A\ ülA- fin KONINGINNEDAG GESLOTEN op zijn de winkeliers van Zevenhuizen 'J'i GEMEENTE ZEVENHUIZEN oi 2 vrijwillige medewerk(st)ers woensdagmiddag, ïïl •ril Bibliotheek Kerkdiensten Moerkapelle MEDISCHE DIENSTEN Bouwplan Wollefoppenweg 2 Verleende bouwvergunningen Openbare vergaderingen BURGERLIJKE STAND Wijziging route van de huisvuildienst w OPENBARE BIBLIOTHEEK ZEVENHUIZEN Asfaltering Burgemeenster Klinkhamerweg Collecteschema Gemeentesecretarie gesloten Afsluiting Burgemeester Klinkhamerweg VOOR ALLE VERKEER De Afd. Zevenhuizen-Moerkapelle nodigt U uit tot het bijwonen van de OPENBARE BIJEENKOMST op vrijdag 28 april 1989 om 20.00 uur in dorpshuis "Swanla"(Catgeszaal) aan de Burgm. Klinkhamerweg 86 te Zevenhuizen. Op deze avond zal gesproken worden over: "Nederland in Europees perspektief door de heren: Chr. Laffree uit Zevenhuizen en gecandideerd als no. 5 op de V.V.D.-lijst voor het Europees Parlement en: Fr. Weisglas uit Rotterdam. Hij is He Kamerlid voorde V.V.D. en heeft in zijn portefeuille Buitenlandse Zaken. WIJ REKENEN OOK OP UW KOMST!! voor al uw drukwerk drukkerij elgersma DORPSKRANT De burgemeester van Zevenhuizen maakt bekend, dat bij het college van burgemeester en wethouders een aanvraag is ingediend door de familie S.C. Huibers, wonende Wollefoppenweg 2 te Zevenhuizen, om een vergunning voor de bouw van een garage met zwembad nabij het pand Wollefoppenweg 2. Het ingediende bouwplan is in strijd met de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan "Zevenhuizerplas". Op grond hiervan zal de vergunning dienen te worden geweigerd. Het college van burgemeester en wethouders overweegt nu echter de gevraagde vergunning te verlenen met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 8, van de Woningwet. Alvorens hieromtrent een beslissing te nemen wordt een ieder in de gelegenheid gesteld om gedurende de termijn van tervisielegging van dit bouwplan schriftelijk bezwaren in te dienen bij burgemeester en wethou ders tegen het verlenen van de benodigde vrijstellingen. Het bouwplan ligt vanaf donderdag 27 april 1989, gedurende veertien dagen, ter gemeentesecretarie, bureau Ruimtelijke Ordening c.a., Dorps straat 89, voor een ieder ter inzage. In de periode van 18 t/m 26 april 1989 zijn door burgemeester en wethouders van Zevenhuizen vergunningen afgegeven voor: - de uitbreiding van een kas op het perceel Bierhoogtweg 4; - het plaatsen van een dakkapel aan de voorzijde van de woning Weideplantsoen 19; - het plaatsen van drie reclameborden en een entree/tochtportaal aan de Dorpsstraat 41 - de bouw van 5 woningen en een kantoor/winkelruimte op het perceel Dorpsstraat 144/146; - de bouw van een stroberging en een schapenstal op het perceel Bierhoogtweg 19b; Een ieder die meent in zijn belang te zijn getroffen door de verlening van één van de bovenstaande vergunningen, kan binnen 30 dagen na de dagtekening van dit blad een gemotiveerd bezwaarschrift ingevolge de Wet arob indienen bij burgemeester en wethouders. De vergunningen liggen gedurende deze termijn ter inzage ter gemeente secretarie op het bureau Ruimtelijke Ordening e.a. (Dorpsstraat 89). Donderdag 27 april 1989 Commissie