Out-Fit..... DANKBETUIGING vd berg mode 'met een knipoog naar de zomer7 "OUTFIT" 26 april in de dorpskrant: EEN MODESPECIAL" Kleding voor Hem en voor Haar. Langs deze weg wil ik ieder een heel hartelijk bedanken voor het vertrouwen in - en de klandizie van - de modeboetiek, bekend onder de naam V.d.Berg Mode.... wordt Out Fit! nieuw nieuw Mill Seia v.d. Berg Vrijdag 14 april gebeurt het een nieuw gezicht een nieuwe mode en voor u een goede gelegenheid kennis te maken met Onze kennismaking willen wij feestelijk omlijsten met een gezellige band, die vrijdag 14 april en zaterdag 15 april vanaf 12.00 uur voor u de muziek verzorgt. Tevens hebben wij voor iedere klant een leuke attentie! Genoeg reden voor u om één dezer dagen bij OUTFIT een kijkje te komen nemen. graag tot ziens! Simon Oskam en Erica Maessen Zevenhuizen. Menigeen was de schrik om het hart geslagen toen de modeboetiek van V.d. Berg Mode, opheffing suitverkoop hield. Het winkelaanbod in de kledingbranche leek in te dunnen. Gelukkig was er een geweldige I oplossing voorhanden, want twee enthousiaste mensen, waarvan de één een goede bekende is in Zevenhuizen, zijn de nieuwe huurders van het pand. I Die bekende is de 31-jarige Simon Oskam uit Zoetermeer, die in vrijwel alle modeshows van V.d.Berg Mode zich een I uitstekende dressman toonde. Zijn collega van het Zoetermeerse modehuis waar beiden werkten, voelde er wel wat- I voor om zijn compagnon te worden. Dat is de 35-jarige Erica Maessen, die eveneens in Zoetermeer woonachtig is. Beiden blaken van energie om zo gauw mogelijk aan de slag te gaan. I Voordat het echter zover was, moest er nog het één en ander aan het interieur gedaan worden. Dat is I inmiddels gebeurd en alle inkopen I gedaan en bijna alle kleding binnen, om vrijdagmorgen de deur van de I winkel te openen. Vrijdag is een bij 1 uitstek geschikte dag om te begin- nen, omdat velen dan op de been zijn voor de weekend-inkopen. Erica en Simon verwachten dat ze, met het bijzetten van alle zeilen, donderdagavond "open huis" voor genodigden kunnen houden. trendy? Natuurlijk zijn er al mensen die nieu- we zomerkleding gekocht hebben. Het mooie lenteweer van twee we ken geleden, lokte velen naar de winkels. Toch zijn er nog iegio die J wat bedachtzamer waren. Zij zullen l ongetwijfeld het nodige van hun gading vinden bij de nieuwe mode boetiek voor dames en heren, die de illustere naam Out Fit draagt. Je kunt er terecht voor een rok, een pantalon, ensemble, blouse, trui, gaucho en nog veel meer. Voor de dames heeft Out Fit kleding in huis van maat 36 t/m 44. Wat maat 44 betreft kan dat op verzoek van klan ten, ook best 46 worden. "Bij ons moet er voor jong en oud iets van hun gading te vinden zijn", lacht Erica. De vakbekwame compagnons Si mon en Erica, beschikken over een grote dosis ondernemingslust en willen zich schikken naar het Zeven- huizense publiek. "Onze collectie bestaat zowel uit vrije-tijdskleding voor dames en heren, maar ook tren dy kleding of tijdloos modieus, pas sen in ons assortiment. We richten ons niet tot een speciaal publiek, maar willen onze winkel juist zo breed mogelijk presenteren." Simon vertelt dat er b.v. jeans in twee prijs klassen-niveaus worden verkocht: goedkope en duurdere. Wel is het uitgangspunt: betaalbaar. Zo kan het gebeuren dat iemand een kledingstuk ziet hangen en een be- Zevenhuizen. In de winkels in de Zevenhuizense Dorpsstraat treden dezer dagen wat veranderingen op. In het pand, waarin eerst V.d. Berg Mode was gevestigd komt nu een nieuwe dames-en heren-modeboetiek, onder de naam "Out Fit". Niet alleen Zevenhuizen prijst zich qelukkia dat er oDnieuw een modeboetiek in het pand komt, ook mevrouw Seia v.d. Berg doet dat. Zij heeft zich ervoor beijverd dat, hetgeen zij een vijftal jaren geleden zo enthousiast begonnen is, nu, hoewei door anderen, wordt voortgezet. paalde prijs in het hoofd heeft, doch dit prijskaartje omdraaiend, verlicht ademhaalt omdat de prijs zoveel la ger is dan verwacht. Wekelijks willen ze aanvullingen in hun kledingbestand, waarvan het accent bij de heren vooral op sportief ligt. Zoveel mogelijk wordt getracht de kledingstukken op elkaar af te stemmen, zodat men altijd een goe de combinatie heeft.. Zevenhuizen mag blij zijn met deze nieuwe impuls. De nieuwe "gezich ten" van de modeboetiek die de naam "Out Fit" draagt, zijn heel erg blij dat er een schoenenzaak komt, zodat er meer aantrekkingskracht van de Dorpsstraat afstraalt. Hun zaak belooft ook die uitstraling... De Dorpskrant wenst hen veel succes. "Ik heb het vijf jaar met plezier ge daan. Destijds dacht ik dat ik alles wel aankon. Een supermarkt en daarnaast nog een modezaak. Op de lange duur breekt zoiets je op. Dat overkwam mij. Ik heb in die periode veel geleerd, fijne mensen ontmoet en een goede relatie met de klanten gehad. Daarom is het ook met pijn in m'n hart dat ik stop. Er is een wee moed, maar aan de andere kant ben ik geweldig blij met het alternatief. Dat deze twee nieuwe mensen: Si mon en Erica, er duidelijk zin in heb ben. Verder is het voor Zevenhuizen verheugend dat er een schoenen zaak komt, waardoor je een totaal assortiment krijgt op kledinggebied. Het is voor de Zevenhuizenaren fijn om te weten dat je veel in je eigen dorp kunt kopen. Voor de middenstand ook prettig dat er meer aantrekkingskracht van de Dorpsstraat uitgaat. Ik ga me nu weer meer bezighouden met de supermarkt en wens de nieuwkomers goede zaken", aldus mevrouw Seia v.d. Berg. opening

Dorpskrant | 1989 | | pagina 7