GEMEENTE ZEVENHUIZEN Verleende bouwvergunningen Basiseducatie voor volwassenen Bouwplannen Verkiezingen Herindeling Asterstraat en gedeelte Dahliastraat Actie Sympatia Jeugddienst Kerkdiensten MEDISCHE DIENSTEN Voorbereidingsbesluiten Collecteschema Bouwplannen Openbare vergaderingen BURGERLIJKE STAND GLASBAK UW BELASTING AANGIFTE keurig verzorgd voor f 50,- 01828-14969 J KOET uw advertentie in de DORPSKRANT wordt gezien! DORPSKRANT In de periode van 21 t/m 28 maart 1989 zijn door burgemeester en wethouders van Zevenhuizen vergunningen afgegeven voor: - het verbeteren van de woning Knibbelweg 39; - het veranderen van de woning Noordeinde 29; - de bouw van een speelattributenberging op het perceel Dorpsstraat 68; Een ieder die meent in zijn belang te zijn getroffen door de verlening van één van de bovenstaande vergunningen, kan binnen 30 dagen na de dagtekening van dit blad een gemotiveerd bezwaarschrift ingevolge de Wet arob indienen bij burgemeester en wethouders. De vergunningen liggen gedurede deze termijn ter inzage ter gemeente secretarie op het bureau Ruimtelijke Ordening e.a. (Dorpsstraat 89). Cursussen overdag en 's avonds in Gouda en de regio Midden-Holland Cursusaanbod: basiscursussen lees- en schrijfcursussen rekencursussen schakelcursussen vervolgonderwijs Voor buitenlanders: cursus doorstroming cursus nederlands cursus rekenen Kosten f 50,- per jaar (incl.) Crèche aanwezig Telefoon: 01820-28444 (tussen 9.00-13.00 uur) Adres: Patersteeg 1 (ingang Groeneweg 30). nederlanse taal - rekenen - engels - studievaardigheid De burgemeester van de gemeente Zevenhuizen maakt ter voldoening aan het gestelde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat ter gemeentesecretarie, bureau Ruimtelijke Ordening c.a., Dorpsstraat 89, voor een ieder ter inzage ligt het raadsbesluit van 23 maart 1989, waarbij is bepaald dat een herziening wordt voorbereid van de bestemmingsplannen: - "Landelijk Gebied", voor het perceel Noordeinde 51 a, kadastraal bekend, gemeente Zevenhuizen, sectie A, nummers 9521 en 1013; - "Landelijk Gebied", voor een perceel aan en in de Rotte, ten noorden van De Bonk, kadastraal bekend, gemeente Zevenhuizen, sectie C, nummer 3075; - "Dorp en Landelijk Gebied", voor een perceel, gelegen aan het Nijver- - heidscentrum, kadastraal bekend, gemeente Zevenhuizen, sectie E, nummer 473; - "Dorp", voor een perceel, gelegen aan de Tweemanspolder 15, kadas traal bekend, gemeente Zevenhuizen, sectie A, nummer 1038. De percelen zijn nader in rode kleur aangegeven op de bij het raadsbesluit behorende en als zodanig gewaarmerkte tekeningen. Het besluit is terstond is Zevenhuizen in werking getreden. De burgemeester van Zevenhuizen maakt bekend, dat vanaf donderdag 30 maart 1989, gedurende 14 dagen, voor een ieder ter gemeentesecre tarie, bureau Ruimtelijke Ordening c.a., Dorpsstraat 89, ter inzage liggen de aanvragen van: - de heer P. van Vliet, Noordeinde 51 a om een vergunning voor de bouw van een garage en een overdekt zwembad op zijn perceel Noordeinde 51a; - het Recreatieschap Rottemeren, Rottedijk 11, om een vergunning voor de bouw van een fiets- en voetbrug over de Rotte ten noorden van De Bonk; - Pro-7 B.V., Dorpsstraat 33, om een vergunning voor de bouw van een dubbele bedrijfsruimte aan het Nijverheidscentrum. Het college van burgemeester en wethouders