oss v.v. Groeneweg ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER Kruiswerk Midden Holland Is er nog sportieve jeugd??? 20 april 1989, om 20.00 uur Sport cn spellenfestijn Moerkapelle Kerkdiensten MEDISCHE DIENSTEN GEMEENTE ZEVENHUIZEN Af**' Lehmann Troost B.V. MILIEUSCHADELIJKE STOFFEN IN HET HUISHOUDEN WAARHEEN BRENGEN! Openbare vergaderingen Burgerlijke stand De voorjaarsvergadering van v.v. Groeneweg is verschoven van 6 april naar: Namens het bestuur van v.v. Groeneweg secretaris J. Boere "DE EENDRAGT" concilair proces Inrijverbod land bouwvoertuigen Burg. Klinkhamer- weg Collecteschema Moerkapelle: DORPSKRANT Zoals al eerder is gepubliceerd heeft de gemeente speciaal voor milieuschadelijke stoffen, zoals afgewerkte olie, fotochemicaliën, batterijen en verfprodukten, een depot ingericht. Van daaruit wordt het chemisch afval verder getransporteerd. Vervolgens vindt een milieu-veilige verwerking plaats. Maak in uw huis een plaatsje vrij voor het voorlopig even bewaren van de milieuschadelijke stoffen. B.v. in schuur, berging, trapkast of kelder. Zorg er wel voor, dat kleine kinderen hier niet bij kunnen komen! Bewaar ook lege glazen flessen en potten en breng die nu en dan naar de glasbak. Van maandag t/m vrijdag kunt u de milieuschadelijke stoffen inleveren bij gemeentewerken op het adres Burg. Klinkhamerweg 22. De openingstijden zijn vanaf 10.00-10.30 uur en vanaf 1 5.00-1 5.30 uur (buiten deze tijden alleen na telefonische afspraak, tel. 01802-1644). Tevens verlenen de volgende winkeliers hun medewerking aan de inzameling: J. Pigmans, Dorpsstraat 39 Fa. Benning, Dorpsstraat 111 De Zilverberk, Nrd. Dwarsweg 82 - WelkooR, Dorpsstraat 110 - Fa. F.W. Schotte en Zn., Dorpsstraat 151 - A. Rodenburg, Dorpsstraat 73; In principe kunnen de afvalstoffen worden ingeleverd bij de winkelier, welke nieuwe artikelen van dat produkt verkoopt. VOOR NADERE INFORMATIE EN VRAGEN KUNT U BELLEN MET GEMEENTE WERKEN: TELEFOON 01802-1644. Donderdag 27 april 1989 Commissie Onderwijs, Welzijn, Sociale Zaken en Volksgezondheid Aanvang 19.30 uur. Maandag 8 mei 1989 Commissie Openbare Werken, Ruimtelijke Ordening, Volkshuis vesting, Verkeer en Milieu Aanvang 19.30 uur. Dinsdag 9 mei 1989 Commissie Algemeen Bestuurlijke Zaken, Financiën, Economische Zaken en Personeelszaken Aanvang 19.30 uur. Donderdag 25 mei 1989 Gemeenteraad Aanvang 19.30 uur. Alle vergaderingen vinden plaats in het gemeentehuis. GEBOREN: van Veen, Jalisa Tjarda, dochter van: van Veen, Roel en: Bennett, Susan M., op 26 maart 1989. OVERLEDEN: Blom, Maria Jacoba, gehuwd geweest met: van Rijs, L., oud 87 jaar, op 23 maart 1989. Wijziging bereikbaarheid per 31 maart 1989 Het Kruiswerk Midden-Holland heeft met ingang van 31 maart 1989 een interne wijziging van telefoon nummers voor bereikbaarheid van de wijkverpleegkundige zowel over dag als 's nachts doorgevoerd. De wijkverpleegkundigen houden op werkdagen van 12.00-13.00 spreek uur in het wijkgebouw in uw woon plaats of -wijk; raadpleeg de Kruis werkfolder of de telefoongids. Buiten de spreekuren kan het dichtsbijzijn- de regiokantoor gebeld worden. De wijkverpleegkundige neemt dan