Onderwijs, Welzijn, Sociale Zaken en Volksgezondheid Aanvang 19.30 uur. Maandag 8 mei 1989 Commissie Openbare Werken, Ruimtelijke Ordening, Volkshuis vesting, Verkeer en Milieu Aanvang 19.30 uur. Dinsdag 9 mei 1989 Commissie Algemeen Bestuurlijke Zaken, Financiën, Economische Zaken en Personeelszaken Aanvang 19.30 uur. Donderdag 25 mei 1989 Gemeenteraad Aanvang 19.30 uur. Alle vergaderingen vinden plaats in het gemeentehuis. GEBOREN: Bakker, René, zoon van: Bakker, Anthonius C. en: Gorissen, Sara, op 17 april 1989. GEHUWD: van der Burg, Simon Adrianus Jozef en: Metselaar, llona Corne lia, op 20 april 1989. OVERLEDEN: Herweijer, Korstiaan, oud 63 jaar, op 7 april 1989. In verband met hemelvaartsdag, donderdag 4 mei 1989, wordt het huisvuil in het buitengebied van Zevenhuizen opgehaald op: WOENSDAG 3 ME11989 LU N X 3 LU m LU OD N De Stichting Zoekt met spoed: voor: van 13.00-16.30 uur Werkzaamheden: het uitlenen, innemen en opruimen van boeken en andere materialen inlichtingenwerk, diverse handelingen met behulp van de "bibliotheek-computer". Belangstellenden kunnen zich opgeven in de bibliotheek bij Mevr. K.M. de Roode, Dorpsstraat 87, tel.: 01802-1782 Op vrijdag 28 april a.s. is de Burg. Klinkhamerweg wegens asfalte- ringswerkzaamheden afgesloten voor alle verkeer. 8 t/m 14 mei 1989: Nederlands Astma Fonds 15 t/m 21 mei 1989: Vereniging AVO/Nederland 22 mei t/m 4 juni 1989: Nederlands Rode Kruis. In verband met bevrijdingsdag zijn alle gemeentelijke afdelingen op vrijdag 5 mei 1989 gesloten. In verband met het aanbrengen van een toplaag zal op vrijdag 28 april a.s. de Burgemeester Klinkhamer weg afgesloten zijn. Dit zal door borden tijdig worden aangegeven. <n B7 nieuwe aanwinsten ROMANS: Andrews, Virginia: De gevallen engel; Bauer, Ola: Rosapenna: roman; Bowles, Paul: Een kille Regen; Christie, Agatha: Mr. parker Pyne, detecti ve; Collenette, Eric J: Het Gemini komplet: een avontuur van de onderzeeboot Avon: Malta en Griekenland 1942; Cookson, Catherine: Als koppige wijn; Dorrestein, Renate: Het perpe tuum mobile van de liefde; Dos- toevskij, FM: Verzamelde wer ken; Galesloot, Hans: Medisch Centrum West; Gouman, B: De bovenmolen; Hébert, Anne: De zeezotten; Houten, Boudewijn v: De vlucht naar voren: hoe we gek werden; Kazantzakes, Nikos: De laatste verzoeking van Christus; King, Stephen: De satanskinde ren en andere verhalen; Kloek, Dolf: Je had me nodig; Konsalik, Heinz: Het gestolen geluk; Long, Robert: Wat wil je nou; Ma- cLean, Alistair: De laatste grens; Mahfoez, Nagieb: De moskee in de steeg: verhalen; Meer-Prins,L. vd: Schaduw over het geluk: dubbel roman; Nilaus, Henrik: Buigen of barsten; Reen, Ton v: Degevange- ne die vermoord werd aangetroffen indeLibertystraat; Reve, Gerard: Bezorgde ouders; Romer, Peter: De brekers; Romer, Herman: Laten we de charleston dansen: ver halen; Rybakov, Anatolij: Kinde ren van de Arbat; Sant, Mien Vt: Gevoelens van liefde: dubbelroman; Schouwenaars, Clem: Okto ber; Sexton, Linda Gray: Een hemel zonder sterren; Seymour, Gerald: Siberische roulette; Simpson, Mona: Overal en ner gens; Sutcliff, Rosemary: De omweg naar de keizer; Thijssing- Boer:,Henny: Een arm vol gouds