Van 'n goede installateur magueen goed advies verwachten de Nefit Turbo HR-ketels. NEFITI Fa. P. Visser Zonen 't Kruispunt Oud papier voor De Eendragt Bruidsboetiek Angela, MET [3 IS HETGEEN KUNST MEER Disposable contactlens nu bij Grit aiiiiiiiiiiiiiiiimiivi DE HERENKAPPER BIJ U THUIS? U BELT....IK KOM!! GERARD ZWEERE Tel. 01802-1582 imiiMiiiimiiiiiifl heeft de voornaamste plaats in Boskoop BLEISWIJKSEWEG11 ZOETERMEER TEL.079 "310700 "310701 QERMETTEN (steengrillen) BORRELUUR ,17.00-19.00 uur verwarming Dorpsstraat 169 - Zevenhuizen - Tel. 01 802-1 206/21 24 Nefit Turbo! De snelste geldverdiener onder de CV. -ketels. verkoopprijs bepaald. Die ligt iets onder de helft van de prijs van de bruidsjapon 'nieuw'. Uiteraard leg ik iets op die prijs, anders zou het alleen maar liefdadigheid worden. Alhoe wel, ik moet erbij zeggen dat ik dit ontzettend leuk vindt en er best lief hebberij in heb". Mevrouw Fioole, die al 23 jaar boven het gemeentehuis woont, een man heeft die een functie bij de gemeente bekleedt, heeft ook haar "huisbaas" van hetgeen zij hier uitoefent, in stemming. Ooit was de gemeente zeker zo'n 11 jaar haar werkgever, toen zij recepties verzorgde en in sprong voor de telefoon en koffie. Nu vindt ze het verrukkelijk om 'eigen baas' te zijn. Ze weet zich in haar bezigheid gerug- gesteund door haar echtgenoot, met wie zij samen vorig jaar mei, juni begon met het innemen van de bruidsjaponnen. In september 1988 kon zij vervolgens gaan draaien. Dat betekende: aan de weg timmeren, adverteren. Mond-op-mond-recla- me was en is moeilijk, omdat weini gen er echt voor uit durven komen geslaagd te zijn in de aankoop van een fraaie japon van "Angela". Toch duiden leuke foto's met schattige bruidjes erop dat het wel voorkomt en dat menigeen ontzettend blij is, in plaats van een japon van f 1500,nu eenzelfde model te hebben dat slechts de helft kost, prijzen De aanschaf van een bruidsjapon bij "Angela" varieert van ca. f450,tot maximaal f 1300,Het laatste be drag moet neergeteld worden voor een exclusief Frank Govers-model. Wie een japon koopt waaraan een kleine verandering moet gebeuren mag weten dat mevrouw Fioole de kunst van het omgaan met 'naald en draad' verstaat. Echter grote veran deringen doet ze doorgaans niet. "Het is weieens voorgekomen dat een aanstaand bruidje zo weg was van een japon dat ze haar eigen coupeuse in de arm nam die de moeite wilde nemen om een omvat tende verandering aan te brengen. Bij wijze van hoge uitzondering, omdat het aanstaande bruidje ge handicapt is en in een rolstoel zit, zijn we pas met een aantal japonnen in de auto, naar het bruidje toegegaan. Dat werd zo op prijs gesteld dat we prompt voor hun bruiloft in septem ber zijn uitgenodigd. Dat gebeurt weieens meer, maar bij haar geldt het de hele dag. Ik hoop haar tevens aan te gaan kleden. Dat doe ik ook echt niet bij iedereen, maar omdat het zo bijzonder klikte tussen ons en zij zich moeilijk verplaatst, heb ik er plezier in dit te kunnen doen". Mevrouw Fioole heeft ook haar ei gen dochter twee jaar geleden als bruidje aangekleed.Ze naaide zelf de japon, doch zou dat nu, met zoveel bruidsjaponnen in huis, voor zo'n schappelijke prijs, niet meer doen. Ze vertelt niet of haar aanstaande schoondochter een japon van haar bruidsboetiek zal dragen in juli a.s., wel dat ze straks