ait Heintjes ng m Tourclub Koffiebar Volleybal Volleybal Koninginnedag in Oud Verlaat FOTO'S Schoenen en sport feest in Zevenhuizen! Toneelgroep Spektakel Blokfluit-gitaar-toneel Winnie Wielage in optima forma! het best gezien in de Dorpskrant! VnM, wat naar vrijdag 30 jaar het buikje blijft iets minder haar maar tegen het strikje geen bezwaar! RIA VRIIDAG'S VAN 17.00 tot 20.00 uur OLIEBOLLEN BAKKERIJ VERBEIJ Bomen, bloemen en planten Tuinaarde 4 voor 10,- Potgr. 5,50 - 2 voor 10,- enz Let op onze SPECIALE AANBIEDINGEN! Vers uit Aalsmeer Iedere vrijdag in het hart van Moerkapelle. VERBEEK, Pr. Willemstr. 8 - Tel. 01793-1373 Gevr: HULP lx per 14 dgn, 1 morgen van 9-12. F 10,- p.u. Bij voorkeur woensdag- of vrijdagmorgen. Tel. 01802-2040. (tussen 12-13 uur) Familux zoekt: SCHOONMAAK- HULP voor de maandagmorgen; moet zelfst. kunnen werken. TEL. 01802-1212 t.k. aangeb.: DIEPVRIESKIST; afm.: 1.50x50 cm;in goede staat; prijs f 225,-. Te bevragen: 01802-1868 Te koop: Olie hanglamp met contragewicht; Mooie grijs geëmailleer de potkachel; jonge cavia's TEL. 01802-2396 Verkoop en reparatie van al uw tuin- en parkmachines. Garage C. VAN DER KNIJFF Bredeweg 31 - Moerkapelle TEL. 01793-1728 Voor betere schoenreparaties: schoenmakerij Doornhein Dagelijks geopend: 8.30-17.30 uur, zaterdags: 8.30-12.00 uur. Dorpsstr. 42, Nieuwerkerk a.d. IJssel, TEL. 01803-16594 Te koop: 3 delige HOEKBANK - bruin ribcord; vraagprijs f 200,- TEL. 01802-1032 Te koop: PUCH MAXI i.zjt.st. Kleur: rood TEL. 01802-1646 Zevenhuizen. "Familie is ook niet «es" is de titel van het toneelstuk dat de toneelgroep "Spektakel uit Ze venhuizen, op zaterdag 22 april a.s, op de eigen avond, opvoert in de J-atgeszaal in dorpshuis "Swanla". net belooft een leuke en boeiende «ond te worden. De opvoering be- M om 20.00 uur. De zaal is om 19.30 uur open. Na afloop van de toneelvoorstelling er muziek van een italiaanse ar- uest. Kaarten voor de voorstelling j-'m aan de bar van het dorpshuis te koop of telefonisch te bestellen bij JosMagdelijns, tel.01802-1642. amateurtoneel n Oproep uoor leider Jos Magdelijns, van to ngroep "Spektakel" wordt een °Proep gedaan voor nieuwe leden TOor zijn toneelgroep. Televisiekij kenis ook niet alles, het geeft sleur. ™>j hebben een amateurtoneel- ïoep die veelzijdig is. We zoeken VOor het volgende seizoen jonge Jensen, zowel mannen als vrouwen, d®mee willen werken aan een nieu we produktie: b.v. een musical! Dit «es onder leiding van een vakbe kwame regisseuse! De repetities worden elke woensdagavond in d()rPshuis Swanla gehouden. Kom eens langs en schroom niet. Maak Kennis met deze amateur-toneel- vnenden en vriendinnen. Misschien Mdt ook voor u "onbekend talent °ntdekt". Inlichtingen tel. 1642. p. Uitslag Spektakel ,e uitslag^van "welk jaar dateert dit °stuum?" op de openingsmanifes- dt'e van dorpshuis Swanla, is ge- °nnen door Leny Hovens en Joke erwaal. Het jaartal was 1895. De 'nnaars krijgen een gratis toe gangskaart voor de toneelvoorstel- n9 van a.s. zaterdagavond. Zevenhuizen. In de Gereformeerde kerk wordt op zondag 23 april a.s. weer een "ontmoeting over drem pels heen" gehouden. Deze samen komst is voorbereid door een specia le commissie vanuit de Geref.kerk. De kerkzaal, aan de Dorpsstraat in Zevenhuizen, is om 15.30 uur open. Koffie en limonade staan dan klaar,. Vanaf 15.45 uur speelt er een combo en zingt er een octet. Er is volop gelegenheid om mee te doen. Om 16.00 uur begint de samenkomst. De peuters kunnen terecht