bloemen; Vinkenoog, Simon: Zolang te water: een alibi; Weaver, Will: Rode aarde, witte aarde; Weldon, Fay: Stuifzwam; Wind- sant, Mare: De organisatie; JEUGDBOEKEN: Banks, Lynne Reid: De Indiaan komtterug; Biegel, Paul: Devloek vanWoestewolf; Blake, Quentin: Meester de-Meijere; Boeke, Jet: Kattebrokjes; De verjaarskaart' Verstoppertje; Bosma, Nanne: Zwanen op de Theems; Bruna, stichting sos telefonische hulpdienst rijnmond, dag en nacht bereikbaar voor een gesprek van mens tot mens TEL. 010- 4 36 22 44 avond-/weekenddienst wijverpleging: TEL. 01820-294 66 dorpsstraat 62a tel. 01802-2289 Dick: Bij ons thuis; Mijn speelgoed; Om ons huis; Op de boerderij; Car le, Eric: Ko de Kreeft versiert zijn huis; Dubelaar, Thea: Mijn papa is een prins; Gort, Geertje: Jij ziet er raar uit; Ende, Michael: De naakte neushoorn; Hazelhoff, Veronia: Heibel; Heymans, Annemie: letje Fietje; Hughes, Shirley: Het grote Alfie en Annie Rose verhalenboek; Kieviet, C. Joh.: Uit het leven van Dik Trom; Morecambe, Eric: De vreedza me vampier; Moser, Erwin: Kat- tekoning Muizenburg; Nöstlinger, Christine: De kinderman; Otto, Svend: De stormramp; Pleysier, A.J: De krul; Thomsen, Thor- stein: Frede krijgt kleur; Van Daele, Henri: De grote reis van Poliet Konijn; Verroen, Dolf: De liefste poes van de wereld; Watson, Jane Werner: Het eigenwijze eendje; Wippersberg, WJM: Heksenwerk; INFORMATIEVE BOEKEN MacWhirter, Norris: Het groot Guiness record boek; Limousin, Odille: Achter de schermen; De filosofen: meesters van de Wes terse filosofie; Zink, Jörg: De bron van ons verleden: eenr eis door de landen waar de Bijbel is ontstaan; Kuiphof, Herman: Mijn kijk op sport; Schmidt, Annie MG: Tot hier toe: gedichten en liedjes voor toneel, radio en televisie 1938-1985 Het aanzien van....: twaalf maanden in beeld - ed. 1988; Heijningen, Leo A: Nederland honderd jaar geleden; Toen Wilhelmina re geerde: stabiliteit en vernadering in de Nederlandse samenleving 1898- 1948; Pyreneeën. zondag 30 april zevenhuizen Herv. kerk 10.00 uur ds.T. Poot Zoetermeer 19.00 uur ds.E. Bou- man Scheveningen Oud-Verlaat: 10.00 uurds. Buite laar R-dam Geref.kerk:9.30 uur ds.W. Davidse; 18.30 uur ds. P.S. Veld huizen Schoonhoven Herv. kerk 9.30 uur ds.W. Vroe- gindeweij Voorthuizen; 18.30 uur ds. G.H. van kooten Delft. Geref.Gem. 9.30 en 18.30uurlees- dienst. 29 april: dokter R.P. Renssen, Hoefweg 74, Bleiswijk, tel. 01892- 14085. 30 april: dokter W.J. v. Bruggen, De Wielewaal 20, Zevenhuizen, tel. 01802-1783. Onafhankelijk informatie blad voor alle inwoners van Zevenhuizen, Oud Verlaat, Moerkapelle, Kruisweg en in Waddinxveen het centrum en de wijken Sniep en Zuidpias. Verschijnt eenmaal per week op woensdagmiddag/avond in een oplage van ruim 8.000 exemplaren. Redactie-adres: Drukkerij Elgersma, Dorps straat 62a, 2761 AG Zeven huizen, tel. 01802-2289 en Noordeinde 17, 2761 BN Zevenhuizen, tel. 01802- 1653. De redaktie van de Dorps krant stelt zich niet aanspra kelijk voor de inhoud van de advertenties in deze krant Bovendien behoudt zij zich het recht voor om zonder opgave van reden, adverten ties voor publikatie in de dorpskrant te weigeren.

Dorpskrant | 1989 | | pagina 2