is voornemens de gevraag de vergunningen te verlenen door middel van het volgen van een proce dure ex artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50 lid 8 van de Woningwet. Het is op grond hiervan dat een ieder in de gelegenheid wordt gesteld om gedurende de termijn van de tervisielegging van het bouwplan bezwaar in te dienen tegen het voornemen de gevraagde vergunning te verlenen. Het bezwaarschrift dient te worden gericht aan het college van burge meester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen. 3 t/m 9 april 1989: Nederlandse Hartstichting; 10 t/m 16 april 1989: Nationaal Fonds Kinderbescherming; 17 t/m 23 april 1989: Nationaal Fonds Sport Gehandicapten; 8 t/m 14 mei 1989: Nederlands Astma Fonds; 15 t/m 21 mei 1989: Vereniging AVO-Nederland. De burgemeester van Zevenhuizen maakt bekend, dat vanaf donderdag 30 maart 1989, gedurende veertien dagen, ter gemeentesecretarie, Dorpsstraat 89, ter inzage ligt de aanvraag van: - Fa. A. en W. Tas, gevestigd aan de Knibbelweg 62, om een vergunning voor de bouw van een opslagruimte nabij zijn bedrijf aan vorengenoemd adres; en - het plan voor de aanleg van een voetpad langs de noordzijde van de Wethouder Kreftlaan tussen De Beuk en de Eendrachtsdijk. Beide plannen zijn in strijd met de voorschriften van de ter plaatse geldende bestemmingsplannen "Landelijk Gebied" en "Dorp". Dit houdt in, dat de benodigde vergunningen dienen te worden geweigerd. Door de raad van de gemeente Zevenhuizen is echter voor de betreffende percelen verklaard, dat herzieningen van deze bestemmingsplannen in voorbereiding zijn. Het college van burgemeester en wethouders over weegt nu vrijstelling te verlenen van deze bestemmingsplannen op grond van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 8, van de Woningwet. Alvorens hieromtrent nu te besluiten wordt een ieder, gedurende de termijn van de tervisielegging, in de gelegenheid gesteld tegen het verlenen van de vrijstellingen bezwaar aan te tekenen bij het college van burgemeester en wethouders. Donderdag 27 april 1989 Commissie Onderwijs, Welzijn, Sociale Zaken en Volksgezondheid Aanvang 19.30 uur. Maandag 8 mei 1989 Commissie Openbare Werken, Ruimtelijke Ordening, Volkshuis vesting, Verkeer en Milieu Aanvang 19.30 uur. Dinsdag 9 mei 1989 Commissie Algemeen Bestuurlijke Zaken, Financiën, Economische Zaken en Personeelszaken Aanvang 19.30 uur. Donderdag 25 mei 1989 Gemeenteraad Aanvang 19.30 uur. Alle vergaderingen vinden plaats in het gemeentehuis. GEBOREN: Simons, Xander, zoon van: Si mons, Erik R.P. en: Westphaal, Yvonne, op 2 maart 1989. Tempelaars, Phebe Suzanne, dochter van: Tempelaars, Erik en: Minnaar, Johanna J., op 10 maart 1989. Colijn, Karin Naomi, dochter van: Colijn, Marnix W. en: Heemsber- gen, Aukje C., op 20 maart 1989. Op donderdag 15 juni 1989 zullen de verkiezingen plaatsvinden voor het Europees Parlement. Op dinsdag 4 april 1989 zal er om 19.30 uur in het gemeentehuis een openbare bijeenkomst worden ge houden inzake de voorgenomen herinrichting van de Asterstraat en een gedeelte van de Dahliastraat tot aan de Leliestraat. Met het gemeen tebestuur zal op'die avond van gedachten kunnen worden gewis seld over de desbetreffende plan nen. De plannen houden overigens niet alleen in het herbestraten van het wegdek, maar tevens een verbete ring van de