GEMEENTE ZEVENHUIZEN Collecte Volleybal Kerkdiensten MEDISCHE DIENSTEN HINDERWET HINDERWET Parkeerplaatsen Akkerstraat Bouw hobbykas achter de woning Het Hogeland 45 Verleende bouwvergunningen Collecteschema Openbare vergaderingen Geen spreekuur BURGERLIJKE STAND Wijziging route van de huisvuildienst Voor begrafenissen C.H. DE VRIES ZN. DORPSKRANT Burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 12 van de Wet algemene bepalin gen milieuhygiëne bekend, dat: - op 31 maart 1989 door de heer A. van Vliet een aanvraag is ingediend om een vergunning ingevolge de Hinderwet tot het oprichten en in wer king houden van een koel- en vriescel aan het adres Nijverheidscentrum 22; eveneens op 31 maart 1989 door de heer A. Bos een aanvraag is inge diend om een vergunning ingevolge de Hinderwet tot het oprichten en in werking houden van een inrichting, bestemd voor het bewerken en ver werken van staal aan het adres Groeneweg 38. De aanvragen en andere terzake zijnde stukken liggen op de secretarie van de gemeente Zevenhuizen, bureau Ruimtelijke Ordening c.a., Dorps straat 89, voor een ieder ter inzage en wel vanaf donderdag 20 april 1989 tot zaterdag 20 mei 1989, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur (inzage van de stukken buiten kantooruren is mogelijk na telefonische afspraak). Desgewenst kan aldaar een mondelinge toe lichting op de stukken worden verkregen. Gemotiveerde bezwaren kunnen tot 20 mei 1989 schriftelijk bij het college worden ingediend. Degene die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Indien daarom telefonisch wordt verzocht (telefoonnr. 01802-1644, toe stel 31kunnen tot één week voor bovengenoemde datum mondeling bezwaren worden ingebracht, waarbij dan tevens gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling over de aanvraag tussen het be voegd gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Na afloop van deze termijn blijven de aanvragen en de daarbij behorende stukken, alsmede de eventueel nog te ontvangen aanvullingen, voor een ieder tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beslissing op de aanvraag, ter inzage liggen. Tenslotte wordt de aandacht er op gevestigd, dat degenen, die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als bovenomschreven en een ieder die aantoont, dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, in de gelegenheid zullen worden gesteld bezwaren tegen de te nemen ontwerp beschikkingen in te dienen. Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen; gelet op artikel 24, tweede lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne; maken bekend, dat zij voornemens zijn op de volgende aanvragen positief te beschikken onder diverse voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen: - Gekas Boot, gevestigd Nijverheidscentrum 18, om een vergunning ingevolge de Hinderwet tot het oprichten en in werking houden van een reparatiewerkplaats aandrijftechniek aan het adres Nijverheidscentrum 18; - de heer Abr. van der Knaap, wonende Noordelijke Dwarsweg 51om een vergunning ingevolge de Hinderwet tot het oprichten en in werking hou den van een aannemersbedrijf aan het adres Noordelijke Dwarweg 51 - de heer L. Neeleman, wonende Bierhoogtweg 2, om een vergunning in gevolge de Hinderwet tot het oprichten en in werking houden van een timmerwerkplaats aan het adres Bierhoogtweg 2. De ontwerp-beschikkingen, alsmede de aanvragen en andere terzake zijnde stukken liggen ter gemeentesecretarie van de gemeente Zevenhui zen, bureau Ruimtelijke Ordening c.a., Dorpsstraat 89, ter inzage van donderdag 20 april 1989 tot vrijdag 5 mei 1989, elke werkdag van 08.30 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur (inzage van de stukken buiten werktijden is mogelijk na telefonische afspraak) en na afloop van de bovengenoemde termijn tot het einde van de periode waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van de gevraagde beschikking, elke werkdag van 08.30 tot 12.00 uur. De aanvragers, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aanleiding van de aanvragen en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, kunnen tot bovengenoemde datum gemotiveerde schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van de ontwerp-beschikkingen. Degene die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient te worden gericht aan het college. Door een aantal bewoners is een plan ingediend voor vergroting van het aantal parkeerplaatsen aan de Akkerstraat, op de hoek met de Schieland- singel. Het college van burgemeester en wethouders staat positief tegen over het ingediende plan. Alvorens het plan om procedure te brengen wil het college een ieder de kans geven om het ontwerp in te zien en te bekritiseren. Hiertoe wordt vanaf donderdag 20 april a.s., gedurende veertien dagen, een tekening ter visie gelegd ter gemeentesecretarie, bureau Algemene Zaken c.a.. Een ieder wordt in de gelegenheid gesteld schriftelijke bezwaren tegen het ontwerp-plan in te dienen bij burgemees ter en wethouders. Dit dient vóór 4 mei 1989 te gebeuren. De burgemeester van Zevenhuizen maakt bekend, dat met ingang van 20 april 1989, gedurende veertien dagen, ter gemeentesecretarie, bureau Ruimtelijke Ordening c.a., Dorpsstraat 89, ter inzage ligt de aanvraag van: de heer H.B.J. Nap. wonende Het Hogeland 45, om een vergunning voor de bouw van een hobbykas (groot 5.00 x 3.20 m2) achter zijn woning. Het bouwplan is gesitueerd binnen de grenzen van het ter plaatse geldende bestemmingsplan "Dorp, na 5e herziening" en is met de voorschriften daarvan in strijd. Het college van burgemeester en wethouders is thans voornemens de gevraagde vergunning te verlenen met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Alvorens hiertoe over te gaan wordt een ieder gedurende de termijn van de tervisielegging in de gelegenheid gesteld bezwaar aan te tekenen tegen het voornemen de gevraagde vergunning te verlenen. In de periode van 11 t/m 18 april 1989 zijn door burgemeester en wethouders van Zevenhuizen vergunningen afgegeven voor: - de bouw van een kas op tuin nr. 6 van het volkstuinencomplex aan de Wollefoppenweg 59; - de bouw van een bedrijfsruimte op het perceel Middelweg tussen de nrs. 4 en 6. Een ieder die meent in zijn belang te zijn getroffen door de verlening van één van de bovenstaande vergunningen, kan binnen 30 dagen na de dagtekening van dit blad een gemotiveerd bezwaarschrift ingevolge de Wet arob indienen bij burgemeester en wethouders. De vergunningen liggen gedurende deze termijn ter inzage ter gemeen tesecretarie op het bureau Ruimtelijke Ordening e.a. (Dorpsstraat 89). 19 t/m 23 april 1989: Nationaal Fonds Sport Gehandicapten; 8 t/m 14 mei 1989: Nederlands Rode Kruis. Donderdag 27 april 1989 Commissie Onderwijs, Welzijn, Sociale Zaken en Volksgezondheid Aanvang 19.30 uur. Maandag 8 mei 1989 Commissie Openbare Werken, Ruimtelijke Ordening, Volkshuis vesting, Verkeer en Milieu Aanvang 19.30 uur. Dinsdag 9 mei 1989 Commissie Algemeen Bestuurlijke Zaken, Financiën, Economische Zaken en Personeelszaken Aanvang 19.30 uur. Donderdag 25 mei 1989 Gemeenteraad Aanvang 19.30 uur. Alle vergaderingen vinden plaats in het gemeentehuis. De burgemeester zal op 21 en 28 april 1989 geen spreekuur houden. GEBOREN: van Vliet, Robbert Peter, zoon van: van Vliet, Leendert en: van Stijn, Anna C.M., op 4 april 1989. OVERLEDEN: Verschoor, Katharina, gehuwd geweest met: de Graaff, Pieter, oud 85 jaar, op 11 april 1989. In verband met hemelvaartsdag donderdag 4 mei 1989, wordt het huisvuil in het buitengebied van Zevenhuizen opgehaald op: WOENSDAG 3 ME11989 Zevenhuizen - De collecte, die afge lopen week in Zevenhuizen is gehou den voor het Nationaal Fonds Kin derbescherming, heeft f 1687,55 opgebracht. Allen, die aan dit resul taat hebben bijgedragen, hartelijk dank! mevr. M. Brouwer UITVAARTVERZORGER TESSELSCHADELAAN 20 2741 AT WADDINXVEEN TEL. 01828-14719 Voor GERANIUMS en PERKGOED nog 2 weken te vroeg, maar keuze in VASTE PLANTEN en VIOLEN genoeg! TEVENS ALLES VOOR DE GROENTETUIN o.a. pootaardappelen, plantuitjes, zaden, tomaten, witvrije komkommers, kroten, tuinbonen, kool-, slaplanten enz. Bonenstokken, broeiramen, meststoffen enz. enz. VRIJDAG KOOPAVOND VAN OOSTEN NIEUWERKERK A/D USSEL Eerste Toch tw eg/hoek Zuidelijke Dwarsweg. Tel. 01802 - 2430 Rentokil-ZVH 3 heren kam pioen en naar derde divisie! Zevenhuizen - Afgelopen week wist het derde herenteam van Rentokil de a laatste twee kompetitie-wedstrijder. I in winst om te zetten en verloor mede titelkandidaat Agon kostbare pun f ten. Donderdagavond werd in eigen huisl het team van Tornado op duidelijke wijze een 3-0 nederlaag bezorgd. Del spelers van trainer/coach Nico der i Hollander wisten vanaf het begin 1 Tornado onder druk te zetten met] hun service. Zodat het blok weinicl problemen kreeg met de Delftsel aanvallen met 15-3,15-12 en 15-5was| de winst binnen voor de Zevenhui-f zense spelers. Agon moest die avond voor de vijfde I set naar Radius toe en kon deze nie:| in winst omzetten. Daardoor kwam] Rentokil 3 met 1 punt voor aan kop 9 Winst bij Novo uit in Noordwijk za-1 terdag zou het kampioenschap bete f kenen. En de Rentokil heren wisten dat dar op een gedecideerde wijze ook te] doen. Vooral de middenaanval var Rentokil wist weer veel te scoren e met 4-15, 7-15 en 11-15 werd he:| kampioenschap een feit. De spelers van trainer Nico der I Hollander; Arjan van VlietRuud var, Houwelingen, Tim van Katwijk, Bert I de Jager, Marco Hogebrug, Eric] Strijdhorst, Job de Ronde, John van] Zuylen en Marcel van Wensem zorg den zo dat Rentokil 3 volgend seil 23 april 1989 Zevenhuizen: Herv. kerk 10.001 uur dr. C. Vermeulen Valkenburg; 19.00 uur ds. H. Gaasbeek. Geref.kerk 9.30 uur ds. W, Davidse; 16.00 uur ontmoeting over| drempels heen. Oud-Verlaat 10.00 uur ds HGaas I beek: gezinsdienst m.m.v. basis) school De Nessevliet. Vrijz.Herv. 19.00 uur dr.J. Buit kamp Rotterdam Moerkapelle: Herv. kerk 9.30 uu en 18.30 uur drs. J.W. van Estrik Geref.Gem.9.30 en 18.30 uur ds. D. Rietdijk 22 april: dokter W. Voorthuyzer 1 Lijsterlaan 2b, Bleiswijk, tel. 01892 f 15241. 23 april: dokter W. Vroegindewe: I Beatrixlaan 7, Moerkapelle, te 01793-1687. stichting sos telefonisch hulpdienst rijnmond, dag en nacht bereikbaar voor een gesprek van mens tot mens TEL. 010- 4 36 22 44 avond-/weekenddienst wijverpleging: TEL. 01820-294 66 Onafhankelijk informatie blad voor alle inwoners van Zevenhuizen, Oud Verlaat, Moerkapelle, Kruisweg en in II Waddinxveen het centrum en de wijken Sniep en Zuidpias Verschijnt eenmaal per wees op woensdagmiddag/avond in een oplage van ruim 8.000 exemplaren. Redactie-adres: Drukkerij Elgersma, Dorps straat 62a, 2761 AG Zeven huizen, tel. 01802-2289 en Noordeinde 17, 2761 BN Zevenhuizen, tel. 01802- 1653. De redaktie van de Dorps krant stelt zich niet aanspra kelijk voor de inhoud van 4e I advertenties in deze krant. Bovendien behoudt zij zich het recht voor om zonder opgave van reden, adverten ties voor publikatie in de dorpskrant te weigeren.

Dorpskrant | 1989 | | pagina 2