meer ruimte op de bruidsetage krijgt, als ze de kamer van haar zoon bij de boetiek kan trekken als hij de deur uit is... Wie in trouwplannen heeft moet toch beslist eens een telefoontje ple gen en met mevrouw Fioole een af spraak maken. Het is alles geheel vrijblijvend. Ze zal niks opdringen. Wel geeft ze eerlijk advies en heeft ze oog voor details.. Heeft bijpassende accessoires, (haartoefje, tasje, hand schoenen, onderrok, hoed enz.) zodat menig bruidje een compleet toilet heeft als ze bij haar de deur uitstapt.Zo kwam er eens een bruid je dat geen sleep wilde, maar na enig passen tenslotte toch een keus maakte.Het werd een japon met sleep.. Overigens... Op dit moment komen de september bruidjes al uit zoeken.. Er hangen enkele prachtige Frank Govers-modellen en er is erg veel keus.... informeer dus tel.01727 19577.. Kratonlaan 104, Zevenhuizen Zevenhuizen: om alvast te noteren: Op 6 april a.s. houdt de christelijke basisschoolDe Eendragt" weer een "oud-papier-actie" waarvoor de opbrengst de school ten goede komt. Boskoop. Het is echt niet overdreven zoals het in de advertentie van Bruidsboetiek "Angela" wordt gesteld: De collectie éénmaal gedragen bruidsjaponnen is werkelijk "schitterend!" Niemand ziet het ervan af als de bruid een dergelijke japon aan heeft. Integendeel zij zal veel complimentjes oogstten op haar trouwdag. Misschien komt ze er ruiterlijk voor uit dat ze een japon aan heeft die al éénmaal voor haar is gedragen, maar doorgaans is dat niet het geval. Een bruidje vertelt niet zo gauw tegen haar familie en vrienden dat ze een bruidsjapon met accessoi res bij bruidsboetiek "Angela" heeft gekocht. Dat is best een beetje jammer, want daardoor wordt er weinig mondelinge reklame gemaakt. Mevrouw Riek Fioole, de eigenaresse van de Boskoopse bruidsboetiek kan het wel een beetje begrijpen. Ze zal daarom ook tegen niemand vertellen wie een japon bij haar gekocht heeft of wie er één gestoomd ingeleverd heeft om te verkopen. boven Boskoop Bruidsboetiek "Angela" is gesi tueerd op een unieke plaats in Bos koop. Op de bovenetage van het woonhuis dat als het waren 'in het gemeentehuis' gebouwd is. De bruidsboetiek bevindt zich dan ook 'boven' het gemeentehuis. Aan de voorzijde is het niet te merken dat er zich aan de rechterkant van het gebouw een woonhuis, annex bruidsboetiek is gehuisvest. Men moet alleen weten dat nummer 1 het juiste adres aangeeft. Wie aan de recht er-zijdeur- aanbelt, merkt all een dat zij aan het juiste adres is, door het kleine kaartje op de ruit van de voordeur, waarop een trouw koets staat afgebeeld. Mevrouw Fioole weet vrijwel altijd dat er een aanstaand bruidje in aan tocht is, omdat er eerst telefonisch een afspraak wordt gemaakt. Het aanstaande bruidje mag op elk uur van de dag komen, mits mevrouw Fioole gelegenheid heeft om haar te ontvangen. Zij wil namelijk iedereen persoonlijk helpen en van advies dienen. Het is niet zo als in een bruidswinkel dat er soms meerderen tegelijk aan het passen zijn. Erg benieuwd naar haai" bruidsja ponnen-collectie, wordt de klim naar twee hoog gemaakt. Via een ruime vestiaire belandden we via een bij uitstek passende entourage op een etage die bij uitstek voor het doel geschikt is waarvoor hij dient: een bruidsboetiek! Wie had zoiets, met een dergelijk fraai uitzicht, over mooi Boskoop, richting