f169,- cbornhein 89,95 Nieuws van het Oranjecomité WIM SOL Volleybal Rein water certificaat Damesvoetbal Jeugddienst Oud-Verlaat FOTO SOPHISTICATED 'SPORT SHOES 89,95 nu SOPHISTICATED 'SPORT SHOES BEDANKT voor de kist sinaasappels Rentokil/zvh 2 'LAAT UW KINDJE KIEKEN!" MARRI KRIJGSMAN MOEDERDAG-IDEE PASFOTO'S trouwreportages STUDIO FOTO'S - van THUNDERBIRD Zool twee hardheden rubber Bovenzijde splitsuéde/nylon Verstevigde hielkap met hielstabilisator 69,95 Nieuwste kleurstelling Wit/Groen Maten 36-46 Pijlsnelle styling Prima pasvorm ZoolNvee^hardheden rubber. Tussenzool E V A Nylon hielkap. Bovenmateriaal suèdine/nylon. Vernieuwde hiel-voorvoet stabilisator. Div. kleurstellingen. Maten 35-4<W Prima pasvorm. Pijlsnelle styling. luim (doornhein Dorpsstraat 20 - Moordrecht - Tel. 01827-2347 Dorpsstraat 147 - Zevenhuizen - Tel. 01802-3543 Doornhein een alleszins acceptabele prijsklasse. Dit geldt uiteraard ook de schoenenzaak, met name de tren dy mode-schoenen doch men be denke zich dat men voor de collectie kwaliteitsschoenen, met perfecte pasvorm, een aangepaste prijs be taalt. En voeten die veel lopen moe ten verdienen gewoon iets goeds. En dat zal iedereen beamen. Ook de wens van de Dorpskrant, dat het de familie Doornhein zakelijk zeer goed mag gaan in Zevenhuizen. N.B. Er worden geen uitnodigingen verzonden omdat men geen echte receptie houdt. Zoiets vond namelijk onlangs nog plaats in hun verbouwde zaak in Moordrecht. Om nu weer uitnodigingen in Moordrecht te ver spreiden vond m^n een beetje teveel van het goede. Daarom geldt de advertentie voor het OPEN HUIS op dinsdagavond voor iedereen in Ze venhuizen en Moerkapelle die ken nis wil maken met deze winkel die een verrijking voor de Zevenhuizen- se Dorpsstraat is). Schitterende pump In leer met rips Opmerkelijk is de fraai gebogen Bk, achterlijn. normaal 99,95 ^cognac, beige engroen, OPENINGS- yjjpp AANBIEDING: Herenmaten normaal f 190 11/1 akkelijke mocassins l«lin vettig leer voor modebewuste mannen. De binnenzool zorgt voor extra stabiliteit De inge bouwde 'airconditioning' en 't zachte voetbed zorgen voor supercomfort. in zwart en bruin leder openingsaanbieding uuim cbornhein Dorpsstraat 20 - Moordrecht - Tel. 01827-2347 Dorpsstraat 147 - Zevenhuizen - Tel. 01802-3543 onze aanbiedingen zijn geldig t/m 22 april en zolang de voorraad strekt. voor de jeugd Zevenhuizen - Vorige week heeft u een artikel over het Paardenfestijn kunnen lezen in de Dorpskrant. Dit artikel is vooral bedoeld voor de jeugd vanaf 4 jaar. Wat gaat er alle maal gebeuren? de lawaai-optocht De lawaai-optocht begint om 7.30 uur. We verzamelen op het Dorps plein om 7.25 uur. Je fiets is natuurlijk mooi versierd, maar het is ook de bedoeling dat je door middel van toeters, bellen, knijpers, knalpotjes en wat je zelf nog meer kan verzin nen, zoveel mogelijk lawaai maakt. We gaan dan een route fietsen door het dorp en maken iedereen wakker die nog niet wakker geworden is door de mooie trompetmuziek vanuit de toren van de Ned. Her vormde Kerk om 7.00 uur. Tijdens de lawaai-optocht kan je natuurlijk al verkleed zijn en dat mag je de hele dag blijven. Wil je niet met de lawaai-optocht meedoen maar toch verkleed zijn, dan kan je meedoen aan de verkleedwedstrijd. Daarvoor haal je een kaart bij de Oranje kraam (De kraam is oranje versierd en staat het dichtst bij het podium). Hierop vul je je naam in en dan doe je ook mee met de ver- kleedshow 's middags om 15.00 uur op het Dorpsplein. Hoe ga je verkleed? Voor dit jaar hebben we gedacht aan "Ot en Sien", "Oud-Hollandsche Stijl", of als "Vlinder". (Het is het vlinderjaar van het Wereld-Natuurfonds) of je eigen idee. Je kunt ook zelf iets be denken, het hoeft niet zo moeilijk te zijn. Je moeder wil je zeker helpen om iets leuks te bedenken of iets voor je te maken. Veel succes. kindertheater Om 9.30 uur is er voor de kinderen