in de crèche. Voor de jeugd is er een Jeugdverhaal en gelegenheid om te tekenen en te kleuren. Ds. A.J. van Heusden heeft als the- "Ontmoeting. Je zult het maar mee maken!" Er is gelegenheid om vragen te stel len. Samen met het combo begeleidt Jaap Akkerhuis zang en samenzang. De samenkomst is bedoeld voor iedereen: een samenkomst zonder drempels dus! Inlichtingen tel.01802-1889. Zevenhuizen - Op zaterdag 22 april a.s. houdt Tourclub Zevenhui zen '80 haar jaarlijkse Ooievaar- stocht. Twee afstanden zijn er te doen nl. 60 en 150 km. De startplaats is als vanouds weer in Café "De Roerdomp", Tweemanspolder 12 Zevenhuizen. De starttijden zijn als volgt: 60 km. tussen 9.00 en 12.00 uur; 150 km. tussen 8.00 en 9.00 uur. Beide afstanden zijn uitgepijld. De 60 km. route loopt vervolgens: van Zevenhuizen richting Nieuwer kerk a/d IJssel - Capelle a/d IJssel richting Algerabrug - Krimpen a/d IJssel - Bergambacht - Stolwijk - Gouda richting Zevenhuizen. De 150 km. route verlaat de route van de 60 km. bij Bergambacht rich ting Schoonhoven - bij Vianen de brug over en vervolgens aan de an der kant van de Lek richting Groot- Ammers'- Kinderdijk - Bleskensgraaf - Molenaarsgraaf - Nieuw Lekker- land - Streefkerk Bij Ammerstol wordt het pontje genomen om over te varen richting Bergambacht - Berkenwoude - Stolwijk - Gouda en dan weer terug naar Zevenhuizen. Zevenhuizen. Vrijdagavond 21 april a.s. organiseert Koffiebar 't Praa thuis een strandwandeling in Sche- veningen. Om 19.15 uur vertrekken de auto's vanaf het parkeerterrein bij het Hervormd Centrum. Iedereen vanaf 16 jaar is hartelijk welkom. Zevenhuizen. Winnie Wielage weet van de uitvoeringen telkenjare weer iets bijzonders te maken. Ook jl. vrijdagavond weer. Niet alleen muziek van gitaren en blokfluiten maakten de avond succesvol: de toneelstukjes zorgden voor een finishing touch, om vooral toch het creatieve aspect van het totaal te belichten. Bijgestaan door echtgenoot en zoons waar het organisatie en decoropbouw plus requisieten betrof en ouders, waren die toneelstukjes compleet, doch hetgeen aan muzikale prestaties geleverd werd, mag zeker niet onvermeld gelaten worden. Een winter lang inspireerde Winnie haar jeugdige leerlingen door haar inzet en toonde zich hierbij een stimulans om door te gaan. Door zelf mee te doen en de creatieve wijze in de benadering van de jeugd, doet hen niet snel afhaken. Volleybal Dames Rentokil verliest van kampioen Varel/CVV Zevenhuizen - De dames van Rento kil speelde zaterdag hun laatste kompetitie-wedstrijd in Capelle a/d IJssel tegen Varel/CVV. Dit team moest winnen om het kampioen schap van de derde divisie veilig te stellen. Daardoor waren de dames van Varel/CVV dubbel geconcen treerd begonnen aan de wedstrijd. Vanaf het begin was dit duidelijk, op alle fronten waren de Capelse dames de sterkere en kwamen de dames van Rentokil geen moment in hun spel. Via de setstanden 15-10,15-8 en 15-11 haalde Varel verdiend het kampioenschap binnen. De Rentokil dames eindigden met dit resultaat op een vierde plaats en kunnen terug zien op een grillig ver lopen kompetitie. Waarbij het team door vele blessures geplaagd werd. In de komende tijd kunnen de dames zich in alle rust gaan voorbereiden voor de volgende kompetitie, waar bij Willem Jan van Yperen wederom de scepter zal zwaaien. UW advertentie in de DORPS KRANT IM Nog een kampioen bij Rentokil-ZVH Zevenhuizen - Naast het derde he renteam van Rentokil wist zaterdag ook het tiende