hefbrug en Alphen, ge dacht? En dan die grote collectie bruidsjaponnen, die er oogverblin dend wit, maar bovenal "up to date", modieus en haute couture, stralend nieuw uitzietVerbluffend mooi! 130 modellen telt de collectie bruids japonnen die Riek Fioole in huis heeft. Vrijwel elke japon, zeker de kostbare, hangt verpakt in plastic mooi te zijn aan een hangertje. In een speciaal hiervoor ingerichte gardero be hangen zeker zestig bruidsjapon nen. Hier is ook de mogelijkheid de japonnen te passen. In een op dezelf de etage, speciaal voor dit doel inge richte kamer, hangen zeker nog zestig a zeventig modellen. "Iedereen mag een bruidsjapon die éénmaal gedragen is, te koop aanbie den. De voorwaarde is dat de japon gestoomd moet zijn en daarnaast niet ouder dan een jaar. In overleg, n.a.v. de aanschafprijs, wordt de O VJL< Sanitair Open haarden Wand-en vloertegels Bouwmaterialen Badkamers Elektrische materialen en tuingereedschappen Ijzerwaren Gereedschappen Behang Verf Hout Energie zuinige kachels Verhuurafdeling enz. dealer: Black en Oecker Makita AEG Rijobij Café Petit-Restaurant r\ V~-vKruisweg 25 - Bleiswijkf^j V-cSJti-I. 01793^1192 Bij ons OER-gezellig! minimaal 4 personen - tijdig reserveren met div. hapjes. U kunt ook terecht voor uw: *zakenlunch; receptie vergadering en *bruiloft. vanaf 10.00 uur geopend Zoals bekend heeft Johnson John son Medical BV dezer dagen als eerste in ons land de disposable contactlens geïntroduceerd. Hie raan is een jaar van onderzoek naar het praktijkgebruik van deze lens voorafgegaan. Dit geschiedde i.s.m. een team van oogartsen en contact lensspecialisten, waarvan ook Feike Grit, contactlensspecialist te Gou da, deel uit heeft gemaakt. Wanneer deze de Acuvue disposa ble contactlenzen voorschrijft, kan men er dan ook van verzekerd zijn dat hieraan een meer dan gemiddel de ervaring met dit type lenzen voor af is gegaan. Deze "weggooi" lenzen kunnen dag en nacht worden gedra gen en er zijn geen speciale reini- gings- en bewaarvloeistoffen voor nodig. Uit het onderzoek, waaraan door de heer Grit werd deelgeno men, is gebleken dat de Acuvue contactlenzen effectief, comfortabel en veilig zijn. Maar dan moeten ze wel strikt volgens voorschrift wor den gedragen en na 1 week worden vervangen door een nieuwe, steriele lens. Het nieuwe type lens werd in Amerika na 4 jaar onderzoek en test en goedgekeurd door de officiële in stantie, de Food Drug Administra tion (FDA) en daar vorig jaar op de markt gebracht. Interessant is, dat contactlensspecialist Grit als een van de weinige niet-Amerikanen lid is geworden van de American Opto- metric Association, vergelijkbaar met de Optometristen Vereniging ins ons land. De disposable contact lenzen zijn verkrijgbaar bij Grit in Gouda, Waddinxveen en Nieuwer- kerk a.d. IJssel en worden geduren de de eerste 2 weken zonder kosten verstrekt. Wij installeren de meest succesvolle Hoog Rendementketel van Nederland. De Nefit Turbo®. Nu ook als HR-Combi met geïntegreerde warmwater-voorzie ning voor een optimaal tapcomfort. Wij vertellen u graag alles over de on- gekend hoge energiebe sparende eigenschappen van deze bijzondere C.V.-ketel. Dus, als uw huidige ketel aan vervanging toe is, vraag ons dan om een betrouw baar en goed advies. Vraag om de Nefit Turbo® HR-ketel.

Dorpskrant | 1989 | | pagina 7