van de Basisscholen tot en met groep 4 een voorstelling van het Kinder theater. Deze voorstelling wordt gespeeld door Hanneke Kuipers uit Gouda. Zij speelt haar eigen verha len door middel van hand- en stok- poppen. Hanneke brengt deze ver halen op eenvoudige wijze waarin de kinderen hun eigen fantasiewereld herkennen. Het stuk heethebben, hebben, hebbenhet gaat over een jon getje dat Basje heet. Basje piekert zich suf hoe hij nu aan een cadeautje komt. Dan krijgt hij onverwachts hulp, maar wanneer dat zo gemakke lijk gaat, wil hij steeds meer hebben. Dat kan natuurlijk niet goed gaan.... kinderspelen Deze spelen zijn dit jaar op het plein bij de bibliotheek. Op school krijg je een dag van tevoren een kaart waar op de spelletjes staan. Deze kaart moet je meebrengen en bij elk spel letje laat je je kaart aftekenen. Dit levert een aantal punten op en wie per leeftijdsgroep het hoogste scoort, krijgt een prijs. Welke spelletjes zij er? We verklap pen er een paar: hoepelen, tollen, hobbelfietsen... Voor een paar wed strijden heb je wel wat nodig, bijvoor beeld een crossfiets (of een gewone fiets), een tol met een touwtje, 5 knik kers. Heb je iets niet dan kun je het misschien wel lenen. Je kan ook een keuze maken uit de spelletjes; je hoeft niet alle spelletjes te doen. Je kan dus aan deze spelletjes of wed strijden meedoen op het plein bij de bibliotheek vanaf 10.00 uur 's mor gens tot 15.00 uur 's middags. Veel plezier. puzzeltocht Je kan ook de hele dag meedoen aan een puzzeltocht. Hiervoor haal je ook een kaart in de Oranjekraam. Deze kaart moet voor 15.00 uur weer ingeleverd zijn bij de kraam; natuurlijk met je naam erop. De puzzeltocht kan je samen doen met je ouders, je vrienden of vrien dinnen; je mag het ook alleen doen. Wel moet je zelf je kaart inleveren. Veel succes. kinder-rommelmarkt De kinderen mogen als ze iets willen verkopen (oud speelgoed e.d.) een plekje opzoeken in de Dorpsstraat. Daar een kleedje op de grond leggen en hun spulletjes te koop aanbieden. Een goede verkoop toegewenst. Dit is een beperkt overzicht uit het programma van Koninginnedag 1989. Knip dit overzicht uit en be waar het goed dan heeft u na een aantal weken een mooi overzicht van alle activiteiten op Koninginnedag. Volgende week komen o.a. de activi teiten van de verenigingen aan bod. We herinneren u nog even aan het Paardenfestijn. Weet u nog iemand die eigenaar is van een paard en/of een wagen of bent uzelf eigenaar, doe dan mee en bel op (tel. 01802- 1385). Het oranjecomité Rentokil/ZVH sluit seizoen winnend af! Zaterdag speelde Rentokil/ZVH de laatste competitie-wedstrijd van het succesvolle seizoen, in Barneveld tegen Brezan/SSS. De Zevenhuizense ploeg trad weer met een speler minder aan. Nu was Leon Heyting geblesseerd geraakt op de training. Gescheurde enkel banden houden hem voorlopig een aantal weken noodgedwongen van het volleyballen af. Maar Rentokil wist ook deze tegen slag goed te verwerken en wist op een gedecideerde wijze Brezan/SSS met 3-0 te overwinnen. Door goed geconcentreerd spel, werden de eerste twee sets een gemakkelijke prooi voor de Zevenhuizense ploeg. In de derde set was de concentratie even helemaal zoek en kon Brezan een 9-1 voorsprong nemen. Echter nadat via time-outs de spelers weer bij de les waren gehaald, liep het bij Rentokil van een leien dakie en kon met 9-15 de set uit gemaakt worden. De spelers van Rentokil krijgen nu een paar weken welverdiende rust. Eind april zullen de spelers weer in training gaan voor het komende zware seizoen. Dan komt de ploeg van trainer Akkerhuis en V.d. Burght, uit in de Europa cup II voor Bekerwinnaars. Eindstand Eredivisie: Deltalloyd/ AMVJ 22-42, Rentokil/ZVH 22- 34, Orion 22-34, Detach/Animo 22- 28, ACCO/DOS 22-24, Brezan/SSS 22-22, Reflex 22-18, Nashua/VCG 22-18, TDK/Brevok 22-16, Brother/ Martinus 22-16, Bosta/The Smash 22-8, Safeco/Bovo 