zo spoedig mogelijk contact op met de cliënt. Tot zover is er niets veranderd. Nieuw is, dat voor spoedeisende verpleegkundige hulpverlening of advies bu iten kantooruren en in het weekeinde gebeld kan worden naar het centrale telefoonnummer van Kruiswerk Midden-Holland: 01820- 29466 De cliënt wordt via dit num mer te woord gestaan door een ver pleegkundige. In spoedeisende ge vallen kan deze direct contact opne men met de dienstdoende wijkver pleegkundige voor de woonplaats van de cliënt. Kruiswerk Midden- Holland verwacht met deze 24-uurs- service tegemoet te blijven komen aan de wensen van allen die gebruik maken van de diensten van het Kruiswerk. Zevenhuizen - Dit is een vraag waar mee de Tourclub Zevenhuizen '80 worstelt. Al gedurende meerde re jaren organiseert deze vereniging het Jeugdfïetsen. In de periode van eind maart tot eind september wordt iedere zondagmorgen, in ver schillende groepen en onder begelei ding, met de jeugd gefietst. Afhanke lijk van leeftijd en prestatie's worden drie groepen samengesteld (minima le leeftijd: 8 jaar) Dit zijn de begin ners, de gevorderden en de specialis ten. Samen met minimaal twee bege leiders per groep worden er met aan gepaste snelheid verschillende af standen gereden. Het hebben van een racefiets is beslist niet noodzake lijk, het gaat niet om de snelheid, maar om de sportiviteit. Wel dient een ieder een helm te dragen voor de veiligheid en een reserveband of plakspullen mee te nemen. Er wordt gestart om 8.45 uur vanaf de weeg brug voor Hotel Vos. De kosten voor dit jeugdfietsen bedragen ƒ35,- waar bij inbegrepen een W.A.-verzekering en het lidmaatschap van de vereni ging. Geïnteresseerd? Neem dan contact op met de coördinator: Gerard v/d Ham Goudsbloemstraat 4, Zeven huizen Tel 01802-2043 School voor Christelijk Basisonderwijs Burg. Boerstraat 1b, Zevenhuizen. Op DINSDAG 11 APRIL a.s. hopen wij een INFORMATIEAVOND te houden in ons schoolgebouw. Deze avond is bedoeld voor iedereen die meer wil weten over het chr. basisonderwijs aan 4-12 jarigen; kennis wil maken met bestuursleden, teamleden, ouderraad en medezeggenschapsraad van onze school; overweegt een kleuter, die vóór 1 juni 1990 vier jaar wordt, bij ons aan te melden. Aanvang: 20.00 uur. Namens het Bestuur van de Vereniging School met de Bijbel, P. Hoogendoorn, voorz. A.P. v.d. Knaap, sekr. Interkerkelijke avond: Zevenhuizen. De werkgroep Conci lair Proces in Zevenhuizen/Moerka- pelle, organiseert op dinsdag 11 april een interkerkelijke avond in de Gere formeerde kerk, Dorpsstraat 106 in Zevenhuizen. Tijdens deze avond zal de uitslag worden besproken van de enquete die is gehouden onder de leden van de plaatselijke kerken. Vervolgens zullen de thema's van het Concilair proces wrede, gerech tigheid en heelheid van de schep ping, nader worden toegelicht. Hier toe zullen deskundigen op deze ge bieden een korte inleiding houden. Daarna is er gelegenheid tot het uit wisselen van gedachten over de manier waarop plaatselijk aan het Concilair proces gestalte kan wor den gegeven. Gevraagd voor spoedige indiensttreding: leeftijd ca. 18-21 jaar. Vereisten: type-ervaring en enige kennis der moderne talen. Sollicitatie s.v.p. schriftelijk richten aan: Veiling Gouda, Bredeweg 23, 2742 KZ Waddinxveen. Met ingang van heden zal een inrij l verbod voor landbouwvoertuigen I van kracht zijn voor het gedeelte. Burg. Klinkhamerweg vanaf hetj kruispunt Opril tot aan de ingang van de Schoolstraat. De landbouw voertuigen kunnen van de route via de straat voorlangs het dorpshuis Swanla gebruik maken. 