499 949,- Sharp R-6285 Siemens HF-1102 Bauknecht MWUV 512 Sharp R-8680 Waarom een magnetron? Bauknecht MWUT 5017 A Sharp R-7280 Philips AVM 610 Philips AVM 625 W Siemens HF-7402 Philips AVM-734 ?4rw Een Sharp magnetron kiest u voor jarenlang snel kook- plezier.Dankzij het vermogen van 600 Watt warmt u binnen een paar minuten een diepvriesmaaltijd op.De tijdprogrammering van 60 minuten werkt met een draai- knop.Het glazen draaiplateau met een diameter van 28 cm zorgt ervoor dat elke maaltijd overal gelijkmatig verwarmd wordt.In wit leverbaar. Liefferingprijs Of betaal slechts f 40,- per maand via de Lieffering Shopping Card Met deze compacte magnetron is ontdooien, opwarmen en j koken maar een kwestie van minuten.De HF-1102 heeft een instelbaar vermogen van 90 tot 500 Watt en een inhoud van 14,5 liter.De 3-voudige deurbeveiliging staat garant voor optimale veiligheid.Dankzij de j draaiende antenne wordt alles gelijkmatig opgewarmd. Alleen in wit leverbaar. 'tiÉüa" "j1 Liefferingprijs Of betaal slechts f 40,- per maand via de Lieffering Shopping Card En ze staan nog leuk op tafel ook De maand mei is bij Lieffering magnetron-maand. Met een magnetron of combi oven kunt U gezond en snel koken. Maar dan moet U er wel de juiste schalen voor gebruiken; magnetronschalen. Een speciale magnetronschaal werkt beter en sneller. Daarom krijgt U bij Lieffering in de maand mei bij aankoop van een magnetron een heel pakket luxe magnetronschalen t.w.v. f 99,GRATIS. En ze staan nog leuk op tafel ook 4 y j l Een kleine maar zeer functionele magnetron.Het vermo gen van 500 Watt kookt en ontdooit al het eten in een minimum van tijd.De mechanische tijdschakelaar is in stelbaar tot 30 minuten.De inhoud van ca. 17 liter kunt u volledig benutten dankzij het bekende 'Bauknecht RoIlt systeem .Deze magnetron is een echte hulp in de keuken! Liefferingprijs Zo ziet een complete keuken er uit. Met deze magnetron haalt u een complete keuken in huis.Bakken, braden, grillen en ontdooien zijn geen probleem.De R-8680 is voorzien van de laatste techni sche snufjes.Een draaiplateau voor een perfect resultaat.De R-8680 beheerst alle kook-en keuken- kunsten.Wat dacht u van en groot aantal automati sche programma's? Zelfs een programma voor het bakken van een taart of een brood zit standaard in deze combi-oven.U kunt ook tot 4 programma's kiezen die dan automatisch verlopen.Het starten van een programma kan vele uren van te voren vastgelegd worden.Als u terugkomt van uw werk, staat er een warme maaltijd voor u klaar. Liefferingprijs Hen magnetron heeft een groot aantal voordelen.U kunt er heel snel mee koken.U kunt alles in een minimum van tijd ontdooien.U heeft veel minder afwas.En nog veel meer voordelen.Maar er is nog een heel belangrijk voordeel: met een magnetron kookt u gezonder en lekkerder.Doordat een magnetron gebruik maakt van microgolven verliest u geen vitaminen of mineralen.Zo behoudt het eten zijn hoge voedingswaarde en zijn natuurlijke smaak. Me Bauknecht magnetrons kunt u razend snel ontdooien, koken en opwarmen.De MWUT-5017 heeft het' Bauk necht Rotor systeem'.Dit systeem zorgt voor een gelijk- matig garingsproces.Al uw maaltijden zullen perfect op gewarmd of ontdooit worden.Deze magnetron is zeer eenvoudig te bedienen dankzij de digitale druktoet- sen.De elektronische tijdschakelaar is instelbaar tot bijna 100 minuten.U wordt door een akoestisch signaal gewaarschuwd als de magnetron klaar is met uw eten. iVT.y-'-j Liefferingprijs Of betaal slechts f 40,- per maand via de Lieffering Shopping Card Of betaal slechts f 56,- per maand via de Lieffering Shopping Card Waar vindt u Lieffering Service centrum: Du Meelaan578 2722 ZM Zoetermeer telefoon: 