22-4. Drinkwaterleiding "De Tien Ge meenten" heeft ter gelegenheid van het 60 jarig bestaan in decembef jl. zesduizend gulden overgemaakt naar de stichting "Rein Water" in Amsterdam. Deze stichting heeft ideële motieven omtrent het schoon en rein houden van het water van de Rijn en de Maas. Als erkentelijkheid voor deze geste kwam de voorzitter van de stichting "Rein Water" vrij dagmiddag naar Pijnacker, om een blijvend "ingelijst" aandenken aan deze schenking te overhandigen. Di recteur PVoshol mocht een op deze wijze te bewaren certificaat waarop vermeld staat de gift van 6000 gulden als een aandeel in schoon water. Groeneweg-dames verliezen Goudse streekderby Zevenhuizen - De Groeneweg-da mes verloren de streekderby van de Haastrecht-dames. Hoewel er met spanning naar uit was gezien, werd het een nederlaag. De beide ploegen uit de Goudse regio, waren tot op heden de enige die er in geslaagd zijn om de a.s. kam pioen, het Delftse KFC '71 een ne derlaag toe te brengen. Wedstrijden tussen Groeneweg en Haastrecht hebben over het algem eeniets apartsEr wordt feller gestre den om de bal en de gezonde rivaliteit steekt op wie is de beste ploeg van de Goudse regio,. Haastrecht liet er geen twijfel over bestaan dat zij het was. Deze dames toonden zich veel agressiever in hun spel dan de Groe neweg dames. Tot aan de 32e minuut gebeurde er niet veel. Beide ploegen trachtten het initiatief te nemen,waarbij het spel in het middenveld, met Tosca van Vliet van Groeneweg en Marian ne Kortenhoef, iets fascinerends had, in duellen tussen beide dames. In de23e minuut zag Nelleke Noor- lander, na een goed opgezette Groe- neweg-aanval, haar schot net naast gaan. Haastrecht kwam pas in de 32e mi nuut en dat was direct raak. De Groene weg-verdediging bleef staan voor buitenspel, doch Haastrecht- spits 'Rianne van Dam ging door en passeerde doelvrouwe Wil van kra lingen: 1-0 voor Haastrecht. Heel beheerst scoorde Marleen van Andel, vrij van een Groeneweg-ver- dedigster, 2-0 op slag van rust. Na de rust trok Haastrecht zich samen voor het doel van Els van der hoek en speelde zij wat meer op de counter, hetgeen gevaarlijk voor het Groenewegdoel was. In de 52 e mi nuut kwam een knappe redding van doelvrouw Wil, die voorkwam dat Rianne de stand op 3-0 bracht. Ook in de 66e minuut moest Wil zich voor de voeten van de gevaarlijke Haa strecht spits Rianne werpen. Laatst genoemde is overigens geselecteerd voor het Nederlands damesteam! Groeneweg kreeg ook enkele kan sen en in de 68e minuut was er een uitstekend schot van Tosca, doch werd via een paal door doelvrouwe Els verwerkt tot corner. Vlak voor tijd kreeg middenveldster Marianne van Haastrecht nog een schitteren de kans, maar op fraaie wijze wist doelvrouwe Wil haar ploeg te bewa ren voor een nog grotere, achter stand. kort daarop kreeg Groene- weg-spits Nelleke Noorlander nog een uitstekende kans, maar haar ingeschoten bal werd nog net gered door Els v.d. Hoek. Kort daarop blies de goed leidende scheidsrechter Kei ler de wedstrijd af en kon Haastrecht op verdiende wijze de punten bij schrijven. uitslagen 9 april: Altio -dames 1 - Groeneweg dames 2 1-1 16 april programma Groeneweg dames 1- Celeritas dames 2, aanvang 14.30 uur Nieuwkoop dames 1- Groeneweg dames 2, aanvang 12.00 uur Oud Verlaat - Zondag 16 april wordt er in de Hervormde Kapel in Oud- Verlaat een Jeugddienst gehouden onder het motto "Als Jezus nu eens leefde". De dienst wordt geleid door evangelist H. Asscheman, terwijl de Zanggroep Zevenhuizen vocale medewerking verleent. Organist is Cor Breedijk. inl. M. Reijm tel.010 4550 326 Vergroting 20 x 25 KADO bij fotoserie van 3 x 13/18 Handmatig, dus met een negatief. Niet alleen mooier, maar ook nabestellen en uitvergro- 5 ten is mogelijk. Deze maand bij kleur en zwart wit: toto 9 x 13 KADO! TFI FFOON 01802-1834

Dorpskrant | 1989 | | pagina 13