5 t/m 9 april 1989: Nederlandsel Hartstichting 10 t/m 16 april 1989: Nationaa| Fonds Kinderbescherming 17 t/m 23 april 1989: Nat. Fonds| Sport Gehandicapten 8 t/m 14 mei 1989: Nederlandsl Rode Kruis Zevenhuizen/Bleiswijk - Op zater dag 1 april hebben enkele turners en turnsters van OSS deelgenomen aan de Kringkampioenschappen E in Bleiswijk. Met 9 turners was OSS de vereniging met de meeste deelne mers bij de jongens. Van deze negen turnden Bart van de Lingen, Chris tian Haag, Sander de Vries, Camilo de Boer, Erik van Zanten en Jurgen de Vries in de categorie jongens. Bij de jeugdturners turnden Stephan Haag, Alexander Poot en Roy Beere mee voor OSS. De jongens turnden een goede wedstrijd over 5 onderde len, t.w.: sprong, brug, rek, ringen en lange mat. Hierbij werd de beste prestatie neergezet door Iris de Kooter. Hoewel zij niet in de prijzen viel, behaalde ze een mooi puntento taal van 28.10 pnt. De volgende keer dat de meisjes van OSS in actie komen, is op 15 april. ingezonden: Zevenhuizen. Twee dagen zijn wij te gast geweest in Moerkapelle. Onder getekende was er twee dagen bij als1 leidster van een groep van 11 jongens en meisjes. Twee dagen met veel I plezier en leuke spelletjes, waaron j der ook voetballen, georganiseerc door v.v. Moerkapelle. Namens de deelnemende kinderen, leiders en leidsters: heel hartelijk bedank: Moerkapelle! Nel van Erk. Zevenhuizen zondag 9 april Herv. kerk 10.00 uur ds. A. van Eijk; 19.00 uur ds. H. Gaasbeek. Oud-Verlaat 10.00 uur ds.H. Gaasbeek. Geref.kerk: 9.30uurds.W. David- se 18.30 uur ds.P.S. Veldhuizen j Schoonhoven. Ver. Vrijz. Herv.: 19.00uurds.J. j van Rossum Voorburg. Herv. kerk9.30 uur ds.J.C. deBie, Papendrecht. 18.30 uur ds.J.W. van Estrik Geref.Gemeente: 9.30 uur en 18.30 uur ds. D. Rietdijk 8 april: dokter W.J. v. Bruggen, De Wielewaal 20, Zevenhuizen, tel. 01802-1783. 9 april: dokter R.L. Warnaar. Dorpsstraat 12, Bleiswijk, tel. 01892 12500. stichting sos telefonische hulpdienst rijnmond, dag en nacht bereikbaar voor een gesprek van mens tot mens 010 -4 36 22 44 Onafhankelijk informatie blad voor alle inwoners van Zevenhuizen, Oud Verlaat, Moerkapelle, Kruisweg en in I Waddinxveen het centrum enl de wijken Sniep en Zuidpias I Verschijnt eenmaal per week p op-woensdagmiddag/avond in een oplage van ruim 8.000 exemplaren. Redactie-adres: Drukkerij Elgersma, Dorps straat 62a, 2761 AG Zeven huizen, tel. 01802-2289 en Noordeinde 17, 2761 BN Zevenhuizen, tel. 01802- 1653. De redaktie van de Dorps krant stelt zich niet aanspra kelijk voor de inhoud van de j advertenties in deze krant. Bovendien behoudt zij zich het recht voor om zonder opgave van reden, adverten ties voor publikatie in de dorpskrant te weigeren.

Dorpskrant | 1989 | | pagina 2