een romantisch weekend! drukkerij elgersma bomen planten óHxippy Cards' Rotterdam marathon de dorpskrant... iedere woensdag! Dauwtrappen Hemelvaartsdag Bibliotheekdag Provinciale brandweer wedstrijden Avond vierdaagse Kinderkleding en Speel goedbeurs MONTAGNE J(ennemerIKaartenï2iuwelijks OtCoüektie en u ontvangt gratis het deelname-formulier bij bestelling van min. 7O kaartenL^. dorpsstraat 62a - zevenhuizen - telefoon 01802-2289 Ambachtelijk BIER BROUWEN kan iedereen thuis! zonder extra attributen Geen groot karwei en relatief goedkoop! Informeer eens: tel. 01802-1653 Het is alweer veertien dagen geleden dat er bomen geplant werden in Zevenhuizen en Moerkapelle. Wegens ruimtegebrek in de vorige Dorps krant hier alsnog een verslag. In Moerkapelle werden op die koude woens dagmorgen door de leerlingen van de beide basisscholen bomen geplant aan de Akkerweg en bij het Industrieterrein. Nabij het Nijverheidcentrum werd door de basisschooljeugd van de IJP Keijzerschool ijverig gespit terwijl de oudsten van de Rehobothschool de Akkerweg bevolkten. Beide wethouders namen ter plaatse ook een kijkje. In Zevenhuizen werden door de openbare basisschoolkinderen bomen en heesters aan de Kratonlaan geplant op woensdagmorgen. Leerlingen van De Eendragt deden dat ook in een plantsoentje aan de Kratonlaan. In samenwer king met het Recreatieschap Rottemeren werden er tientallen bomen langs de over van de Zevenhuizerplas door leerlingen van De Nessevliet geplant. vsi?" s-ïs—a - -U-"* //.T- V-* ''y** Kennemer t Uw plaatselijke drukker is er graag druk mee. per bestelnummer Waddinxveer. - In de Remonstrantse kerk te Waddinxveen hielden de amateurkunstenaars van de Waddinxveense Kunstkring gedurende drie dagen een expositie. 28 leden toonden de produkten van hun artistieke prestaties, waaronder olieverfschilderijen, aquarellen, pentekeningen, textiel- en beeldhouwwerken plus keramiek. De opening op vrijdagmiddag werd verricht door voorzitter WG van Baarle van de Waddinxveense Kunstdagen. De publieke belangstelling voor de expositie was erg groot. Zondag liepen er (voor zover be kend) twee Zevenhuizenaren mee in de Rotterdam-marathon. De 26-jari- ge Henk Sloof volbracht de tocht in 3.40, terwijl de 40-jarige Ruud de Boer, die deze marathon voor de 3e maal liep, er 3.35.13 over deed. Oproep: alleen bestemd voor de jeugd van de jeugdclubs Zevenhuizen. Omdat de meeste Jeugdclubs al op zomerreces zijn volgt hier nog een OPROEP aan alle clubleden. Op Hemelvaartsdag 4 mei gaat de jeugd een wandeling maken met na afloop een gezamen lijk ontbijt in het Hervormd Cen trum. Deelname is gratis. Om deel te kunnen nemen moet men zich van tevoren aanmelden, opdat er genoeg "voedsel" in huis is. Aanmelden: tel. 3403 Jan Jager of3445 Aad v. Sprang of Henny v.d.Berg tel. 1653. Zevenhuizen - Saskia Janse speelt "Goudklokje en de twee beren" Zevenhuizen - Zaterdagmiddag 22 april a.s. vindt ter ere van de Lande lijke Bibliotheekdag een kinderten toonstelling in de bibliotheek van Zevenhuizen plaats. Alle kinderen van 4 t/m 7 jaar zijn welkom. Aan vang: 13.30 uur, Toegang is gratis. Op bibliotheek-jaarabonnementen geven wij, alleen op 22 april, een klei ne korting. Jeugdabonnementen tot 18 jaar zijn gratis. Tip: geef een fami lielid of vriend met een geschenkbon een jaarabonnement cadeau voor een jaar lang leesplezier. De uitlening op zaterdagmorgen (9.30-11.30 uur) gaat gewoon door. Moerkapelle - A.s. zaterdag 22 april wordt de Provinciale Brandweer wedstrijd gehouden in Moerkapelle. 14 Ploegen komen er naar Moerka pelle. Door middel van bordjes wordt aangegeven waar het wedstrijdter rein is. Moerkapelle doet zelf niet mee, is uitsluitend gastheer en mede organisator. De ontvangst is in ge bouw "Moerveen", terwijl de prijsuit reiking in dorpshuis Op Moer plaats vindt om ca. 18.15 uur. Wedstrijdleider is de heer Blok, tel. 01793-2356 Zevenhuizen - Krijgt u ook alweer de kriebels om lekker veel buiten te zijn? Hou het dan op, want over een poosje dan men weer volop genieten van de omgeving van Zevenhuizen. Van maandag t/m vrijdag, 19 t/m 23 juni 1989 is er weer de Avond vierdaagse Zevenhuizen. Noteer de datum alvast en hou de Dorpskrant in de gaten voor de berichtgeving omtrent de Avondvierdaagse. Zevenhuizen. De onlangs gehouden Kinderkleding en Speelgoedbeurs t.b.v. Unicef, heeft het mooie netto bedrag van f 800,opgebracht. De organisatoren bedanken iedereen voor hun inbreng en medewerking Het was fantastisch!

Dorpskrant | 1989 | | pagina 10