parkeersituatie en van het woon- en leefklimaat. De plannen liggen met ingang van heden ter gemeentesecretarie, Dorpsstraat 89, tijdens de kantooru ren bij de afdeling gemeentewerken ter inzage. Op 1 april a.s. gaat de Sumpatia-actie 1989 van start. Deze actie maakt het mede mogelijk dat jaarlijks duizen den deskundigen van allerlei natio naliteiten uitgezonden worden naar ontwikkelingslanden. Het is dit jaar 80 jaar geleden, dat de Sympatia-actie mondiaal startte met directe hulpverlening op medisch, opvoedkundig en landbouwkundig terrein. Goed onderwijs en medi sche zorg zijn voor ons vanzelfspre kende begrippen. De bevolking in de Derde Wereld is nog steeds massaal verstoken van deze onontbeerlijke zaken die een reële toekomst moge lijk kunnen-maken. Daarom is er ook (excl. BTW), evt. aan huis. Bel voor een afspraak, na 16.00 uur: M. van der Aa. ONDERHOUDSBEDRIJF Haverakker 10 2743 EJ WADDINXVEEN TEL. 01828-11465 Voor ai uw sierpleister en -tegelwerkzaamheden - Verbouwingen - Kunststof- en hardhouten kozijnen tegen concurrerende prijzen! volgen zonder vragen Zondag 2 april wordt er in de Her L vormde kerk van Zevenhuizen eenl jeugddienst gehouden met als the I ma: "volgen zonder vragen" De dienst begint om 19.00 uur. Voor I ganger is ds. W. Radstake uit Rotter dam. Muzikale medewerking wordtI verleend door de Rainbow Singers! uit Bergschenhoek. Na de dienst is er I gelegenheid om bij een kopje koffie I nog wat na te praten. Iedereen is| hartelijk welkom. zondag 2 april Zevenhuizen: Herv.kerk lO.Oöl uur ds.H. Gaasbeek 19.00 uur jeugdf dienst ds.W. Radstake Rotterdam Oud-Verlaat: 10.00 uur de heer P.| Drijver Geref.kerk: 9.30 uur ds.P. Noordat I Soest, 18.30 uur mevrouw drs.L.J f Koning-Polet Moerkapelle:Herv.kerk 9.30 uurl ds.A. Jonker Stolwijk, 18.30 uur| ds.J.P. Nap Huizen. Geref.Gemeente: 9.30 uur lees dienst, 18.30 uur ds.D. Rietdijk. 1 april: dokter W. Vroegindewei Beatrixlaan 7, Moerkapelle, tel.I 01793-1687. 2 april: dokter W. Voorthuyzen. i Lijsterlaan 2b, Bleiswijk, tel. 01892 15241. stichting sos telefonische hulpdienst rijnmond, dag en nacht bereikbaar voor een gesprek van mens tot mens 010 -4 36 22 44 in 1989 weer de SYMPATIA- ACTIE. De opbrengst van vorig jaar bedroeg bijna f 264.000,-. Dit bedrag werd netto overgemaakt t.b.v. de diverse ontwikkelingspro jecten, zonder dat reclame en druk kosten werden afgetrokken. Het Centraal Archief voor het Inzame lingswezen te Amsterdam ontvangt elk jaar een verslag van de opbrengst van deze actie. Wereldwijd was de opbrengst US 13.267.445 (1987). In de periode van 1 april t/m 16 mei werken in Nederland ca. duizend vrijwilligers mee aan deze actie. Onafhankelijk informatie blad voor alle inwoners van Zevenhuizen, Oud Verlaat, Moerkapelle, Kruisweg en in Waddinxveen het centrum en de wijken Sniep en Zuidpias Verschijnt eenmaal per week; op woensdagmiddag/avond in een oplage van ruim 8.000 exemplaren. Redactie-adres: Drukkerij Elgersma, Dorps straat 62a, 2761 AG Zeven huizen, tel. 01802-2289 en Noordeinde 17, 2761 BN Zevenhuizen, tel. 01802- 1653. De redaktie van de Dorps krant stelt zich niet aanspra kelijk voor de inhoud van de advertenties in deze krant. Bovendien behoudt zij zich het recht voor om zonder opgave van reden, adverten ties voor publikatie in de dorpskrant te weigeren.

Dorpskrant | 1989 | | pagina 2