herenteam van Ren tokil het Kampioenschap te behalen. Ondanks een nederlaag in Wad- dinxveen bij Be Fair 6, konden de heren van speler/trainer André den Hollander zaterdag de bloemen in ontvangst nemen van voorzitter Wim Visser. De spelers Reimert de Graaff, Johan Graveland, André den Hollander, Gert Jan Hoogeveen, Peter Hordijk, Peter Schmidt, Eric Smit en Leon van Vliet zorgde zo dat Rentokil nu drie herenteams in de derde klasse Gouda heeft spelen. Rentokil-ZVH al dames win nen eerste bekerduel! Zevenhuizen - Zaterdag speelde de dames-junioren van Jan v/d Wel in Schoonhoven tegen ACCO/Dos al de eerste wedstrijd van de bekerfina le en wisten daar met 3-1 te winnen. De return wedstrijd is om 14.00 uur in het dorpshuis "Swanla" aanstaande zaterdag en kunnen de dames junio ren wederom de beker winnen. Zaterdag a.s. staan er verder geen kompetitiewedstrijden gepland en wordt de sponsorloop voor het jubi leum in de dorpsstraat gelopen. Vanaf 10.30 uur kunnen de lopers terecht om het traject vanaf Piet Hey tot aan bakker Verbey te lopen. Op 4 apr. werd in De Vierkap in Oud Verlaat de jaarlijkse ledenvergade ring gehouden van de Oranjevereni ging. Zoals gebruikelijk werd in het tweede deel van de vergadering het programma voor Koninginnedag vastgesteld. Het feest gaat om 10.00 uur van start op het plein van De Nessevliet. Na het zingen van het Wilhelmus en het hijsen van de vlag gaan de kinderen hun spelletjes doen. Daarna worden er ballonnen opgelaten, waarna op het plein de spelletjes voor jong en oud worden gehouden. In de school is traditiegetrouw het "restaurant" in gericht. 's Avonds om 19.00 uur is het bij de Vierkap verzamelen geblazen voor de optocht waaraan kinderen verkleed mogen deelnemen. Als thema voor voor verkleedpartij is ge kozen "Klederdrachten uit alle lan den." Een deskundige jury zal de deelnemers beoordelen en de prij zen uitreiken. Voorafgegaan door "De Kleine Trompetter" gaat het in optocht naar de plas, waar een vreugdevuur zal worden ontstoken. Na afloop is een ieder welkom in De Vierkap, waar nog een paar gezellige uurtjes kunnen worden doorge bracht. Levende muziek aanwezig! 12,7 x 17,8 is het formaat van de foto's die gratis afgehaald kunnen worden, direct na het uitkomen van de Dorpskrant. Wie het eerst ^omt, krijgt de foto gratis. Bijbestellen kan ook ad 7,50 per foto. Vanmorgen, 19 april, werden de deuren van de winkel van Wim Doornhein, schoenen en sport, geopend voor een geschakeerd publiek. Zevenhuizen is bijzonder verheugd dat er weer een schoenenzaak in de Dorpsstraat geves tigd is. Ook voor sport kan men bij Wim Doornhein, die een filiaal van de Moordrechtse winkel hier vestigde, terecht. De bezoeker aan de winkel treft niet alleen een fraaie collectie zomerschoenen aan in het pand Dorpsstraat 147, maar tevens schoenen die tegen een stootje kunnen. Schoenen van prima kwaliteit en pasvorm, voor jong en oud. Bij de jeugd wordt nog eens extra op de voeten gelet en kan men zonodig een correctie in de aangekochte kwaliteitsschoen laten aanbrengen. Wie de zaak in Moordrecht al kende, weet dat Wim en Willy Doornhein, service en advies hoog in hun vaandel dragen. Ook de sportieve inwoners van Zevenhuizen en Moerkapelle vinden zeker iets van hun gading in het assortiment sportkleding en schoeisel. Ook voor sportattributen, zoals rackets, die men desgewenst ook opnieuw bespant, kan men er terecht. De winkel zal ongetwijfeld in een grote behoefte voorzien!

Dorpskrant | 1989 | | pagina 15