079-417611 Verkoop: Oranjelaan 25-27 fDorp) 2712 Ga Zoetermeer telefqpn 079-167146 Verkoop: Het Rond 55 (Stadshart.1 2711 BX Zoetermeer telefoon: 079-419875 Openingstijden: Maandag 11.00-18.00 Oranjelaan gesloten) Dinsdag 0930-18.0C Woensdag 09 30-18.00 Donderdag 09.30-18.00 Vrijdag 09.30-21.00 (Du Meelaan tussen 18 00 en 19.00 gesloten) Zaterdag 09.00-17.00 VRIJDAGAVOND KOOPAVOND [1111 □oio i - joaa Deze moderne Sharp magnetron is wel heel eenvoudig te bedienen.Dankzij de digitale druktoetsen bereidt u de smakelijkste gerechten door een simplele druk op de knop.Door het automatische ontdooiprogramma is ont dooien een fluitje van een cent geworden.HeFvermogen van 600 Watt is ruim voldoende om elke maaltijd snel te ontdooien,verwarmen of koken.In wit en bruin lever- t-V Liefferingprijs Of betaal slechts f 40,- per maand via de Lieffering Shopping Card Dankzij de 'raploos instelbare energieverdeler kunt u al uw maaltijden perfect op tafel zetten.Als het program ma is afgelopen hoort u dat door een akoestisch geluids signaal.De inhoud van 20 liter is ruim voldoende voor een groot bord of een schaal. Liefferingprijs Of betaal slechts f 40,- per maand via de Lieffering Shopping Card •"T-i-fÜ Doordat deze magnetron een elektronische encrgiescha- kelaar met vijf standen ingebouwd heeft, kunt u het eten snel koken, sudderen of laten ontdooicn.Door de roterende energieverdeler wordt al uw eten gelijkmatig verwarmd. Het nuttig vermogen van deze moderne magnetron is 650 V-V Liefferingprijs Of betaal slechts f 40,- per maand via de Lieffering Shopping Card Deze Siemens combi-oven vervangt al uw keukenappa- ratuur.Hen universele bakoven, hete lucht, circulatie grillen, vario vlakgrillen en magnetron in één schitte rend apparaat.Alle ovenfuncties zijn gelijktijdig toe te passen met de magnetron.Het voordeel wat u dan hebt is dat u gebruik kunt maken van de snelheid van de magne tron en het bruiningseffect van de grill of hete lucht. Dankzij het elektronische bedieningspaneel is de bedie ning zeer eenvoudig en zijn fouten uitgesloten.De inhoud is maar liefst 27 liter.Een perfecte machine! Liefferingprijs Deze Philips magnetron heeft een inhoud van 32 liter.Hierdoor kunt u twee borden naast elkaar in de magnetron plaatsen.Door de roterende cnergieverdeler wordt al hel eten gelijkmatig verwarmd of ontdooit.Een overzichtelijk display en elektronisch bedieningspa neel maakt de bediening van deze möderne magnetron zeer eenvoudig.Het vermogen van 700 Watt zorgt voor snelle resultaten.Een staaltje perfectie van Philips! Liefferingprijs v-V - Of betaal slechts f 40,- per maand via de Lieffering Shopping Card Of betaal slechts f 68,- per maand via de Lieffering Shopping Card Kopen zonder een cent op zak: Bij Lieffering kunt u natuurlijk ook betalen Dit gebeurt door middel van de Lieffering Shopping Card. Het grote gemak van deze gratis credit card is dat u in onze winkels uw aankopen kunt verrichtenzonder een cent op zak, terwijl u de betaling over een lange termijn kunt uitsmeren.En dat kan heel handig zijn Voor een klein bedrag per maand kunt u de mooiste apparatuur aanschaffen! Dus kom naar één van onze winkels en vraag de card aan. De voorwaarden zijn heel gunstig.U hoeft slechts 4 t van het kredietsaldofinclusief rente) per maand te betalen met een minimum van f 40,- «aflossing U betaalt geen boete bij vervroegde aflossing De rente is slechts 1,64% per maand(bij kredieten t/m 2500,-) en 1,34 per maand voor kredieten lot 5000,- Er is geen aanbetaling verplicht.Het is een doorlopend krediet waardoor u telkens weer kun' opnemen wat u heeft afgelost.In de winke s ligt een aanvraagformulier voor u klaar

Dorpskrant | 1989 | | pagina 16