen, is maatwerk-advies nodig. De hoogte van de verschillen de vrijstellingen is namelijk sterk afhankelijk van de persoonlijke om standigheden, zoals gezinssituatie en het aantal al dan niet aanwezig zijn van leningen. Met een speciaal voor de Rabobank ontwikkeld rekenmo del geeft de beleggingsadviseur voor elke individuele cliënt aan wat de beste verdeling van de beschikbare gelden over de verschillende obliga tiefondsen is. De introductie van de twee nieuwe fondsen, die vanaf 28 maart aan de Amsterdamse Effectenbeurs wor den genoteerd, betekent een verde re uitbreiding van het brede assorti ment spaar- en belggingsvormen. De Rabobank speelt in op de toenemen de belangstelling voor beleggings fondsen. Met dit soort fondsen kan de belegger profiteren van de finan ciële mogelijkheden van de effecten- markt zonder dat hij zelf van dag tot dag de ontwikkelingen op de beurs tot in details hoeft te volgen. Beleg gen in dit soort fondsen levert boven dien minder risico op dan zelf een effectenportefeuille samenstellen. Aandeelhouders in het Rabo Obliga tie Dividendfonds en het Rabo Obli gatie investeringsfonds betalen de bij effectenbezit gebruikelijke kosten, zoals aan- en verkoopprovisies en bewaarloon. Eveneens gebruikelijk is echter dat bij de inschrijving op nieuwe aandelen geen aankoopkos- ten hoeven te worden betaald. Be langstellenden voor nieuwe fondsen zijn dus voordelig uit als zij uiterlijk 22 maart voor 15.00 uur, wanneer de inschrijvingstermijn sluit, een order plaatsen bij een Rabobankkantoor. voer AL uw drukwerk... dorpsstraat 62a zevenhuizen Bedroefd, doch ook dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, nam de Heere tot Zich mijn lieve man, onze zorgzame vader en lieve opa op de leeftijd van 76 jaar. L.M. van der Wei-van Dorp J. van der Wel R. van der Wei-Bakker W. van Rijs-van der Wel P.A. van Rijs G. van der Wel J. van der Wel A. van der Wei-Olieman Kleinkinderen en achterkleinkind 11 maart 1989 Burgemeester Boerstraat 8 2761 VP Zevenhuizen Z.H. Geen bloemen. D.V. woensdag 15 maart zal er om 13.30 uur een rouwdienst worden gehouden in het rouwcentrum, Schoolstraat 18 te Zevenhuizen, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zevenhuizen.

Dorpskrant | 1989 | | pagina 6